Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пепсі - битва смаків (td)

Re: Пепсі - битва смаків  (td)

смак пепсі від банки не залежить. просто... банальна фізика- у пластику ви її, ту пепсю, швидше нагріваєте. те саме з пивом.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Кока кола смакує з віскариком (недорогим)
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

смак пепсі від банки не залежить. просто... банальна фізика- у пластику ви її, ту пепсю, швидше нагріваєте. те саме з пивом.

навпаки, метал має більшу теплопроводність
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

навпаки, метал має більшу теплопроводність
от тіки тримаєте ви ту бляшанку чомусь згори двома пальцями  :laugh:
а далі- банальна фізика.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

я не знаю який припі*док придумав акцію "битва смаків", але я коли купляю пепсі, хочу відчути смак класичного пепсі, а не прутень знає що

довбо*би
Чуть не о том, сравниваю состав классической колы  от пепси и от кока-кола: пепси содержит подсластители, кока-кола только сахар. С тех пор, как в пепси появились подсластители, пускай её пьет производитель.
P.S. И о соках, если в 2000-х годах нектары среди соков были исключением, в основном на полках  присутствовали обычные 100% соки, то сейчас 100% сок или за до хера денег или муть на половину разбавленная водой.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Соки теж не корисні. Корисні цілі фрукти і овочі. Деякі навіть з гичкою - морква, буряк, редис. На салат.
Плюс у соки додають цукор як консервант та інші консерванти.
Пастеризація та теплова обробка знищує частину вітамінів, тому в них ще додають аскорбінову кислоту.

Останнє редагування: 25 січня 2022 21:57:35 від com1
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

українську пепсі давно вже пити не можно, це отрута

кока-кола ще так сяк
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

українську пепсі давно вже пити не можно, це отрута

кока-кола ще так сяк
пепсі це мінімум консервантів

кола це максимум кончервантів

про що ви говорите?
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Раніше до раку не доживали
А якщо доживали - то розтини померлиз не робили.
Я тобі так скажу, рак насправді, то зовсім не те, що каже медицина.
Невдовзі це вилізе на поверхню, як і ще багато несинітниць офіційної науки.
Це якщо людство переживе найближчі два роки.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

вуйку, жити шкідливо :X

просто здоровим жити приємніше.........
Перевірятись треба щороку, здавати кров на діабет, холестерол і робити корекції в дієті відповідно до результатів
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Я тобі так скажу, рак насправді, то зовсім не те, що каже медицина.
Невдовзі це вилізе на поверхню, як і ще багато несинітниць офіційної науки.
Це якщо людство переживе найближчі два роки.

зовсім не шо?
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Я тобі так скажу, рак насправді, то зовсім не те, що каже медицина.
Невдовзі це вилізе на поверхню, як і ще багато несинітниць офіційної науки

Дай вгадаю. Це - насправді турбулентність торсіонних полів?  B-)
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

У нас ближе всего по вкусу к Пепси евпаторийского  завода местная Pepsi Max...

ПыСы. Мешать ром, виски, бренди, водку или джин с любыми разбавителями для меня кощунство...  :D
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Це якщо людство переживе найближчі два роки.

Шо?  :lol:
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Я тобі так скажу, рак насправді, то зовсім не те, що каже медицина.
Невдовзі це вилізе на поверхню, як і ще багато несинітниць офіційної науки.
Це якщо людство переживе найближчі два роки.
Такий Ви всезнаючий..
А чому тільки туманні натяки, а нема прямих визначень?
Якщо рак - не те, що каже медицина, а Ви знаєте щось більше за офіційну медицину - то й напишіть прямо, а не загадково..
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Чуть не о том, сравниваю состав классической колы  от пепси и от кока-кола: пепси содержит подсластители, кока-кола только сахар. С тех пор, как в пепси появились подсластители, пускай её пьет производитель.
P.S. И о соках, если в 2000-х годах нектары среди соков были исключением, в основном на полках  присутствовали обычные 100% соки, то сейчас 100% сок или за до хера денег или муть на половину разбавленная водой.

+1, пепси изменилась со времен ссср.. теперь послевкусие как от кока колы зеро - отвратительное..
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

У нас ближе всего по вкусу к Пепси евпаторийского  завода местная Pepsi Max...

ПыСы. Мешать ром, виски, бренди, водку или джин с любыми разбавителями для меня кощунство...  :D

Перша ознака алкоголізму  :-B
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Такий Ви всезнаючий..
А чому тільки туманні натяки, а нема прямих визначень?
Якщо рак - не те, що каже медицина, а Ви знаєте щось більше за офіційну медицину - то й напишіть прямо, а не загадково..

Ось пряме пояснення...... Наявність ракових клітин визначається замірами вмісту ДНК...... Вміст ДНК заміряється лазером..... зразок клітин обробляється спеціальним розчином який фактично "фарбує" днк....... Потім цей розчин одна клітина за одною проганяється через лазерний пристрій.... чим більше лазерного світла проходить через клітину - тим меньший вміст ДНК. Далі данні вимірів збираються та аналізуються якщо грубо то десь таким чином.
Ось тут данні зразку з нормального організму. По X - вміст ДНК, по Y - кількість клітин



Тут ми бачимо один пік головний. Це клітини з повним комплектом ДНК. Далі він іде різко вниз, і потім довге плато, а в кінці невеликий пік де вміст вдвічі більший за повний комлект......
Так от перший пік - це клітини в нормальному стані, а далі - на різних стадіях поділу, тобто днк почало розділятись і його вміст вищий. Сукупчення вкінці - це клітини з розділеними повністю ядрами. Таких меньше бо вони довго не існують а досить швидко завершують поділ

Зразок з раковими клітинами вигляда приблизно так



Чому він так вигляда? Бо в ньому два типи клітин за вмістом ДНК. Одні нормальні, а одні ракові. Що таке ракова клітина, це клітина де розділ днк зупинився з якихось причин...... Зазвичай імунна система людини швидко визнача їх та знищує, але в деяких випадках цього не стається....... І клітини з недоподілених ДНК (з вмістом його трохи вищим за нормальну клітину) починають самі ділитись........ Тому на другому графіку цей додатковий величезний пік, та додатковий маленький з подвійним недоподіленим ДНК.......

Десь так коротко та грубо....,. щоб не думали що науковці вас дурять

   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Перша ознака алкоголізму  :-B
я теж не можу, чогось миттєвий рвотний рефлекс від таких міксів. тільки з кавою. джин з тоніком, горілку з лаймовим сиропом чи редбулом.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

от тіки тримаєте ви ту бляшанку чомусь згори двома пальцями  :laugh:
а далі- банальна фізика.
ні, я так не тримаю
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

У нас ближе всего по вкусу к Пепси евпаторийского  завода местная Pepsi Max...

ПыСы. Мешать ром, виски, бренди, водку или джин с любыми разбавителями для меня кощунство...  :D
пить чистым джин и ром это надо быть большим любителем. Водка это спирт разбавленный водой, вкуса нет, почему нельзя еще чем-то разбавить? Например жидким пюрэ из помидоров ?
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

ні, я так не тримаю
зате інші тримають.
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

зате інші тримають.

не пригадую шоб десь таке бачив
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

не пригадую шоб десь таке бачив
зверни увагу  B-)
   
Re: Пепсі - битва смаків  (td)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія