Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мінекоенерго планує підвищити тариф на електрику для фізосіб-великих споживачів

Мінекоенерго України має намір в перспективі відмовитися від пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів, розглядаючи як перший етап підвищення тарифу для великих побутових споживачів до рівня II класу промислових споживачів.

"Ми будуємо ефективні енергетичні ринки. ПСО, або режим спеціальних зобов'язань – інструмент, який не покращує ефективність ринку. Я не думаю, що ми повністю відмовимося від ПСО в 2020 році, але ми будемо рухатися в напрямку того, щоб зменшити обсяг ПСО", – сказав міністр Олексій Оржель на прес-конференції в понеділок.

"Зокрема, ми розглядаємо і вивчаємо можливість, що означає приведення ціни до реальної ринкової – до II класу напруги – для тих побутових споживачів, які споживають набагато більше, ніж інші", – додав глава Мінекоенерго.

Оржель пояснив, що мова йде про випадки, коли споживач або дуже забезпечена особа, або він ховає за фізичною особою промислове виробництво.

"Це великі обсяги – понад 500 кВт або ще більше", – уточнив він.

Читайте також: Міністр енергетики спрогнозував ціни на газ для населення в 2020 році

Зазначимо, що в Україні тарифи на електроенергію для домогосподарств станом на початок 2019 року покривали її собівартість (виробництва і розподілу) лише на 46,2%, що нижче показника річної давності – 51,7%.

Раніше Олексій Оржель заявив, що нову модель ринку електроенергії необхідно поліпшити перетворенням прайс-кепів (граничних цін) з фіксованих величин в динамічні.
   
Бу-га-га!

Хто тут перейшов повністю на електроопалення? ЛАР, Ірен?
І да, привіт будинкам з електроплитами і теплою підлогою.

Минулої зими я один місяць радіатором 600кВт нагнала...
   
Никак не могу понять чем прихильники певної політсили мерзота от прихильники певної політсили отличается
   
Никак не могу понять чем прихильники певної політсили мерзота от прихильники певної політсили отличается

Жесть конечно  500 кВт/ч - промышленное производство по мнению зеленых ..
   
Бу-га-га!

Хто тут перейшов повністю на електроопалення? ЛАР, Ірен?
І да, привіт будинкам з електроплитами і теплою підлогою.

Минулої зими я один місяць радіатором 600кВт нагнала...

Бу-га-га! У меня и газ остался.  :shuffle: И зелёный тариф, 20 тыс. КВт в год выробатываю. И камин с разводкой тепла есть. И буржуйка на которой еду можно приготовить, если что.  :rotate: Ты думаешь, что льготы на отопление отменят? Не думаю, что этого коснётся.
   
Никак не могу понять чем прихильники певної політсили мерзота от прихильники певної політсили отличается
Тим, що вона реально існує, як мінімум. І робить лихо не тільки з корисливих міркувань, але й чисто по дурості.
   
Никак не могу понять чем прихильники певної політсили мерзота от прихильники певної політсили отличается

наверно тем, что ее нет  :lol:
   
Им ночную электроэнергию и так девать не куда, захлебнуться.
   
и вот что интересно,
укрепление гривны никак не мешает желанию роста тарифов  :-)o
причем именно в министерстве
   
"Це великі обсяги – понад 500 кВт або ще більше", – уточнив він.


прихильники певної політсили ушлепки.  Многодетная семья потребляет больше.
   
тарифи на електроенергію для домогосподарств станом на початок 2019 року покривали її собівартість (виробництва і розподілу) лише на 46,2%,


Побольше зелёных тарифов,  хороших и разных
   
Бу-га-га!

Хто тут перейшов повністю на електроопалення? ЛАР, Ірен?
І да, привіт будинкам з електроплитами і теплою підлогою.

Минулої зими я один місяць радіатором 600кВт нагнала...

 У мене і більше було.
 Розкидував по місяцям.
   
це вже соціялізм почався ? чи ще лібертаріанізм закінчується ?  :laugh:
   
Як вони мені вже остогидли своїм звіздьожом про якийсь ринок у в єдиний , централізованій енергосистемі .

Що діти , тілько діти у в пісочниці пасочками граюцця , а ці - папірцями , з однієї купки до іншої перекладаючи .

Я ж зовсім не проти , що-би електроенергія коштувала мені більше ніж її собівартість , але отой дурнуватий трьоп про якийсь уявний паперовий риок , мене особисто , еее , дивує , чі шо , ма-ть не буду інші слова вживати .
   
Никак не могу понять чем прихильники певної політсили мерзота от прихильники певної політсили отличается
+==================================+
Не робить квазіпатрійотичного 3.14здежу!
   
Сейчас придет людка и скажет,  что он готов платить и больше.  Лишь бы помочь ферросплавщикам
   
В мене,доречі,вдома нема ніякого виробництва,але десь 700 кв. я споживаю. Кондиціонери, часом додатковий обігрів,та бойлер... при тому,що всі лампочки світодіодні... короче всіх будуть драти як сивих кобил. Та я заплачу...але з 500 кв.? Ну цевжевааааще!"
   
Капець...
500кв. це виробництво??
Я живу один і споживаю 200-300кв.
А сім'я з 3х чоловік то вже цілий цех?
Якісь прибульці... Одні касовими апаратами вирішили контрабас побороть, другим всюди підпільне виробництво ввижається...
   
1. Відмінити ПСО нах
2. Дати субсидії
3. Скасувати 90% енергії АЕС від покриття ПСО

І буде ринок норм


   
Добре, що ця тема мене не колупає безпосередньо.
Але акомпань залюбки покажу фігу цим козлам.
Хочуть зробити самогубство, можу їм підказати більш
простий шлях.
   
Бу-га-га! У меня и газ остался.  :shuffle: И зелёный тариф, 20 тыс. КВт в год выробатываю. И камин с разводкой тепла есть. И буржуйка на которой еду можно приготовить, если что.  :rotate: Ты думаешь, что льготы на отопление отменят? Не думаю, что этого коснётся.

диверсифікація рулить  (tu)   :rotate:
   
 Ну шо - знову гасс стане вигідним? Ну й де стимуляція споживання електрики в країні, де є надлишок дешевої електрики, але бракує газової незалежності? Й, доречі, 500кВт*год це нормальне споживання без особливого "шику".
   
диверсифікація рулить  (tu)   :rotate:

Так, так зниження ступеня ризику шляхом розподілу інвестицій!  :shuffle:
   
Жесть конечно  500 кВт/ч - промышленное производство по мнению зеленых ..

кВт*ч (умножить!!!)   Ну прошу, пишите грамотно.  :(
   
Обля янек теж , як прийшов до влади в першу чергу зробив три тарифи на газ. І де тепер янек?
   
Обля янек теж , як прийшов до влади в першу чергу зробив три тарифи на газ. І де тепер янек?

Ніфуйово себе чухає на пенсії
   
Ну шо - знову гасс стане вигідним? Ну й де стимуляція споживання електрики в країні, де є надлишок дешевої електрики, але бракує газової незалежності? Й, доречі, 500кВт*год це нормальне споживання без особливого "шику".

500 кВт в час или 500 кВт в месяц? Это две большие разницы.
   
невже навчать економити. Це ж просто електро геноцид.
 :weep:
От у мене в 3 кімнатній квартирі з електроплитою, двома компами та трьома телевізорами на рік 1800 квтч, а комусь 6000 то мало.
   
невже навчать економити. Це ж просто електро геноцид.
 :weep:
От у мене в 3 кімнатній квартирі з електроплитою, двома компами та трьома телевізорами на рік 1800 квтч, а комусь 6000 то мало.


   
невже навчать економити. Це ж просто електро геноцид.
 :weep:
От у мене в 3 кімнатній квартирі з електроплитою, двома компами та трьома телевізорами на рік 1800 квтч, а комусь 6000 то мало.

Так у тебя квартира, а у кого дом с газовым котлом, там ещё добавляется расход электроэнергии на газкотел, не работает он без электрики.
   
Обля янек теж , як прийшов до влади в першу чергу зробив три тарифи на газ. І де тепер янек?
Пэдя с патриотамитм вообще тарифный геноцид устроил, и ниче, порошки рвут за него жопу чо дурные    :pooh_lol:
   
да уж, клоуни всіх сдєлалі  :weep:
   
невже навчать економити. Це ж просто електро геноцид.
 :weep:
От у мене в 3 кімнатній квартирі з електроплитою, двома компами та трьома телевізорами на рік 1800 квтч, а комусь 6000 то мало.

Хтось один живе, а в когось сім'я   5 чоловік.
   
Так у тебя квартира, а у кого дом с газовым котлом, там ещё добавляется расход электроэнергии на газкотел, не работает он без электрики.

там минимальный расход на электрику в таких котлах. по крайней мере современных.
   
там минимальный расход на электрику в таких котлах. по крайней мере современных.

Минимальный не минимальный, а расход есть.
   
А как владельцев электрокаров будут наказывать?  :shuffle:
   
А как владельцев электрокаров будут наказывать?  :shuffle:
давно пора.
и велосипедистов.
ездят на шару по дорогам за которые платят дизелисты
еще и права качают :gigi:
   
У нас и так тарифы самые маленькие в Эвропе, так что нечего плакать. Мы же эвропейцы?
   
У всьому світі тариф вищий для дрібних споживачів.
У нас ж театр абсурду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія