Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

HELP : Нема зв'язку

Re: HELP : Нема зв'язку

Проблема у взаємодії базових станції та сімки кс. Більше чем впевнений, поміняє вона локацію і телефон запрацює
   
Re: HELP : Нема зв'язку

В Німеччині звязок від Києвстару нестабільний, набагато краще Водафон.
Підіть у місцеве відділення T-Mobil і купіть місцеву картку, для укріїнців це коштує 10 евро в місяць я не пам"ятаю, що там в тарифі, але нам вистачає з головою.. Тільки обов"язково візьміть український паспорт.
Ще варіант - купити місцеву картку Vodafon, тут теж в кожномі місті є відділення,, але я тарифів не знаю.
Дякую, до місцевого Водафону далеченько, але може колись потраплю. Тільки от українського паспорту нема. Може йдеться про закордонний?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Дякую, до місцевого Водафону далеченько, але може колись потраплю. Тільки от українського паспорту нема. Може йдеться про закордонний?
Звичайно, про український закордонний :)
Так сходіть в  T-Mobil, іх офісів зазвичай повно. Там все просто з покупкою карти.
У водафоні все-одно вам українську карту не дадуть, а тільки місцеву, Vodafon - це британська компанія і працює по всій європі, тому звязок тут хороший. А Київстар - українська компанія,
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Як ви влаштувалися, до речі?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Що ЛАРТА теж уже біженка на німецькому соціалі?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Проблема у взаємодії базових станції та сімки кс.

Тоді б смарт бачив сімку, але не бачив би мережі, якби банди не співпадали.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Тоді б смарт бачив сімку, але не бачив би мережі, якби банди не співпадали.
в мене таке було з сімкою Київстару, "невірна сім" і тільки у Києві. В іншому регіоні працювало
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Що ЛАРТА теж уже біженка на німецькому соціалі?

Хто б сумнівався?  :pooh_lol:

Педріоти вони такі.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Хто б сумнівався?  :pooh_lol:

Педріотка ж..
Не переживайте, заздрісні юльки. Мені соціал не загрожує. І не для того їхала.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Не переживайте, заздрісні юльки. Мені соціал не загрожує. І не для того їхала.

Главноє воврємя смицца...  :-)o
   
Re: HELP : Нема зв'язку
HSM

Пєрєживают что сьєлі кука
   
Re: HELP : Нема зв'язку
Via

Проблема у взаємодії базових станції та сімки кс. Більше чем впевнений, поміняє вона локацію і телефон запрацює
Я також там думаю. Є місця, де Київстар тупо не працює, чому, хтозна. Купила другий телефон і німецьку сімку.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Не переживайте, заздрісні юльки. Мені соціал не загрожує. І не для того їхала.
Шо заміж за німця?

 ;o
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Шо заміж за німця?

 ;o


Після 60?  :pooh_lol:
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Не переживайте, заздрісні юльки. Мені соціал не загрожує. І не для того їхала.

Та кому ти на хер потрібна, просто я не знав, що москалі вже до Збруча підійшли, що ти так оперативно стала біженкою  :gigi: Хоча ще минулого року казала, що хочеш на опаленні взимку зекономити.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Після 60?  :pooh_lol:
А шо такоє?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

1. Удостовериться что на счете есть деньги, для этого связаться с оператором (кнопка Поддержка на главной странице сайта);
2. Удостовериться что есть покрытие роуминг-партнера Киевстар, для этого отключить в настройках автоматический роуминг и посмотреть кто еще есть, попробовать к ним подключиться;
3. Удостовериться что SIM-карта работает, для этого вставить ее в другой телефон и посмотреть что будет;
4. Удостовериться что свой телефон работает в целом, для этого вставить в него другую SIM-карту.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Господи,  який к бісу айфон?
Замовте собі в аліекспрес модерновий апарат з нормальним ips екраном за аж 150 евро і плигатимете від радощів.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Господи,  який к бісу айфон?
Замовте собі в аліекспрес модерновий апарат з нормальним ips екраном за аж 150 евро і плигатимете від радощів.
Отак мені внучка порадила: купи собіі новий, на що я ій відповіла: от підійду до найближчої сосни і попрошу: Сосна, сосна, будь така добра, продай мені новий смарт. А ще краще подаруй.
Внучці правда лише 15.


   
Re: HELP : Нема зв'язку

Нова спроба привести до тями смарт після повної розрядки батареї не увінчалася успіхом. Поки не зарядився до 20% був напис Триває пошук.
Пізніше - нема зв'язку.
Сімку протерла гумкою, теж безрезультатно. Спробую вставити німецьку карту.
Нема зі мною ткут на жаль таких людей, щоб з іхніми смартами і картами можна було поекспериментувати. Бояться люди чогось.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

То стара сімка у вас ще й до того ж кс,  гадаю,  без 4g
Я так колись прифігів,  коли в мобілці без 4g ( 2013 р був,  Гамбург)  я не розумів перші 20 хвчому немає зв'язку від О²  ;)
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Залишається загадкою, що ЛАРТА робить у Німеччині, що поруч із нею немає нікого з телефоном. Ти в центрі для шукачів притулку?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Пані Ларто, а шо там часник????
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Пані Ларто, а шо там часник????
Часник посаджений і чекає весни, а я тим часом шукаю пригод в Німеччині.  Висота над рівнем моря 1 км, чисте повітпя, 
як у Карпатах, тільки айфон здох і нема на то ради.  :(
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Часник посаджений і чекає весни, а я тим часом шукаю пригод в Німеччині.  Висота над рівнем моря 1 км, чисте повітпя, 
як у Карпатах, тільки айфон здох і нема на то ради.  :(
Та нащо він вам там треба. Гори повітря природа.
   
Re: HELP : Нема зв'язку
Via

Часник посаджений і чекає весни, а я тим часом шукаю пригод в Німеччині.  Висота над рівнем моря 1 км, чисте повітпя, 
як у Карпатах, тільки айфон здох і нема на то ради.  :(
Думаю, що там на такій висоті є один місцевий оператор, а більше нічого не ловить. Підключайтеся до місцевого оператора.
В Карпатах на горах зв'язку взагалі нема, в низинах є.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Хто б сумнівався?  :pooh_lol:

Педріоти вони такі.

Самий ярий патріот і до німців  :weep:
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Часник посаджений і чекає весни, а я тим часом шукаю пригод в Німеччині.  Висота над рівнем моря 1 км, чисте повітпя, 
як у Карпатах, тільки айфон здох і нема на то ради.  :(

Не купляй айфони.  то неварто грошей. Краще за 100 євро знайти смартфон з 6 гігабайтами оперативної пам'яті на ebay
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Думаю, що там на такій висоті є один місцевий оператор, а більше нічого не ловить. Підключайтеся до місцевого оператора.
В Карпатах на горах зв'язку взагалі нема, в низинах є.
Так. але проблема почалася ще в Карлсруе.  Там нема гір і місто одне з найбільших.
Сьогодні буду просити німецьку сімку для експерименту.  Якщо запрацює, то куплю.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Не купляй айфони.  то неварто грошей. Краще за 100 євро знайти смартфон з 6 гігабайтами оперативної пам'яті на ebay
Та я не купляла, мені подарував син. У мене на такі забавки грошей нема.
   
Re: HELP : Нема зв'язку


От зараз зайшла у Параметри і хочу щось зробити у Стільникових даних. Там написано - Помилка, Коли заходжу в туди - є напис:
Щоб використати стільникові дані на цьому айфоні, його слід оновити. Детальніше - сафпрі не може відкрити цю сторінку, бо айфон не під'єнано до інтернету.
Намагаюся зараз під'єднатися знову до вайфаю, воно щось шукає і все.
.таке вже вкотре роблю.
Все знову пошукав і вибило Немає зв'язку.  :weep:

Суто по айфонівські. Щоб був інтернет, треба обновити. Щоб обновити треба інтернет. (tu)
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Ви не написали, як він реагує на вайфай.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Випадково телефон повністю розрядився і коли почала його заряджати, увімкнувся стільник і все стало на свої місця.
На який час все стало норм?
Якщо на дві хвилини, то батарея нідочого.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Київстар у роумінгу зазвичай питає , який щоденний ліміт встановити. Може всі ліміти вичерпані.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Ви не написали, як він реагує на вайфай.
Якщо "немає зв'язку", то ніяким чином не реагує.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

На який час все стало норм?
Якщо на дві хвилини, то батарея нідочого.
Включався двічі або тричі на добу-дві.
Батарея тут тільки до того, що коли починає заряджатися з нуля, то триває Пошук стільника. і є малесенька надія, що знайде.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Київстар у роумінгу зазвичай питає , який щоденний ліміт встановити. Може всі ліміти вичерпані.
У пакеті десь 14 Гігабайтів. за 2 дні я їх аж ніяк не витратила. Та й включався ж і я користувалася мобільним інтернетом.

Питання ще, чи варто звертатися у Киівстар в Украіні?
   
Re: HELP : Нема зв'язку

У пакеті десь 14 Гігабайтів. за 2 дні я їх аж ніяк не витратила. Та й включався ж і я користувалася мобільним інтернетом.

Питання ще, чи варто звертатися у Киівстар в Украіні?
   Ну, Киевстар он такой Киевстар,  мог и 20 сожрать, не надо быть такой наивной)). Они там с тарифами крутят, мама не горюй.
   Так, ладно. В этом районе всегда отличное покрытие, везде. Так что отпадает сразу.
   Киевстар работает отлично, по всей Германии, берет там, где местные операторы не берут. В горах, в подвалах- пофиг.
    Вам должны были выдать бесплатный пакет от Т- Мобвйл, он работает полгода. Потом есть специальный тариф для украинцев, 15€ в месяц, очень хороший.
   Банкинг привязывается к номеру телефона, а не кфизическому присутствию СИМки в телефоне.
    7 Айфон... Работали и 6-е, никто особо не жаловался. 3G не принципиально, просто будет медленнее работать.
    Я не техник по ремонту смартфонов, не моя тема. Но, похоже, сдыхает телефон. Время....
   Если с деньгами совсем худо ( с чего бы?), вариантов два в голову приходит. У Водафона куча вариантов с покупкой аппарата в кредит, там от 30 € в месяц, кажется. Немного невыгодный тариф.
 Второе-покопайтесь в местных пабликах, немцы вам бесплатно накидаю телефонов, которые выкидывать лень. Не айс, но будут пободрее Вашего.
   В целом - удачи, сил и терпения. Берегите здоровье.
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Бесплатные СИМки кончились((
Вот тариф для украинцев
Новый тариф MagentaMobil Prepaid Ukraine. 10€.
  ( Не реклама)))
   
Re: HELP : Нема зв'язку

Якщо "немає зв'язку", то ніяким чином не реагує.
Тобто ви заходите у приміщення де є вайфай, намагаєтесь знайти доступну мережу і нічого не відбувається? Якщо так, то щось із телефоном не те.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія