Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему во многих странах имирганты из африки предпочтительнее, чем из бывшего СССР.

логічно запитати - чому ці амбіційні, енергійні люди не змогли себе реалізувати на фатерлянді? Якщо їх мрія - смердюча кабіна вантажівки і пральні машинки на заправках, де навіть смердючі шкарпетки страшно прати?

З чого ти вирішив? А місце в раді директорів в компанії з капіталізацією в десятки мілліардів? А науковець який успішно працював над Ковід вакциною? А як тобі позиція CEO в Гугл, IBM чи Майкрософт? Це ті самі іммігранти
   
нє-а, точка 5 баксів, і то навіть не зароблена-це робота штукатура. підключка-окремо.

Ага, попробуй точку 5 баксов где-нить в райцентре, та даже в Полтаве или Житомире.
Я погляжу сколько у тебя будет стабильно заказов в месяц на такую цену. :laugh:
Украина это не только элитные кварталы Киева.
   
Ага, попробуй точку 5 баксов где-нить в райцентре, та даже в Полтаве или Житомире.
Я погляжу сколько у тебя будет стабильно заказов в месяц на такую цену. :laugh:
Украина это не только элитные кварталы Киева.
скажу чесно, якшо ти працюєш не з бригадою малярів-штукатурів, то ти  тих 5 баксів не захочеш, коли будеш монтувати  вимикачі-розетки
   
З чого ти вирішив? А місце в раді директорів в компанії з капіталізацією в десятки мілліардів? А науковець який успішно працював над Ковід вакциною? А як тобі позиція CEO в Гугл, IBM чи Майкрософт? Це ті самі іммігранти
окей, кеп очевидність... скіки тракдрайверів припадає на одного такого директора в майкрософті? 1000? брехня! 10000? також брехня! 100000? це вже щось хоже на правду.
   
З чого ти вирішив? А місце в раді директорів в компанії з капіталізацією в десятки мілліардів? А науковець який успішно працював над Ковід вакциною? А як тобі позиція CEO в Гугл, IBM чи Майкрософт? Це ті самі іммігранти

Да, да, да. И их миллионы. :super: СЕО? Гугл и айбиэм состоит сплошь из гениальных генеральных и исполнительных директоров?
Хватит уже транслировать эту вашу маячню про голивудскую мечту, где каждая рядовая шлюха с окружной
много и настойчиво трудится и в итоге выходит замуж за строительного магната.
Что касается амбиций... Именно они погубят человечество. Не за горами время, когда вы, называющие шведов и датчан
амёбами за отсутствие амбиций, просто потому что те хотят спокойно жить, начнёте жрать друг друга и давиться друг другом.
   
Да, как по мне, лучше в коробке жить под мостом в Дублине, чем в золоте на Банковой....
Ну то отримав, чого бажав.
   
по сабжу: європейцям азійці і африканці це щось знайоме і навіть можна так сказати рідне(особливо з бувших колоній). вони з ними давно контактують. ексесерівці, і навіть східні європейці донедавна для них, як інопланетяни були.
   
Ну то отримав, чого бажав.

Я получил куда больше...  ;)

За это Ирландии благодарен и обожаю эту страну и её людей...
   
Не можу зрозуміти. Емігранти тут кожен день доказують яка Україна з українцями кака й які вони цяця. Але чому ж ви сидите на українському форумі, а не на форумах своїх країн? Відповідь очевидна. Гімном ви були в Україні, гімном зосталися в своїх нових батьківщинах. Нікому не цікавим гімном.
   
Я получил куда больше...  ;)

За это Ирландии благодарен и обожаю эту страну и её людей...
ірландці одна з найкращих націй.
я теж так казала, коли в лондоні жила. а зараз мені в україні подобається.
   
Не можу зрозуміти. Емігранти тут кожен день доказують яка Україна з українцями кака й які вони цяця. Але чому ж ви сидите на українському форумі, а не на форумах своїх країн? Відповідь очевидна. Гімном ви були в Україні, гімном зосталися в своїх нових батьківщинах. Нікому не цікавим гімном.

Ти коли бачиш дитину, яка переходить дорогу та ось-ось має бути забита насмерть, чи топиться, ти відвертаєш свою голову та робиш вигляд що тебе це не стосується і взагалі є свої діти а то чужа?
   
Чувак в видео это риэлтор по продаже недвиги. Что он там понимает нужны - не нужны. Приехал, прошел курсы 3 месяца и вперед торговать домами и кондо.
Там действительно мозги не нужны.
Кандидатам наук тоже ехать без предложения работы стремно, потому как это очень спецефическая область. Обычный путь для преподавателей / научных работников если не выдающиеся какие-то - это частичное обучение молодым в Канаде/CША потом или после укр вуза аспирантура там. Обучение / улучшение языка, может быть работа или часы преподавания. После этого свободное плавание с хорошими перспективами. У нас есть друзья которые прошли именно таким путем. Живут в Нью Джерси. Он работает в Goldman Sachs начальником исследовательского отдела, она директором колледжа.
   
Емігранти тут кожен день доказують яка Україна з українцями кака й які вони цяця.

Никто, кроме нескольких трахнутых, ничего такого не доказывает...
   
Да, да, да. И их миллионы. :super: СЕО? Гугл и айбиэм состоит сплошь из гениальных генеральных и исполнительных директоров?
Хватит уже транслировать эту вашу маячню про голивудскую мечту, где каждая рядовая шлюха с окружной
много и настойчиво трудится и в итоге выходит замуж за строительного магната.
Что касается амбиций... Именно они погубят человечество. Не за горами время, когда вы, называющие шведов и датчан
амёбами за отсутствие амбиций, просто потому что те хотят спокойно жить, начнёте жрать друг друга и давиться друг другом.

Ти в кампусі того самого Гугл коли небудь був до пандеміі? Це Ноєв ковчег людей з усього світу, включаючи Україну. Це саме стосується Apple, Tesla та всіх інших комерційних компаній включаючи фінанси, технологіі, медичне обладнання, ліки, дослідження. Єдиний сегмент куди важко потрапити не будучи народженим в США, це ті позиції які вимагають доступ до секретних з точки зору держави матеріалів, і то це можна подолати.

Щодо амбіцій, то іміграція без амбіцій це невірне рішення, принаймі з моєі точки зору.
   
До речі, я не згоден з назвою гілки, бо з моєі точки зору в іміграціі потрібні ті, які здатні себе з самого початку правільно позиціонувати, знайти першу роботу по спеціальності та в галузі в якій плануєш працювати наступні 10 років, та створити план річний та 5-річний план дій по просуванню в цій галузі, наприклад надбати додаткові знання в чомусь та отримати сертифікат, або вивчитись та отримати ліцензію. А звідки ти, то це вже справа десята.
   
Ти коли бачиш дитину, яка переходить дорогу та ось-ось має бути забита насмерть, чи топиться, ти відвертаєш свою голову та робиш вигляд що тебе це не стосується і взагалі є свої діти а то чужа?
Безглузда пафосна цинічна та ханжеська маячня.
Саме той, хто про це багато базікає, в рішучий момент відверне голову.

А насправді пригадую вайнерівську Еру мілосердя, - Ты что ли потом будешь моих детей кормить...?
Там это показано как негатив. А на самом деле это не более чем мотивация евреями гоев на подвиги
ради них любимых. А вот фуй вам. Мои дети это мои дети, а чьи-то потом если что-то пойдет не так,
будут лечить своих родителей, а ты дурак, бросившийся в воду ради них будешь дохнуть в муках.
Эт правда жизни, которую не принято говорить, ибо толерантность, мораль... К чёрту, в топку всё в этом
мире жадных животных.
   
Якщо іммігрувати тільки тому що велфер більше за заробіток в Україні, то воно того не варте. Іміграція це справа людей амбіційних, енергійних та здатних проводити кардинальні зміни.
це ви негро-арабам, що в Европу імігрують, будете розповідати. Більшість з них їдуть у ту Европу не для того щоби працювати.
   
по сабжу: європейцям азійці і африканці це щось знайоме і навіть можна так сказати рідне(особливо з бувших колоній). вони з ними давно контактують. ексесерівці, і навіть східні європейці донедавна для них, як інопланетяни були.
так і є, бо ці негро-араби з тих країн, які у більшості своїй були французьким або британськими (чи чиїмось іще) колоніями ще у середині 20 ст.
   
це ви негро-арабам, що в Европу імігрують, будете розповідати. Більшість з них їдуть у ту Европу не для того щоби працювати.

Якщо хтось опустив до такого рівня, то краще залишитись там де є зараз.

Про себе, коли я залишив Москву/Київ, моя зарплатня на той час кінця 90-х була декілька тисяч долларів, але в мене були амбіції і я хотів спробувати щось інше поза тим що я міг танцювати на столі в Голодной Утке всі ночі та мені на все вистачало.
   
Ти коли бачиш дитину, яка переходить дорогу та ось-ось має бути забита насмерть, чи топиться, ти відвертаєш свою голову та робиш вигляд що тебе це не стосується і взагалі є свої діти а то чужа?
Якби ви к Україні відносилися як до дитини, то не покинули б.
Отже явно намагаєтесь нас розжаліти або маніпулюєте.
Короче питання залишили без відповіді.
   
Про себе, коли я залишив Москву/Київ, моя зарплатня на той час кінця 90-х була декілька тисяч долларів, але в мене були амбіції і я хотів спробувати щось інше поза тим що я міг танцювати на столі в Хромой Утке всі ночі та мені на все вистачало.
Ну зрозуміло, жарт про те, що публіка на фупі - це майже олігархи, вже давно і не жарт...
але ж мова про звичайних українців та негро-арабів...
   
Якби ви к Україні відносилися як до дитини, то не покинули б.
Отже явно намагаєтесь нас розжаліти або маніпулюєте.
Короче питання залишили без відповіді.

Які є варіанти, коли бачиш як українці сунуть пальці в розетку, хоча їм постійно кажеш, не сунь бо вб’є. Алеж сунуть, а потім ходять з кастрованим Кримом та відрізаним Луганом по самий Донецьк, трошки зализали рани, і знову за старе. Як зазомбовані.
   
коли я залишив Москву/Київ

І чого у тебе Москва-Київ через дріб? Для тебе це одне і теж, кацапура ти недорізана?
   
І чого у тебе Москва-Київ через дріб? Для тебе це одне і теж, кацапура ти недорізана?

Тому що я в Москві вчився, жив, працював. Київ, тому що теж провів багато років.
   
Які є варіанти, коли бачиш як українці сунуть пальці в розетку, хоча їм постійно кажеш, не сунь бо вб’є. Алеж сунуть, а потім ходять з кастрованим Кримом та відрізаним Луганом по самий Донецьк, трошки зализали рани, і знову за старе. Як зазомбовані.
та добре, от гамерика по українських граблях пробіглась... :laugh:
   
Тому що я в Москві вчився, жив, працював. Київ, тому що теж провів багато років.
то для тебе Київ та Москва - одне і теж? Вибач , що я задаю такі питання, але для мене це питання постало ще задовго до 2014, ще коли мені не було і 20 років, коли у мене батько - ідейний кацап, який лишив мені прізвище на -ов
   
то для тебе Київ та Москва - одне і теж? Вибач , що я задаю такі питання, але для мене це питання постало ще задовго до 2014, ще коли мені не було і 20 років, коли у мене батько - ідейний кацап, який лишив мені прізвище на -ов

Багато украінців пройшли через Москву за остані 300 років та більше.
   
розподільчих коробок потрібно менше! п.с. а щиток наповнювати не збираєшся?
та можна взагалі розвести електрику як це робили в совку на алюміньовому дроті і все на один запобіжник.
тільки навіщо тоді взагалі морочити собі яйця, нехай залишається як було.
я тобі просто кажу, що на двокімнатну квартиру якщо робити електрику по уму буде від 60 точок
   
та добре, от гамерика по українських граблях пробіглась... :laugh:

Якщо подивитись на результат та цифри, то за останій рік США добавили 1 міліон нових міліонерів. Слідкуйте за грошами щоб розуміти механіку процесів.
   
Якщо подивитись на результат та цифри, то за останій рік США добавили 1 міліон нових міліонерів. Слідкуйте за грошами щоб розуміти механіку процесів.
Та у нас були часи коли ми всі були міліонерами, такшо дивись щоб не настали такі часи в США.
   
Та у нас були часи коли ми всі були міліонерами, такшо дивись щоб не настали такі часи в США.

Все можливе. Але як Аналітик, ти мав би подумати а що буде в Україні за такого сценарію. Розписувати як це відзначиться на Україні за тебе не буду, назвався аналітиком, то і відпрацьовуй.
   
З чого ти вирішив? А місце в раді директорів в компанії з капіталізацією в десятки мілліардів? А науковець який успішно працював над Ковід вакциною? А як тобі позиція CEO в Гугл, IBM чи Майкрософт? Це ті самі іммігранти

Який відсоток тих кого ви перерахували від загальної цифри емігрантів? Нуль цілих х. й  десятих?

Так і  в Україні стільки ж дуже небідних людей.
   
Якщо хтось опустив до такого рівня, то краще залишитись там де є зараз.

Про себе, коли я залишив Москву/Київ, моя зарплатня на той час кінця 90-х була декілька тисяч долларів, але в мене були амбіції і я хотів спробувати щось інше поза тим що я міг танцювати на столі в Голодной Утке всі ночі та мені на все вистачало.

Мурзік Васильович? Ти?

" А вам там на  Заході ще ніхто не пояснив, що хизуватись тим чим ви хизуєтесь це ознака бидла з найнижчих прошарків населення?
   
Все можливе. Але як Аналітик, ти мав би подумати а що буде в Україні за такого сценарію. Розписувати як це відзначиться на Україні за тебе не буду, назвався аналітиком, то і відпрацьовуй.
Як що, ми всі будемо тут міліардерами.
   
Який відсоток тих кого ви перерахували від загальної цифри емігрантів? Нуль цілих х. й  десятих?

Так і  в Україні стільки ж дуже небідних людей.
Це фактично 100% з кола мого спілкування. Який відсоток від загальної кількості і я не знаю, але знаю що професійна іміграція кінця 90-х та початку 2000-х статистично одна з самих успішних в історіі США.

Останнє редагування: 20 січня 2021 22:05:18 від Dobre
   
Мурзік Васильович? Ти?

" А вам там на  Заході ще ніхто не пояснив, що хизуватись тим чим ви хизуєтесь це ознака бидла з найнижчих прошарків населення?

Те що було 20+ роки тому, важко назвати хизування. Це архівний факт з давнини.
   
це ви негро-арабам, що в Европу імігрують, будете розповідати. Більшість з них їдуть у ту Европу не для того щоби працювати.

Это конец Европе. Германия думала, что кое как со скрипом переварив турков, переварит и этих
и жестоко просчиталась. Европеизировать негров и арабов рожденных вне Европы не реально.
   
Никто, кроме нескольких трахнутых, ничего такого не доказывает...
Tы прав
Надо быть действительно траханутым на всю голову чтобы сказать что лучше жить в Дублине в коробке под мостом чем хорошо жить в Украине, там и в своей квартире вопрос стоит это того или нет.

Ну я понимаю в коробке под мостом в Буенос-Айресе, Лос-Анжелесе или Ницце, там хоть тепло и весело, но Дублин!? :)

У тебя какая-то личная неприязнь к Украине? - а то со штатов наши люди берут свою пенсию в 1,5к-2к-3к и массово в Одессу едут и счастливы.
   
Ерунда... По факту моя семья в 10% в Ирландии и все именно зарабатывается. Наёмных у нас нет, работаем сами...
Раньше на форуме ты писал что уже 15 лет в той же фирме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія