Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ганьба як з відра. Кожен день новий зашквар нон-стоп :X

Бджілка,у  гілочці, відкритій раніше і точно на цю тему,  був приведений повний виступ Зеленського, і в коментах Ви написали, що Зеленський "Все нормально сказав."

А зараз чомусь вимагаєте знову повну його промову і підозрюєте, що слова бубочки "вирвали з контексту"

У Вас, часом, не амнезія? То коли Ви збрехали - коли підтримували Зеленського чи зараз, зробив вигляд, що не чули його промови?

Ось промова Найвеличнішого, якщо що.

Я вже не кажу про те, що розповідати полякам, як файно жилося в СРСР, коли вони пам'ятають практично зруйновану Варшаву, тому що Сталін заборонив підтримувати поляків, коли їх накривала вибухами Німеччина, це не тільки не комільфо, а просто непристойно.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10158608311268439

а  ось і сама гілочка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=25293672;topic=1099698.0;num_replies=79;sesc=3df9e80680f4ec2c192c6b0aba25c0fe
Я противсіх. Голосувала як за альтернативу.
Стосовно його промови, про СРСР засмутилася коли почула, але думала, може щось вирізали змонтували.  Не хотіла тоді на цьому акцентувати увагу, але коли почали розкручувати, вирішила все з’ясувати до кінця. Вдячна за відео.
   
ти диви, а врятований Краків пристойно було нагадати їм, або Даньциг і Бреслау, забрані совком у німців і віддані полякам ніхто їм не нагадав?
а Лвів забрали :gigi:
Насправді СРСР все забирало під себе. Поляки були у себе вдома лише квартиранами..
   
Не треба гнути пальці віялом.

Бо твої брати по професії напрочуд лагідно "лікували" тих борців коктейлями з психотропних речовин у дурках, бо комуняцькі керманичи вважали, що людина, яка критикує щось у СРСР точно повинна бути психічно хворою.

І перечитай біографії Стуса, Чорновола та інших дисидентів, а потім будеш вякати, чому в СРСР всі виділи на дупах рівно. І що робили в СРСР з незгідними у тридцяті-сорокові роки минулого століття. Ще історію ГУЛАГА прочитай, там, де мова йде про політичних.

Авжеж, ти, напевно, жалкуєш, що народився так пізно, а то ти, напевно, точно очолив би рух за визволення України від Росії?

Чи слухняно виписував би галоперідол усім незгодним з лінією Комуністичної партії в СРСР?

І чомусь я схиляюсь до останнього варіанту...


"гнути пальці віялом"  :laugh:

схоже шушенька зраджує Бандеру із російською мовою і досі.

що робили в 30-40 роки це можна не тільки про СССР розказати.  Можна і про Польщу розказати, і навіть про цитадель світової демократії.
до речі, коли карпатську Україну проголосили то перший указ Августина Волошина був про створення концтабору для ворогів українського народу.

так що, шушенька, пафосу і пролетарської негнависті в тебе багато, а клепки мало.

такі от комсомолочки і були завжди ударною силою будь-яких репресій.
   
   
перший крок до тоталітаризм це дегуманізація всього із чим не згоден

хто думає інакше - абсолютне зло. не плюси і мінуси, як звичайні люди, а абсолютне зло в усьому.  Будь-яка спроба міркувати на цю тему це уже зрада і відхід від принципів.

люди примітивної психічної організації легко сприймають таку постановку питання, вона позбавляє їх потреби думати, аналізувати і приймати рішення.

при чому думають і діють вони однаково як будчи "совками" так і "антисовками".

і результат їх безглуздої діяльності буде однаково нульовим хоч будують вони совок, хоч антисовок.

бо тупі дегенерати  :(
хоч у червоних шароварах, хоч у синьожовтих.  шаровари можна одягнути навіть у кольорах американського прапора, але результату не буде
   
Таки походу ТС смотрел, смотрел в бутылку... и таки сел на неё :weep:  :lol:
   
перший крок до тоталітаризм це дегуманізація всього із чим не згоден

хто думає інакше - абсолютне зло. не плюси і мінуси, як звичайні люди, а абсолютне зло в усьому. Будь-яка спроба міркувати на цю тему це уже зрада і відхід від принципів.

люди примітивної психічної організації легко сприймають таку постановку питання, вона позбавляє їх потреби думати, аналізувати і приймати рішення.

при чому думають і діють вони однаково як будчи "совками" так і "антисовками".

і результат їх безглуздої діяльності буде однаково нульовим хоч будують вони совок, хоч антисовок.

бо тупі дегенерати :(
хоч у червоних шароварах, хоч у синьожовтих.  шаровари можна одягнути навіть у кольорах американського прапора, але результату не буде

Ну то знайди щось гуманне у знищенні євреїв за часів Другої світової Війни.  Це ж, за твоїм же ствердженням, не було  абсолютним злом, а були плюси і мінуси?

 :facepalm1:
   
https://сайт/dana.yarovaya/35369/
Дана Яровая

Президентская тоска по сэрэсэр

#злапост

Вот зачем вы мне подсунули видео препиздента, где у него не все так плохо было в сэрэсэр.

Володя, хоть ты меня забанил, я таки выскажусь.

Итак, может ты не знаешь историю своего рода, я по крупицам собирала историю моего рода.

Один мой прадед, богатый поляк, насколько, судить могу по фото 1889 года, где он с прабабушкой, которую я помню, она умерла прожив почти 100 лет. Прабабушка в очень красивом платье вся в кисейных кружевах, он в красивой военной форме. Так вот, Вова, советская армия расстреляла его на глазах жены и троих детей. Прабабушка до конца своих дней не рассказала, кем они были, чем занимались. Она умерла, унеся всю эту тайну с собой.
Второй прадед, Вова, тоже был зажиточным поляком, которому предложили сдать все в колхоз и стать его главой. Так вот, Вова, он не смог с этим смириться, и пошёл в Москву, правду искать. Реабилитировали его в 1963 году, умер он в ГУЛАГе.
Два мои деда, были пушечным мясом в войне которую развязал канцлер Германии и генеральный секретарь ЦК КПСС Иосиф Сталин. Обе бабушка, остались вдовами с четырьмя детьми каждая. Какая была жизнь у послевоенных детей - почитай, многое узнаёшь.
Мои родители пробивались в жизнь сами. Чего - то достигая. Но папа, заслуженный изобретатель СССР, кандидат технических наук, не смог обеспечить жильём свою семью. И жили мы, Володя, впятером на 44 квадратных метрах.
А ещё, эти бесконечные очереди, эти 2 полотенца в руки, эти вытянутые на коленях колготки и критические дни без прокладок, это я тебе не буду рассказывать- ещё в обморок упадёшь.
Но это все херня, Вова.
С какого- то охерительно непонятного чуда, сэрэсэр решило, что мой брат, которому тогда было 18 лет, должен кому- то отдать долг.
Кто его знает какой, я до сих пор не понимаю. И в 18 лет, а тогда, Вова, хер бы ты убежал от военкомата, как ты бегал в 2014 году, его бросили на войну. С какого хера, я так до сих пор не понимаю.
Папа его пытался отмазать, даже летал в Москву, даже давал взятку, но не удалось.
В итоге, в 20 лет вернулся совершенно психологически поломанный человек, и если бы не папа, он бы сам не вышел с того состояния.
О, Вова, я тебе забыла рассказать. Не знаю чем ты был занят 26.04.1986 года, а я в этот день в Бородянке, Киевской области со всеми родственниками хоронила картошку у бабушки. Помню была жара несусветная, и был очень сильный ветер. Какую я дозу тогда получила, а кто ж его знает. Но это ж ещё не все. 1 мая я шагала на демонстрации в честь охренительного праздника « мир, труд, май». Вывезли нас через месяц. Мне было 8 лет.
Так вот, Вова, в 19 лет я оказалась на операционном столе в онкологическом центре на Верховиной у нас в Киеве. С чего бы это, спросишь ты, я бы ответила, но ты вряд ли поймёшь.
Так назовите мне хоть одну положительную причину, за которую я должна любить сэрэсэр. Хоть одну важную, вменяемую причину. Газировка, мороженое, колбаса. Это все?
И это по сравнению с отобранными жизнями, ГУЛАГом, войной, Афганистаном, Чернобылем, замалчиванием властей о трагедии в Чернобыле, постоянном дефиците всего, жизни с закрытой форточкой- потому что соседи услышат?
Вова, ты с Марса, или с папой номенклатурщиком жизнь была иная?
Назовите мне хоть одну действительно стоящую причину тосковать за сэрэср.
И как же стыдно было в очередной раз слушать, что он наговорил в очередной рабочей поездке.
P.S А тыкните в него палочкой, бо оно меня забанило.
   
"гнути пальці віялом"  :laugh:

схоже шушенька зраджує Бандеру із російською мовою і досі.

що робили в 30-40 роки це можна не тільки про СССР розказати.  Можна і про Польщу розказати, і навіть про цитадель світової демократії.
до речі, коли карпатську Україну проголосили то перший указ Августина Волошина був про створення концтабору для ворогів українського народу.

так що, шушенька, пафосу і пролетарської негнависті в тебе багато, а клепки мало.

такі от комсомолочки і були завжди ударною силою будь-яких репресій.

Ударною силою репресій були Олдбої, які слухняно виконували усі накази комуністичної партії, бо ж не могла вона бути абсолютним злом, а "були плюси і мінуси".

До речі, розкажи про плюси вже сивим "дітям ворогів народу", у яких радянська влада забрала та знищила батьків.
   
Забавно, что Зеля сказал что в совке были плюсы, и ничего не говорил про плюсы "совка". :) А в совке было много плюсов. Например, было много хороших людей. :)
   
Ну то знайди щось гуманне у знищенні євреїв за часів Другої світової Війни.  Це ж, за твоїм же ствердженням, не було  абсолютним злом, а були плюси і мінуси?

 :facepalm1:


відправлю мабуть в ігнор як невиправну тупеньку комсомолочку  :(
знищення євреїв і відбувалось в рамках їх дегуманізації, бо їх оголосили абсолютним злом і причиною всіх проблем

а от створення народного автомобіля за указом фюрера це той плюс, який тільки ідіот може заперечувати

за цим досвідос, більше не буду витрачати час, не в коня корм  :drinks:
   
ну от не бачив я ні одного борця із совком тоді.
.......
як воно так вийшло
По-перше, багато залежить від кола спілкування твого і твоїх батьків.
По-друге, отріцатєльная сєлєкція працювала достатньо успішно, кості пасіонаріїв і борців гнили в підвалах та довкола таборів, а останні поодинокі ті борці "лікувались" у твоїх радянських колег в дурдомах.
Такі, як ти - виживали, жерли краще в світі марожно, і давали потомство навіть. Борці - гинули. Ще б пару поколінь - і повна писда, виведення хомо совєтікуса можна було б вважати завершеним.
   
Ударною силою репресій були Олдбої, які слухняно виконували усі накази комуністичної партії, бо ж не могла вона бути абсолютним злом, а "були плюси і мінуси".

До речі, розкажи про плюси вже сивим "дітям ворогів народу", у яких радянська влада забрала та знищила батьків.


наостанок
це мій батько син ворога народу.  щоправда не розстріляного. а я його онук

до речі, батько мій комсоргом курсу був в інституті
   

Такі, як ти - виживали, жерли краще в світі марожно, і давали потомство навіть. Борці - гинули.


дуже жаль що тебе розстріляли і ти не дав потомство

як в анекдоті


Рассказывает дед внуку историю:
≈ Пришли немцы в нашу деревню, построили всех мужиков и говорят:"Выбирайте: или мы вас отпид@расим, или растреляем"
≈ Деда, и что дальше???
≈ Расстреляли меня, внучек, расстреляли...
   
Прибалты ненавидели совок и русских на всем протяжении оккупации. Неужели найвеличниший этого не знал ?Он же так хорошо знал СССР в десять лет.Клоун
   
дуже жаль що тебе розстріляли і ти не дав потомство

як в анекдоті


Рассказывает дед внуку историю:
≈ Пришли немцы в нашу деревню, построили всех мужиков и говорят:"Выбирайте: или мы вас отпид@расим, или растреляем"
≈ Деда, и что дальше???
≈ Расстреляли меня, внучек, расстреляли...

Ти справді думаєш, що сміщно пошутіл? Чи це просто тактика - писати хню і пєтросянщину, коли по суті відповісти нІчого?
Схуялі мене мали розстріляти, паяце? Ні я, ні мої батьки не лизали сраку совку, але й відверто боротись вони вже не мали духу. Проте чітко розуміли, що це є, і донесли це розуміння до дітей, щиро дякую їм.
   
Ти справді думаєш, що сміщно пошутіл? Чи це просто тактика - писати хню і пєтросянщину, коли по суті відповісти нІчого?
Схуялі мене мали розстріляти, паяце? Ні я, ні мої батьки не лизали сраку совку, але й відверто боротись вони вже не мали духу. Проте чітко розуміли, що це є, і донесли це розуміння до дітей, щиро дякую їм.


оппа, виходить ти теж жер краще в світі марожино і дав потомство?   :S
оце так пердімонокль.

а чого ж ти пишеш тільки про мене а не про нас?
   
а от створення народного автомобіля за указом фюрера це той плюс, який тільки ідіот може заперечувати
блеат,знайшли плюси у брунатних,шоб вибілити червоних. :facepalm1:

чекаю,коли Меркель приїде і шось подібне в стилю Жабеняти скаже в Варшаві

Третій Рейх крім однозначних мінусів  мав свої незаперечувальні(як по іншому) плюси.

можете хвалити і кройцен рейх і балалайкен рейх.
але у себе в болоті,разом з Жабенятком.

Останнє редагування: 4 травня 2021 22:10:16 від Captain Vimes
   
оппа, виходить ти теж жер краще в світі марожино і дав потомство?   :S
оце так пердімонокль.

а чого ж ти пишеш тільки про мене а не про нас?
Я радий, що силою обставин та єбуча клоака здохла. І ніколи не симпатизував їй.
Ти - досі свою природу совка намагаєшся припудрити "логічними" сентенціями в стилі вовиЗе - билі плюси і мінуси, і прикрити тупими жартиками.
Я не знаю, наскільки тотожні терміни "совок" і "вата" - котре більше подобається, вибери собі сам.
Тому й пишу про тебе.
Ти жер марожно і досі сцишся од радості при згадці про нього. Я жер, бо іншого не було, і хер на нього зараз, коли є тисячі куди кращих альтернатив. Це метафора, звісно.
   
Забавно, что Зеля сказал что в совке были плюсы, и ничего не говорил про плюсы "совка". :) А в совке было много плюсов. Например, было много хороших людей. :)
:weep:
   
блеат,знайшли плюси у брунатних,шоб вибілити червоних. :facepalm1:

чекаю,коли Меркель приїде і шось подібне в стилю Жабеняти скаже в Варшаві

Третій Рейх крім однозначних мінусів  мав свої незаперечувальні(як по іншому) плюси.

можете хвалити і кройцен рейх і балалайкен рейх.
але у себе в болоті,разом з Жабенятком.


так а Пілсудського то хоч хвалити можна?

як там пацифікація відбувалась, заходили жандарми в село і пороли украйонське бидло підряд, усіх. Багатьох на смерть...

можна Польщу і Пілсудського хвалити то хоч?
   
До речі, Олдбой, серед моїх однокласників були ті, хто служив в Афгані. А знайомим привезли цинкову труну і наголосили, щоб не робили істерік.
А однокласник чоловіка прийшов з Афгану без жовчного, бо те, що вони там пили, не можна було назвати водою. І радів, що легко відбувся. А сусід по будинку після Афгану страждав на депресії та істерики, і весь час перебував у пригніченому стані.

А ще одна афганці, яким держава пообіцяла квартири і забула про них, самовільно - за часів СРСР, прикинь?  - заселилися у квартири будинків в "Царському селі", де керівництво Києва вирішило віддати квартири офіцерам та генералам, похєрів тих афганців. Потім справа набула такого розголосу, що тих сміливців так і залишили в генеральських будинках, бо ні відключення води, ні відключення електрики не викурило їх звідти. Так і жили у тих будинках - без світу та води.

Чи пішов би ти воювати в Афган, коли б тебе покликав великий СРСР, в якому було так багато плюсів?

Останнє редагування: 4 травня 2021 22:15:30 від шуша
   
Я радий, що силою обставин та єбуча клоака здохла. І ніколи не симпатизував їй.
Ти - досі свою природу совка намагаєшся припудрити "логічними" сентенціями в стилі вовиЗе - билі плюси і мінуси, і прикрити тупими жартиками.
Я не знаю, наскільки тотожні терміни "совок" і "вата" - котре більше подобається, вибери собі сам.
Тому й пишу про тебе.
Ти жер марожно і досі сцишся од радості при згадці про нього. Я жер, бо іншого не було, і хер на нього зараз, коли є тисячі куди кращих альтернатив. Це метафора, звісно.

єбуча клоака...  омг, що ж тоді казати про Україну  :facepalm1:
   
а от створення народного автомобіля за указом фюрера це той плюс, який тільки ідіот може заперечувати

Там ще у доктора Менгеле було багато плюсів, бо він у концтаборах  проводив досліди на людях, і їх результати були дуже цінними.
   
так а Пілсудського то хоч хвалити можна?

як там пацифікація відбувалась, заходили жандарми в село і пороли украйонське бидло підряд, усіх. Багатьох на смерть...

можна Польщу і Пілсудського хвалити то хоч?
ДОКТУР,я вибачаюсь.
як Дуда приїде в Київ,і скаже шо операція Вісла мала не тільки мінуси,але і плюси-бо деякі сімї перший раз в своїй історії отримали муровані будинки,тоді і поговоримо,як це звучить.

Ти я бачу,чіпляєшся за слова,як русак з тюрми,який живе по панятіям.

помилився Жабеня з плюсами-не було там його електорату :laugh:
   
це все в рамках концепції "какая разніца"
в принципі, і в срср були плюси, і в нацистській німеччині, і в режимі полпота були плюси
і в ірані є плюси, а північній кореї - думаю, плюсів теж немало
плюси є навіть в антарктиді, хоча там і постійний мінус

є плюси в етноцидах і геноцидах, у війнах є свої плюси
є плюси в окупації
та навіть у кастрації є мабуть також плюси
не кажучи вже про імпотенцію - там плюси очевидні

взагалі-то і в кінці світу є свої плюси, якщо глибоко копнути

так що міру-мір, всі люди браття, плюси є у всьому, просто треба їх бачити!

   
ДОКТУР,я вибачаюсь.
як Дуда приїде в Київ,і скаже шо операція Вісла мала не тільки мінуси,але і плюси-бо деякі сімї перший раз в своїй історії отримали муровані будинки,тоді і поговоримо,як це звучить.

Ти я бачу,чіпляєшся за слова,як русак з тюрми,який живе по панятіям.

помилився Жабеня з плюсами-не було там його електорату :laugh:

крутишся як гімно в ополонці

мова була про совок то треба порівнювати із Польщею

є взагалі хоч якісь плюси в існуванні Польщі?  чи все перекривається пацифікацією?
   
Бджілка,у  гілочці, відкритій раніше і точно на цю тему,  був приведений повний виступ Зеленського, і в коментах Ви написали, що Зеленський "Все нормально сказав."

А зараз чомусь вимагаєте знову повну його промову і підозрюєте, що слова бубочки "вирвали з контексту"

У Вас, часом, не амнезія? То коли Ви збрехали - коли підтримували Зеленського чи зараз, зробив вигляд, що не чули його промови?

Ось промова Найвеличнішого, якщо що.

Я вже не кажу про те, що розповідати полякам, як файно жилося в СРСР, коли вони пам'ятають практично зруйновану Варшаву, тому що Сталін заборонив підтримувати поляків, коли їх накривала вибухами Німеччина, це не тільки не комільфо, а просто непристойно.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10158608311268439

а  ось і сама гілочка.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=25293672;topic=1099698.0;num_replies=79;sesc=3df9e80680f4ec2c192c6b0aba25c0fe
Мдяяяя... Це жах і ганьба... Шо воно тупе несе? Виглядає як дуркуватий збуджений студент який пропустив семестр і припхався здавати іспит "а може проканаєт".
Не проканав.
   
єбуча клоака...  омг, що ж тоді казати про Україну  :facepalm1:
та то все лірика. цікаво лише те, навіщо найвеличніший політик і дипломат всіх часів і народів, взагалі почав за совок, коли той на повістці дня взагалі не стояв? через власне уміщє, яке нема куди подіти, чи єрмаки з подоляками "надоумили"?
   
це все в рамках концепції "какая разніца"
в принципі, і в срср були плюси, і в нацистській німеччині, і в режимі полпота були плюси
і в ірані є плюси, а північній кореї - думаю, плюсів теж немало
плюси є навіть в антарктиді, хоча там і постійний мінус

є плюси в етноцидах і геноцидах, у війнах є свої плюси
є плюси в окупації
та навіть у кастрації є мабуть також плюси
не кажучи вже про імпотенцію - там плюси очевидні

взагалі-то і в кінці світу є свої плюси, якщо глибоко копнути

так що міру-мір, всі люди браття, плюси є у всьому, просто треба їх бачити!
:lol:  (tu) послати цей контент в ОПу. на майбутніх міжнародних зустрічах на вищому рівні буде бімба :weep:

   
та то все лірика. цікаво лише те, навіщо найвеличніший політик і дипломат всіх часів і народів, взагалі почав за совок, коли той на повістці дня взагалі не стояв? через власне уміщє, яке нема куди подіти, чи єрмаки з подоляками "надоумили"?


не знаю
не дивився  і не збираюсь
тут більш показові ці корчі, які кожного разу починаються у "патрійотичної спільноти" на одну тільки згадку
   
є взагалі хоч якісь плюси в існуванні Польщі?  чи все перекривається пацифікацією?
скажу чесно,мені Твої дописи зараз не зрозуміти.
про пацифікацію,то Ти знаєш менше чим Тобі здається,але це не тема цієї гілки.
заспокойся,доктор,я особисто нічого проти немаю твоєю любові до балалайкенрейх.
хтось любить теплу горілку,хтось груби баби.
люди різні.
але любіть собі плюси дома.
   
єбуча клоака...  омг, що ж тоді казати про Україну  :facepalm1:
так це Україна лізе на чужу землю з танками і ракетами?
Скільки часу знадобилося так званому "соціалістічєскому лагєрю" для того, щоб розсипатися як картковий будиночок - як тільки Горбачов прибрав совєцькі багнети?
І про що це говорить?
   
скажу чесно,мені Твої дописи зараз не зрозуміти.
про пацифікацію,то Ти знаєш менше чим Тобі здається,але це не тема цієї гілки.
заспокойся,доктор,я особисто нічого проти немаю твоєю любові до балалайкенрейх.
хтось любить теплу горілку,хтось груби баби.
люди різні.
але любіть собі плюси дома.


у мене немає ніякої любові до СССР, можеш зацитувати хоч один мій допис, із якого ти висмоктав це про любов?

не можеш, виходить брехун

і ніякого збудження у мене немає, щоб я заспокоювався

люблю спостерігати як ви себе за жопи пробуєте укусити, бо совок це ви і ваші батьки.  і більше нічого
   
хтось любить теплу горілку,хтось груби баби.
люди різні.
але любіть собі плюси дома.
мабуть, перший хто вибачився перед євреями... ну і домен відповідний
п.с. а що за мовні завороти в тексті?
   
  ще б зрозуміти причину
з якої певні нормальні люди
реагують на дописи польовського уєбана,

ви що йому хочете "доказати" ?
чи може пардон в кожну сраку заглянути ?

гг..
   

так це Україна лізе на чужу землю з танками і ракетами?



ну от совок загарбав Галичину, Буковину, Закарпаття, Крим для України.

російська імперія раніше загарбала Таврію, Донбас, Одещину нинішню.

хто зараз на цих землях сидить без танків і ракет а з голою жопою?
   
не знаю
не дивився  і не збираюсь
тут більш показові ці корчі, які кожного разу починаються у "патрійотичної спільноти" на одну тільки згадку
які корчі? звичайне буденне офігівання від теперішньої дипломатії. цікаво, хуйлу, чи в Ізраїлі сказав би, що в нацистській Німеччині були, як і мінуси, так і безперечні плюси? хоча хуйло в душі і так згоден і намагається повторювати політику і дії Гітлера з Гебельсом
   
чого ви до бубочки пристибалися?
згадайте його фото на могилі  діда
у бубочки були плюси в совку
ще й які
   
бо совок це ви і ваші батьки.
а нацистська Німеччина, це батьки і діди сучасних німців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія