Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антипорошенковский олигархический проект умирает и уже начинает вонять

Тут було змагання у кого більше бабла.
У Свина з ПЄСдюками виявилося більше. Свин буде все витоптувати навколо себе, всіх потенційних союзників щоб одному "володарювати" на цьому полі.
Ідеальний КДБшний агент впливу.
   
Тут було змагання у кого більше бабла.
У Свина з ПЄСдюками виявилося більше. Свин буде все витоптувати навколо себе, всіх потенційних союзників щоб одному "володарювати" на цьому полі.
Ідеальний КДБшний агент впливу.

У Бєні ще більше.  (tu)

   
:facepalm1:

Таке типове "ми не всрались, ми не всрались... ой!!! Це не ми, це не ми!"
про що це, цьоцю?
   
Експрезидент вказав у декларації, що зберігає у готівці 51,2 мільйона доларів і 423,3 мільйона гривень, що у гривневому еквіваленті складає сумарно понад 1,8 мільярда гривень.
Дослівно коментар пресслужби Порошенка Радіо Свобода: "Порошенко був вимушений зняти з рахунків у банку 51 мільйон доларів і 423 мільйони гривень через політичні репресії влади і її постійні спроби арештувати активи лідера опозиції… Усі ці кошти будуть повернуті в банк після припинення політичних репресій".

Кнуряка буде продовжувати кувікати та рохкати - "будете проти мене 1937 рік влаштовувати - я ще 2 млрд гривень налічманом зніму!" (с) :laugh:
Величезна така кімната забита баблом, а зверху "ікона святого Підра" висить

 
   
меня удивляет, кто додумался Рудык поставить туда. а так с чисто математической т.з. я за них голосовал на выборах в Раду, чтобы меньше мест досталось СН.
[/b]
Молодець. Насправді менше місць дісталося ЄС: власне, для цього Вакарчук вчергове підставив свою роздолбану дупу.
Ага.
Ще проголосуй за щось.
   
Тут було змагання у кого більше бабла.
У Свина з ПЄСдюками виявилося більше. Свин буде все витоптувати навколо себе, всіх потенційних союзників щоб одному "володарювати" на цьому полі.
Ідеальний КДБшний агент впливу.
А ти знаєш якусь іншу політику?
А. взагалі, так: от СН точно не буде витоптувати навколо себе нікого - правда ж?
   
Мдя...жаль, очень жаль - а я з них голосовала...Надеял ась, что хто у этих мозги есть...
   
Тут було змагання у кого більше бабла.
У Свина з ПЄСдюками виявилося більше. Свин буде все витоптувати навколо себе, всіх потенційних союзників щоб одному "володарювати" на цьому полі.
Ідеальний КДБшний агент впливу.
=================================
Чесно?   

ЗАЇПАЛ!    :fuck:
   
Голос - это пародия на Коломойско-Фридмановскую Самопомощь.

Те хоть от звонка до звонка продержались. А эти сразу показали свою никчемность...
   
А кто это сделал?? ;o (ц)
Правильно я не читая сформулировал некоторых?)
Поудивляются, почешут бестолковки,
поклеймят гневно всех кто не они..
И на следующие выборы новую хрень сотворят
   
Голос - это пародия на Коломойско-Фридмановскую Самопомощь.

Те хоть от звонка до звонка продержались. А эти сразу показали свою никчемность...

именно. А может просто задачи не было держаться.
Они свою задачу уже выполнили
   
Мдя...жаль, очень жаль - а я з них голосовала...Надеял ась, что хто у этих мозги есть...

пани Бяка, не нужно ни на кого надеяться там,
нужно прагматичнее нам избирателям становиться
   
і якщо завтра ваш бос скаже, що Порошенко - марсіанин, то ви чемно відповісте "єс сер!"
це не має найменшого значення
головне, це те, що цю зловісну для України постать треба тримати якомога далі від ключових посад у владі - надто багато шкоди воно вже накоїло
   
вот такой позицией эта дура и похоронила сей проект, новых на горизонте пока что не видать

Ой, а хто ж цю дуру поставив керувати?  :pooh_lol:
   
Мдя...жаль, очень жаль - а я з них голосовала...Надеял ась, что хто у этих мозги есть...

А были какие-то причины верить? Проект был создан исключительно ради отбора голосов.
Обманули Вы сами себя. Посему вопрос про мозги не по адресу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія