Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

А туристичні гілки наприклад павлєка, хто засирає ?  B-)
Пісяй - пісяй , моя доню  :laugh:

І всьо же Олєжко, в мене лишилося два питання )
1. ти як звичайний пакетник на олл прилетів ?
2. дружина з дітьми топала як пересічні , а ти по зеленому коридору, потім зустрілися біля гейту ?  8-)

1. Тьотя Свєта багато ви бачили пакетніков, які летять регулярним рейсом, беруть авто на прокат і потім самостійно подорожують, а не сидять в готелі?
2. Зверніться до свого менеджера.  Мій пакет дає преміальні картки всім членам сім'ї.  У тому числі шкільного віку.  Тому вони скористалися ними, навіть коли летіли без мене
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Не а, "мої там вже  відпочивали", или он не умеет правильно писать на украинском (ну понятно что через гугл переводит) или его семья там уже когда то бывала.

Ми зараз перепитаємо в Олєжки інакше )
Олєжко, коли ти летиш з сім'єю, ви всі користуєтесь сервісами преміальних карток в аеропорту, чи лише татусь ? 
Дякую за відповідь  :)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Він же написав в першому пості - дружина і діти ВЖЕ там.

це важко зрозуміти, коли мозкова активність знижується. Склероз
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

1. Тьотя Свєта багато ви бачили пакетніков, які летять регулярним рейсом, беруть авто на прокат і потім самостійно подорожують, а не сидять в готелі?
2. Зверніться до свого менеджера.  Мій пакет дає преміальні картки всім членам сім'ї.  У тому числі шкільного віку.  Тому вони скористалися ними, навіть коли летіли без мене

1.Олєжко, олл заточений під пакетних туристів , деякі з них мають індивідуальний трансфер не лише на преміальних авто, а навіть на всяких там гелікоптерах  :D

2. Дійсно є така опція як картка на дітєй до твого рахунку, чи входить там фастлайн треба поцікавитися

   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

1.Олєжко, олл заточений під пакетних туристів , деякі з них мають індивідуальний трансфер не лише на преміальних авто, а навіть на всяких там гелікоптерах  :D

2. Дійсно є така опція як картка на дітєй до твого рахунку, чи входить там фастлайн треба поцікавитися

1. Індивідуальний трансфер без водія?  Це щось новеньке :weep:
2. Поцікавтеся.  Відкриєте для себе багато нового.  Заодно дізнаєтеся, як його можна отримати практично безкоштовно
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Апд.
Баснопісєц, пакетників для яких розробляють цілі екскурсійні програми валом на кожному курорті, а от туристів що беруть індивідуальні екскурсії, три каліки з половиною  :)
Ти як приклад )) навіть попершись за тисячі кілометрів зажимаєш на гіда, десь там їздив, щось там бачив , щось одним оком у вікіпедії підглянув, або й ні )
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

1. Індивідуальний трансфер без водія?  Це щось новеньке :weep:
2. Поцікавтеся.  Відкриєте для себе багато нового.  Заодно дізнаєтеся, як його можна отримати практично безкоштовно

1. Чому без водія ?  :facepalm1:

2. В мене не практично безкоштовно, а взагалі безкоштовно така опція як картки для сім'ї в пакеті фемелі  ;)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

1. Чому без водія ?  :facepalm1:

2. В мене не практично безкоштовно, а взагалі безкоштовно така опція як картки для сім'ї в пакеті фемелі  ;)

1. Тому що це rent car.  :facepalm1:

2. Весь пакет майже безкоштовно.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

1. Тому що це rent car.  :facepalm1:

2. Весь пакет майже безкоштовно.

До чого там твій рент кар ?  :facepalm1:  ти намагався хизуватися арендованою тачанкою, а я тобі кажу що деяких пакетників забирає індивідуальне люксове ландо і ніяких ренткарів їм не треба

Ще раз повторюю, в мене не майже, в мене взагалі картки для сім'ї безкоштовні, просто я якось не подумала що в такому випадку той же фастлайн зараховується за кожну картку окремо , а не один за весь рахунок
Але це треба перевіряти, бо ти ще той триндюк  :)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Але пакетний туризм це не мій вибір.  Тому за 25 євро на добу взяв собі такий італійський спорткар

Показати зображення...

Бідні - бідні пакетники, куди їм до Олєжки  :laugh:

   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

До чого там твій рент кар ?  :facepalm1:  ти намагався хизуватися арендованою тачанкою, а я тобі кажу що деяких пакетників забирає індивідуальне люксове ландо і ніяких ренткарів їм не треба

Ще раз повторюю, в мене не майже, в мене взагалі картки для сім'ї безкоштовні, просто я якось не подумала що в такому випадку той же фастлайн зараховується за кожну картку окремо , а не один за весь рахунок
Але це треба перевіряти, бо ти ще той триндюк  :)

Тьотя Свєта, ви зовсім думати відучилися? :weep:   При чому тут індивідуальний трансфер?   :facepalm:  Ви хоч раз в пакетному турі в аеропорту машину на прокат брали?  У мене покупка авіа самостійно, прокат самостійно, апгрейд номера в готелі самостійно, їздимо по цікавих місцях самостійно.

А взагалі думати це не ваше.  В черговий раз вас макнув в те, що ви не знаєте, як подорожувати раціонально
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Бідні - бідні пакетники, куди їм до Олєжки  :laugh:



Тьотя Свєта, коли особисто ви закордоном брали в останній раз авто в прокат?

Комусь подобається сидіти в готелі і їздити на екскурсії від турагента, а комусь мати повну свободу пересування
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Тьотя Свєта, ви зовсім думати відучилися? :weep:   При чому тут індивідуальний трансфер?   :facepalm:  Ви хоч раз в пакетному турі в аеропорту машину на прокат брали?  У мене покупка авіа самостійно, прокат самостійно, апгрейд номера в готелі самостійно, їздимо по цікавих місцях самостійно.

А взагалі думати це не ваше.  В черговий раз вас макнув в те, що ви не знаєте, як подорожувати раціонально
При всьому, що нічим ти тут своєю таратайкою не здивував
Ти дурне як сало без хліба, купа пакетників беруть собі авто на прокат зразу щоб не прив'язуватись до групового трансферу , а індивідуальний їм задорого  :pooh_lol:
І екскурсії так виходять економніші )) без гіда правда, на нього 80 відсотків зажимають, ну то такоє )

Раціонально це дешевше ? ) Розшифруй ))
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Тьотя Свєта, коли особисто ви закордоном брали в останній раз авто в прокат?

Комусь подобається сидіти в готелі і їздити на екскурсії від турагента, а комусь мати повну свободу пересування

І хто тобі сказав що всі пакетники їздять тільки з екскурсіями ТО ?  :lol: 
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Місцеві активно себе мажуть грязю  з цього каньйону.  вважають, що вона корисна

Показати зображення...

Олєжко, а це всі твої родичі ? )))  Тут точно пакетників немає ? Ти всіх перевірив ?)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Це ж потрібно мати стільку часу та чорноротості,щоб так вперто засирати чужі гілки :laugh:
Швєтка зе бест.мушу визнати :)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Це ж потрібно мати стільку часу та чорноротості,щоб так вперто засирати чужі гілки :laugh:
Швєтка зе бест.мушу визнати :)

Кансєрваторії хвупу ето вам нє штолібо как  :gigi: 
А прийшла сюди наївна як дитина  :laugh:
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

При всьому, що нічим ти тут своєю таратайкою не здивував
Ти дурне як сало без хліба, купа пакетників беруть собі авто на прокат зразу щоб не прив'язуватись до групового трансферу , а індивідуальний їм задорого  :pooh_lol:
І екскурсії так виходять економніші )) без гіда правда, на нього 80 відсотків зажимають, ну то такоє )

Раціонально це дешевше ? ) Розшифруй ))
Именно так и делаю, самостоятельно передвигаться на авто куда приятней и интересней.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Так :drinks: Природа навколо майже як в Криму.

Показати зображення...

Kids Beach at Liberty Lykia
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

У мене покупка авіа самостійно, прокат самостійно, апгрейд номера в готелі самостійно, їздимо по цікавих місцях самостійно.
 ви не знаєте, як подорожувати раціонально
Какой дурак  :facepalm1:
Идиот, в такие направления как турция, ебипет дешевле и рационально купить тур.тур чем самому без все это делать. Но ты давай, отстегивай там везде. Куда ты сам можешь толком поехать, с твоими дурными мозгами. Видел я как в США ты просрал и время и деньги. Тоже самое и тут.
А вот настоящих путешественников на тур. форумах действительно интересно читать, там нет зашоренности, оптимальная трата денег, проработка еще дома маршрута, изучение мест и готовность к встрече с этими местами. А этот даун данецкий постит хрень какую то, о которой и расказать ничего не может. Понты для инстаграма, чтобы у ахмета в конторе показывать таким же.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Именно так и делаю, самостоятельно передвигаться на авто куда приятней и интересней.

Тре брати гіда, тільки перед тим гарно пошукати толкового , щоб розказував цікаво  :)
Звісно якщо вперше в країні або якісь історичні місця хочеш побачити
Якщо просто покататися , можна й так
Ладно, піду заб'ю на завтра ще одну темку і можна вже на вулицю виходити , золотий час між "ще пекло" і "вже комарі"  :D
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

ви не знаєте, як подорожувати раціонально
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Какой дурак  :facepalm1:
Идиот, в такие направления как турция, ебипет дешевле и рационально купить тур.тур чем самому без все это делать. Но ты давай, отстегивай там везде. Куда ты сам можешь толком поехать, с твоими дурными мозгами. Видел я как в США ты просрал и время и деньги. Тоже самое и тут.
А вот настоящих путешественников на тур. форумах действительно интересно читать, там нет зашоренности, оптимальная трата денег, проработка еще дома маршрута, изучение мест и готовность к встрече с этими местами. А этот даун данецкий постит хрень какую то, о которой и расказать ничего не может. Понты для инстаграма, чтобы у ахмета в конторе показывать таким же.

Олєжко просто розривається між розумними понтовими і красівими економними )) виходить шо попало  :gigi:
П.с. нічого, він на Хорватії поекономить ) там ніяких олль, запихнуться знову 20 чоловік в одну хату, зато дешевше, а посуд жінки помиють , чай нє сахарниє, і машинка якась є   :laugh:
   
Окремі фотки з дрона непогані, але що нам з того, ми ж не літаєм, у нас нема крил.
А от що очима побачить, шото з цим у альожки тугувато, або нема чого дивитися, або альожка дупля не відбиває що дивитися і куди дивитися.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Тут вопрос по теме возник. Гражданам Украины тест на вирус сдавать надо для поездки?
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Окремі фотки з дрона непогані, але що нам з того, ми ж не літаєм, у нас нема крил.
А от що очима побачить, шото з цим у альожки тугувато, або нема чого дивитися, або альожка дупля не відбиває що дивитися і куди дивитися.
А ти шо елітарний анал ітик досі не був там і не бачив своїми очима? Все в Аналію їздиш у олл 3 зірки?
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

классные фото, отличное место. прикольно, что за дрон не придрались.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

А ти шо елітарний анал ітик досі не був там і не бачив своїми очима?
То что запостил этот поц есть почти везде в Турции, я примерно в таких местах уже там был, второй раз не интересно даже. Мне больше в ЕС нравится.
Гражданам Украины тест на вирус сдавать надо для поездки?
Думаю что да, точнее точно да, и если тест положительный то не пустят. Тур фирмы щас вроде даже гарантию дают, перенесут поездку, а вот если сам едешь, тут потеря денег точно будет.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

лучше всего шарю по отдыху халявному в Турции я
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:




Мармарис

   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

При всьому, що нічим ти тут своєю таратайкою не здивував
Ти дурне як сало без хліба, купа пакетників беруть собі авто на прокат зразу щоб не прив'язуватись до групового трансферу , а індивідуальний їм задорого  :pooh_lol:
І екскурсії так виходять економніші )) без гіда правда, на нього 80 відсотків зажимають, ну то такоє )

Раціонально це дешевше ? ) Розшифруй ))

Тьотя Свєта, ви нудна і не дуже розумна жінка.  Яка постійно бризкає жовчю. 

Як я зрозумів далі пакетних турів у вас мізків не вистачає.  І навіть взяти авто на прокат і самому поїздити по цікавих місцях для вас нездійсненне завдання.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Насчет экскурсий в Турции, вчера прилетел из Бодрума,
в отеле сказали что экскурсий  не будет, только индивидуальные,  мол есть ограничения по ношению масок, а в такую жару их носить тяжело.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Я чув, що не лише Мармарис горить, але й біля Калкана. Як у Каліфорнії, блін... Я в районі Даламана в жовтні ходитиму, сподіваюся, дерева ще будуть :)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Тьотя Свєта, ви нудна і не дуже розумна жінка.  Яка постійно бризкає жовчю. 

Як я зрозумів далі пакетних турів у вас мізків не вистачає.  І навіть взяти авто на прокат і самому поїздити по цікавих місцях для вас нездійсненне завдання.

Олєжко, тобі розуміти нічим ))
Ти зараз живеш в пакетному оляклюзіві і навіть тиняєшся в пакетній екскурсії ) а так гордився своїм каром  :weep:
Міг би зняти будиночок біля моря , не пакетний  - але , ні , не міг , не вистачає ще чоловік 15 друзів, дорого виходить )
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Ти зараз живеш в пакетному оляклюзіві
:facepalm: тобто в нього жінка і діти в готелі, а йому треба десь зняти койку як Тьотя Свєта у Албанії?
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

А ти шо елітарний анал ітик досі не був там і не бачив своїми очима? Все в Аналію їздиш у олл 3 зірки?
Тобто різниця лише в зірках ?
Ще недавно Олєжко  губу копилив і від Туреччини, і від оллу, але все тече, все міняється ... Лишилися тільки зірки, і то, поки Гудка ще не розпатлошили  :laugh:
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Тобто різниця лише в зірках ?
Різниця в локейшені. Є Олюденіз, а є Аналія.
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

:facepalm: тобто в нього жінка і діти в готелі, а йому треба десь зняти койку як Тьотя Свєта у Албанії?

А навіщо ж він жінку відправив мучитися на олл в готель з пакетниками ? Він же вумний як вутка, тре було забронювати приватний будиночок з басейном, нє ?)
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

Різниця в локейшені. Є Олюденіз, а є Аналія.

Ну да , ну да )) раніше була в країнах, тепер вже в регіонах ))))
   
Re: Подорож вихідного дня до Туреччини :beach:

А навіщо ж він жінку відправив мучитися на олл в готель з пакетниками ?
Тому що в Турцію так дешевше, шо не ясно? А на ті ж Азори - не дешевше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія