Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У вас колись була Пневмонія

У вас колись була Пневмонія

Опитування
?
Всього проголосувало: 131
Так була раз  44 
 
 34% 
Так, була і не раз  37 
 
 28% 
Ні  41 
 
 31% 
Хєз  9 
 
 7% 




 :S
   
Re: У вас колись була Пневмонія

2 раза. в детстве ( годиков 6 было).... по малолетней дурости. раздетый, вспотевший лазил по холоду по деревьям.  ничего хорошего.... еще исходя что был только пеницилин и кололи его то ли каждые 4, толи каждые 6 часов.

где то в районе 19 лет.... переболел гриппом на ногах. потом восполение...  в тот год осложнения на грипп были как раз воспаление легких. Тяжеловато.... ничего приятного в этом нет.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Сини у січні перехворіли, 11 та 8 років. Обидвом робили бронхоскопію. Антибіотики не брали. Температура трималася під 40. Пневмонія була одностороння.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Так : у дитинстві (кололи) і в тому році - два а.б. одночасно.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Сини у січні перехворіли, 11 та 8 років. Обидвом робили бронхоскопію. Антибіотики не брали. Температура трималася під 40. Пневмонія була одностороння.

 8-:
А бронхоскопією навіщо дітей катували ?  8-:
   
Re: У вас колись була Пневмонія

у дитинстві одного разу
двостороння
44 уколи пеніциліну за 2 тижні
   
Re: У вас колись була Пневмонія

А бронхоскопією навіщо дітей катували ?
Там крім власне огляду, ще якась процедура проходила, аби бронхи та легені швидко очистилися. Сенс був саме в процедурі, а не в огляді.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Там крім власне огляду, ще якась процедура проходила, аби бронхи та легені швидко очистилися. Сенс був саме в процедурі, а не в огляді.
Тією процедурою і вилікували чи як?
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Там крім власне огляду, ще якась процедура проходила, аби бронхи та легені швидко очистилися. Сенс був саме в процедурі, а не в огляді.

брррррр.....
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Тією процедурою і вилікували чи як?
Лікар сказав, що антибіотики виявилися неефективні. Робили крапельниці, збивали температуру медикаментами. Після того як температура прийшла в норму - десь за тиждень - зробили повторний рентген - та за його результатами робили бронхоскопію.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

перехворів двостороннім запаленням легень у віці 3 місяці . на початку березня. народився на початку січня. два тижні провалявся в лікарні з мамою. нічого не памятаю
   
Re: У вас колись була Пневмонія

В детстве была много раз, а так же бронхиальная астма, пока не начал заниматься бегом... после этого забыл что это такое на всю жизнь.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Мені чомусь здається, що саме оцей ковід мої пацани й перенесли. Але в січні за те ніхто й не знав. Факт - пульмонологія була забита пацієнтами вщент ще в січні.
Я теж в той час температурив під 38,5, але в мене тим все й обійшлося - за той самий тиждень.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Мені чомусь здається, що саме оцей ковід мої пацани й перенесли. Але в січні за те ніхто й не знав. Факт - пульмонологія була забита пацієнтами вщент ще в січні.
    Не исключено, совершенно.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Мені чомусь здається, що саме оцей ковід мої пацани й перенесли. Але в січні за те ніхто й не знав. Факт - пульмонологія була забита пацієнтами вщент ще в січні.
Я теж в той час температурив під 38,5, але в мене тим все й обійшлося - за той самий тиждень.

ну, пульмонологія завжди забита, нажаль....
   
Re: У вас колись була Пневмонія

ну, пульмонологія завжди забита, нажаль....
Лікар  сказав, що остання така навала була під час H5N1.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

пневоміня буває вірусна і бактеріальна. вам мали б сказати яка саме у вас була .
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Цього року перехворів, тепер можу затримувати дихання на 2 хв і 10 секунд, але бронхіт мене ще мучає, вже більше місяця пройшло як орві мене скосило.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Хз.Так чтобы поставили диагноз пневмония не помню,но лет с 22 до 27 часто болел бронхитами,а потом как то прошло само по себе.Но правда один раз лопалась альвеола и делали операцию через вену.Я потом врача спросил из за чего это могло быть.Сказал что из за перенесенного на ногах воспаления или бронхитов.Так что на легкие вроде не жалуюсь,но короновирусом лучше пока не заражаться  :laugh:
   
Re: У вас колись була Пневмонія

пневоміня буває вірусна і бактеріальна. вам мали б сказати яка саме у вас була .
А ще буває грибкова і мішана. Зазвичай розвивається вірусна, а бактеріальна підхоплюється по ходу п'єси.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

пневоміня буває вірусна і бактеріальна. вам мали б сказати яка саме у вас була .
"Офіційно" - бактеріальна. Але якби була лише вона - то подіяли б антибіотики.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

А ще буває грибкова і мішана. Зазвичай розвивається вірусна, а бактеріальна підхоплюється по ходу п'єси.

мг. отже вони собі можуть влаштувати феєричне паті у нас на легенях))
   
Re: У вас колись була Пневмонія

"Офіційно" - бактеріальна. Але якби була лише вона - то подіяли б антибіотики.

ну добре що у вас все добре закінчилось
   
Re: У вас колись була Пневмонія

В детстве была много раз, а так же бронхиальная астма, пока не начал заниматься бегом... после этого забыл что это такое на всю жизнь.
Во сколько лет стартовала астма и как правильно начинать бегать с таким диагнозом?
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Банки, ноги в воду з гірчицею. Так пройшло дитинство. Поки  хворів, померли Брежнєв, Андропов, Суслов, Черненко. От кого дійсно шкода було, маршалів Гречко і Ахромєєва
   
Re: У вас колись була Пневмонія

під час епідемії 2009-го року зліг на 5 тижнів
ледь вишкрібся
до мене приводили головного пульмонолога області як до важкого
старі форумчани пам"ятають
спасло те, що мав допомогу від друзів по доставці потрібних антибіотиків і бабло
не бажаю нікому той стан

   
Re: У вас колись була Пневмонія

Цього року перехворів, тепер можу затримувати дихання на 2 хв і 10 секунд, але бронхіт мене ще мучає, вже більше місяця пройшло як орві мене скосило.

 ;o

   
Re: У вас колись була Пневмонія

На новий рік перехворів вперше в житті.

То треш. Десь тут на фупі описував.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

І да, кашель до сих пір маю.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

можу затримувати дихання на 2 хв і 10 секунд, але бронхіт мене ще мучає,
Сильно. Ви йог?
   
Re: У вас колись була Пневмонія

:S

 Може і була , у дитинстві , десь у початкових класах школи , але і точно не пригадаю , такшо - похвіг , бо - що було , те загуло . ))

А от як на початку 89-го року втрапив у партізани , та якогось простудіхвіліса вхопив , та під час виїзду на навчання спав у кунгові поміж двома почергово працючими движками-електрогенераторами , бо єдине тепле місце було , що-би зігрітись та не трусило - добре пам'ятаю - низдох дякувати Богу . ))

Як низдох і у 2017-му , коли після відробленої нічної зміни , змушений таки був плентатись по лікарняний , бо щось звиздець якийсь відчув занадто .., ну нічого за тиждень якось вичухався і далі - "бери мняч і струяч" (с) .

Та воно ж не вічне . Колись і не сприсну . ))
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Во сколько лет стартовала астма и как правильно начинать бегать с таким диагнозом?

Не помню с какого возраста, но помню как несколько раз возвращался с того света:  видел тоннель с белым светом в конце...
В 14 лет отправили на ВКК в легочный санаторый в Пуща-Водице, чтобы дать группу инвалидности...

И там инструктор физкультуры сказал судьбоносные для меня слова: хочешь всю жизнь работать на аптеку, тогда пей таблетки и жди когда тебя признают инвалидом, а если хочешь избавиться от проблем - начинай бегать.

И я на следующий день побежал без никакой методики... просто решил пробежать вокруг санатория может км или полтора, но я чуть не умер... Бегали мы с товарищем, он на следующий день не побежал, а я решил не сдаваться, и продолжал бегать. Уговорил родителей забрать меня домой, и если не будет улучшений за лето (дело было весной) , тогда приехать осенью...

С тех пор я ни разу не болел воспалением легких, и ни разу не было приступов астмы.

Начинать нужно с медленного бега, минут с 15. Но бежать 15 минут астматик вряд ли сможет. Поэтому нужно чередовать бег с ходьбой. Бежать до почвления чувства дискомфорта, потом переходить на хотьбу, пройти, и когда сможешь бежать, опять бежать до неприятных ощущений и так 15 минут. Каждый день. Постепенно промежутки ходьбы будут сокращаться, и в один прекрасный день получится пробежать 15 минут без остановки...

Это не произойдет через пару недель и даже не чрез месяц...
В зависимости от степени запущенности на это потребуется несколько месяцев, а может и пол-года...
Сейчас самое время начинать. Погода благоприятная до осени втянется. а там уже не бросит.

 
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Сильно. Ви йог?

у мене після того запалення утворилися рубці і дихалка збилася
пам"ятаю, що на корпоративі бігали в футбол 6 місяців після запалення
та пздц., суттєво не вистачало повітря в порівнянні
   
Re: У вас колись була Пневмонія

В 19ть лет, во время службы в ВСУ. 10 дней по 6 уколов... :sad:
   
Re: У вас колись була Пневмонія

Не помню с какого возраста, но помню как несколько раз возвращался с того света:  видел тоннель с белым светом в конце...
В 14 лет отправили на ВКК в легочный санаторый в Пуща-Водице, чтобы дать группу инвалидности...

И там инструктор физкультуры сказал судьбоносные для меня слова: хочешь всю жизнь работать на аптеку, тогда пей таблетки и жди когда тебя признают инвалидом, а если хочешь избавиться от проблем - начинай бегать.

И я на следующий день побежал без никакой методики... просто решил пробежать вокруг санатория может км или полтора, но я чуть не умер... Бегали мы с товарищем, он на следующий день не побежал, а я решил не сдаваться, и продолжал бегать. Уговорил родителей забрать меня домой, и если не будет улучшений за лето (дело было весной) , тогда приехать осенью...

С тех пор я ни разу не болел воспалением легких, и ни разу не было приступов астмы.

Начинать нужно с медленного бега, минут с 15. Но бежать 15 минут астматик вряд ли сможет. Поэтому нужно чередовать бег с ходьбой. Бежать до почвления чувства дискомфорта, потом переходить на хотьбу, пройти, и когда сможешь бежать, опять бежать до неприятных ощущений и так 15 минут. Каждый день. Постепенно промежутки ходьбы будут сокращаться, и в один прекрасный день получится пробежать 15 минут без остановки...

Это не произойдет через пару недель и даже не чрез месяц...
В зависимости от степени запущенности на это потребуется несколько месяцев, а может и пол-года...
Сейчас самое время начинать. Погода благоприятная до осени втянется. а там уже не бросит.
спасибо. тут конечно характер нужен.
вы в то время были на каких-то противоастматически х препаратах или время от времени?
   
Re: У вас колись була Пневмонія

під час епідемії 2009-го року зліг на 5 тижнів
ледь вишкрібся
до мене приводили головного пульмонолога області як до важкого
старі форумчани пам"ятають
спасло те, що мав допомогу від друзів по доставці потрібних антибіотиків і бабло
не бажаю нікому той стан

 теж тоді перехворіла, в мене  пневмонія була неважка, але не забула загальний тихий страх і свій, 
і персоналу лікарні, і хворих котрими заповнили повністю терапію,  неврологію та гастро відділи міської лікарні...
  вже 10 років не розумію, тих хто сміється згадуючи "свинячий" грип і таміфлю
   
Re: У вас колись була Пневмонія

спасибо. тут конечно характер нужен.
вы в то время были на каких-то противоастматически х препаратах или время от времени?

Время от времени. После очередного приступа назначали курс. Но, когда начал бегать все таблетки выбрасывал. У нас с родителями был договор, что я продолжаю пить таблетки которых мне навыписывали целую кучу, но я собирал их и выбрасывал.
   
Re: У вас колись була Пневмонія

теж тоді перехворіла, в мене  пневмонія була неважка, але не забула загальний тихий страх і свій, 
і персоналу лікарні, і хворих котрими заповнили повністю терапію,  неврологію та гастро відділи міської лікарні...
  вже 10 років не розумію, тих хто сміється згадуючи "свинячий" грип і таміфлю

ага
не смішно зовсім
дуже молоді люди помирали

зі. от зараз думаю
ті, хто перехворів  тоді, більш уразливі зараз?
   
Re: У вас колись була Пневмонія

зі. от зараз думаю
ті, хто перехворів  тоді, більш уразливі зараз?

принаймі, пережитий досвід вірусної пневмонії дає шанс серйозніше віднестись до ризиків і не легковажити,  сподіваючись на легку форму
   
Re: У вас колись була Пневмонія

В армії був гострий бронхіт. Ледь не помер, бо бігав з кашлем і температурою 40‘градусів. Потім 3 тижні на больничці лежав. Після цього півтора роки навіть не чихнув. Це при морозах 30-40 градусів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія