Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купівля золота

Купівля золота

Де краще купляти золото?
   
Re: Купівля золота

Де краще купляти золото?
треба дивитись по комбанкам ціни . Я колись в Авалі брав, в Укргазбанку  Там були найдешевші ціни на грам у зливках при покупці. А продавав потім в НБУ. Головне купляти в той день, коли на біржі за день золото вверх піднялось . У нас ціни в комбанках на день відстають. Якщо сьогодні на біржі піднялось, то можна купити ще сьогодні, а завтра буде вже на пару гривень дорожче.
   
Re: Купівля золота

Де краще купляти золото?
у циган
   
Re: Купівля золота

А шо, банки продають золото?
   
Re: Купівля золота
ATF

Re: Купівля золота

А шо, банки продають золото?
Ты же американец.
Американцам запрещено покупать золото в слитках. Только монеты.
Так что попустись.
   
Re: Купівля золота

https://tables.finance.ua/ru/metals/cash/-/ua/xau/10#2:0

Це все теорія. Я питаю де реально можна прийти, заплатити гроші та отримати золото
   
Re: Купівля золота

Писали ж наче що вже не вигідно інвестувати в золото.
   
Re: Купівля золота

Це все теорія. Я питаю де реально можна прийти, заплатити гроші та отримати золото
В Нацбанке, в Ощадбанке.
Но они отсканируют твой паспорт при покупке и сообщат в Штаты.
   
Re: Купівля золота

Писали ж наче що вже не вигідно інвестувати в золото.

Перед крахом світової системи дуже вигідно
   
Re: Купівля золота

Перед крахом світової системи дуже вигідно

А шо случилось? :-)o
   
Re: Купівля золота

А шо случилось? :-)o

Ще не случилось, але наближається
   
Re: Купівля золота

А шо случилось? :-)o
Земля натолкнётся на небесную ось!
   
Re: Купівля золота

   
Re: Купівля золота

   
Re: Купівля золота

Земля натолкнётся на небесную ось!

Ти можеш реготати скільки завгодно, але циклічність економічних процесів ще ніхто не відміняв
   
Re: Купівля золота

Ще не случилось, але наближається
Думаеш золото в ціні буде?
   
Re: Купівля золота

Думаеш золото в ціні буде?

В Умовах хаосу завжди
   
Re: Купівля золота

Ще не случилось, але наближається

Население штатов 100 лет назад примерно 120 миллионов сейчас 320 и структура населения совсем другая.

Так шо рационально для начала побеспокоиться о физической безопасности.
   
Re: Купівля золота

Население штатов 100 лет назад примерно 120 миллионов сейчас 320 и структура населения совсем другая.

Так шо рационально для начала побеспокоиться о физической безопасности.

Абсолютно....
   
Re: Купівля золота

Ти можеш реготати скільки завгодно, але циклічність економічних процесів ще ніхто не відміняв
Тогда камни покупай, картины старых мастеров. Золото очень объёмное.
   
Re: Купівля золота

Тогда камни покупай, картины старых мастеров. Золото очень объёмное.
Так, і бажанно відчитуйся тут на форумі  :laugh:
   
Re: Купівля золота

В Україні обмежуть купівлю золота:
"операції з продажу готівкових банківських металів одній особі в один операційний (робочий) день здійснюються в сумі, що не дорівнює та не перевищує в еквіваленті 150 000 гривень у межах одного банку"
"Фізична особа має право вивозити за межі України банківські метали вагою, що перевищує 500 г, у вигляді зливків і монет за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі та на підставі документів, що підтверджують придбання цією особою банківських металів в уповноважених банках та/або Національному банку.
https://privatbank.ua/mernyye-slitki-bankovskogo-zolota
   
Re: Купівля золота
ATF

Це все теорія. Я питаю де реально можна прийти, заплатити гроші та отримати золото

В храмі зубажіння і зубажінки - ломбардах.
   
Re: Купівля золота

В храмі зубажіння і зубажінки - ломбардах.

Я теж про це думав. Як це робити в ломбардах
   
Re: Купівля золота

Я теж про це думав. Як це робити в ломбардах
Зачем ломбарды, пока есть возможность пойти в банк и купить. Разговоры о вольфраме - это чушь. Вероятность меньше чем купить фальшивые доллары в банке. Правда, по табличке видно, что осталось всего 3 банка, которые реально продают металл. И лучше, по-моему, сейчас покупать серебро - оно более недооценено. А глядя на гос. долг США, который вырос к ВВП вдвое за последние 10 лет, что беспрецедентно, на пузырь на фондовом рынке (насдак за 9 лет вырос в 7 раз), на рост денежной массы на фоне падения цен на драг. металлы, на ужаснейший американский торговый баланс и опять начавший расти бюджетный дефицит, приходит в голову только одна мысль - все американские бумаги ждет крах, а драг. металлы - рост в разы!
   
Re: Купівля золота

Я теж про це думав. Як це робити в ломбардах
Покупаешь бронежилет, запасную голову и идёшь договариваться за первый килограмм.
   
Re: Купівля золота

Зачем ломбарды, пока есть возможность пойти в банк и купить. Разговоры о вольфраме - это чушь. Вероятность меньше чем купить фальшивые доллары в банке. Правда, по табличке видно, что осталось всего 3 банка, которые реально продают металл. И лучше, по-моему, сейчас покупать серебро - оно более недооценено. А глядя на гос. долг США, который вырос к ВВП вдвое за последние 10 лет, что беспрецедентно, на пузырь на фондовом рынке (насдак за 9 лет вырос в 7 раз), на рост денежной массы на фоне падения цен на драг. металлы, на ужаснейший американский торговый баланс и опять начавший расти бюджетный дефицит, приходит в голову только одна мысль - все американские бумаги ждет крах, а драг. металлы - рост в разы!
крах бумаг= крах всего.
Не петросянь.
   
Re: Купівля золота

у циган
100500+ в електричці, ніразу не обманули... :new_russi:  :pleasantr:
   
Re: Купівля золота

у циган
:lol:
   
Re: Купівля золота

Apmex.com. Приходить поштою під signature
   
Re: Купівля золота

Бери American gold eagle
   
Re: Купівля золота

ніякі ломбарди. там не та проба. Майте на увазі, що доведеться продавати, а експертиза коштує дорого. Дешева або безкоштовна експертиза лише на банківські зливки 999 проби опечатані, які продаються в банках. До того ж , вигідно купувати зливки від 20 грамів і вище. На легші - велика маржа
   
Re: Купівля золота

крах бумаг= крах всего.
Не петросянь.
Правильно, крах всего, кроме реальных активов, как, например, золото. Ну, можно еще купить вагон пшеницы или тонну меди, но это проблема. Это вполне реально с нынешней динамикой, парни заигрались. Будет как с советским рублем.
   
Re: Купівля золота

А шо у вас в банках не продают? мой совет, не покупай... говно инвестиция...
   
Re: Купівля золота

ніякі ломбарди. там не та проба. Майте на увазі, що доведеться продавати, а експертиза коштує дорого. Дешева або безкоштовна експертиза лише на банківські зливки 999 проби опечатані, які продаються в банках. До того ж , вигідно купувати зливки від 20 грамів і вище. На легші - велика маржа
Не знаю, сестра сколько изделий посдавала, никаких экспертиз никто не делал.
   
Re: Купівля золота

А шо у вас в банках не продают? мой совет, не покупай... говно инвестиция...
Это нам так хотят внушить. Такая тактика у пацанов - накрутить цены сперва в несколько раз, а потом, чтоб оно годами падало и кричать, что лучше доллара ничего нет, а потом опять раз - и в разы, а бакс в разы обесценивается к реальным активам. А иначе просто никто не будет хранить в баксе и некого будет "обуть".
   
Re: Купівля золота

Це все теорія. Я питаю де реально можна прийти, заплатити гроші та отримати золото

В бариг на автовокзалі  :-B 
   
Re: Купівля золота

Золото просто товар. Такий самий, як цукор, сталь, нафта... Як гроші...

Який сенс в нього морозити активи, на яки можна жити тут і зараз??? Да вам гарантія, що воно не стане просто сміттям (в майновому/грошовому) сенсі в чергову кризу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія