Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що по радіо

Re: Тільки що по радіо

спитайте у 10 000 000 пенсіонерів, що живуть на 2 долари на добу

 Мої батьки живуть непогано за сумарну пенсію у 9000 грн. в місяць. А незадоволених всюди вистачає і у Німеччині, країні, що на багато технічно розвиненіша за Україну. Ось відео, у ньому пенсіонери в понад 80 років працюють для того, щоб забезпечити собі нормальне життя і таких у Німеччині 700 тис. чоловік:
   
Re: Тільки що по радіо

Вище порівняння з молдовою. чому ситуація гірша навіть, ніж у молдаван?

 Якщо ви хочете говорити серйозно про такі речі, то повинні розуміти, що там - профанація. Так як в Україні більша частина доходів знаходиться у тіні.
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо ви говорите серйозно говорити про такі речі, то повинні розуміти, що там - профанація. Так як в Україні більша частина доходів знаходиться у тіні.
у молдові теж велика частина доходів у тіні. це не аргумент.
   
Re: Тільки що по радіо

а що виробляють пенси і скільки вони платили в свій котел пенсійний? чому це я маю покривати різницю між тим що вони платили і як вони хочуть жити?

наприклад скільки пенси платили в 90-ті роки з зарплати в 30 долярів? чи при совку з зарплати 10 долярів?
як раз на таку пенсію і заслужили. а те що вони працювали задарма так це ЇХ проблема, а не моя. а вони зараз обирають популістів які обіцяють мене розкуркулити бо їм 2 бакси в день мало :facepalm:  але я до чого що вони молодість просрали???
занотуйте свій пост. Прочитаєте років через 30
   
Re: Тільки що по радіо

у молдові теж велика частина доходів у тіні. це не аргумент.

 Аргумент, впевнений, що рівень життя в Україні - вищий. Ще, молдавани майже вільно вже працюють у розвинених країнах ЄС, а Українці (крім Польщі), на жаль, ще ні.
   
Re: Тільки що по радіо

Мої батьки живуть непогано за сумарну пенсію у 9000 грн. в місяць.
я не писав, що треба питати у ваших батьків
   
Re: Тільки що по радіо

занотуйте свій пост. Прочитаєте років через 30
ну наприклад через років 30 середня з\п в ненці буде 4000 долярів, а моя пенсія, чи вирніше допомога по старості буде 400$

відностні числа більше але різниця між пенсією і зарплатою буде у 10 разів ЗАВЖДИ, і така пенсія буде завжди жебрацькою, якщо не поміняють солідарно-девальваційні правила гри
   
Re: Тільки що по радіо

 Багато у молдаван на полях працює такої техніки у приватній власності із відповідними реальними доходами???


   
Re: Тільки що по радіо

Албанія, Румунія, Болгарія, Туреччина...
Я був і в Румунії і в Болгарії. Там тільки циганське населення виглядає бідніше. Всі решта живуть краще України. Особливо додала Румунія останнім часом. Про Туреччину тут вже писали.
   
Re: Тільки що по радіо

найбільша претензія до Петра це не зубожіння а беззаконня.

відсутність ланки прокуратура-суд, консервація анархії, дали суддям пожиттєве правління і імунітітет від кримінального кодексу.

треба збирати верховну раду щоб звільнити навіть районного суддю. треба щоб ще проголосували. і врешті треба щоб його коллєга ще й його засудив, хоча він ніколи не порушить кругову корпоративну поруку.

закупили на мільярд баксів сраних вертольотів аваковцям, і ниють що нема мільярду на камери, які просто вже кричать про свою необхідність. бидло розпоясалося - їзде як хоче, кари ніякої.


Петро це імпотент що роздав владу князькам та судівській мафії. Якщо перші три роки я бажав щоб МВФ не давав бабла і цей режим збанкротував, то зараз я бажаю щоб нас окупували (аби не кацапстан тільки, а західна країна). Окупували і всіх цих довічних суддей, прокуроів з петровою грамотою посадили в справжню тюрьму (не мусорську). І судила щоб окупаційна адміністрація, з буржуйськими іменами, нема віри козаченькам ніякої. У них треба забрати владу мінімум на 100 років.
(tu)
   
Re: Тільки що по радіо

я не писав, що треба питати у ваших батьків

 Я нагадаю вам, про що ви питали: про 10 млн. українських пенсіонерів. До них належать і мої батьки. І, щоб відкинути зайві спекуляції - звичайні працівники: не партійні, не номенклатура - робітник нафтогазової галузі та бухгалтер.
   
Re: Тільки що по радіо

Я був і в Румунії і в Болгарії. Там тільки циганське населення виглядає бідніше. Всі решта живуть краще України. Особливо додала Румунія останнім часом.

 Звичайно додасть, Німеччина і їх фінансує.

Про Туреччину тут вже писали.

 Писали, що опалення у населення виключно дровами та вугіллям, не всі мають змогу навчатись у школі, так само і по медицині, ціна на пальне вища ніж у Німеччині???
   
Re: Тільки що по радіо

Я думаю, що при тому рівні тіньової економіки, який є, усі ці "загальновідомі рейтинги" можна засунути самі знаєте куди  :D

то давайте думати разом
думаємо... думаємо...
якщо в країні високий рівень тіньової економіки то за якими критеріями ви її вважаєте багатою?
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України. на Заході все охайно (крім сміття Садового).Люди вміють господарити. Хати - одна наперед одну. Під стріхою ніхто не живе. Люди їдуть на заробітки і вкладають в Україну. Там більші зарплати - прекрасно. А в нас попри все життя дешевше. Тому вигідно заробляти там, а жити тут.
На Сході очевидно проблеми таки є: і з дорогами, і з убогістю. Там совок розбестив мізки, що ніхто не хоче до рук взяти якогось інструмента і навчитися щось робити самому. Лише вміють нити. Виберають собі у владу подібних, які не вміють теж нічого.
Пам'ятаю була колись в шоці - на Черкащині обідали в якомусь придорожньому ресторані. Несмак, але вбухали грошей багато. Багато залів, все облашовано, а ТУАЛЕТ  на  дворі.  Всередині - Боже, не кари. Зайти неможливо - виїдає очі.  Ось так і живуть.
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
пан Жовнір мабуть живе на Печерську, або неадекватно сприймає реальність. Порохобот?
   
Re: Тільки що по радіо

Аргумент, впевнений, що рівень життя в Україні - вищий. Ще, молдавани майже вільно вже працюють у розвинених країнах ЄС, а Українці (крім Польщі), на жаль, ще ні.

А я не впевнений... :)
   
Re: Тільки що по радіо

пан Жовнір мабуть живе на Печерську, або неадекватно сприймає реальність. Порохобот?

Ага...  :shuffle:
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України. на Заході все охайно (крім сміття Садового).Люди вміють господарити. Хати - одна наперед одну. Під стріхою ніхто не живе. Люди їдуть на заробітки і вкладають в Україну. Там більші зарплати - прекрасно. А в нас попри все життя дешевше. Тому вигідно заробляти там, а жити тут.
На Сході очевидно проблеми таки є: і з дорогами, і з убогістю. Там совок розбестив мізки, що ніхто не хоче до рук взяти якогось інструмента і навчитися щось робити самому. Лише вміють нити. Виберають собі у владу подібних, які не вміють теж нічого.
Пам'ятаю була колись в шоці - на Черкащині обідали в якомусь придорожньому ресторані. Несмак, але вбухали грошей багато. Багато залів, все облашовано, а ТУАЛЕТ  на  дворі.  Всередині - Боже, не кари. Зайти неможливо - виїдає очі.  Ось так і живуть.

Маячня.
   
Re: Тільки що по радіо

Як ті підарасибісять. Жовнір , в тебеблять яка зарплата ? В твоїх батьків яка пенсія? Ти виїдь в Польщу , подивись чого країна за 25 років досягла. На дороги подивись. На суспільні споруди. Зайди в музей Коперника. Зайди в музей другої світової в гданську. Спитай які там люди зарплати мають. Які пенсії держава платить . Як пенсійний вік на 5 років зменшила.
Чого ви підскакуєте? Що ви вмієте, щоб мати високу зарплату чи пенсію? Роботи є багато, тільки треба вміти.
Про Польщу теж не треба, бо звідти нарід теж вивалив, де краще. Така людська натура у цілому світі.
Данія - чудова країна, люди найщасливіші у світі (за опитуванням), але якщо нема роботи, то їдуть туди, де є. І не ниють.
У польських музеях зарплати невисокі. Знаю з перших вуст. А чи правда - то видно за станом зубів.
Щоб нас порівнювати з Польщею, то задайте собі 2 питання:
1. Чи в Польщі йде війна?
2. Чи поляки такі розхристані на 2 боки як ми, чи вони єдині у своїх державницьких проблемах? Поляк не смітить на вулиці. Поляк шанує своюб державу і працює на неї теж.

Останнє редагування: 26 січня 2019 11:09:12 від ЛАРТА
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України.

 Причини три: західняки довший час були у складі цивілізованого світу тому у них і вихована відповідна ментальність.
2. Пізніше відбулась колективізація, а тому у людей ще збереглись навички господарювання.
3. Близькість до цивілізованого світу - вони частіше його відвідували та бачили по телебаченню тому могли швидше запроваджувати прогресивніше... :)
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?

Ось тут  ( https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027479.40 )    ваш колега по мінстецю Nik02121971  назвав українців " тупі, ліниві і жадібні до обіцянок істоти".

Це вас не бентежить, питань не породжує, не ображає?
   
Re: Тільки що по радіо

Чого ви підскакуєте? Що ви вмієте, щоб мати високу зарплату чи пенсію? Роботи є багато, тільки треба вміти.
Про Польщу теж не треба, бо звідти нарід теж вивалив, де краще. Така людська натура у цілому світі.
Данія - чудова країна, люди найщасливіші у світі (за опитуванням), але якщо нема роботи, то їдуть туди, де є. І не ниють.
У польських музеях зарплати невисокі. Знаю з перших вуст. А чи правда - то видно за станом зубів.

  (tu)  (tu)  (tu)

 Польща дещо "розкрутилась" останні років 4 (і це при тих влитих 170 млрд. дол., та побудованих заводах), а до того там була бідося не менша ніж у нас. Та й до всього, яка із цих країн зараз стримує військовий, політичний та економічний натиск Росії????

Останнє редагування: 26 січня 2019 11:11:24 від Sojuznuk
   
Re: Тільки що по радіо

Причини три: західняки довший час були у складі цивілізованого світу тому у них і вихована відповідна ментальність.
2. Пізніше відбулась колективізація, а тому у людей ще збереглись навички господарювання.
3. Близькість до цивілізованого світу - вони частіше його відвідували та бачили по телебаченню тому могли швидше запроваджувати прогресивніше... :)
Це зрозуміло. Тому так є, але як навчити тих східняків (не всіх, ясна річ, бо є звинні) трохи взятися за розум і чогось навчитися. Хай би їхали всі до тієї Польщі і трохи отесалися, якщо своїх західняків послухати не хочуть.
   
Re: Тільки що по радіо

ну наприклад через років 30 середня з\п в ненці буде 4000 долярів, а моя пенсія, чи вирніше допомога по старості буде 400$
при нинішньому курсі я сумніваюсь, що вона буде у вас взагалі
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України. на Заході все охайно (крім сміття Садового).Люди вміють господарити. Хати - одна наперед одну. Під стріхою ніхто не живе. Люди їдуть на заробітки і вкладають в Україну. Там більші зарплати - прекрасно. А в нас попри все життя дешевше. Тому вигідно заробляти там, а жити тут.
На Сході очевидно проблеми таки є: і з дорогами, і з убогістю. Там совок розбестив мізки, що ніхто не хоче до рук взяти якогось інструмента і навчитися щось робити самому. Лише вміють нити. Виберають собі у владу подібних, які не вміють теж нічого.
Пам'ятаю була колись в шоці - на Черкащині обідали в якомусь придорожньому ресторані. Несмак, але вбухали грошей багато. Багато залів, все облашовано, а ТУАЛЕТ  на  дворі.  Всередині - Боже, не кари. Зайти неможливо - виїдає очі.  Ось так і живуть.


принаймні двічі на рік їду на ЗУ, влітку на Східницю і взимку на Буковель

і щось я там не бачу ні тих хат, які одна поперідь одну, ні високої побутової культури
однотипні квадратні коробки із піноблоків, якісь убогі паркани, дороги в ямах


коли через Борислав їдеш взагалі депресію навіває, якась просто  суцільна безнадьога
   
Re: Тільки що по радіо

Я нагадаю вам, про що ви питали: про 10 млн. українських пенсіонерів. До них належать і мої батьки.
ні, ваші батьки належать до решти пенсіонерів
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України.
Схід у вас зразу за Збручем?
   
Re: Тільки що по радіо

Чого ви підскакуєте? Що ви вмієте, щоб мати високу зарплату чи пенсію? Роботи є багато, тільки треба вміти.


купа народу ніде не навчалася, або просиділа в якихось незрозумілих вузах,або взагалі купила "дипломи" - потім жаліються...
максимум,на шо здатні ---закінчити водійські курси, потім на маршрутку
а тим часом дідусь-фрезерувальник  замість того,щоби відпочивати на пенсії  -- ходить працювати за 15 тис. грн(буває й 20тис.) на місяць, причому , власник нерідко зранку заїжджає за ним , аби підвезти до роботи..
а що буде ,коли дід не зможе працювати - х.з. , заміни нема й не видно в майбутньому :(
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
Не втянуся в срач. Немає сенсу.
Тому всім зубожілим відразу нах.

По суті ти правий. То свідома маніпуляція. Оскільки в Украіні є чимала секта тотального зубожіння то ті меседжі саме туди. Там ділять все через курс і то є дуже весело. Поржати з кацапами залюбки. Іх мало цікавить що в Украіні 93%проживають у власному помешкані а в ФРН лиш 50%. Іх мало цікавить що касир Ашану в Києві може більше відкласти ніж касир Лідла в Відні. Іх мало цікавить статистика чи конкретні люди. В своіх уявах на заході вони високі стрункі топ менеджери в Мюнхені а не тупаки з боснійського села з жінкою в шароварах без газу і хлібом що випікає в дворі.
Спробуй поясни що більша частина Австріі опалюється дровами. Що вартість кв метра  житла Відні 4-5тис є мінімально і при зп в 1250є касира коли після оренди і половини на всяку хрінь яку не платять украінці лишається пожрати без сигарет і алкоголю. Яке фікдайнемутер власне житло? по факту кажуть 75%людей в Відні які його винаймають. На сайті віденського магітрату є багато інфи. Інколи листаю. Те що тут по деяким районам 25%живуть в комуналках фіг з ним дорожнеча. Але що виявив що загалом по місту 4% а по 16-17районам 15% житла не мають туалета в квартирі а на спільному коридорі. У Львові Садовий такі зручності хіба згадає коли ми з ним каву пили на хаті біля Краківського в 90му. Про ті туалети у Львові вже практично забули. Зараз кину посилання на магістрат Відня щоб не бути блабла.
Якщо хто має стат про кільість помешкань де не львівяни ділять унітаз з сусідом порівняємо бідість.

Украіна не є багата може навіть зубожіла але ліпити з украінців тотальну бідноту європи  то треба бути мудаком кінченим. Навіть для виборів.
   
Re: Тільки що по радіо

Як ті підарасибісять. Жовнір , в тебеблять яка зарплата ? В твоїх батьків яка пенсія? Ти виїдь в Польщу , подивись чого країна за 25 років досягла. На дороги подивись. На суспільні споруди. Зайди в музей Коперника. Зайди в музей другої світової в гданську. Спитай які там люди зарплати мають. Які пенсії держава платить . Як пенсійний вік на 5 років зменшила.

Польща на дві голови вищою була ще при сересері.
Так само як Чехія і Угорщина. Навіть Румунія була раєм для руссотуриста. Болгарія не дуже. Албанія навіть може була кращою за сересер. Молдова була при сересері раєм для відставників, і загалом виглядала більш культурною. Прибалтика була майже закордон.
Тому не треба тут ліпити що всі почали з одного рівня.

Останнє редагування: 26 січня 2019 11:32:05 від R.Perl
   
Re: Тільки що по радіо

нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
бггг ,  ну  і де  ще  вбитіші  дороги  в  Європі  ?
   
Re: Тільки що по радіо

принаймні двічі на рік їду на ЗУ, влітку на Східницю і взимку на Буковель

і щось я там не бачу ні тих хат, які одна поперідь одну, ні високої побутової культури
однотипні квадратні коробки із піноблоків, якісь убогі паркани, дороги в ямах


коли через Борислав їдеш взагалі депресію навіває, якась просто  суцільна безнадьога
От ви є з Полтави. Можлмво бачите полтавські села. Такі самі, як на Львівщині? Я питаю поважно. Бачила людей з Кременчука - на убогих не змахують. Але то ті, мають можливість приїхати до Львова.
Я ще чула, що на Полтавщині в селі дають підпрємцям безпроцентний кредит 50 тис. для створення одного робочого місця. І в селі відкрили пекарню.
Аж серце потішилося. що люди щось можуть і не чекають з моря погоди.
   
Re: Тільки що по радіо

Україна, особливо східна була високо індустриалізованою країною орієнтованою на машинобудування і воєнний сектор для всого сересеру і після його зникнення втратила ринок для цього залізного хламу виробництво якого якого значно перевищувало її потреби.
 Ця проблема не вирішена й досі. Навіть завод Антонова не може народити кілька літаків, і живе тим що юзає старий хлам. Якщо цого продати інвесторам то вони цілком логічно знесуть його  майже весь і набудують там житла і маркетів. Залишать тільки пару офісів з документацією і відділ експлуатації літаків які залишилися.
   
Re: Тільки що по радіо

Схід у вас зразу за Збручем?
Схід там, де совок в голові.
Хоча, як вже на те пішло, то Волочиськ і Підволочиськ (дві залізничні станції поруч) - двє бальшиє разніци.
Одному містечку повезло - опинився в Австрії, а інше нещасне потрапило до москалів.
   
Re: Тільки що по радіо

купа народу ніде не навчалася, або просиділа в якихось незрозумілих вузах,або взагалі купила "дипломи" - потім жаліються...
максимум,на шо здатні ---закінчити водійські курси, потім на маршрутку
а тим часом дідусь-фрезерувальник  замість того,щоби відпочивати на пенсії  -- ходить працювати за 15 тис. грн(буває й 20тис.) на місяць, причому , власник нерідко зранку заїжджає за ним , аби підвезти до роботи..
а що буде ,коли дід не зможе працювати - х.з. , заміни нема й не видно в майбутньому :(
(tu)
   
Re: Тільки що по радіо

Це зрозуміло. Тому так є, але як навчити тих східняків (не всіх, ясна річ, бо є звинні) трохи взятися за розум і чогось навчитися. Хай би їхали всі до тієї Польщі і трохи отесалися, якщо своїх західняків послухати не хочуть.

 Все так і буде/є, закони природи (еволюції) ніхто не відміняв.  :)
   
Re: Тільки що по радіо

Обіцяний лінк. Може хто не повірив. Все таки Відень має 10перших місць за 12 років  серед найбільш комфортних міст світу для життя від найавторитетнішого агенства по подібній оцінці. І то не натягнуто за вуха. Багато поіздив. Було з чим порівняти. Якби комфортніше місто понад мільон жителів було б Європі не жив би в Відні. Жив би там.

Але є отака статистика. Дані з 2001року але значноі різниці немає. Житловий фонд старий практично не підлягає реконструкціі по цій проблемі. Магістрат рішає але... але але...
Не знаю як Львів може кияни кинуть статистику скільки лишилося комуналок і чи є квартири без туалетів?



Останнє редагування: 26 січня 2019 11:50:57 від Lemberg.AT
   
Re: Тільки що по радіо

купа народу ніде не навчалася, або просиділа в якихось незрозумілих вузах,або взагалі купила "дипломи" - потім жаліються...
максимум,на шо здатні ---закінчити водійські курси, потім на маршрутку
а тим часом дідусь-фрезерувальник  замість того,щоби відпочивати на пенсії  -- ходить працювати за 15 тис. грн(буває й 20тис.) на місяць, причому , власник нерідко зранку заїжджає за ним , аби підвезти до роботи..
а що буде ,коли дід не зможе працювати - х.з. , заміни нема й не видно в майбутньому :(
тисяч 12, і це в києві...

а діду буде 7-8.... як охоронцю якомусь

Останнє редагування: 26 січня 2019 11:50:51 від DeL1T
   
Re: Тільки що по радіо

(tu)

  (tu)

 
а що буде ,коли дід не зможе працювати - х.з. , заміни нема й не видно в майбутньому :(

 Не всі такі, буде природній відбір. Тупаки - відійдуть, сильніші, розумніші - залишаться. Вінниця, молодий хлопчина, складні роботи по ремонту автомобільних двигунів:
https://www.youtube.com/watch?v=44aKn9z47MM
   
Re: Тільки що по радіо

тисяч 12, і це в києві...

а діду буде 7-8....

пігодини від києва -- приїжджайте, 700грн за день , просто в руки.
якщо є ще токар  - беріть з собою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія