Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВПО

Re: ВПО

Я вважаю що вам для початку має бути компенсована оренда.
От прямо зараз. Звісно, до певної розумної суми. І, киянам, приміром, вже же не потрібно компенсувати львівське житло.
 А після війни - буде зрозуміло що і як далі.

А інші вважають, що вам треба їхати в село і садити картоплю, походу ставити вітряки і сонячні панелі, туалети і каналізацію, запасати вугілля і дрова, будувати бункер і заповнювати його тушонкою, крупами, паливом, батареями і всім необхідним :)
Про це і сперечаємось.
Не помітив ніяких суперечок, як хто не хоче садити картоплю та рубати дрова, може чекати як держава його обійме та обігріє.
   
Re: ВПО

Буковель прислав рекламу, є вільні місця.
Найдешевший номер - 1000 гривень за добу.
   
Re: ВПО

Буковель прислав рекламу, є вільні місця.
Найдешевший номер - 1000 гривень за добу.
небагато, вважаю держава може стільки платити.
   
Re: ВПО

Буковель прислав рекламу, є вільні місця.
Найдешевший номер - 1000 гривень за добу.
Їдеш?
Чи просто зраду порозганять?
   
Re: ВПО

Главное всех мужиков в Украине держать.
А баб и детей что не хотят ехать за границу выпереть подсрачниками.
И все сразу наладится
Пан Турч подтвердит

Останнє редагування: 18 травня 2022 18:28:58 від Изя Шниперсон
   
Re: ВПО

Главное всех мужиков в Украине держать.
А баб и детей это не хотят ехать за границу выпереть подсрачниками.
И все сразу наладится
Пан Турч подтвердит
А тобі це яким боком?
Їдь собі в Ізраїль.
   
Re: ВПО

Прочитал все 6 станиц
Жизни на стульях в школе

Видимо у людей уже с психикой совсем плохо
Ивансид


   
Re: ВПО

Прочитал все 6 станиц
Жизни на стульях в школе

Видимо у людей уже с психикой совсем плохо
Ивансид
Я не писав про школу, чи ти не маланець з паспортом Ізраїдю?
   
Re: ВПО

То ти економіку з рейганомікою плутаєш.
Банківські інструменти і вся подібна хня.

Ничего я ни с чем не путаю. Это у тебя странное представление об экономике. Британия вышла голая и босая из Второй Мировой, банкротом, которого выкупали США и Канада.
И это потому, что производство вооружений для самообороны требует огромных затрат, но не приносит никакого дохода.
   
Re: ВПО

С психикой у тебя видимо плохо из за реакции на мой пост
А про жизнь в школе писал не ты
   
Re: ВПО

Ничего я ни с чем не путаю. Это у тебя странное представление об экономике. Британия вышла голая и босая из Второй Мировой, банкротом, которого выкупали США и Канада.
И это потому, что производство вооружений для самообороны требует огромных затрат, но не приносит никакого дохода.
Ти про рост економіки, чи про доходи?
Бо в США в 2008 було і зростання і доходи.
Чи ти реально не розумієш, як і що працює?
І ти, тоді, мабуть думаєш, що в Ліхтенштайні є єкономіка?
Я правильно спитав?
   
Re: ВПО

Прочитал все 6 станиц
Жизни на стульях в школе

Видимо у людей уже с психикой совсем плохо
Ивансид
Твоя цитата?
   
Re: ВПО

Ти про рост економіки, чи про доходи?
Бо в США в 2008 було і зростання і доходи.
Чи ти реально не розумієш, як і що працює?
І ти, тоді, мабуть думаєш, що в Ліхтенштайні є єкономіка?
Я правильно спитав?

Окей... попробуем проще... Поведай мне квантифицируемый критерий "роста экономики". В чем этот рост измеряется?

ПыСы. Если в Лихтенштейне есть ресторан и книжная лавка, то и экономика там есть.
   
Re: ВПО

В чем этот рост измеряется?
В ВВП?
   
Re: ВПО

Если в Лихтенштейне есть ресторан и книжная лавка, то и экономика там есть.
А если только банк?
   
Re: ВПО

В ВВП?

Вот в ВВП оно как раз не измеряется, бо простой перенос резидентства компаний изменяет ВВП. Так шо имеет смысл смотреть на ВНП, но то такое дело... Как там с ВВП у Британии в 40х?
   
Re: ВПО

А если только банк?

Тоже, бо банкирам надо шото жрать, на чем-то ездить и ты. ды. Такшо "тока банк" - это пустая абстракция.
   
Re: ВПО

Їдеш?
Чи просто зраду порозганять?
Та нє, не хочу Коломойші гроші віддавати. Досить з нього доходів з бензину.
Але планую кудись поїхати, хоч на тиждень, кудись де можна погуляти і поплавати, щоб не було мін, розтяжок, фортифікацій і роздовбаної інфраструктури. І вибухів (сьогодні от знов чутно, певно знешкоджують)
Але на картоплі точно не планую :)
   
Re: ВПО

Та нє, не хочу Коломойші гроші віддавати. Досить з нього доходів з бензину.
Але планую кудись поїхати, хоч на тиждень, кудись де можна погуляти і поплавати, щоб не було мін, розтяжок, фортифікацій і роздовбаної інфраструктури. І вибухів (сьогодні от знов чутно, певно знешкоджують)
Але на картоплі точно не планую :)
Так в Гідропер.
Або в Ісландію, якщо гроші є.
   
Re: ВПО

сьогодні от знов чутно
В Києві?
   
Re: ВПО

С психикой у тебя видимо плохо из за реакции на мой пост
А про жизнь в школе писал не ты
можно писать или не писать про жизнь в школе. А она там происходит.
Не знаю что там у тебя за жизнь. Может ты думаешь что ее нет за пределами Киева?
   
Re: ВПО

В Києві?
Угу, північ. З сторони Пущі чутно було. І не один-два, багато.
   
Re: ВПО

Так в Гідропер.
Або в Ісландію, якщо гроші є.
Гідропер це Гідропарк?
Там навіть метро не зупитяється :)
   
Re: ВПО

Угу, північ. З сторони Пущі чутно було. І не один-два, багато.
Якось не чую...
Може у вас Лахті інше викривлення Землі?
   
Re: ВПО

Гідропер це Гідропарк?
Там навіть метро не зупитяється :)
Звідки ти можеш про це знати?
   
Re: ВПО

Як офіційного бомжа, мене цікавить оця тема.
Що я побачив за оці 2 місяці.

1. Житла не вистачає. Особливо для персон з невеликіми статками. Тобто для пенсіонерів все дуже погано. На пенсію у 2-3 тисячи гривень зняти навіть кімнату тяжко.

2. Погана фінансова підтримка ВПО державою. Від часу отримання довідки до часу отримання хоч  яких грошей від держави термін від 2 тижнів і до... а чорт зна до якого строку. Ще й затримка по соц. виплатам вже є.

3. Державі начхати на волонтерів. Всюди повертається проїзд за платню. А волонтери їздять постійно. Та ще й витрачають частенько СВОЇ ВЛАСНІ КОШТИ у спробі допомогти ВПО.

Це основні питання, які на мій погляд потребують термінового розгляду та вирішення.

Особливо про житло для ВПО. Спати на холодній підлозі - шлях до пневмонії. А у вересні починається навчальний процес у школах. І куди ВПО тоді? На вулицю взимку?

у Львові є робота для біженців.
мене на минулому тижні віз на таксі БОЛТ біженець з Херсону.каже 15 тисяч заробляє.
квартиру винаймають із жінкою. жінка теж роботу знайшла швидко.
на життя вистарчає. живуть комфортно.

чого ти зрадойобиш курва дурнувата ?
   
Re: ВПО

У нас в бюджете дырка -15 ярдов USD и война за какие магические деньги?

настало время безжально сокращать чиновников...единст венная непострадавшая галузь от войны
   
Re: ВПО

настало время безжально сокращать чиновников...единст венная непострадавшая галузь от войны
Вішать, різать, чи топить?
З Пєдаліком як?
Вішать?
   
Re: ВПО

настало время безжально сокращать чиновников...единст венная непострадавшая галузь от войны

чиновники сократят чиновников, звучит как построение коммунизма.
   
Re: ВПО

Вішать, різать, чи топить?
З Пєдаліком як?
Вішать?

ні, просто скорочувати. з наступного місяця шукайте роботу - ці слова чує багато українців в наш час.

а у влади 2 рішення: або підвищувати податки, або друкувати гроші, лише б не скорочувати нероб-паразитів.

от цікаво чим зараз займаються судді 6-го апеляційного суду м.Києва з зарплатою 72к грн?
   
Re: ВПО

Звідки ти можеш про це знати?
Ясно, не дарма в мене в ігнорі стоїш.
Не звертайся більше, пліз
   
Re: ВПО

чиновники сократят чиновников, звучит как построение коммунизма.
это пока они 30 лет косплеили УССР 2.0
когда закончится война и придет время пилить европейские гранты на восстановление - их ждет очень неприятные новости.
и депутатов-прокуроров окажется столько не нужно и суды за месяц реформируют, и многое другое.. иначе бабок не видать.
   
Re: ВПО

у Львові є робота для біженців.
мене на минулому тижні віз на таксі БОЛТ біженець з Херсону.каже 15 тисяч заробляє.
квартиру винаймають із жінкою. жінка теж роботу знайшла швидко.
на життя вистарчає. живуть комфортно.

чого ти зрадойобиш курва дурнувата ?
если он пишет правду, то у него мама инвалид. Тут как бы проблема с выходом на работу в такой ситуации

как беженец с Херсона ориентируется во Львове? По навигатору ездит?
   
Re: ВПО
den

если он пишет правду, то у него мама инвалид. Тут как бы проблема с выходом на работу в такой ситуации

как беженец с Херсона ориентируется во Львове? По навигатору ездит?

Водії таксі і  по Києву так їздять

   
Re: ВПО

если он пишет правду, то у него мама инвалид. Тут как бы проблема с выходом на работу в такой ситуации

как беженец с Херсона ориентируется во Львове? По навигатору ездит?

таксьори всюди їздють по навігатору.
але львів маленький, якщо мотатися по місту годин 8-10, то через місяць більшість адрес знаходитме без навігатору.

друге: по роботі не так все райдужно. пропозиції є тільки з мізерними зп, орендувати квартиру у львові та нормально харчуватися середнюстатистична родина (2 працюючих + 1 непрацюючий) не зможе.
   
Re: ВПО

Ну  может мне не повезло (раз 10, получая отказ, что нафиг не нужн тот дом, сам сторожи...)
мебель - комплект, 15 соток, новый забор...
стир машина, душ, ванна, пара телевизоров с тарелкой, да все абсолютно
в центр Харькова на Южный Вокзал электричкой за 25 минут добраться можно было легко,  быстрее чем с какой то Рогани
Абсолютно жилой дом был до... за полгода до....

Высокий пос. если что, харьковские поймут что это. Рублеффка епт харьковская )))

но вот нет же, сам сторожи )))
Дивно, та я не бачив такої пропозиції на форумі. Можливо вона була у приватах.
Високий, Південний, Мерефа та ще мабуть Люботин - досить непогані місця для життя.
   
Re: ВПО

Смешно...

Нет, просто помню как  в 2014, я пытался донбасским беженцам, бесплатно (эл-во и газ по счетчику) отдать кирпичный дом 100 м2 с  котлами, колонками, удобствами,  в шести остановках электрички под Харьковом,  на  безлим проживание, который так уж получилось стал свободным за полгода до... Сцуко, дом даже с городским телефоном...
Хертам,  ответы до таких: "да за то что бы сторожитьтвой дом ты еще и доплачивать  должен"
И это был не единственный ответ подобный...
Даже фупчега одного туда заманить пытался "в рабство". Ну тоже нет, творческая личность  B-)
это же село, значит с работой туго, поэтому никто и не поехал.

у меня знакомый по работе таким образом двух бомжей держал на соседнем участке, они за его подсобным хозяйством ухаживали, но он их кормил, одевал, может и на бухло давал я не уточняла

а тут просто сторожить дом, но безлимит. интересно
   
Re: ВПО

Дивно, та я не бачив такої пропозиції на форумі. Можливо вона була у приватах.
Високий, Південний, Мерефа та ще мабуть Люботин - досить непогані місця для життя.
был такой пост тогда не знаю от кого - не помню, у меня девичья память я ники не запоминаю
   
Re: ВПО

Не помітив ніяких суперечок, як хто не хоче садити картоплю та рубати дрова, може чекати як держава його обійме та обігріє.
еще один, ну ок я третий раз напишу, что прежде чем посадить картошку надо подготовить участок - найти тракториста и заплатить, а уж посадить бараболю на 10 соток+ та еще морока, вдвоем да под лопату неделю можно сажать

за машину дров приготовьте 7 штук +++

рубать самому в лесах нельзя - лесник даст по жопе и штраф выпишет
   
Re: ВПО

Буковель прислав рекламу, є вільні місця.
Найдешевший номер - 1000 гривень за добу.
Можна в Польщі найти по 700 грн. І їжа не дорожча.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія