Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

Александр! От Вы близорукий - дальше своего носа (задницы, которая катается в авто) видеть не хотите... Весь этот хлам - это ж кладезь сырья для плавильщиков металла! А резину как в Израиле на дороги наносят? Посмотрите хоть ютб...

До речі, цей аспект вони завжди повз вуха пропускають.
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

Ти в цей єбанатізм можеш вдуматись??? Хоч раз в житті???
Украіна сертифікувала айфон!!!! Бля, це фейерично!
в україні мільйони жигулів, камазів, старих іномарок які смердять, димлять і коптять небо. В той час коли всі країни заохочують позбавлятися того лайна, ви тягнете його сюди щоб воно збільшувало армію смердячого лайна
Вам б***ь прийняли закон про суттєве зниження акцизів на норм тачки з євро5 - так ні, ви хочете коптити небо нерозмитненим шротом по 500 доларів
Нахуй

А шо не так з сертифікацією айфона? Думав що не пройде суворих українських стандартів?
   
В пи..ду хомячка. Это не машина, это - кусок дерьма. По всем соображениям - безопасность стремиться к нулю, воздух засерает так, что мало не покажется, и.т.д.
Современный автомобиль рассчитан на эксплуатацию 5-7 лет, ну до 10-ти. А машина 2000-го года... я прямо вижу, как "маленький украинец" изначально рукожопый, поскольку ни на что более приличного у него денег нет, навезет сюда этого дерьма, и начнет на нем кататься. Откуда - пробки, ДТП, срач на дорогах и прочие приятные вещи вырастут в разы.
Было выше приличное предложение - ввоз ТОЛЬКО ДО 7 лет. И пошлины в разы вниз (вместе с НДС-ом мать его в так). Ото хоть что-то приличное будут завозить, а не дерьмо девяносто мохнатого года. Ну и цены соответственно по которым это будет покупаться не мифическая, магическая ТЫШША, а тысяч 5-6 зелени. Но оно хоть ездить нормально будет и безопасно.

ЗЫ Прошу только не волочь сюда "бедного украинца который эту ТЫШШУ за год зарабатывает. С такими доходами надо ходить пешком, а не тащить автохлам на который банально не будет денег ни заправить, ни обслужить.

5000 доларів.
це ціна яку ще може заплатити пересічний.
шо ти пропонуєш людині купити за такі гроші ?
   
в україні мільйони жигулів, камазів, старих іномарок які смердять, димлять і коптять небо. В той час коли всі країни заохочують позбавлятися того лайна, ви тягнете його сюди щоб воно збільшувало армію смердячого лайна
Вам б***ь прийняли закон про суттєве зниження акцизів на норм тачки з євро5 - так ні, ви хочете коптити небо нерозмитненим шротом по 500 доларів
Нахуй

А шо не так з сертифікацією айфона? Думав що не пройде суворих українських стандартів?

Шановний певно із садику. І призабув що такий період в новітній історії був і ці чудові конячки стали основним транспортним засобом на селі в далекі девяності. Вибачайте але ви ординарна особистість із обмеженою памяттю та уявою, хоча можливо знання у вас закладені добрі про те що барахло це погано.
   
5000 доларів.
це ціна яку ще може заплатити пересічний.
шо ти пропонуєш людині купити за такі гроші ?
Середня річна зарплата
   
В пи..ду хомячка. Это не машина, это - кусок дерьма. По всем соображениям - безопасность стремиться к нулю, воздух засерает так, что мало не покажется, и.т.д.
Современный автомобиль рассчитан на эксплуатацию 5-7 лет, ну до 10-ти. А машина 2000-го года... я прямо вижу, как "маленький украинец" изначально рукожопый, поскольку ни на что более приличного у него денег нет, навезет сюда этого дерьма, и начнет на нем кататься. Откуда - пробки, ДТП, срач на дорогах и прочие приятные вещи вырастут в разы.
Было выше приличное предложение - ввоз ТОЛЬКО ДО 7 лет. И пошлины в разы вниз (вместе с НДС-ом мать его в так). Ото хоть что-то приличное будут завозить, а не дерьмо девяносто мохнатого года. Ну и цены соответственно по которым это будет покупаться не мифическая, магическая ТЫШША, а тысяч 5-6 зелени. Но оно хоть ездить нормально будет и безопасно.

ЗЫ Прошу только не волочь сюда "бедного украинца который эту ТЫШШУ за год зарабатывает. С такими доходами надо ходить пешком, а не тащить автохлам на который банально не будет денег ни заправить, ни обслужить.

Каким нормам безопасности отвечает Ланос или другие поделки Васадзе?  Кстати знаешь сколько он стоит сейчас?
   
Середня річна зарплата

це теорія.
я вказав суму за яку продається-купується 80% машин в Україні.
   
Шановний певно із садику. І призабув що такий період в новітній історії був і ці чудові конячки стали основним транспортним засобом на селі в далекі девяності. Вибачайте але ви ординарна особистість із обмеженою памяттю та уявою, хоча можливо знання у вас закладені добрі про те що барахло це погано.
ну стали в 90-ті, а зараз шо?
   
И на таможнях твориться пиз..ц. Такие очереди..., что я забил ехать через родственников в Черновцы на Румынию, а въезжаю через Могилев-Подольск через Молдавию, получается В РАЗЫ быстрее.
ЗЫ Заебали эти хитрожопые завозчики европейского металлолома. Всем задаю вопрос - в вас врезалась машина на литовских номерах, водитель убежал. Ваши дальнейшие действия?

Для кого-то и твой корч металлолом
   
Цитата: PRom
Гигиги. Скільки у нас авто відповідає є-5?
Айфон сьомий вже украіна сертифікувала?
Завезені евро-3, 4 замінять поступово евро-0,  2.
Це очевидно, але багатий бідного не зрозуміє. Словесні дискусії безперспективні. Щось комусь можна довести лише силою. А де сида? Де економічні протести манюпаса? А нема. Хоча б одна партія заїкалась про дешеве б/у? Щось там укроп мямлив. І все. Значить манюпасу це реально не потрібно. На жаль. [ua]
Доморощеним "Екологам" варто було б ініціювати заборону ГБО і ввіз секонду. Не маєш коштів на бензин, дизель, одяг, взуття - ходиш пішки голий.
   
Ну открыл мобайл.де, задал поиск 850-1000 ойро. Это ДЕ, а не Польша. Автомобили 1997-2001 год. Это ШРОТ без вариантов. Тем более это еще Германия, там они тюф хоть как-то более-менее серьезно проходят, а зная работу по техобслуги польских "мастеров"... Это все металлолом на колесах
ЗЫ Такое дерьмо должно быть запрещено к ввозу ПОД ЛЮБЫМ ВИДОМ и за любые деньги. Пусть этот хлам в Европе гниет, а не у нас на дорогах ездит.

А нащо ви вибрали шрот?

http://www.mobile.de/ru/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C/vhc:car,srt:price,sro:asc,frn:2002,prx:1000,arb:front_airbags,doc:14,dmg:false,vcg:

ось не старіше 2002 форд ка 350 євро
або альфа ромео яке у нас в гіршому стані 6 тисяч коштує там 350євро
   
долбойоби , по ці боянисті справі була апеляція, і апеляційний суд відмінив цю х.й.ю, це по перше , а по друге там власник тоже придурок.

А взагалі ви тут хоч єбаніться всі, ніхуя нікому не буде за єврономера.   :lol:  Поїзд пішов. Вже пізно щось робити. А ви лохи і дальше купуйте авто в Україні по дохера грошей
   
воно не відповідає вимогам євро5
у нас свого смердячого автохламу ще на 50 років вперед запасено

раста не хоче себе відчути лохом :)
ну і походу маєм справу ще з одним графом голубих кровей :)
воно ще не вилізло толком з ніщети а вже розказує хто на чому їздити повинен.
   
Зробили бля в уКраїні з автомобіля якийсь фетиш і статус для новопонтовиків яким пощастило чуть більше заробляти.
Але в ці кінчені державі питання отоплення сприймається як національна проблема і виклик. То що вже про автомобілі говорити  :lol:
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

в україні мільйони жигулів, камазів, старих іномарок які смердять, димлять і коптять небо. В той час коли всі країни заохочують позбавлятися того лайна,

мало того країни доплачують громадянам шоб ті  позбулись, у нас комусь шось доплатили ?
   
Цитата: Luxetenebris
раста не хоче себе відчути лохом 
ну і походу маєм справу ще з одним графом голубих кровей
воно ще не вилізло толком з ніщети а вже розказує хто на чому їздити повинен.
Ще й бідкається постійно, що газ задорогий для нього.
   
"У тебя нет 10 000 долларов на Вирту - ходи без телефона!" :)  "У тебя нет 50 000 долларов на Дольче и Габбана - ходи без сумки!" "Нет 10 000 долларов на Лабутены - ходи босиком!"
Где ж успешных и богатых взять миллионов сорок-пятьдесят человек? :)
   
Завезені евро-3, 4 замінять поступово евро-0,  2.
Це очевидно, але багатий бідного не зрозуміє. Словесні дискусії безперспективні. Щось комусь можна довести лише силою. А де сида? Де економічні протести манюпаса? А нема. Хоча б одна партія заїкалась про дешеве б/у? Щось там укроп мямлив. І все. Значить манюпасу це реально не потрібно. На жаль. [ua]
Доморощеним "Екологам" варто було б ініціювати заборону ГБО і ввіз секонду. Не маєш коштів на бензин, дизель, одяг, взуття - ходиш пішки голий.

Цікаво ваші твердження замінити на Євромайдан - смішно буде але манюпасу пох євромайдан
   
"У тебя нет 10 000 долларов на Вирту - ходи без телефона!" :)  "У тебя нет 50 000 долларов на Дольче и Габбана - ходи без сумки!" "Нет 10 000 долларов на Лабутены - ходи босиком!"
Где ж успешных и богатых взять миллионов сорок-пятьдесят человек? :)

в тебе нема зарплати в 30 000 гривень, каструвати нахуй, бо ти ж не зможеш утримувати і виховувати дітей .
Або заборонити мати дітей якщо ти не маєш 10 000 доллрів. А якщо завагітніли то примусовий аборт і великий штраф.

 (tu)
   
Ще й бідкається постійно, що газ задорогий для нього.
де я бідкаюся? це мене тут намагалися переконати шо я лошара шо газ поставив, бо газ будітдаражать
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

де я бідкаюся? це мене тут намагалися переконати шо я лошара шо газ поставив, бо газ будітдаражать

ти не лошара, ти такий самий хитрий як і ті шо на бляхах їздять, тіко їм треба вигадані сертифікати від мерса. вам зроблять таке, що ьуде потрібно від заводу сертифікати на ваші перероблені тачанки на газу
   
ти не лошара, ти такий самий хитрий як і ті шо на бляхах їздять, тіко їм треба вигадані сертифікати від мерса. вам зроблять таке, що ьуде потрібно від заводу сертифікати на ваші перероблені тачанки на газу
сертифікати не бляхам хотіли втулити, а тим хто РОЗМИТНЮЄ по закону 3251, до речі втулювачів вже послали нахуй
ви ж розмитнювати і платити хоч копійку не хочете
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

Каким нормам безопасности отвечает Ланос или другие поделки Васадзе?  Кстати знаешь сколько он стоит сейчас?
Честно говоря - не знаю сколько он сейчас стоит, насчет норм безопасности - 3 звезды по тестам АДАК. Я предполагаю, что ни один шрот 2000 года по нынешним нормам АДАК 3-х звезд не получит.

Для кого-то и твой корч металлолом
Та я не спорю. Я покупаю автомобили в диапазоне 25-30 тысяч долларов. Разумеется для кого-то это нищебродский металлолом. Но... и с безопасностью все хорошо, и все активные/пассивные системы безопасности на месте, и ЕВРО 5 - выдерживается.

Останнє редагування: 20 жовтня 2016 15:53:59 від Aleksandr_1
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

сертифікати не бляхам хотіли втулити, а тим хто РОЗМИТНЮЄ по закону 3251, до речі втулювачів вже послали нахуй
ви ж розмитнювати і платити хоч копійку не хочете

як послали ? Марушевська тільки вчора кіпіш підняла, і Уже Насірова послали ? то він той лист розіслав
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

в тебе нема зарплати в 30 000 гривень, каструвати нахуй, бо ти ж не зможеш утримувати і виховувати дітей .
Або заборонити мати дітей якщо ти не маєш 10 000 доллрів. А якщо завагітніли то примусовий аборт і великий штраф.

 (tu)
Я думаю забирать у нищебродов детей на органы для мазеров это гуманнее , а вообще не жили богато некуй начинать , форд ка ведро с болтами , Ланос сенс с лучшим в мире мелитопольским мотором наше все
   
сертифікати не бляхам хотіли втулити, а тим хто РОЗМИТНЮЄ по закону 3251, до речі втулювачів вже послали нахуй
ви ж розмитнювати і платити хоч копійку не хочете

Йолопе, я хочу платити 10% від вартості. Бо більше це не може коштувати!  З грошей на авто вже і так сплачені податки в Украіні. Якого хєра за наш прапорець треба заплатити ще одну ціну машини???
   
Йолопе, я хочу платити 10% від вартості. Бо більше це не може коштувати!  З грошей на авто вже і так сплачені податки в Украіні. Якого хєра за наш прапорець треба заплатити ще одну ціну машини???
це ви так виправдовуєте порушення закону?
ок, я хочу платити за айфон не більше 100 доларів, а інакше буду красти
   
Я думаю забирать у нищебродов детей на органы для мазеров это гуманнее , а вообще не жили богато некуй начинать , форд ка ведро с болтами , Ланос сенс с лучшим в мире мелитопольским мотором наше все

Трі звєзди по нормам АДАК, бачив?
Як там з подухами на ланосі, не підкажете? Блок АБС не глючить?  А контроль тяги?
Бугога
   
це ви так виправдовуєте порушення закону?
ок, я хочу платити за айфон не більше 100 доларів, а інакше буду красти

Кради.
Чесно, з такими поглядами деяких громадян ніякого хуйла не треба, аби краіна вічно була в сраці.  Що і відбувається.
Раста, за пять років тут тупо нікому не буде працювати, працездатний народ масово мігрує  за кордон, де він все-таки отримує якісь плюшки від держави за сплачені податки.
   
де я бідкаюся? це мене тут намагалися переконати шо я лошара шо газ поставив, бо газ будітдаражать

то в тебе грошей невистачає на бензин ? продай машину куписобі б***ь ровер і незабруднюй повітря своїм смердючим газом.  :lol:
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

Трі звєзди по нормам АДАК, бачив?
Як там з подухами на ланосі, не підкажете? Блок АБС не глючить?  А контроль тяги?
Бугога
А там блок абс есть? Ну тогда не жалко и десятки зелени за эту чудесную машину , мировой автопром в ужасе отползает
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

то в тебе грошей невистачає на бензин ? продай машину куписобі б***ь ровер і незабруднюй повітря своїм смердючим газом.  :lol:
Где картинка , что этим вопросом вы просто убиваете  :D
   
А там блок абс есть? Ну тогда не жалко и десятки зелени за эту чудесную машину , мировой автопром в ужасе отползает

Угу. І клімат, і розпорки в дверях, і багатоважільна підвіска ззаду. А діскові гальма по колу! Трі звєзди, йопта!
Бля, всцикаюсь
   
Честно говоря - не знаю сколько он сейчас стоит, насчет норм безопасности - 3 звезды по тестам АДАК. Я предполагаю, что ни один шрот 2000 года по нынешним нормам АДАК 3-х звезд не получит.

Розкажи, як давно Васадзе ставить на лайнос чотириканальну абс і дві подухі в базі?
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

Угу. І клімат, і розпорки в дверях, і багатоважільна підвіска ззаду. А діскові гальма по колу! Трі звєзди, йопта!
Бля, всцикаюсь
Не не перегибайте , сзади там барабаны , знакомый таксист тюнинговал свою ласточку от автохлама вектры диски назад идеально подходят
   
то в тебе грошей невистачає на бензин ? продай машину куписобі б***ь ровер і незабруднюй повітря своїм смердючим газом.  :lol:
газ, до речі, екологічно чисте паливо, вихлоп майже без шкідливих речовин, так що викусі
   
Не не перегибайте , сзади там барабаны , знакомый таксист тюнинговал свою ласточку от автохлама вектры диски назад идеально подходят

Та я в курсі. А ще на тазівські вісімки-дєвяткі теж вектровські панелі приладів і сідухі крутять. Бо ж то не автохлам!
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

газ, до речі, екологічно чисте паливо, вихлоп майже без шкідливих речовин, так що викусі
Но ставят же его криворукие жлобы в гаражах за промзоной , или у вас спецы с Кореи прилетали на установку ? Хорошую машину превратили в ведро с болтами !
   
Но ставят же его криворукие жлобы в гаражах за промзоной , или у вас спецы с Кореи прилетали на установку ? Хорошую машину превратили в ведро с болтами !

І явно же сертефіката не мали!
   
Re: Їзда на нерозмитнених авто: виписано перший штраф

зроблять закон шоб усі мали сертифікати на встановлений газ від завода виробника - буде газовий майдан  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія