Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Банлист. Загальне.

Банлист. Загальне.

У банлиста є декілька функцій.

Одна з них – інформація для спільноти ФУПа хто, на який термін і за що забанений.

Те, як зараз ведеться Банлист, не дає змоги зрозуміти за що забанені озери.

Розуміння цього важливе як для тих, кого забанили, так і для спільноти ФУПа на загал.
Щоб люди могли бачити роботу модератора і оцінювати її адекватність.

За часів адміна  Бикової у банлисті як правило здебільшого наводилися посилання на дописи, за які юзера банили.

Наведення посилання давало змогу побачити що бан обгрунтований.
А у разі незгоди – оскаржити або сам бан або термін бану в адмінці.
Модератори реагували на скарги. І або надавали пояснення щодо бану або змінювали термін бану.
Так працював зворотній зв*язок між спільнотою ФУПа і адміністрацією.
Бо будь-хто може помилитися. Зворотній зв*язок надавав можливість виправляти помилки модерації.

З огляду на викладене надання відомостей (посилання)  у Банлисті на допис, за який забанено юзера, є виправданим.

І, навпаки, ненадання відомостей за що саме забанено юзера – це ніщо інше як НЕПОВАГА до форумчан.

Окрім інформативної складової, Банлист несе і виховальну функцію.
Кожен може подивитись за що саме банять на форумі, аби самому не чинити так, щоб отримати бан.
Тобто приклад банів дозволяє дописувачам зрозуміти межі дозволеного, які окреслює адміністрація, і їх дотримуватися.
Задля цього були б не зайвими і прямі поясненні з боку адміністрації щодо засад модерації.

З огляду на  сказане звертаю увагу адміністрації на те, що в Банлисті має надаватися посилання на допис, за який забанено юзера.

Це посилання має бути на останній допис, що став приводом для останнього бану.
А не так як зараз, коли в Банлисті некоректно вказуються посилання на старі дописи разом з старими термінами початку бану.

Ще раз: таке ставлення до інформування спільности стосовно банов, яке є сьогодні ,– це неповага до спільноти ФУПу.
   
Re: Банлист. Загальне.

"Чего то  там...вопиющего в пустыне.."
   
Re: Банлист. Загальне.

Завжди є пункт:
4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.
На любий випадок )))

Я так хочу....

Це був жарт... Я уже писав про не коректність банів.  :(
   
Re: Банлист. Загальне.

Метод, которым раньше банили, крайне неудобен.
Я делаю так, на что у меня хватает времени.

На мой взгляд, главная задача - пресечь нарушения. Те, кто забанен, могут себя найти. Этого вполне достаточно.

Если rastych сможет поменять порядок забанивания, я с удовольствием воспользуюсь этой помощью.

Но это должно быть удобно и занимать минимум времени.
Пока сделано очень криво :(

Забанить юзера невозможно, просто зайдя в его профиль.
Для того, чтобы кого-то забанить, нужно найти его в банном листе - поиск не работает и обычно занимает немало времени.
Затем удалить его из банного листа. Затем снова найти (!) и добавить бан.

В итоге нет истории банов, а это очень важно. Тех, кто нарушает правила постоянно и наказывать надо соответствующе.

Раз уж вы начали такой разговор - об уважении, я считаю, что уважение - это в том числе и создание условий для работы модератора.
Пока так, как есть, это НЕУВАЖЕНИЕ.

Есть еще одно НО - думаю, rastych и без того есть, чем заниматься, иначе он давно исправил бы порядок модерирования.








   
Re: Банлист. Загальне.

Метод, которым раньше банили, крайне неудобен.
Я делаю так, на что у меня хватает времени.

На мой взгляд, главная задача - пресечь нарушения. Те, кто забанен, могут себя найти. Этого вполне достаточно.

Если rastych сможет поменять порядок забанивания, я с удовольствием воспользуюсь этой помощью.

Но это должно быть удобно и занимать минимум времени.
Пока сделано очень криво :(

Забанить юзера невозможно, просто зайдя в его профиль.
Для того, чтобы кого-то забанить, нужно найти его в банном листе - поиск не работает и обычно занимает немало времени.
Затем удалить его из банного листа. Затем снова найти (!) и добавить бан.

В итоге нет истории банов, а это очень важно. Тех, кто нарушает правила постоянно и наказывать надо соответствующе.

Раз уж вы начали такой разговор - об уважении, я считаю, что уважение - это в том числе и создание условий для работы модератора.
Пока так, как есть, это НЕУВАЖЕНИЕ.

Есть еще одно НО - думаю, rastych и без того есть, чем заниматься, иначе он давно исправил бы порядок модерирования.

Лишній доказ, що ви не розумієте специфіку роботи з базами даних...

В принципі як все і предполагалось... Не заморочуються... (Можна тут толерантно було написати, у модератора відсутній час на виконання повної процедуру бану, яка потрібна зараз, і яке є не зручною в плані часу) :lol:

Хоча навіть те що доводиться читати в жалобах ВАМ, я співчуваю .  :pooh_hone:



Останнє редагування: 24 липня 2018 13:48:35 від TimmiApostolMS
   
Re: Банлист. Загальне.

Растіч впиши в кнопку якою банять процедуру: найти, видалити запис, і створити новий... Правда цікаво чи після цього не буде форум виснути коли будуть робити цю процедуру.

А ще відпрацювати щоб він це робив коректно, воли вже є некоректні записи ((((
   
Re: Банлист. Загальне.

Метод, которым раньше банили, крайне неудобен.
Я делаю так, на что у меня хватает времени.

На мой взгляд, главная задача - пресечь нарушения. Те, кто забанен, могут себя найти. Этого вполне достаточно.

Если rastych сможет поменять порядок забанивания, я с удовольствием воспользуюсь этой помощью.

Но это должно быть удобно и занимать минимум времени.
Пока сделано очень криво :(

Забанить юзера невозможно, просто зайдя в его профиль.
Для того, чтобы кого-то забанить, нужно найти его в банном листе - поиск не работает и обычно занимает немало времени.
Затем удалить его из банного листа. Затем снова найти (!) и добавить бан.

В итоге нет истории банов, а это очень важно. Тех, кто нарушает правила постоянно и наказывать надо соответствующе.

Раз уж вы начали такой разговор - об уважении, я считаю, что уважение - это в том числе и создание условий для работы модератора.
Пока так, как есть, это НЕУВАЖЕНИЕ.

Есть еще одно НО - думаю, rastych и без того есть, чем заниматься, иначе он давно исправил бы порядок модерирования.

по-перше, дякую за вдповідь

Так, зрозуміло що модерація вимагає часу і одного модера на такий форум замало.
Тому у вас не вистачає часу зробити все за процедурою.
Шкода, що це для вас не дуже зручно.
Шкода, що ви не знайшли можливість долучити до модерації хоча б ще декількох людей.
Я ставлюся до цього всього поки що  з розумінням.
Хоча це все і сумно.


Але.
Ви не вказуєте посилання навіть там, де це можливо.
Ось, наприклад з останнього:

кукловод      24.07.2018   27.07.2018 00:49
ALF      23.07.2018   26.07.2018 15:23
semen viktorov      23.07.2018   Ніколи
Zulus      22.07.2018   Ніколи
leonpod      22.07.2018   Ніколи
Inkognito      22.07.2018   Ніколи
Фломастер      21.07.2018   31.07.2018 01:39
Фуппер      21.07.2018   30.07.2018 01:43

це не старі бани, які спочатку тре вилучити, а потім знов по новой занести.
про це свідчить дата початку бану - вона свіжа.
однак посилання на допис, пункт правил, які порушені, хоча б короткий коментр - відсутні  :(

за що забанений leonpod в ніколи, наприклад?

Будь ласка, знаходьте час і вказуйте посилання там, де це можливо.
Осбливо якщо йдеться про бан в ніколи.

Також поки rastych не спростив процедуру внесення відомостей у Банлист
пропоную вказувати у полі посилання і початок (дату) нового бану.
Також там можна видаляти старе посилання і вказувати нове. Або додавати нове з датою.

Раз уж вы начали такой разговор - об уважении, я считаю, что уважение - это в том числе и создание условий для работы модератора.
Пока так, как есть, это НЕУВАЖЕНИЕ.

я не впевнений, що зрозумів про що саме йдеться  :S

В итоге нет истории банов, а это очень важно. Тех, кто нарушает правила постоянно и наказывать надо соответствующе.

так. Для тих,хто неодноразово порушує правила, термін бану тре кожного разу збільшувати.
Це правильно.

Історію банів поки що можна вести в адмінці (окремому форумі для модераторів)
там можна або створювати окремі гілки по юзерам, або вести одну гілку, де кожний допис має бути про конкретного юзера.

І туди кожного разу додавати відосмоті про наступний бан.
Тоді буде одразу видно хто порушує правила систематично і вживати до таких додаткові (суворіші) заходи


Останнє редагування: 24 липня 2018 17:14:22 від Witt
   
Re: Банлист. Загальне.

Юзеров достаточно часто банят по совокупности. Например настойчивый троллинг что вполне заслуживает на 4.3 или 4.9.
   
Re: Банлист. Загальне.

Юзеров достаточно часто банят по совокупности. Например настойчивый троллинг что вполне заслуживает на 4.3 или 4.9.
Нічого цього не відображається в бан листі, читаєш і тут бачиш що Юсер забанений хоча в чора читав його дописи, дивишся а він пишуть рік як забаненний (((( І пояснення стоїть за старий бан...
   
Re: Банлист. Загальне.

я не впевнений, що зрозумів про що саме йдеться
Скоріш за все мова про те, що грублять у приватній переписі, коли декому здається, що не чують їх доповідь в приват пишу тексти довжиною в 2-3 сторінки. Також підозрю, що дехто в аргументації в доповіді теж пише забагато... Але щоб точно почули пишуть в приватну переписку модератору щей з матом.  B-) Хоча можливо я помиляюсь і просто багато скарг))))
   
Re: Банлист. Загальне.

Я не могу самостоятельно указывать дату начала бана - она ставится автоматом.
очень часто я не ставлю ссылки на правонарушения, потому что считаю, что то, за что я баню, надо уничтожать, а не давать людям это еще и лишний раз прочитать.
Тем более, например, когда тот же Слав распространяет сознательную ложь или просто выдумывает что-то из головы - зачем множить маты и ложь?
 
   
Re: Банлист. Загальне.

Я не могу самостоятельно указывать дату начала бана - она ставится автоматом.

я знаю.
тому пропоную вам як тимчасовий вихід ставити дату початку поруч з новим посиланням

Наприклад, було старе посилання

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011045.msg21416878#msg21416878

для нового бану тре додати в цю графу нове посилання з датою.
буде вилядати так:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011045.msg21416878#msg21416878
24.07.18. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011045.msg21420275#msg21420275

Дата початку (старого) бану лишиться.
Дата закінчення бану зміниться.
А дату початку нового бану можна буде побачити поруч з доданим посиланням


очень часто я не ставлю ссылки на правонарушения, потому что считаю, что то, за что я баню, надо уничтожать, а не давать людям это еще и лишний раз прочитать.
Тем более, например, когда тот же Слав распространяет сознательную ложь или просто выдумывает что-то из головы - зачем множить маты и ложь?

нуууу, це неправильно

ви ж нам пропонуєте попри огиду дискутувати з туями  :(

ну так само і ви маєте спростовувати, заперечувати тощо
навіть якщо вам і не подобається те, що люди пишуть (думають про вас)

тут як то кажуть взялся за гуж, не говори что не дюж

у будь-якому разі люди мають бачити за що банять
це необхідна умова для адекватної модерації
чим більш прозорою і зрозумілою буде модерація, тим меньше нарікань  буде

Я вам вже вище написав про виховувальну роль банлиста.
Люди мають усвідомити межі дозволеного.
І ці межі вони будуть бачити на прикладі банів.

Останнє редагування: 24 липня 2018 17:54:08 від Witt
   
Re: Банлист. Загальне.

Скоріш за все мова про те, що грублять у приватній переписі, коли декому здається, що не чують їх доповідь в приват пишу тексти довжиною в 2-3 сторінки. Також підозрю, що дехто в аргументації в доповіді теж пише забагато... Але щоб точно почули пишуть в приватну переписку модератору щей з матом.  B-) Хоча можливо я помиляюсь і просто багато скарг))))

мені здалося що неповагою названо незручну процедуру внесення відомостей у банлист

але я не впевнений що правильно зрозумів
   
Re: Банлист. Загальне.

Witt по-моему дело говорит. Если есть возможность вставить новую ссылку то почему-бы нет.

Возражения вызывает только клевета. Клевету имеет смысл стирать. Одно дело разногласия и другое дело атака на мораль и характер оппонента. 
   
Re: Банлист. Загальне.

Для того, чтобы кого-то забанить, нужно найти его в банном листе...

А если нет юзера в бан-листе?
   
Re: Банлист. Загальне.

Я не могу самостоятельно указывать дату начала бана - она ставится автоматом.
очень часто я не ставлю ссылки на правонарушения, потому что считаю, что то, за что я баню, надо уничтожать, а не давать людям это еще и лишний раз прочитать.
Тем более, например, когда тот же Слав распространяет сознательную ложь или просто выдумывает что-то из головы - зачем множить маты и ложь?
дата початку бану, вважається той момент коли було створено бан... тому і не можете змінити... Дивно, тут або треба було створити текстове поле а не дата, або ще одне поле. Ще один шлях, створити скріпт який видаляє старе повідомлення перш ніж створити нове )))) А ще є третій шлях створити окремо поле з галочкою логічною видно не видно, і скріпт створити нове повідомлення старому поставити галочку не видно (тоді історія збережеться).... Я не програміст, просто цікавлюсь трошки алгоритмами))))


Тут є 3 варіанти рішення , кожен з них має свої недоліки і свої позитиви... І програміст має розуміти який з них можна, а який ні використати...
Замовник має розуміти що ці варіанти за собою тянуть)))
   
Re: Банлист. Загальне.

мені здалося що неповагою названо незручну процедуру внесення відомостей у банлист

але я не впевнений що правильно зрозумів
не впевнений... я зрозумів, що просто у жалобі пишуть гадості... і в Адмінці пишуть ... Скажімо так пишуть те, що вони Юсери вважають правдою.
   
Re: Банлист. Загальне.

дата початку бану, вважається той момент коли було створено бан... тому і не можете змінити... Дивно, тут або треба було створити текстове поле а не дата, або ще одне поле. Ще один шлях, створити скріпт який видаляє старе повідомлення перш ніж створити нове )))) А ще є третій шлях створити окремо поле з галочкою логічною видно не видно, і скріпт створити нове повідомлення старому поставити галочку не видно (тоді історія збережеться).... Я не програміст, просто цікавлюсь трошки алгоритмами))))


Тут є 3 варіанти рішення , кожен з них має свої недоліки і свої позитиви... І програміст має розуміти який з них можна, а який ні використати...
Замовник має розуміти що ці варіанти за собою тянуть)))

А зачем так сложно? Witt предложил отличное решение которое не стоит ни копейки.

Если pravda должна листать бан-лист что бы найти ник то и от юзеров не убудет.
   
Re: Банлист. Загальне.

А зачем так сложно? Witt предложил отличное решение которое не стоит ни копейки.

Если pravda должна листать бан-лист что бы найти ник то и от юзеров не убудет.
є кого банили два чи роки тому....
   
Re: Банлист. Загальне.

Там не складно, просто програміст має розуміти, що у нього вже є, які зміни можна внести без пошкодження даних... І розуміти що замовник хоче...

А саме головне замовник має розуміти, що він хоче.
   
Re: Банлист. Загальне.

Отсортируйте по дате окончания бана. Разбаненые думаю никого не волнуют.

Там всех забаненых человек 25-ть. Вмещаются на одной странице. Было бы из-за чего огород городить.

Есть ещё публика в николы, но там как я понимаю разговор всё равно должен быть отдельный. 

Останнє редагування: 24 липня 2018 21:09:35 від Olga Taylor
   
Re: Банлист. Загальне.

Я так понял, что пани Ольга спец в программировании и модерации :shuffle:
   
Re: Банлист. Загальне.

Там не складно, просто програміст має розуміти, що у нього вже є, які зміни можна внести без пошкодження даних... І розуміти що замовник хоче...

А саме головне замовник має розуміти, що він хоче.

там і зараз все просто .


   
Re: Банлист. Загальне.

там і зараз все просто .
Мати відкриті два чи 3 вікна одночасно, в одному шукати....
   
Re: Банлист. Загальне.

Мати відкриті два чи 3 вікна одночасно, в одному шукати....

та нічого там не потрібно
шукати раз вона поновлює бан занчить вона вже знайшла запис в банлисті
   
Re: Банлист. Загальне.

Тут уже обьясняли, если нажать в банлисте на "закинчуется", свеху справа черненькими буквами, то будут сверху только забаненые, их не так уж и много.
   
Re: Банлист. Загальне.

там і зараз все просто .

Просто тому, хто вже розібрався

та нічого там не потрібно
шукати раз вона поновлює бан занчить вона вже знайшла запис в банлисті

слав,
замість таких натяків (що юзер не може розібратися), варто було б допомогти...
Пояснити детально як робити це простіше.

Це був би так би мовити крок на зустріч, свідчення бажання порозумітися, закопати сокиру війни ...
Разом з тим одразу б зробило неможливим звинувачувати вам в тім що ви лише тролите

Спробуйте поводитися конструктивно


Останнє редагування: 25 липня 2018 11:03:17 від Witt
   
Re: Банлист. Загальне.

Вітт можна пояснити тому хто хоча зрозуміти
А тому хто не хоче або спеціально так робить нічого непояснмш

Там просто треба видалити попередній бан
Поставити галочку і натиснути кнопку видалити
   
Re: Банлист. Загальне.

Метод, которым раньше банили, крайне неудобен.
Я делаю так, на что у меня хватает времени.

На мой взгляд, главная задача - пресечь нарушения. Те, кто забанен, могут себя найти. Этого вполне достаточно.

Если rastych сможет поменять порядок забанивания, я с удовольствием воспользуюсь этой помощью.

Но это должно быть удобно и занимать минимум времени.
Пока сделано очень криво :(

Забанить юзера невозможно, просто зайдя в его профиль.
Для того, чтобы кого-то забанить, нужно найти его в банном листе - поиск не работает и обычно занимает немало времени.
Затем удалить его из банного листа. Затем снова найти (!) и добавить бан.

В итоге нет истории банов, а это очень важно. Тех, кто нарушает правила постоянно и наказывать надо соответствующе.

Раз уж вы начали такой разговор - об уважении, я считаю, что уважение - это в том числе и создание условий для работы модератора.
Пока так, как есть, это НЕУВАЖЕНИЕ.

Есть еще одно НО - думаю, rastych и без того есть, чем заниматься, иначе он давно исправил бы порядок модерирования.


зніміть мій двіжок поставте свій  . і буде вам добре .

а зараз ви обсераєте те за що заплатив я і зробив растаман

і ще й  звертаєтесь до растамана що б він поправив .

а таке ведення банів . це прояв конкретної неповаги до всіх присутніх на форумі
   
Re: Банлист. Загальне.

Я трохи підправив
Тепер старий бан видаляється автоматом, створюється новий
Проблему це має вирішити
Не дуже елегантно, але працює
   
Re: Банлист. Загальне.

Дякую.
   
Re: Банлист. Загальне.

зніміть мій двіжок поставте свій
А ху-ху не хо-хо?..
   
Re: Банлист. Загальне.

Вельмиповажний пан rastych, щось змінив в процесі бану.
Я спробую, розповім.
Це  :peremoga:  я вважаю ))))))
   
Re: Банлист. Загальне.
nik

rastych,  а що таке "продажник" ? менi  не зовсiм зрозумiло.
   
Re: Банлист. Загальне.

rastych,  а що таке "продажник" ? менi  не зовсiм зрозумiло.
то не до мене
   
Re: Банлист. Загальне.

rastych,  а що таке "продажник" ? менi  не зовсiм зрозумiло.

Это тот, кто пришел на форум, чтобы что-то продать или прорекламировать
   
Re: Банлист. Загальне.
nik

ясно!
   
Re: Банлист. Загальне.

Это тот, кто пришел на форум, чтобы что-то продать или прорекламировать

Wolter  точно в их числе со своими кремами для омоложения и отращивания волос и несуществующим производством в Голландии :)))
   
Re: Банлист. Загальне.

Wolter  точно в их числе со своими кремами для омоложения и отращивания волос и несуществующим производством в Голландии :)))

стучишь? :K
   
Re: Банлист. Загальне.

Метод, которым раньше банили, крайне неудобен.
Я делаю так, на что у меня хватает времени.
На мой взгляд, главная задача - пресечь нарушения. Те, кто забанен, могут себя найти. Этого вполне достаточно.


А для СБУ це дуже незручно.
Треба розгрібати купу матеріалу.
Зайва робота.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія