Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вот и пришла моя очередь ;o

вот и пришла моя очередь  ;o

на вакцинацию. в понедельник поеду. шо интересно при регистрации можно выбрать чем вакцинироваться. выбор модерна или пфайзер. на модерну очередь аж до середины мая, а пфайзером пожалуйста, вчера записался в понедельник первый укол. шота пфайзер не в почете. я когда столкнулся с тем что надо делать выбор, то позвонил своему домашнему врачу доктору Якову. Яша по своей еврейской привычке зашел издалека, почти от Пастера. и концу своей патетической речи окончательно запутал меня. единственно что я понял, что среди населения существуют пфайзерскептики, которые считают что у него побочки существенно больше чем у модерны. но так как побочка в основном у не совсем по жизни здоровых людей, то мне можно и пфайзером уколоться, ввиду моего абсолютного здоровья. вообщем выбрал пфайзер, что бы не растягивать этот процесс и закончить весной.    :super:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не було ні в кого  побочки серед тих  наших  родичів і знайомих, хто пфайзеріською вакциною щеплювався ( тут на неї баєнтех кажуть), від слова зовсім...
І  в старих, і в молоді все пройшло майже безсимптомно...       з модерною є побочка, і досить виражена ..   вірніше не побочка,  а виражена поствакцинальна реакція пару днів ( температура, блювота), але потім все ок..

Останнє редагування: 25 квітня 2021 01:30:46 від ценительница алей
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ось в цьому відео йдеться про те, що найрозумїніше було б класичними вакцинами щеплюватися..



Це і моя думка також
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не було ні в кого  побочки серед тих  наших  родичів і знайомих, хто пфайзеріською вакциною щеплювався ( тут на неї баєнтех кажуть), від слова зовсім...
І  в старих, і в молоді все пройшло майже безсимптомно...       з модерною є побочка, і досить виражена ..   вірніше не побочка,  а виражена поствакцинальна реакція пару днів ( температура, блювота), але потім все ок..
Я привился 2 раза модерной и никаких последствий от слова совсем! Хотя справедливости ради жена сделала пфайзер и тоже никаких побочек. А вообще Pfizer и Moderna одного поля ягоды от разных производителей.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Я привился 2 раза модерной и никаких последствий от слова совсем! Хотя справедливости ради жена сделала пфайзер и тоже никаких побочек. А вообще Pfizer и Moderna одного поля ягоды от разных производителей.

А в мене син привився в лютому  пфайзеріською  - навіть не помітив,  а минулого тижня модерною  - дуже важко переніс( може тому, що різні вакцини?)      і ще від кількох чула, що виражена реакція після модерни була
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ну я могу утверждать только про себя и жену, а так конечно все может быть.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

А в мене син привився в лютому  пфайзеріською  - навіть не помітив,  а минулого тижня модерною  - дуже важко переніс( може тому, що різні вакцини?)      і ще від кількох чула, що виражена реакція після модерни була
Він буде щеплюватись всіма що зареєстровані, поки не стане нарешті зле,
чи на якомусь етапі вирішить жити далі і припинить експерименти над власним тілом?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Він буде щеплюватись всіма що зареєстровані, поки не стане нарешті зле,
чи на якомусь етапі вирішить жити далі і припинить експерименти над власним тілом?

Ну він же не сам призначав,   чим йому щеплюватися, там є лікарі..       в принципі ці обидві  вакцини є м- рнк вакцинами  і їх дозволяється комбінувати...      я була також проти, що різними щеплювався, але йому так запропонували і він не захотів чекати :(  ще пару тижнів на пфайзерівську...       

Останнє редагування: 25 квітня 2021 02:06:49 від ценительница алей
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

а в ахуі шо народ на повному серйозі вприскує в себе всяку фуєту. Це пздц панове.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

а в ахуі шо народ на повному серйозі вприскує в себе всяку фуєту. Це пздц панове.
Це він самий. :facepalm1:
Так довіряти лікарям в цій справі можуть тільки самовбивці.
Перший раз чую, щоб лікарі мали право на власний розсуд вирішувати чи можна комбінувати вакцини
чи ні, навіть якщ вонги структурно ідентичні.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

а в ахуі шо народ на повному серйозі вприскує в себе всяку фуєту. Це пздц панове.

Та пздц повний, погоджусь..   а що робити, якщо не будуть  выпускати нікуди з країни без штампу про щеплення? 
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

чи можна комбінувати вакцини
а це уже аxyй №2  (tu)
ширнутися однією, а потім фуйнутися ще однією. Це бліать шедеврально  :weep:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Це він самий. :facepalm1:
Так довіряти лікарям в цій справі можуть тільки самовбивці.
Перший раз чую, щоб лікарі мали право на власний розсуд вирішувати чи можна комбінувати вакцини
чи ні, навіть якщ вонги структурно ідентичні.

І не чули про те, що Астразенеку навіть краще , ефективніше комбінувати з іншими векторними вакцинами? Про це в багатьох  різних відео фахівці висловлювались.
Ну в векторних вакцинах  там інша причина, чому їх комбінувати радять,  а про Пфайзерівську і модерну пишуть, що вони абсолютно ідентичні))

Але бог зна, що через пару років насправді виявиться, що вилізе після всіх цих модернових, маловивчених  вакцин  і їх комбінацій  :(
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Аби вам стало легше почитайте в нетi, що таке компанiя Модерна, звiдки вона взялася, якi в них виробничi потужностi  :gigi: i  т.д, i т.п., i  вам стане зрозумiло, що Pfizer то є єдино правильний вибiр в наш час.
Ну i в Iзраїлi не дурнi, що всiй країнi щеплення зробили Pfizer'ом  ;)
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ефективніше комбінувати з іншими векторними вакцинами
вакцинний коктейл, бліа.
Тьху іпанати
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

вам стане зрозумiло, що Pfizer то є єдино правильний вибiр в наш ча
пан-гурман  :laugh:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ну i в Iзраїлi не дурнi, що всiй країнi щеплення зробили Pfizer'ом  ;)
і чотам? Помогло? :D
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

а в ахуі шо народ на повному серйозі вприскує в себе всяку фуєту. Це пздц панове.

на цю тему ви можете з евреями посперечатись i порiвняти з мудрим укр народом







   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

на цю тему ви можете з евреями посперечатись i порiвняти з мудрим укр народом

Показати зображення...
Показати зображення...
судя по євреям вони дві вакцини штиркали :D


UP

Останнє редагування: 25 квітня 2021 02:42:44 від Ельф
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

і чотам? Помогло? :D

За сьогоднi усього 82 новi випадки.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

судя по євреям вони дві вакцини штиркали :D


UPD
ахахась
вакцинацію вони почали 20 грудня, після цієї дати крива пішла догори, згідно вашого графіка.
Так шо фуєта ці всі вакцини

так, модерна i пфайзер
i ?

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ахахась
вакцинацію вони почали 20 лютого, після цієї дати крива йде точно так само як і до.
Так шо фуєта ці всі вакцини
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

так, модерна i пфайзер
i ?
нє, не грудня, а лютого.
Тепер дивись на криву. Вона ніхера не помінялась. І без вакцинації було б так само.
Фуєта ці всі вакцини. Навіть жидівські
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ахахась
вакцинацію вони почали 20 лютого, після цієї дати крива йде точно так само як і до.
Так шо фуєта ці всі вакцини

ви себе в чомусь хочете переконать?

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Pfizer и Moderna

Taк, Pfizer i Moderna - два щеплення, з бажаним промiжком 21-28 дiб. Зараз говорять про начебто можливу необхiднiсть третьої, десь через пiвроку.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Taк, Pfizer i Moderna - два щеплення, з бажаним промiжком 21-28 дiб. Зараз говорять про начебто можливу необхiднiсть третьої, десь через пiвроку.
це не щеплення, а хуєплення.
Он на графік подивись.
20 лютого ізраїльці почали штрикатися. Згідно графіка ніфуя це не вплинуло. Крива не змінилася
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

це не щеплення, а хуєплення

хуєплення то в Украiнi

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o
Пшениця

на вакцинацию. в понедельник поеду. шо интересно при регистрации можно выбрать чем вакцинироваться. выбор модерна или пфайзер. на модерну очередь аж до середины мая, а пфайзером пожалуйста, вчера записался в понедельник первый укол. шота пфайзер не в почете. я когда столкнулся с тем что надо делать выбор, то позвонил своему домашнему врачу доктору Якову. Яша по своей еврейской привычке зашел издалека, почти от Пастера. и концу своей патетической речи окончательно запутал меня. единственно что я понял, что среди населения существуют пфайзерскептики, которые считают что у него побочки существенно больше чем у модерны. но так как побочка в основном у не совсем по жизни здоровых людей, то мне можно и пфайзером уколоться, ввиду моего абсолютного здоровья. вообщем выбрал пфайзер, что бы не растягивать этот процесс и закончить весной.    :super:

Нехай щастить !!!



Останнє редагування: 25 квітня 2021 02:52:38 від Пшениця
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

нє, не грудня, а лютого.
Тепер дивись на криву. Вона ніхера не помінялась. І без вакцинації було б так само.
Фуєта ці всі вакцини. Навіть жидівські

 Ви на яку криву дивитесь?  Israel or Ukraine??? Окуляри давно мiняли?  :lol:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

хуєплення то в Украiнi
і в ізраїлі теж
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o
tyv

А чому не спутнік?))))))
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ви на яку криву дивитесь?  Israel or Ukraine???
ізраїль.
приблизно з января почало знижуватися і тривало до березня з однаковою інтенсивністю, а між ними почалася фаза щеплень, виходить шо щеплення ні на шо не вплинули
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

і в ізраїлі теж

Ну як для вас в  Iзраїлі 10000+ у лютому, i 82 випадки 24 квiтня нема рiзницi, то про що ми говоримо?!  :gigi:  :lol:  :gigi:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ізраїль.
приблизно з января почало знижуватися і тривало до березня з однаковою інтенсивністю, а між ними почалася фаза щеплень, виходить шо щеплення ні на шо не вплинули

ваш дурдом проголосував проти вакцiнацii ?

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ізраїль.
приблизно з января почало знижуватися і тривало до березня з однаковою інтенсивністю, а між ними почалася фаза щеплень, виходить шо щеплення ні на шо не вплинули

Я сподiваюся, що ви усвiдомлюєте, що щеплення не було зроблено усьому населенню країни одночасно?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ну як для вас в  Iзраїлі 10000+ у лютому, i 82 випадки 24 квiтня нема рiзницi, то про що ми говоримо?!  :gigi:  :lol:  :gigi:
на графік подивись
там видно шо захворюваність знижувалася і без вакцин
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o
lab

Ну як для вас в  Iзраїлі 10000+ у лютому, i 82 випадки 24 квiтня нема рiзницi, то про що ми говоримо?!  :gigi:  :lol:  :gigi:
та то його жаба душить, що пфайзером прихильники певної політсили провакцинує своїх прикоритних свиней, а йому, в кращому випадку, ковішіт через рік перепаде.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Я сподiваюся, що ви усвiдомлюєте, що щеплення не було зроблено усьому населенню країни одночасно?
щеплення все одно би вплинуло, і крива була б більш схожа на розподіл по гаусу, а не на лінійний спад. Так шо шо ширялися жиди, шо не ширялися - один фуй. Тіки гроші потратили.
Хай ще спутніком для собак ширнуться. Це буде кошерно
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

та то його жаба душить
ой як душить  :weep:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o
Пшениця

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія