Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш Славентий захватывает Тернополь своим влиянием! Разбил бутылку crystal champagne

Користуючись випадком питання до Слава: а ти знаєш, що Турч вмовляв Вуда стуканути твоїй жінці, що ти пер Бичиху в київському готелі?
   
Користуючись випадком питання до Слава: а ти знаєш, що Турч вмовляв Вуда стуканути твоїй жінці, що ти пер Бичиху в київському готелі?

раді кнопки?  :weep:
   
раді кнопки?  :weep:
Мабуть їй грошей було мало. Слав доплатив натурою X(
   
ФСБ канєшна.

Весь ФУП же знає Слава як видатного патріота України та ворога кацапів та вати.

 :lol:
   
Слава, не нарягай свою синю сраку так. Лусне.
ФУПчеги прекрасно пам*ятають що ти за один.
Гівно ти ватно-янучарське.

Підніми хоч одну таку мою тему, п и з д ло  синьосраке.

Бачиш, не всі пам'ятають )) деякі синяку підмахують і вилизують ) кажуть патріот він ))))
   
раді кнопки?  :weep:
Кноп, вихаді  :laugh:
   
Користуючись випадком питання до Слава: а ти знаєш, що Турч вмовляв Вуда стуканути твоїй жінці, що ти пер Бичиху в київському готелі?

А це в тій супер пізнавальній гілці на сто з гаком сторінок ?)) Її певно як роман можна читати )
   
Користуючись випадком питання до Слава: а ти знаєш, що Турч вмовляв Вуда стуканути твоїй жінці, що ти пер Бичиху в київському готелі?

перший раз про це чую.

бикова була не в моєму вкусі , тому там було всього дві зустрічі , в 2008  і 9 здається і то разом з тагом .
більше в реалі з нею я не мав бажання зустрічатись
   
Користуючись випадком питання до Слава: а ти знаєш, що Турч вмовляв Вуда стуканути твоїй жінці, що ти пер Бичиху в київському готелі?

все решта це сексуальні фантазії вуда  :laugh:
   
Мабуть їй грошей було мало. Слав доплатив натурою X(

я погано твій нік памятаю  ти з яких ? з довбойобів ? чи з нормальних?
   
перший раз про це чую.

бикова була не в моєму вкусі , тому там було всього дві зустрічі , в 2008  і 9 здається і то разом з тагом .
більше в реалі з нею я не мав бажання зустрічатись


зате у неї був доступ до кнопки
а влада як відомо- це потужний афродізіак :weep:
   
зате у неї був доступ до кнопки
а влада як відомо- це потужний афродізіак :weep:

ти по яку владу говориш? де ? на форумі ? те що ти дурачок  я знаю але ж не стільки
   
перший раз про це чую.

бикова була не в моєму вкусі , тому там було всього дві зустрічі , в 2008  і 9 здається і то разом з тагом .
більше в реалі з нею я не мав бажання зустрічатись

  Та ясен-красєн. Ще й , сцуко , комп зажала...Тут була феєрична гілка на цю тему..Мілиє браняться - только тєшаться (с)

Чи ти таки як справжній джентельмен віджав в зад подарунок у дами ?
   
  Та ясен-красєн. Ще й , сцуко , комп зажала...Тут була феєрична гілка на цю тему..Мілиє браняться - только тєшаться (с)

Чи ти таки як справжній джентельмен віджав в зад подарунок у дами ?
Тобі пи3да, уйобок

https://24tv .ua/stvoryuvali-alternativnu-realnist-sbu-vikrila-botofermu-novini-harkiv_n1739452

СБУ викрила ботоферму, яка працювала на Росію

"Армія ботів" поширювала публікації та коментарі, спрямовані на:

зрив національної програми вакцинації;

   
все решта це сексуальні фантазії вуда  :laugh:
Вуд не буде брехати. Питай свого корєша Бздаря  B-)
   
Вуд не буде брехати. Питай свого корєша Бздаря  B-)

а вуд що спостерігав і дрочив ?
   
Вуд не буде брехати. Питай свого корєша Бздаря  B-)

а ти з довбойобів  я згадав
   
а вуд що спостерігав і дрочив ?

вудік - це літописець ФУПу
це його робота, важка, іноді невдячна
   
вудік - це літописець ФУПу
це його робота, важка, іноді невдячна

чекаю доказів  :weep:
   
ти по яку владу говориш? де ? на форумі ? те що ти дурачок  я знаю але ж не стільки

Та да, влади було не те щоб багато, зато істерив ти зачьотно коли від неї віддерли  :laugh:
   
вудік - це літописець ФУПу
це його робота, важка, іноді невдячна

це ватний підарас який підтримав анексію криму тому гуляй мимо
   
Та да, влади було не те щоб багато, зато істерив ти зачьотно коли від неї віддерли  :laugh:

краще мовчи ти тупий кацапський бот нижчого рівня
   
краще мовчи ти тупий кацапський бот нижчого рівня

Краще іди нах синьожопа брехлива свиня  ;)
   
це ватний підарас який підтримав анексію криму тому гуляй мимо

ну так і ти тоже далеко не дартаньян
ти взагалі за януковича голосував і розказував тут на форумі що треба під росію лягать
тому я так думаю ви з вудіком по ватності на одному рівні приблизно
   
Час засік ? Слав, тут мені ще одну тему в приват ФСБ підігнало, От суки..

непайму пачиму ми отделились от раши?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=385755.0

І це гавніще ригівське обзиває когось кацапами  :facepalm1:
   
ну так і ти тоже далеко не дартаньян
ти взагалі за януковича голосував і розказував тут на форумі що треба під росію лягать
тому я так думаю ви з вудіком по ватності на одному рівні приблизно


це брехня
   
це брехня

не голосував? чи не розказував?
януковича точно підтримував тут
   
не голосував? чи не розказував?
януковича точно підтримував тут


не голосовав не підтримував . тролив ідіотів так .
   
не голосовав не підтримував . тролив ідіотів так .

До - до - до, як Льоша Губошльоп  :)
   
Негуманные вы, пацаны. Заганяли повелителя Кнопки, как китайцы горобця.  :acute:
   
До речі з 2 роки назад +/-  місяці, за Львовом робив локал.мережу і під поліграфію, друкують етикетки під Львівське пиво,якісь консерви ще якусь хрінь, достойний заробіток бо це сімейний бізнес,працівники і інженери теж не обіжені,забезпечують транспортом до роботи і т.д.,не й..на галера фуджікура.
П.С. Та сімейка цілком легальні міліонери на простих друках етикеток, хз до чого до Слава доїплись я хз,чувак заробляє молодець,в міру і в бажанні помагає іншим, є уроди і їблани гірші в 100 крат яких не гріх і прикопати.

Останнє редагування: 17 вересня 2021 01:48:09 від Merhn
   
Негуманные вы, пацаны. Заганяли повелителя Кнопки, как китайцы горобця.  :acute:

о і і дрочер підтягнувся
   
До речі з 2 роки назад +/-  місяці, за Львовом робив локал.мережу і під поліграфію, друкують етикетки під Львівське пиво,якісь консерви ще якусь хрінь, достойний заробіток бо це сімейний бізнес,працівники і інженери теж не обіжені,забезпечують транспортом до роботи і т.д.,не й..на галера фуджікура.
П.С. Та сімейка цілком легальні міліонери на простих друках етикеток, хз до чого до Слава доїплись я хз,чувак заробляє молодець,в міру і в бажанні помагає іншим, є уроди і їблани гірші в 100 крат яких не гріх і прикопати.

Та дійсно, їво за чьто  :weep:  і Йожиха, золота ж людина була  :lol: за якісь 20 відсотків армію піднімала  X(
   


це з иілану вам привіт  вата смердюча
   
Нормально карочє нажерся  :lol:
   
Света ти якась дурна кобіта,хуй з пальцем рівняти, де йожиха а де Слав?!, я сам намагаюсь бізнес відкрити середній і знаю які це пздц завороти і договорняки, і дурілка йожиха яка на підсосі до чого можна присисосатись, це різні величини порівняти якщо людина не мінетчік бюджета в когось 6м бігає.
   
Света ти якась дурна (x) з пальцем рівняти, де йожиха а де Слав?!, я сам намагаюсь бізнес відкрити середній і знаю які це пздц завороти і договорняки, і дурілка йожиха яка на підсосі до чого можна присисосатись, це різні величини порівняти якщо людина не мінетчік бюджета в когось 6м бігає.

так а слава дрючать не за бізнес
при чому тут бізнес взагалі?
слава дрючать за 2 речі
1. те що він був синяк за часів януковича
2. те як він розпорядився адмінською кнопкою
   
взагалі, якщо слав повернувся, то і бикова має бути розбанена
хай дрючать одне одного :weep:
   
о і і дрочер підтягнувся
БГГГГГ. Шо, ракло тернопольское, пришло потрясти лохмотьями? Это ж надо быть таким лохобаном, шоб будучи наебенным, уперто лазить в место своего обсера. :facepalm:
   
Бльо честно смішно, я візьму для прикладу тільки кого знав чи бачив , брати Дубневич у нас, тіпа синяки і водночас пздц марнотрати-мажори ,але то їх діло як грошами розпоряджатись, по факту підтримували багато дитячих гуртків і ансамблів ,різносторонні концерти для молоді, сотні робочих місць високооплачуваних по зп ,на Танк Транс і Яблуневому Дарі +сезоні працівники з місцевих, просто влада яка була у руля їм запропонувала кращі умови ніж ті що були, місцеві довольні в любому випадку а би робота була, чи Дубневич хоч медом обмажеться і горщики з Ющенко будуть ліпити.Холодильник перемагає тв.парашу зомбовання як зашибісь жити при піднятях тарифів і акцизів на все майже від того клоуна що казав кумувства не буде,і підняття тарифів також,тьфу б..я як в гівно став про зедебілів і їх зомбаків,риги не самі дурні були порівняти з ними,принаймі знали як красти не так нагло
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія