Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Думаю что министры и другие важные чиновники государства должны иметь высшее специализированное обра

Первый вам пример - прокурор Луценко... Не спец в юриспруденции и сядет, поделу сядет.
И не надо мне говорить что руководитель должен быть администратором и хер его специальность и образование.
Второй пример -наша американская министр здравоохранения, медсестра... Что-то пукала...
Третий пример - настоящая министр  зравоохранения - даже санитаркой не работала...

Думаю  что дока, специалист в своем деле практикующий и руководитель какого-то завода, какой-то больницы должен стать министром....
А у нас есть еще брежневская номенклатура, не дословно но понятие такое.
Покуда министрами не будут образованные умнички из народа - толку не будет..
Скалецкая.... надежда была, но она не при делах и беспонятия
   
Второй пример -наша американская министр здравоохранения, медсестра... Что-то пукала...
Злой, ти ж адекватний вроді. Вона лікар рентгенолог, і кілька разів писала про свою освіту, перевірити це могли всі. Не повторюй за вічно п'яним вольтером, якому вона заважала впарювати втридорога свої бади.

Не завжди саме вихідець з галузі бачить, що саме потрібно для розвитку і захисту. Наприклад ні разу не нафтовик Вітренко більше зробив для Нафтогазу, ніж всі попередні праффєсіонали разом взяті. Хоча це скоріш виняток, ніж правило
   
Кучму колись, як практика, висунули керувати.
Але це нікого нічому не навчило.
Янукович теж був практиком.
Ну і Порошенко туди ж.
Зеленський практикувався дещо.
Віра в червоних директорів не згасає.
   
Кстати, Глава комитета по медицине ВР Радуцкий не имеет никакого медицинского образования.. Поэтому медицина уходит в глубокую тень.
   
Злой, ти ж адекватний вроді. Вона лікар рентгенолог, і кілька разів писала про свою освіту, перевірити це могли всі. Не повторюй за вічно п'яним вольтером, якому вона заважала впарювати втридорога свої бади.

Не завжди саме вихідець з галузі бачить, що саме потрібно для розвитку і захисту. Наприклад ні разу не нафтовик Вітренко більше зробив для Нафтогазу, ніж всі попередні праффєсіонали разом взяті. Хоча це скоріш виняток, ніж правило
В рентгенологии есть рентгенолог и есть ренген-техник
   
Для Анрея ИФ.   К сожалению, прошедшие курсы массажистов или иглоукалывателей в США, становятся в Украине людьми получившимы высшее образование в США, Великобритании... на западе.  Это касается не только медицины...
Я не  о Супрун  в частности, я о системе
   
Злой, на Заході, в тій же Німеччині( це знаю точно, бо сама була вражена, коли дізналася): ні один міністр  не займає посаду відповідно фаху своєї  освіти...   конкретно стосовно міністра охорони здоров'я в Німеччині: вже за  більше, як 25 років, ні разу міністром ОЗ тут не був лікар, хоча підходящі кандидатури були, але німці в принципі не хотять цього....    правда і толку я не бачу за всі ці роки в розвитку медичної галузі від  їх керування,  але це з моєї точки зору....   добре функціонує і без них все, колись було добре продумано....   досі функціонує,  не дивлячись на мільйони чорномазих і арабів  :eyes:
   
Кучму колись, як практика, висунули керувати.
Кучма - парторг, а не практик. Директорство в Южмаші було просто трампліном в ЦК КПУ. Просто кучмо зміг монетизувати це крісло директора в імідж "крєпкого Хазяйственніка", хоча до цього крісла він працював лише по партійній лінії
   
ЦА. Уровень вашей медицины нормальный.... Но у вас медицина как таковая вторична, на первом месте страховка и деньги, пациент вторичен
   
Кучма - парторг, а не практик. Директорство в Южмаші було просто трампліном в ЦК КПУ. Просто кучмо зміг монетизувати це крісло директора в імідж "крєпкого Хазяйственніка", хоча до цього крісла він працював лише по партійній лінії

Если не ошибаюсь , Кучма перед президенством был премьером?
   
Лукашенко, до речі, такий самий "крєпкій хазяйствєннік". Протирав штани у парткомах та райкомах. Потім один рік побув на посаді директора радгоспу і поїхав до Мінська депутатом Верховного Совєту Білоруської ССР, Де очолив у 1990 фракцію "Комуністи за демократію"
   
Первый вам пример - прокурор Луценко... Не спец в юриспруденции и сядет, поделу сядет.
И не надо мне говорить что руководитель должен быть администратором и хер его специальность и образование.
Второй пример -наша американская министр здравоохранения, медсестра... Что-то пукала...
Третий пример - настоящая министр  зравоохранения - даже санитаркой не работала...

Думаю  что дока, специалист в своем деле практикующий и руководитель какого-то завода, какой-то больницы должен стать министром....
А у нас есть еще брежневская номенклатура, не дословно но понятие такое.
Покуда министрами не будут образованные умнички из народа - толку не будет..
Скалецкая.... надежда была, но она не при делах и беспонятия
+===========================================+
Ага! Зробити касту бояр, наближених до табуретки...
   
Кто был на своем месте, мое мнение  Премьер - Фокин... Руководители Киева - Салий, и не бросайте в меня камнями - Омельченко
   
Если не ошибаюсь , Кучма перед президенством был премьером?
Так, де почався його конфлікт з президентом Кравчуком. Ну і ця війна двох членів ЦК КПУ завершилася достроековими президентськими виборами, Де КУчма переміг саме завдяки фейковому іміджу "крєпкого хазяйственніка", а також захисника узкоязиких юго-востока.
   
ЦА. Уровень вашей медицины нормальный.... Но у вас медицина как таковая вторична, на первом месте страховка и деньги, пациент вторичен

Бугога! Шоб в нас була така сама "вторична" медицина як в Німеччині.
Тоді я буду навіть готовий платити  державну медстраховку 15% від доходу як в Німеччині

ТС ти вже забув як нахвалював уряд Супрун за безкоштовні препарати/матеріали, які ти отримував?

Ага! Зробити касту бояр, наближених до табуретки...
От судівською системою керують  саме професіонали "гнізда" Портнова та його родичів. (tu)  :K
   
ЦА. Уровень вашей медицины нормальный.... Но у вас медицина как таковая вторична, на первом месте страховка и деньги, пациент вторичен

В Німеччині медицина нормальна, бо все було добре продумано і прораховано при створенні самої системи,  нічого і не змінилося за останні десятиліття,  окрім на пару % страховка виросла...   проблеми звичайно є різні в медицині, але манюпаса то не стосується,  манюпаси в цілому задоволені....   от саме таку структуру обслуговування пацієнта, на скільки я можу вникнути і порівняти, і намагалася скопіювати " американська медсестра ", як ти пишеш...  від неї більше і не вимагалося, як їхню систему перенести до нас, велосипед придумуаати не потрібно,  він вже придуманий...   головна задач а налагодити функціонування такої системи на всіх її ланках  - це Супрун чесно і намагалася зробити....   бо всі наші міністри до неї переймалися тільки набиттям своїх кишень.....
   
Взять того же И.Салия, который закончил КПИ, какойто строительный факультет..Вспомнит е как в 90тых он превратил Подольский клоповник - в место для туристов... Он сам чертил чертежи
   
Злой, на Заході, в тій же Німеччині( це знаю точно, бо сама була вражена, коли дізналася): ні один міністр  не займає посаду відповідно фаху своєї  освіти...   конкретно стосовно міністра охорони здоров'я в Німеччині: вже за  більше, як 25 років, ні разу міністром ОЗ тут не був лікар, хоча підходящі кандидатури були, але німці в принципі не хотять цього....    правда і толку я не бачу за всі ці роки в розвитку медичної галузі від  їх керування,  але це з моєї точки зору....   добре функціонує і без них все, колись було добре продумано....   досі функціонує,  не дивлячись на мільйони чорномазих і арабів  :eyes:
.    Это министр здравоохранения какой федеральной земли?
   
Мінстрами мають бути найняті по контракту менеджери.
Без політики.
А у нас це полудурки призначені політиками які не несуть відповідальності за свої дії.

Пс злой я вчора ввечері про тебе думав і ти зявився.
   
.    Это министр здравоохранения какой федеральной земли?

Усіх земель. :lol:

Цитувати
Йенс Шпан (нем. Jens Spahn; род. 16 мая 1980 года, Ахаус, ФРГ) — немецкий политик, член партии Христианско-демократический союз Германии, парламентарий от Штайнфурта и Боркена, заместитель министра финансов (2015—2018)[1]. В августе 2016 года Йенс Шпан назван британской газетой «Guardian» возможным преемником Ангелы Меркель на посту канцлера Германии[1].

В 2002 году в возрасте 22 лет был избран в Бундестаг 15-го созыва. После этого также избирался в парламент 16 и 17 созывов[2].
Шпан прошёл обучение в рамках программы „Young Leader Program“ неправительственной организации American Council on Germany (аффилированной с Советом по международным отношениям) и аналитического центра Atlantik-Brücke («Атлантический мост») для перспективных политических и экономических руководителей[3]. В июне 2017 года был участником конференции Бильдербергского клуба, проходившей в штате Вирджиния.

С марта 2018 — министр здравоохранения Германии.[4]

Католик, открытый гомосексуал[5]. 22 декабря 2017 года после легализации однополых браков в Германии вступил в брак с журналистом Даниэлем Функе (нем. Daniel Funke). Церемонию бракосочетания в замке Борбек провёл обербюргермайстер Эссена[6].

Супрун порівняно з тим - гуру медицини )))
   
Взять того же И.Салия, который закончил КПИ, какойто строительный факультет..Вспомнит е как в 90тых он превратил Подольский клоповник - в место для туристов... Он сам чертил чертежи

Салій фубля прихильники певної політсили
   
.    Это министр здравоохранения какой федеральной земли?
:S

Не зрозуміла запитання?
   
Не зрозуміла запитання?
Та він або дуркує, або демонструє невігластво. Я вище надав відповідь на його питання.
   
В Німеччині медицина нормальна, бо все було добре продумано і прораховано при створенні самої системи,  нічого і не змінилося за останні десятиліття,  окрім на пару % страховка виросла...   проблеми звичайно є різні в медицині, але манюпаса то не стосується,  манюпаси в цілому задоволені....   от саме таку структуру обслуговування пацієнта, на скільки я можу вникнути і порівняти, і намагалася скопіювати " американська медсестра ", як ти пишеш...  від неї більше і не вимагалося, як їхню систему перенести до нас, велосипед придумуаати не потрібно,  він вже придуманий...   головна задач а налагодити функціонування такої системи на всіх її ланках  - це Супрун чесно і намагалася зробити....   бо всі наші міністри до неї переймалися тільки набиттям своїх кишень.....

Супрун не расчитала на доходы украинцев... Их нет. Невозможна сейчас страховая в ее понимании. Она неплохо провела  реформу первички - довольны и врачи( чуть зарплаты увеличелись), довольны и пациенты(если надо больничный никуда идти не надо, просто позвонить)... Это все херня... А вот вторичка.... с такой зарплатой - полностью ушла в тень..Здесь вина Супрун... Вторичка на 90%   в тени
   
Мінстрами мають бути найняті по контракту менеджери.
Без політики.
А у нас це полудурки призначені політиками які не несуть відповідальності за свої дії.

Пс злой я вчора ввечері про тебе думав і ти зявився.
:-B
   
:S

Не зрозуміла запитання?
.    У них же в каждой федеральной земле своё правительство?!
   
Супрун не расчитала на доходы украинцев... Их нет. Невозможна сейчас страховая в ее понимании.
Вона навпаки казала, шо  питання страхування зараз взагалі не на часі, тому що нема бабла. 
Можливо лише розподілення бабла за пацієнтами, а не так як зараз поліклініка продовжує отримувати бабло з розрахунку на кількість мешканців її району, яка не мінялась з часів останнього перепису населення.
   
Та він або дуркує, або демонструє невігластво. Я вище надав відповідь на його питання.
.      Ты ошибся.
   
Усіх земель. :lol:

Супрун порівняно з тим - гуру медицини )))

Таки да...   Йенс Шпан  був дрібним клерком в якомусь банку( без вищої освіти), а  після того, як попав в політику,  то отримав заочно освіту мистецтвознавця  :gigi:
Отак і керує медициною,  про нього нічого і не чутно взагалі ...     сидить тихенько собі , числиться міністром ОЗ.....

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 23:09:20 від ценительница алей
   
Их нет. Невозможна сейчас страховая в ее понимании. Она неплохо провела  реформу первички - довольны и врачи( чуть зарплаты увеличелись), довольны и пациенты(если надо больничный никуда идти не надо, просто позвонить)... Это все херня... А вот вторичка.... с такой зарплатой - полностью ушла в тень..Здесь вина Супрун... Вторичка на 90%   в тени
Так Супрун відкрито говорила, що вводити страховку для первички не можна в умовах України, і зробила її дійсно якісною порівняно з тим, що було до того. Реформа вторички тільки зараз мала початися, але її заблокували  зелені. І взагалі, ти дійсно віриш що вона сама все тянула? Вона була обличчям і голосом команди, яка виконувала грандіозну роботу по реформі.
І останнє - ти впевнений, що вона технік, а не лікар?
   
.    У них же в каждой федеральной земле своё правительство?!


Ну і що, все рівно  ніхто за фахом на посаді  міністра не працює: ні на федеральному рівні, ні на рівні всієї країни...   і так у всіх галузях  :suicide2:   ...  дурдом  :)    але працює якось  8-)
   
Так Супрун відкрито говорила, що вводити страховку для первички не можна в умовах України, і зробила її дійсно якісною порівняно з тим, що було до того. Реформа вторички тільки зараз мала початися, але її заблокували  зелені. І взагалі, ти дійсно віриш що вона сама все тянула? Вона була обличчям і голосом команди, яка виконувала грандіозну роботу по реформі.
І останнє - ти впевнений, що вона технік, а не лікар?
.    Это Morcheba фуповский Госсекретарем в моз?
   
В Німеччині медицина нормальна, бо все було добре продумано і прораховано при створенні самої системи,  нічого і не змінилося за останні десятиліття,  окрім на пару % страховка виросла...   проблеми звичайно є різні в медицині, але манюпаса то не стосується,  манюпаси в цілому задоволені....   от саме таку структуру обслуговування пацієнта, на скільки я можу вникнути і порівняти, і намагалася скопіювати " американська медсестра ", як ти пишеш...  від неї більше і не вимагалося, як їхню систему перенести до нас, велосипед придумуаати не потрібно,  він вже придуманий...   головна задач а налагодити функціонування такої системи на всіх її ланках  - це Супрун чесно і намагалася зробити....   бо всі наші міністри до неї переймалися тільки набиттям своїх кишень.....

Щоб система охорони здоров'я функціонувала, як німецька, треба а) німецьку судову і правоохоронну систему та б) німецькі доходи.
Але при виконанні умов а) та б) і наша існуюча система була б нормальна. А без судів і достатку буде теж саме гімно, тільки в профіль.
   
Так Супрун відкрито говорила, що вводити страховку для первички не можна в умовах України, і зробила її дійсно якісною порівняно з тим, що було до того. Реформа вторички тільки зараз мала початися, але її заблокували  зелені. І взагалі, ти дійсно віриш що вона сама все тянула? Вона була обличчям і голосом команди, яка виконувала грандіозну роботу по реформі.
І останнє - ти впевнений, що вона технік, а не лікар?

Я не разбираюсь в градациях американских дипломов-сетрификатов, я очень хреново разбираюсь даже в настоящих украинских дипломах - бакалавр, специалист и т.д.    Я даже не разбираюсь в других украинских дипломах - где ПТУ, где техникум, где институт....   У нас запутано сильньее чем в Америке....
Поэтому на вопрос о Супрун - честно ответить не могу
   
.      Ты ошибся.
Я надав неправильну відповідь на твоє питання чи шо? :S

Реформа вторички тільки зараз мала початися, але її заблокували  зелені
По факту її  блокували ще за Петра  - "розтягнули й розмазали по тарілці"

Щоб система охорони здоров'я функціонувала, як німецька, треба а) німецьку судову і правоохоронну систему та б) німецькі доходи.
А ще треба німецькі ставки податків для манюпаса та бізнесу. Але наші козаченьки  йопнуться від такої перспективи. :K

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 23:22:30 від птах Сорока
   
Андрей, я тебе ответил. Но к сути темы.... С ЦА не согласен.   Любой министр, должен быть дока в своем деле и неплохим администратором.... Почему  Борис Тодуров категорически отказался быть министром  здравоохранения?
Он отличный организатор и администратор, он знает всю  украинскую медицину  изнутри
   
Андрей, я тебе ответил. Но к сути темы.... С ЦА не согласен.   Любой министр, должен быть дока в своем деле и неплохим администратором.... Почему  Борис Тодуров категорически отказался быть министром  здравоохранения?
Он отличный организатор и администратор, он знает всю  украинскую медицину  изнутри

Ну так це ти не зі мною не погоджуєся, а з німецькою системою...  а я її не створювала  :)

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 23:29:22 від ценительница алей
   
Почему  Борис Тодуров категорически отказался быть министром  здравоохранения?
Он отличный организатор и администратор, он знает всю  украинскую медицину  изнутри
Пішов він нафуй.   Цей пітарасіна взагалі має сидіти у в'язниці за мільйонні розкрадання бюджетних коштів.
В будь-якій  нормальній країні  сидів би давно.



Дай йому міністерство, щоб ще праонуки мільйонерами стали.  :lol:  :weep:

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 23:32:34 від птах Сорока
   
Зеленський практикувався дещо.
:facepalm1:

Агітував і зараз виправдовує всі дії Зеленого, і тут такий перл наче память отшибло...  :facepalm1:

Буває.... :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія