Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:D сімволізм руліт... :super: чому 19..

 :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

31.03.2019 = 1
21.04.2019 = 1
19.05.2019 = 9
 
Це нумірология...

31.03.19 - новий місяць. При чому як і календарний як і Луний...

21.03.19 - 3/4 Місяця... Новий знак Блюзникі в повну силу ....

19.05.19.  початок нового знаку Рак і... Пабам  :D  Повний Місяць..


Слухай Зеля!- твій шаман тебе мягко кажучи найобує..
Бо зараз в тебе один господар.. а буде два - ще і шаман..

 :D


Каже що, символи правлять всесвітом???

Так ось це не він так казав - масони..



  :-)o

А з урахуванням твоєй дати народження..
Тебе імеють.


   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

30.04.2019 = 1..

1/4 місяця... 

 ;)
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

 ганьба якщо блазень буде правити дивлячись на кабалу
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

ганьба якщо блазень буде правити дивлячись на кабалу

Чого ганьба?

Хабад кабалізм схвалює
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Аби свого Распутіна не завів
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
rst

31.03.2019 = 1
21.04.2019 = 1
19.05.2019 = 9
 
Це нумірология...

31.03.19 - новий місяць. При чому як і календарний як і Луний...

21.03.19 - 3/4 Місяця... Новий знак Блюзникі в повну силу ....

19.05.19.  початок нового знаку Рак і... Пабам  :D  Повний Місяць..


Слухай Зеля!- твій шаман тебе мягко кажучи найобує..
Бо зараз в тебе один господар.. а буде два - ще і шаман..

 :D

Не хотелось бы рушить твою стройную теорию, но знак Близнецы начинется 21.05, а Раки вообще в июле.
А 21.03 вообще Рыбы или Овна


Каже що, символи правлять всесвітом???

Так ось це не він так казав - масони..



  :-)o

А з урахуванням твоєй дати народження..
Тебе імеють.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
rst

Не хотелось бы рушить твою стройную теорию, но знак Близнецы начинется 21.05, а Раки вообще в июле.
А 21.03 вообще Рыбы или Овна
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Не хотелось бы рушить твою стройную теорию, но знак Близнецы начинется 21.05, а Раки вообще в июле.
А 21.03 вообще Рыбы или Овна

З знаком згоден.. лапухнувся.. Овен..


19.05 - новий знак овен (ще раз дякую)...виходить а старий знак Блюзникі заходить..

З 19.05 по 21.05 проісходить зміна знаків..

Блюзникі ще не ушли а Овен вже почав..
Тобто дія двох знаків..

Тому за виправлення на Овена дякую..
Все інше пояснив..


   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

31.12.2018=9 за п'ять мінут.. до 2019..
І буде 1...

І пабам 1/4 місяця...
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Ну і додам.. ще чому 19..

Тому що в траурний день біси бажають поплясати на кістках..

Тому шаман.. казел..
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
rst

З знаком згоден.. лапухнувся.. Овен..


19.05 - новий знак овен (ще раз дякую)...виходить а старий знак Блюзникі заходить..

З 19.05 по 21.05 проісходить зміна знаків..

Блюзникі ще не ушли а Овен вже почав..
Тобто дія двох знаків..

Тому за виправлення на Овена дякую..
Все інше пояснив..

19.05 - заканчивается знак Рыб, который заменил Овна 21.04- опять ошибка
 
еще раз Овен- Рыбы-Близнецы. Близнецы еще не просто не ушли, они еще не начались. А Овен ушел еще 21.04 :facepalm1:
Поэтому все твои рассчеты гивна варти. Сорри :D
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
rst

19.05 - заканчивается знак Рыб, который заменил Овна 21.04- опять ошибка
 
еще раз Овен- Рыбы-Близнецы. Близнецы еще не просто не ушли, они еще не начались. А Овен ушел еще 21.04 :facepalm1:
Поэтому все твои рассчеты гивна варти. Сорри :D

Пардон Овен- ДЕВА- БЛизнецы
21.04 Дева сменила Овна, а 21.04 Близнецы придут на смену Деве.
Но никак не Овну
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

19 травня - Песах Шені, день для тих, хто не зміг принести жертви в Песах. Це день покаяння за минулі гріхи тих, хто грішив. І це слід зробити до заходу сонця.
Коломойський порадив, це точно. Бо Беня навіть примушував Зе шангувати шаббат, а тут вже й подавно.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

19.05 - заканчивается знак Рыб, который заменил Овна 21.04- опять ошибка
 
еще раз Овен- Рыбы-Близнецы. Близнецы еще не просто не ушли, они еще не начались. А Овен ушел еще 21.04 :facepalm1:
Поэтому все твои рассчеты гивна варти. Сорри :D

Тобто  ви побачили мою похібку у назвах.. знаків..

Ок..
Не страдаю цим..

Але тощо знаків починаються самє у ці дні.. похибки нема..

Тому ... Все стройно..
Знаки самі розставте..
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Ну, порох тоже хотел 14.14.14, так что ничего не меняется.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

19 травня - Песах Шені, день для тих, хто не зміг принести жертви в Песах. Це день покаяння за минулі гріхи тих, хто грішив. І це слід зробити до заходу сонця.
Коломойський порадив, це точно. Бо Беня навіть примушував Зе шангувати шаббат, а тут вже й подавно.

Дик і кажу ... Шаман Казел...

І Господар... Теж Казел...
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Ну, порох тоже хотел 14.14.14, так что ничего не меняется.

14 місяців це як?? Це грудень +2 місяця?
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Ха навіть 73% по нумерології 1.. ;)
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Пардон Овен- ДЕВА- БЛизнецы
21.04 Дева сменила Овна, а 21.04 Близнецы придут на смену Деве.
Но никак не Овну

Дева в августе-сентябре (я 02.09, истинная дева), а в апреле-мае ТЕЛЕЦ (отец 02.05, истинный телец).
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
rst

Дева в августе-сентябре (я 02.09, истинная дева), а в апреле-мае ТЕЛЕЦ (отец 02.05, истинный телец).

Точно! Значит, я, как и ТС, не силен в астрологии :D
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Точно! Значит, я, как и ТС, не силен в астрологии :D

Я со знаками зодиака хорошо знаком. Каждое свое каждодневное поведение, а также выполнение крупных покупок и действий типа стрижки волос, смягчения кожи лица провожу в соответствии с гороскопом, ориентируюсь на те, которые публикуются в Телегиде.

Останнє редагування: 14 травня 2019 11:39:41 від pavelv
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..
den

Згадайте ще що за день 19.04
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

 Дебаты были в 15 лунный день и 19 мая тоже 19 лунный день, считается критическим.

"Символ дня – Крылатый Шакал (священный Анубис – проводник из одного мира bezyimyannyiy_233в другой). У индусов этот день связан с Коброй. Еще один символ – Пернатый Змей. У мексиканских индейцев – Кетцалькоатль.

В этот день вообще проигрывается мистерия всех богов, спускающихся с Неба на Землю. У древних персов это бог Сраоша – тот же Анубис; он же ангел Азраил в исламе (с мечом, с трубой и в головном уборе в виде скальпа волка). Плутона, который похищает Прозерпину и уводит ее из одного мира в другой, также изображали со скальпом волка. Еще один символ – Сторожевой Пес.

Характеристика: день «полной» Луны, полнолуние чаще всего попадает на этот день, день максимального раскрытия врат астрального мира, врат души. Но, к сожалению, есть много желающих плюнуть в эту открытую душу. Плюющая кобра – низшая ипостась этого дня. Это один из самых критических дней лунного календаря. Он учит умению защищать святое в себе, четко разделять Добро и Зло. Человек этого дня – страж ворот в иной мир, ему приходится удерживать всю астральную грязь, пытающуюся воплотиться в нашем мире, оставаясь при этом чистым, открытым. Совсем как Луна, освещающая Землю во тьме, удерживает страхи за своей обратной стороной.

15–й день – это перевоплощение, непосредственное получение откровения, соприкосновение с другими мирами, переход из одной полусферы в другую. С 15–м днем также связана и символика победы над Змеем, то есть над низшим началом".

На Шри-Ланке в 15 лунній день закрыты все вино-водочные!

20,05  солнце входит в знак  Тельца.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Я со знаками зодиака хорошо знаком. Каждое свое каждодневное поведение, а также выполнение крупных покупок и действий типа стрижки волос, смягчения кожи лица провожу в соответствии с гороскопом, ориентируюсь на те, которые публикуются в Телегиде.

 :D
Тобто Ви зараз тим самим підтвердили що масони щось знають... Коли це стверджують...

Наступне.. моя вам порада - біологічні цикли (а всі гороскопи це і є біологічні цикли) мають вплив на тіло (як на жівотноє) але існує розум і свідомість...тому користуйтесь цим а не животними інстинктами...

І тоді гараскопи з масонами, шаманами та кабалой - перестануть на вас діяти...

Ярко виражено це у девчат.. - але вони інстинктивно істерику назвали вумними словами типа менструальний сіндром.. - хоча тупи інстинкти..

Чого вони такі агресивні.. - тв тому що колись давно при місячних йх або сжерти хотіли або трахнути а потім сжерти (бо запах крові чується очень сильно)... Ось і  з'явився інстинкт...

Ну і девушки - ваши менструальні цикли прив'язані до місячного (луного) календарю.. і 99% випадків  або в новий місяць або в повний місяць..
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Я со знаками зодиака хорошо знаком. Каждое свое каждодневное поведение, а также выполнение крупных покупок и действий типа стрижки волос, смягчения кожи лица провожу в соответствии с гороскопом, ориентируюсь на те, которые публикуются в Телегиде.
Йой..
Смягчєніє кожи ліца - ви чули, чоловіки ???
Отак треба жить!
А тут пом' якшуєш, як заманеться, і ніякі Тєлєгіди мені не указ! :brunette:
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

:D
Тобто Ви зараз тим самим підтвердили що масони щось знають... Коли це стверджують...

Наступне.. моя вам порада - біологічні цикли (а всі гороскопи це і є біологічні цикли) мають вплив на тіло (як на жівотноє) але існує розум і свідомість...тому користуйтесь цим а не животними інстинктами...

І тоді гараскопи з масонами, шаманами та кабалой - перестануть на вас діяти...

Ярко виражено це у девчат.. - але вони інстинктивно істерику назвали вумними словами типа менструальний сіндром.. - хоча тупи інстинкти..

Чого вони такі агресивні.. - тв тому що колись давно при місячних йх або сжерти хотіли або трахнути а потім сжерти (бо запах крові чується очень сильно)... Ось і  з'явився інстинкт...

Ну і девушки - ваши менструальні цикли прив'язані до місячного (луного) календарю.. і 99% випадків  або в новий місяць або в повний місяць..
А хто хотів дєвушок зжерти?
Канібали, чи що? ;o
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Згадайте ще що за день 19.04

Це день пам'яті Політичних репресій..

І якщо хтось бажає по плясати на кістках або празник влаштувати..  то він Казел на пом'янках  таке влаштовувати..



   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

А хто хотів дєвушок зжерти?
Канібали, чи що? ;o


Тобто ви вважаєте що мільйони років по тому некому було її сжерти???
Нуууу наприклад грізлі ... Чи душили.. чи крокодил... (Зараз зелений з'явиться)...
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Я со знаками зодиака хорошо знаком. Каждое свое каждодневное поведение, а также выполнение крупных покупок и действий типа стрижки волос, смягчения кожи лица провожу в соответствии с гороскопом, ориентируюсь на те, которые публикуются в Телегиде.
А може в газеті бабушка більш точний???

я 02.09, истинная дева
(tu)

Останнє редагування: 14 травня 2019 14:30:37 від Фома Липецкий
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

мабуть, тому, шо в сумі дає одиницю і ще в "сонячний" і "перший" день тижня відбутися мусить. це просто забобони кабалістики.
мене от теж мама в неділю народила і сума моєї дати народження складається в одиницю, тобто я за кабалістикою якоюсь персоною нумеро айнц мушу бути, а насправді я проста пересічна жінка.
але є такі, шо вірять у все це. тим більше, шо це єврейські забобони, а зеля їх вже рекламує на фотосесіях сумісних.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Згадайте ще що за день 19.05
день піонерії! :)
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

день піонерії! :)

день піонерії - гарна дата. тобто нас, як піонерів, нібито шанували в совку і занесли в календар. чого занесли? а шото було відбулося в той день важливе для всіх піонерів. для нас було важливо, шо ми нібито безкоштовно могли в парку на каруселях кататися. хоча нам не завжди вдавалося. були вже тоді противники безкоштовного катання дітей на каруселях навіть в день піонерії і ми їх класово прокляли.  ;)
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Прочитала  - сіонізм руліт!

100%!
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Я со знаками зодиака хорошо знаком. Каждое свое каждодневное поведение, а также выполнение крупных покупок и действий типа стрижки волос, смягчения кожи лица провожу в соответствии с гороскопом, ориентируюсь на те, которые публикуются в Телегиде.

гарне у павліка почуття гумору!
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Щось ви всі тут понаплутували з сузір'ями Зодіака... Невже в Україні Гугль заблокували? ;o
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Щось ви всі тут понаплутували з сузір'ями Зодіака... Невже в Україні Гугль заблокували? ;o
Оце ви, шановний, так написал як у воду самі знаєте що. Кому треба гугл якщо є "Тєлєнєдєля" і "Бульвар".
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

Оце ви, шановний, так написал як у воду самі знаєте що. Кому треба гугл якщо є "Тєлєнєдєля" і "Бульвар".

І що там, у тому "Бульварі" пишуть що Діва в квітні? ;o
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

І що там, у тому "Бульварі" пишуть що Діва в квітні? ;o
У бульварі пишуть хто що і чим змащує і з якою метою. Справжня інтелігенція завжди читає бульвар. Вони навіть один одного за цим впізнають.
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

А між Овном та Близнюками - Тілець . Куди ви його поділи ?
   
Re:  :D  сімволізм руліт... :super: чому 19..

А якщо так : 1+9= 10 = 1 Х 0 = 0 То це він - нуль чи 73 % - НУЛЬ ? До речі,  також : 7 +3 = 10 = 1 Х 0 = 0  . Як полюбляє казати харківський гепа "Я вас всіх помножу на НУЛЬ "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія