Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доречі порохолюби ... як вам українська мова Зеленського в ролику про дебати ?

щось там говорили що української не знає ?  :laugh:
   
ты точно программист?
   
Та знає, знає, коли завчить текст, більше того, Падінгтона озвучував у кіно, але вільно не розмовляє
   
Краща за російську Свинарчуків.
   
я вільно читаю англійською.
Але вільно говорити  не можу.
А президент, згідно з законом, повинен ВОЛОДІТИ.


пс
Втім, може за цей час Зе потренується в мові і це йому ще знадобиться в житті)
   
После долгих тренировок шо то вазелин таки заучил

Ну пару фраз
   
Так нехай барига погодиться, якщо є сумніви в українській мові Зеленського, хулі тут думати?!  B-)
   
флуд ?

Каким образом ролик снятый неизвестно с которого дубля с прочитанной речью означает, что оно сможет произнести это в прямом эфире?

Я видел прямые эфиры, он не может говорить цельными предложениями, тем более українською
   
я вільно читаю англійською.
Але вільно говорити  не можу.
А президент, згідно з законом, повинен ВОЛОДІТИ.


пс
Втім, може за цей час Зе потренується в мові і це йому ще знадобиться в житті)

Хіба він не вільно говорить? Слова підбирає, але думку формулює нормально. Тому не дойопуйтеся  B-)
   
вопрос в том, сколько ОНО делало дублей на каждую свою фразу  :lol:
   
Каким образом ролик снятый неизвестно с которого дубля с прочитанной речью означает, что оно сможет произнести это в прямом эфире?

Я видел прямые эфиры, он не может говорить цельными предложениями, тем более українською

Так Петра на дебаты и он клоуна одной левой! Это же шанс!  :-)o
   
щось там говорили що української не знає ?  :laugh:
Ще не відомо скільки там дублів було. На дебатах видно стане, якщо звісно вони будуть.
   
Я видел прямые эфиры, он не может говорить цельными предложениями, тем более українською

Крім елементарного знання мови я зверну увагу ще й на таке.
Вова років з двадцять працює у специфічному жанрі, де застосовується, сказати  б, рвана, коротка, діалогічна мова.
Це цілком природньо і виправдано в його жанрі.
Але як претенденту на високий пост йому треба говорити, переважно літературною мовою, повними реченнями.
(Повне речення - у якому присутні всі його члени: підмет, присудок, другорядні члени речення тощо))
Після двадцятирічної практики говоріння рваною короткою розмовною мовою швидко перейти на нормативну літературну мову можна,
але за певний час, відмовившись від сценарної мови.
   
Хіба він не вільно говорить? Слова підбирає, але думку формулює нормально. Тому не дойопуйтеся  B-)

   Вимова маланська.
   
щось там говорили що української не знає ?  :laugh:

він і рекламу ювелірних виробів гарно читав українською,
от тільки як почне розмовляти, одразу на російську переходить
   
Він вжив прізвище Порошенко у називному відмінку (не відмінює).
Ще один момент: під час виборів від говорив "дякую + давальний відмінок", у той час як Порошенко використовує родовий... (що є помилкою російськомовних).
   
   Вимова маланська.

А в тебе яка?
   
Він так і не вчився, грати, куча повторів куча відзнятого матеріалу, і всерівно він не вміє грати... Люкс, Гсоподи як ти міг звязатись з такою не компетентною лялькою?

   
Доречі якщо мови про справки, Я хочу побачити справку, що Зе не вживає наркотики.
   
Українська погана, а пика схожа на тухес.
   
Сколько дублей было?
Вернее так: сколько раз прочитал с бумажки, как долго сводили запись и сможет выступить без фанеры?

Была такая группа, мираж. Под фанеру хорошо пели.
   
Оно на русском мычит, два слова не скажет. А тут украинский - космос для его ума
   
Звісно, що херова. Краще, ніж у Азарова, і басами своїми намагається спекулювати- але вимова десь така, як на початку свого президентства була у Пороха англійська... Чи у Яценюка, коли він лише став прем'єром... Тобто розуміти вони все розуміли, але акцент був дикий, причому саме російський, а не український, як у інтелігентних галичан з волиняками, як то Микола Рябчук чи Оксана Забужко ...

Так то у наших першопрохідців з українських політиків, які нарешті заговорили англійською... А Зеля мав всі шанси заговорити українською ще 27 років тому, як Україна стала незалежною. І лише зараз починає навчатись нею володіти... Як же він атестат і диплом одержував, якщо там оцінки були за українську? А, ну так... Як і всі, за допомогою корупції та телефонного права. І це диво зараз навчає інших життю без корупції, без якої сидів би собі десь у 6-7 класі й сидів ... досі
   
Зрадолюбы незнают к чему бы достебаться  :laugh:
   
Оно на русском мычит, два слова не скажет. А тут украинский - космос для его ума

Киевом рулит вобще удареный в голову чувак  :-o
   
Зрадолюбы незнают к чему бы достебаться  :laugh:

Яке питання, така й відповідь.
Питання було про українську. Я відповів чесно
   
щось там говорили що української не знає ?

ти як мала дитина. будь-який ідіот зможе прочитати те що йому написали. а я би хотів почути живу українську мову. а там у вазеліна і починається бе ме.
   
Тимошенко у 90-ті як тільки потрапила до ВР починала з набагато гіршої Української ніж зараз є у Зеленського
Нічо, виговориться.
   
Дебаты на стадионе... Клоун показал себя клоуном.
   
Якщо ведмедя дресирувати достатньо довго, він так само заговорить. Ah, wait... Паддінгтон, бгггг.

Ти, запроданець, зневажаючий власну країну (це до Лубрікантіса), подивися на студентів-негрів, що прихали в Україну навчатися - вони КРАЩЕ розмовляють. Подивись на тих з них, хто пісні співа (зара не можу згадати імена, але бачив на ютубі) - вони БІЛЬШІ українці ніж твій улюбленець-малорос маланського розливу.
   
Пєтя не українськомовний в реальному житті теж.
Цинічні бандери
Український агресор
Гражданскіх атсєчь
Захистити ворога

Пєтя російський як по мові так і по духу.
   
А мені його англійська сподобалась  :lol:  :weep:  :laugh:



In English? ... I don't know! (ще б пак!)

Коррапшн фьорст!  :lol:  :weep:

І все це з дибільними ужимками, ніби він торгується на Привозі за шматок сала!

Боже! За що все це нещасній Україні??

Стидоба ....
   
   
Каким образом ролик снятый неизвестно с которого дубля с прочитанной речью означает, что оно сможет произнести это в прямом эфире?

Я видел прямые эфиры, он не может говорить цельными предложениями, тем более українською

Но вазэлины все равно почему-то ссутся от счастья  :weep:
   
А мені його англійська сподобалась  :lol:  :weep:  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=RIQUo2t014c
In English? ... I don't know! (ще б пак!)

Коррапшн фьорст!  :lol:  :weep:

І все це з дибільними ужимками, ніби він торгується на Привозі за шматок сала!

Боже! За що все це нещасній Україні??

Стидоба ....
Перестаньте це майбутній президен , він ще може і "зуб дати"... :gigi:
   
Тимошенко у 90-ті як тільки потрапила до ВР починала з набагато гіршої Української ніж зараз є у Зеленського
Нічо, виговориться.

Та у Юлії Володимирівни й зараз гірша українська, ніж у Зеленського...
   
А мені його англійська сподобалась  :lol:  :weep:  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=RIQUo2t014c
In English? ... I don't know! (ще б пак!)

Коррапшн фьорст!  :lol:  :weep:

І все це з дибільними ужимками, ніби він торгується на Привозі за шматок сала!

Боже! За що все це нещасній Україні??

Стидоба ....

Ніт! Зара тобі поціновувачі його таланту розкажуть, що не в англіцькій мові щастя - та й взагалі, "навчиться".

Стидоба - то недостатнє слово, щоб змалювати весь спектр моїх емоцій від цього утирка і 90% моїх співвітчизників (40% не прийшло, а 60% х 84% проголосували за клоуна, популістів і кацапидло).
   
Зе: Звертаюся до Петра Порошенко!

Українські та інші слов’янські прізвища, що мають закінчення іменників I відміни, відмінюються як відповідні іменники I відміни, а прізвища із закінченнями іменників II відміни відмінюються за зразками відмінювання відповідних іменників II відміни:

Симоненко — Симоненка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія