Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Іду на війну. Треба допомога.

Re: Іду на війну. Треба допомога.

Человеку под полтинник и он не с Марса прилетел. Наверно ж умеет с людьми общаться.
если бы это от возраста зависело, иногда мудрость с возрастом не приходит. И сейчас я понятное дело не о ТС
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Це складно пояснити... Тут просто треба бути. Тоді відпадуть зайві фантазії.
Відстань деколи така, що в безвітряні ночі ми чуємо як вони в своїх окопах між собою говорять...
Які там сітки чи трактори...?(((

Наверно на разных участках фронта все по разному,  где то расстояние для стрелковки, где-то для арты.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Где-то в ветках есть кацевское видео, они закрывают свои окопы сеткой, с дрона фиг обнаружишь.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

З получки все, що треба, купиш. Сам. Нічого не проси.
+
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Удачі .
Не геройствуй тільки. Війна -це дуже важка й нудна робота.
І якщо ти будеш офіцером - не сери на голову солдатам.
На війні солдату важче за усіх.
Іще одне.
Не забувай що тобі не 20-30-40 років, а 50.
Бережи себе.

Дякую! Офіцером навряд. Хоча колись працював у військовій частині при совкє та масквічі хотіли забрати мене до себе, зазивали в учіліще. Воював би зараз на боці фашистів.

   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

И это везде. И это не обсуждается. И это обязательно. Чем больше общак, тем меньше проблем в подразделении. СБРАСЫВАЮТСЯ ВСЕ на общак. И это потом спасает.

Добре, що попередили.
Бо я нервовий щодо отжатій бабла.
А тут на спільну справу.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

От себя добавлю. Акын, много не разговаривай, больше присматривайся к людям. Сильно умных  не любят, а там особенно.

Так, треба бути обережним зо всіх боків.
Війна висвітлює пограничні вади людини.

Останнє редагування: 23 жовтня 2022 14:57:30 від акын
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Человеку под полтинник и он не с Марса прилетел. Наверно ж умеет с людьми общаться.

Наче вмію, але більша мудрість не завадила б.
Нічого, впораємось.

Тут на фупі таку підтримку відчув - не передати. Це я зараз не про гроші.

Вам не пофіг, ніхто не витирає ноги.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Може статись так що там ти отримаєш найкращих друзів, братів, побратимів.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Я б порадив ще взяти з собою чисто побутові речі. Бо більша частина війни це битовуха. Якщо ти не ссо чи розвідка. По типу голки з нитками, пластирів для ніг, сухий душ, мультитул,  тонкого дроту, мотузку і таке інше. Крутий тактичний ніж наприклад навряд чи потрібен, а он невеличкий ножик для побуту, плюс мультитул і невеличка пилка лишніми не будуть.
Зараз осінь, тож плащ палатка добра не завадить. Як не завадить і каталітична грілка. Будеш в полях, з нею буде веселіше і можна по черзі взуття просушити. Якщо ж будете в населеному пункті, вона місця займає як шматок мила і небагато важить, тож не буде тягарем. Подумай, що ти будеш робити якщо в полі походиш по коліна в воді і як будеш ноги сушити і чим витиратись і візьми це зразу. По прибутті познайомся з медиками, повір, це ніколи лишнім не буде )) особливо в нашому віці. Якщо приймаєш медікаменти постійно, бери зразу запас надовго. Все інше потім докупиш з зарплати.

Останнє редагування: 23 жовтня 2022 15:22:13 від Kren
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Мої відмовились від общака, скидувались по 500 грн на взвод. Через декілька місяців почались образи/підозри. Тому залишок грошів роздали. В по первах виручало, лопати, плівку, газові балони та ін побутове купляли. Як ГАЗ66 забили вщент зупинились. Якщо ідеш офіцером не лізь в солдатські гроші типу общак, нехай самі розбираються.
   
Малюнок в тему:  :K

   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Вам не пофіг, ніхто не витирає ноги.
та ти с ума сошел такое придумать

ми ж почти как родніе тут, хоть і срьомся ))

 :love:
Бережи вас усіх Бог, хлопці!
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Дякую! Офіцером навряд. Хоча колись працював у військовій частині при совкє та масквічі хотіли забрати мене до себе, зазивали в учіліще. Воював би зараз на боці фашистів.

Добре, друже.
Тоді запам'ятай ще одне.
Хоча за це мене можуть забанити.

Сержант і офіцер - вороги для солдата.
Апріорі.
Вони за рахунок його життя й здоров'я будують собі кар'єру.
Будеш це знати - легше жити буде, не зробиш помилок.
Мені з-за бажання афіцерчика у ДРА купити хєрню в дукані - мало не одірвало ноги
А потім ,з-за бажання ротного отримати підвищення - мало не розмололо мінометами.
Це афганська війна, так і я був молодий, а зараз у 61 в мене погано працюють ноги саме з-за того.
Але це правда будь-якої війни - будь подалі від начальства. Якнайдалі. Це - неявні вороги.

Все.

Може це й не стосується цієї війни десь у батальоні "Свобода"або у Азові , де люди - то одна сім'я, може.
Але од солдатів у госпіталі я чув історії дуже схожі з моїми.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?
вы пока подождите покупать вещи, в учебке что дадут посмотрите и уже потом будете под себя покупать вещи

на нуле пофиг в каких берцах кто ходит, в тылу понятия не имею, хотя парни с военкомата в райцентре явно в неуставной обуви по райцентру бегали
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Добре, друже.
Тоді запам'ятай ще одне.
Хоча за це мене можуть забанити.

Сержант і офіцер - вороги для солдата.
Апріорі.
Вони за рахунок його життя й здоров'я будують собі кар'єру.
Будеш це знати - легше жити буде, не зробиш помилок.
Мені з-за бажання афіцерчика у ДРА купити хєрню в дукані - мало не одірвало ноги
А потім ,з-за бажання ротного отримати підвищення - мало не розмололо мінометами.
Це афганська війна, так і я був молодий, а зараз у 61 в мене погано працюють ноги саме з-за того.
Але це правда будь-якої війни - будь подалі від начальства. Якнайдалі. Це - неявні вороги.

Все.

Може це й не стосується цієї війни десь у батальоні "Свобода"або у Азові , де люди - то одна сім'я, може.
Але од солдатів у госпіталі я чув історії дуже схожі з моїми.

Друже, я тебе розумію, тобою описане то стандарти СА.
Сподіваюсь зараз більш людяніші відносини, та й АТО мало до цього привчити
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Друже, я тебе розумію, тобою описане то стандарти СА.
Сподіваюсь зараз більш людяніші відносини, та й АТО мало до цього привчити

Я дуже на це надіюся.
Не буду далі писати. :(
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Главное научится мгновенно засыпать, есть минутка заныкался и покимарил.
Солдат спит служба идет.

   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Главное научится мгновенно засыпать, есть минутка заныкался и покимарил.
Солдат спит служба идет.
+100500
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.
HSM

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?

 пох , хоч в кєдах
це те що я бачів на багатьох пройщовших ад
ваші ноги це ваші ноги , і ЗСУ  :)
бережіться
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?

Ой!))) Насмішив...
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

акын - а як ти отримав повіістку?
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?
Просто цветного/яркого не бери. Или пиксель или чёрное(серое).
Я после того, как вышел из первого окружения голый и босый, экипировался по новому. Недавно на зиму вместо берц взял себе обычную высокую каламбию "зима"...
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Сержант і офіцер - вороги для солдата.
Апріорі.
Вони за рахунок його життя й здоров'я будують собі кар'єру.
(td)
Я старшего офицерского состава живу в одном блиндаже с солдатами и по свободе рою лопатой окопы вместе с ними ...
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Дуже раджу купити теплі флісові штани, і саму товсту фліску яка знайдеться, вночі зараз до 0 вже, а далі ще гірше буде. І спальник не знаю який дають, я буду шукати якийсь з -10 комфорту, бо того що є на +5 вже не вистачає, навіть якщо спати в одязі і вкриватися двома ковдрами.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Яке відношення командирів щодо неуставного взуття?
Берці альтернативних виробників дозволяються?

В тих частинах де ми були, всі носять що їм зручно.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Дуже раджу купити теплі флісові штани, і саму товсту фліску яка знайдеться, вночі зараз до 0 вже, а далі ще гірше буде. І спальник не знаю який дають, я буду шукати якийсь з -10 комфорту, бо того що є на +5 вже не вистачає, навіть якщо спати в одязі і вкриватися двома ковдрами.
А чим фігова термобілизна? Та що синтетика.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Дуже рекомендую мисливське зимове взуття з Північної Америки. Якшо є можливість замовити.
шось по типу цього.
https://www.baffin.com/products/mnstm005?variant=32517004755015
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

А чим фігова термобілизна? Та що синтетика.
Вона суперова. для багатошарового зимового їснування тількі така підходить. Бавовна намокає, тримає вологу ї ти замерзаєш із середини. І капут.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Я в курсе.
Кстати интересно, что та же Lowa, безусловно классная вещь, популярна и любима в войсках, а штатные американские Belleville почти не замечаю у военных.
ЗЫ. И вот как раз обувь, считаю, должна быть максимально надёжной и удобной, на вси гроши, а шмот и рюкзаки дело наживное.

Залежить від задач, не всі військові бахато ходять по грунту, насиченість легкових авто вже на нормальному рівні, щоб ближче добиратися куди треба. Ті хто в окопах постійно, в літку взагалі у шльопках можуть бути, чи у гумових чоботях після дощів, зараз деякі окопи по пояс залило, тут ніяки lowa не врятують.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

(td)
Я старшего офицерского состава живу в одном блиндаже с солдатами и по свободе рою лопатой окопы вместе с ними ...

Затер що написав.
Не хочу обговорювати .

   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

акын - а як ти отримав повіістку?

Ніяк.
Доброволець.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Дуже рекомендую мисливське зимове взуття з Північної Америки. Якшо є можливість замовити.
шось по типу цього.
https://www.baffin.com/products/mnstm005?variant=32517004755015
классная штука
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

А чим фігова термобілизна? Та що синтетика.

Я зараз в утепленій термобілізні, її не достатньо, якщо мало рухатись. (Не воюю, а десь поруч шастаю)

Останнє редагування: 23 жовтня 2022 22:09:30 від Amid
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Добре, що попередили.
Бо я нервовий щодо отжатій бабла.
А тут на спільну справу.

наши підопічні дуже багато чого за общак купують.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Ніяк.
Доброволець.

  :sad:  в полтінник....
хоча я вас розумію.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

Я б порадив ще взяти з собою чисто побутові речі. Бо більша частина війни це битовуха. Якщо ти не ссо чи розвідка. По типу голки з нитками, пластирів для ніг, сухий душ, мультитул,  тонкого дроту, мотузку і таке інше. Крутий тактичний ніж наприклад навряд чи потрібен, а он невеличкий ножик для побуту, плюс мультитул і невеличка пилка лишніми не будуть.
Зараз осінь, тож плащ палатка добра не завадить. Як не завадить і каталітична грілка. Будеш в полях, з нею буде веселіше і можна по черзі взуття просушити. Якщо ж будете в населеному пункті, вона місця займає як шматок мила і небагато важить, тож не буде тягарем. Подумай, що ти будеш робити якщо в полі походиш по коліна в воді і як будеш ноги сушити і чим витиратись і візьми це зразу. По прибутті познайомся з медиками, повір, це ніколи лишнім не буде )) особливо в нашому віці. Якщо приймаєш медікаменти постійно, бери зразу запас надовго. Все інше потім докупиш з зарплати.
Додам від себе 5 копійок.
Будівельний степлер та калені скоби до нього 10мм.
У мене в дівізіоні був на вагу золота свого часу.
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

На початку літа писав список для знайомих.
На зиму деякі пункти не потрібні.
А в цілому, десь так:

Ніж, ложка, миска+чашка (металеві), термос? Мильно-рильні, шампунь, мочалка, антиперспірант кульковий (можна мастити і ноги) дзеркальце, ножиці/щипці для нігтів, нитки-голки, ліхтарик, зарядка до телефона, павербанк, переноска електр. або хоча б трійник, рушник 2, тапки гумові,  надувна подушка? запальничка, перчатки  робочі, скотч, суперклей, вологі серветки велика пачка (маленькі теж) туал.папір, аптечка: індивідуальні ліки+активоване вугілля, від срачки, протизастудне/ противірусне саше,  проти печії?, аерозоль проти комарів, мазь після укусів, пластирі, йод, вушні палички...   Вроді все...
   
Re: Іду на війну. Треба допомога.

На початку літа писав список для знайомих.
На зиму деякі пункти не потрібні.
А в цілому, десь так:

Ніж, ложка, миска+чашка (металеві), термос? Мильно-рильні, шампунь, мочалка, антиперспірант кульковий (можна мастити і ноги) дзеркальце, ножиці/щипці для нігтів, нитки-голки, ліхтарик, зарядка до телефона, павербанк, переноска електр. або хоча б трійник, рушник 2, тапки гумові,  надувна подушка? запальничка, перчатки  робочі, скотч, суперклей, вологі серветки велика пачка (маленькі теж) туал.папір, аптечка: індивідуальні ліки+активоване вугілля, від срачки, протизастудне/ противірусне саше,  проти печії?, аерозоль проти комарів, мазь після укусів, пластирі, йод, вушні палички...   Вроді все...
===========================
О! (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія