Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

за вячеслава ярославовича ака слав вступлюсь

ризикую нарватись на бан - але такі тривалі бани завідомо проукраїнським і не ботам я б не давав. максимум 2 доби бану щоб охолов. 
слав не бездоганний - але ідеальних взагалі не має. був один та й того розпяли.
   
#free слав

   
Прошу уменьшить бан Славу.
   
Підтримую.
Он дятел атрижка далі рєзвіцца. Черговий нік забанили, то він дістав з мішка заміну і фуярить далі. На цьому фоні  фуп взагалі виглядає як сєпарське кодло
   
Re: за вячеслава ярославовича ака слав вступлюсь
nik

на скоко забанили?
   
Захисники тернопільського дебіла ідуть нахуй! Він достатньо тут насрав, щоб його забанили назавжди.
   
Щетаю он может вернуться но только вместе с биковой. пусть уговаривает йожа. оба обосрались пусть вместе ответ держат  :facepalm:
   
этого редиска Слава тут не должно быть :lol:
   
що ж ви такі дрібні і злобні? славко ж не рашист щоб його так ненавидіти і зловтішатись.

життя закоротке щоб переводити його на негативні емоції. не тримайте зла. відпустіть гавно від грудей  - і не будете гавном (tu) це ж стосується і самого славка



   
Согласна.

Но этот бан вызван его откровенной ложью обо мне.
Человек просто ходит по всем веткам и постит обо мне вранье.

Не говоря уже о том, что его короткие реплики все чаще - просто оскорбления в адрес других юзеров.

Могу и разбанить, но он же не исправляется.
   
Согласна.

Но этот бан вызван его откровенной ложью обо мне.
Человек просто ходит по всем веткам и постит обо мне вранье.

Не говоря уже о том, что его короткие реплики все чаще - просто оскорбления в адрес других юзеров.

Могу и разбанить, но он же не исправляется.

Мєлко, Хоботов!
   
Re: за вячеслава ярославовича ака слав вступлюсь

А как он может в бане "исправится"?
   
А как он может в бане "исправится"?

Тю, це ж ще вєтхозавєтне: "турма - кузніца кадров!"
   
Re: за вячеслава ярославовича ака слав вступлюсь

ситуація складна. славка таки торкнуло ніпадєцьки(

слава. старайся не трусити попіл (tu)
   
Согласна.

Но этот бан вызван его откровенной ложью обо мне.
Человек просто ходит по всем веткам и постит обо мне вранье.

Не говоря уже о том, что его короткие реплики все чаще - просто оскорбления в адрес других юзеров.

Могу и разбанить, но он же не исправляется.

Ні слова брехні Олена Юрівна . можна будь ласка привести хоча б один випадок де я збрехав щось про ВАС? цитату, відеозапис? воно все тут я нічого не витирав .

ато від вас тільки звинувачення : ЩО Я ВСЕ БРЕШУ І НУЛЬ . аргументів з вашого боку  .


д речі чому мене позбавлено права редагувати пости і створювати теми? 
і це на форумі, функціонал якого я оплатив і який належить мені ?








   
ситуація складна. славка таки торкнуло ніпадєцьки(

слава. старайся не трусити попіл (tu)
:facepalm1:


   
ви пропонували обговорити все в рамках форуму . але чомусь бігаєте від мене . і ховаєтесь за банами
   
О, і разом з тим а банглисті два атрижкіних ніка розбанено. Вам там позакладало чи шо?
   
ви пропонували обговорити все в рамках форуму . але чомусь бігаєте від мене . і ховаєтесь за банами

Славко, забий. Фіг ти шо там доб"єшся
   
Славко, забий. Фіг ти шо там доб"єшся

чому я повинен на це забити?
   
чому я повинен на це забити?

Ну я хз. Тоді не забивай. Холівар -  так холівар до кінця.
   
я їй відправив доповідь на свій пост

якщо вона має бажання вирішити це питання конфліктне то відповість якщо ні

значить її це влаштовує . і вона і надалі буде проводити планомірну політику видавлювання мене з форуму
   
значить її це влаштовує . і вона і надалі буде проводити планомірну політику видавлювання мене з форуму


Ну ото швидше всього
   
слав подорослішай. ти зараз себе ведеш як дєвачка падростак яку розлюбив мальчик падростак))))))
відпусти гавно від грудей.



взагалі повна  відсутність у українців благородства і великодушності, і їх похідних ( честі гідності ) дуже цікавий сабж для дослідження  (tu)

   
я їй відправив доповідь на свій пост

якщо вона має бажання вирішити це питання конфліктне то відповість якщо ні

значить її це влаштовує . і вона і надалі буде проводити планомірну політику видавлювання мене з форуму

слав. всі твої пости на фупі  боли

а. хвала януковичу
б. бетон ( ці мені подобались  ці твої пости і взагалі цю діяльність схвалюю )
в. фупівські срачі. ти просто склочник. баба базарна. раніше була йожа і тисрався з нею. тепер йожу ти видавив . але твоя бабська натура потребує срачу - і то срачу - зауважте - саме з тьотками. сінкеабут . жодних по тематиці форуму - суспільно політичний - дискусій ти на фупі не ведеш. лижеш сраку владі ( пох хто вона -янукович янукович парашенко парашенко) і срешся з тьотками
 :laugh:

ти звичайна базарна баба (tu)
   
слав - здивуй нас - зарядиякусь тему по тематиці фупу - суспільнополітичний . хоч одненьку - не лізання в жопу без мила владі - як то ти зазвичай робиш - а дискусія.
   
ти настільки дрібязковий мстивий і підлуватий - що - не здивуюсь - як тичерез  4 роки почнеш бігати за тими комути допоміг памперсами чи медикаментами з претензіями "я в тебе інвестував - то ж цілуй мені пятки або повертай гроші ".
про йожин комп то було взагалі дно. відпусти гавно від грудей. не будь гівнюком

слава - старайся не трусити попіл (tu)

   
б***ь аеліт ти спеціально засераєш тему цим гівном?
   
б***ь аеліт ти спеціально засераєш тему цим гівном?

я ж кажу що люди невдячні тварі)) дякую з адемонстрацію. я замутив твій передчасний розбан . я за твоє небанення . але харош уже тут нить як васісуалій лоханкін із 12 стільців ільфа і петрова

"— Волчица ты, — продолжал Лоханкин в том же тягучем тоне. — Тебя я презираю. К любовнику уходишь от меня. К Птибурдукову от меня уходишь. К ничтожному Птибурдукову нынче ты, мерзкая, уходишь от меня. Так вот к кому ты от меня уходишь! Ты похоти предаться хочешь с ним. Волчица старая и мерзкая притом."
http://www.koreiko.ru/gold-calf_13.htm

тебе кинули йож і полосат. впарили тобі шаровий движок за бабки. буває. які претензії до УП. коли вже ти бігатимеш за тими дітками яким "подарував" памперси і тим кому подарував медикаменти з криками "ти мені должен". ?

харе вже ці срачі з тьотками. з тьотками карл  слав))))
мути вже щось цікаве.
   
Аеліт я тебе просив про те щоб ти щось мутив? Ні
   
взагалі повна  відсутність у українців благородства і великодушності, і їх похідних ( честі гідності ) дуже цікавий сабж для дослідження  (tu)

не узагальнюй (не кажи про ВСІХ українців)  :X

не всі такі як ти

щодо відсутності шляхетства, то саме твої дописи на цій гілці - наочна ілюстрація того, як не слід чинити людини, що має хоч краплю гідності.

слав - здивуй нас - зарядиякусь тему по тематиці фупу - суспільнополітичний . хоч одненьку - не лізання в жопу без мила владі - як то ти зазвичай робиш - а дискусія.

ти настільки дрібязковий мстивий і підлуватий - що - не здивуюсь - як тичерез  4 роки почнеш бігати за тими комути допоміг памперсами чи медикаментами з претензіями "я в тебе інвестував - то ж цілуй мені пятки або повертай гроші ".
про йожин комп то було взагалі дно. відпусти гавно від грудей. не будь гівнюком

тощо
   
не узагальнюй (не кажи про ВСІХ українців)  :X

не всі такі як ти

щодо відсутності шляхетства, то саме твої дописи на цій гілці - наочна ілюстрація того, як не слід чинити людини, що має хоч краплю гідності.

тощо

годно годно бомбонув пукан у захисника корупціонерів і запроданців.  (tu) 
   
Аеліт я тебе просив про те щоб ти щось мутив? Ні

я за справедливість і здоровий глузд. проукраїнський українець не заслуговує на  українському форумі на тривалі бани,

an pro ukraine FUPer) і disapprove of what u post but і will defend to the ban ur right to post  it 

Останнє редагування: 25 липня 2018 14:06:08 від Aelit
   
Re: за вячеслава ярославовича ака слав вступлюсь

я за справедливість і здоровий глузд. проукраїнський українець не заслуговує на  українському форумі на тривалі бани,

an pro ukraine FUPer) і disapprove of what u post but і will defend to the ban ur right to post  it 

Ти просто виспатись і пописдіти

Бо якщо людина за справедливість вона невиганяє такої  ху йні
   
Ти просто виспатись і пописдіти

Бо якщо людина за справедливість вона невиганяє такої  ху йні

слав давай стрімєц. зи. мене зарегили на цугундері нарешті))) мо зробимо диверсійну вилазку)))
   
годно годно бомбонув пукан у захисника корупціонерів і запроданців.  (tu)

скільки б ти не верещав про корупцію і не жбурляв лайном в тих, хто тебе викриває, твою антиукраїнську діяльність на форумі цим виправдаєш

ти  цілеспрямовано займаєшся антиукраїнською діяльністю на форумі
паплюжиш українців і Україну як таку,
прикриваючись базіканнями про коррупцію.

це приклад з цієї гілки.
жодної необхідності (виходячи з контексту гілки) згадувати українців на загал, до того ж у негативному ключі, не було.

Але ти будь-де не пропускаєш можливість пожбурлятися лайном в українців.

взагалі повна  відсутність у українців благородства і великодушності, і їх похідних ( честі гідності ) дуже цікавий сабж для дослідження  (tu)

це називається чорнопіариста технологія, коли раз за разом крутиться шарманка з безпідставними узагальненнями, приписуючи всьому народу негативні риси.


А тепер давай, проверещи вчергове щось там про корупціонерів і запроданців
Сподіваюсь адмін зацінить твої вправи ...
   
скільки б ти не верещав про корупцію і не жбурляв лайном в тих, хто тебе викриває, твою антиукраїнську діяльність на форумі цим виправдаєш

ти  цілеспрямовано займаєшся антиукраїнською діяльністю на форумі
паплюжиш українців і Україну як таку,
прикриваючись базіканнями про коррупцію.

це приклад з цієї гілки.
жодної необхідності (виходячи з контексту гілки) згадувати українців на загал, до того ж у негативному ключі, не було.

Але ти будь-де не пропускаєш можливість пожбурлятися лайном в українців.

це називається чорнопіариста технологія, коли раз за разом крутиться шарманка з безпідставними узагальненнями, приписуючи всьому народу негативні риси.
А тепер давай, проверещи вчергове щось там про корупціонерів і запроданців
Сподіваюсь адмін зацінить твої вправи ...

ну то поясни чому всі 27 років українці обирають винятково корупціонерів і мародерів - і наліцо що з цього вийшло))) і чому ти захищаєш корупціонерів і мародерів?)))

то казати правду є чорний піар?  :gigi:
вибирає владу загал. влада корупціонерів і мародерів. винятково. отже - такий і  загал . і оскільки ц етриває 27 років -  це не випадковість а закономірність

то чому тии захищаєш корупціонерів і мародерів? бо сам такий (tu)

казати правду = антиукраїнська діяльність?гого. це  - логічно - точка зору брехунів
   
ну то поясни чому всі 27 років українці обирають винятково корупціонерів і мародерів - і наліцо що з цього вийшло))) і чому ти захищаєш корупціонерів і мародерів?)))

то казати правду є чорний піар? :gigi:
вибирає владу загал. влада корупціонерів і мародерів. винятково. отже - такий і  загал . і оскільки ц етриває 27 років -  це не випадковість а закономірність

то чому тии захищаєш корупціонерів і мародерів? бо сам такий (tu)

казати правду = антиукраїнська діяльність?гого. це  - логічно - точка зору брехунів

всі ці твої базікання жодним чином не виправдовують твою  тезу  "взагалі повна  відсутність у українців благородства і великодушності, і їх похідних ( честі гідності )"

ця теза - це брудна чорно-піариста антиукраїнська технологія.
до якої тим чи іншим чином ти регулярно вдаєшся.

при цьому робиш пику цеглою і "наївно" питаєш "то казати правду є чорний піар? "

нема в твоїх словах правди.
ти намагаєшся маніпулятивно видавати за "правду"  безпідставні узагальнення.

така діяльність має нарешті отримати оцінку.
з боку адміністрації цього форуму зокрема.

А взагалі дограєшся врешті решт і до такого:
https://court.gov.ua/press/news/527060/
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011082.0

і жодні верески про "правду" тобі не допоможуть
   
))))копни українського корупціонера і під ними виявиться звичайний кацап))) який вимагає репресій проти тих хто каже правду.
то поясни мені як так сталось що при джерелі влади народові - кожна влада - корупціонери і мародери)))
 і погрози це  і є єдиний твій аргумент??? то чим ти відрізняєшся від кацапів?
ну і чому ти захищаєш корупціонерів і мародерів ? давай уже по суті. чи звідки суть у корупціоенра  імародера - брехня є твоя суть . що є зайвим підвтердженням тези від якої тебе  так бомбануло.
уніклаьно фантастичний європеєць )))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія