Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

95 квартал , Укрпочта. Очередной клиент на увольнение

Секундочку, якшо клієнт не розумів російської, звідки він знає що таке "началось б л я" ?? ... що це таке ? я не  розумію, пясніть українською  :lol:

клієнт до речі російськомовний, який як законослухняний громадянин використовував в закладі обслуговування українську, а інший громадянин україни який хєрив на закон отримав за це покарання.
все справедливо, ми ж прагнемо до правової держави, і респект тим хто починає дотримуватись законів із себе  (tu)
   
схолже клієнту не прийшла посилка з алі а він в кіпіші почав дойобувати робітників пошти запідозривши шо посилку спиздили
До речі не поодинокий випадок. Те, що "пропадають" посилки, ну ще якось зрозуміло  ;)  але Укрпошта неодноразово губила рекомендовані поштові відправлення("заказньіе письма" для тих, хто як та ТП не хоче розуміти українську) послані від імені моєї фірми контрагентам.
   
Цитувати
якшо клієнт не розумів російської,
Гебельсівська нелюдь може тільки брехати.
   
Папробивала би ана сделать такоє в мічєті на Новій Пошті.

УкрПошта - страшна діра, де 90% працівників розумововідсталі злодюжки.
   
До речі не поодинокий випадок. Те, що "пропадають" посилки, ну ще якось зрозуміло  ;)  але Укрпошта неодноразово губила рекомендовані поштові відправлення("заказньіе письма" для тих, хто як та ТП не хоче розуміти українську) послані від імені моєї фірми контрагентам.

  у нас таке ж було в одному з відділень УП, взяли на роботу начальником відділення  російськомовного хлопця з донецькою вимовою,

  одразу ж почали пропадати посилки з Алі, чого раніше ніколи не було в цьому відділенні,

  аж поки один з клієнтів не впізнав на цьому язикому ту нову модель джинсів, котру він замовив на Алі,

   ревізія та звільнення,

    в результаті закрили навіть саме це відділення УП, тепер там ОСББ

   
   
Про мічеть крутий мемчик )))
   
 до речі, най би УП провела повну ревізію відділення після звільнення цієї язикої...
   
Тебе можна знімати на камеру?? От прийде хтось і буде знімати телефоном???
Тільки чесно.
І при якому ще виконанні? вона не на службі а  на роботі.

 :facepalm1:
Спочатку вивчайте мат. частину - а потім виступайте. Так, її МОЖНА знімати: вона на роботі в держ. компанії.
   
Тебе можна знімати на камеру?? От прийде хтось і буде знімати телефоном???
Тільки чесно.
І при якому ще виконанні? вона не на службі а  на роботі.

Естественно снимать в общественных местах можно кого угодно и сколько угодно... Но то такое дело...

А вот украинский у снимающего шибко фуевый... И мне не совсем понятно чего он хотел... Особенно учитывая, шо он уже три дня к ней ходит...
   
А вот украинский у снимающего шибко фуевый...
Очевидно, що його українська краща, аніж у вас  ;)
И мне не совсем понятно чего он хотел...
Клієнт вимагав співробітника державної установи одягнути маску і спілкуватись державною мовою. Цього для вас недостатньо?
   
Очевидно, що його українська краща, аніж у вас  ;)
Клієнт вимагав співробітника державної установи одягнути маску і спілкуватись державною мовою. Цього для вас недостатньо?

а) Мой украинский - дрянь, потому и не пользуюсь им, чтобы не корячить... Претензий к тем, кто им пользуется, не имею... Я прекрасно понимаю украинский и надобности в общении со мной в переходе на русский нет.

б) Шо клиент требовал, я понял... Чего он на почту приперся требовать, мне не совсем понятно...
   
Чувак сам еле на мове говорит  :laugh:
   
це його право.

а її обов"язок:
1) говорити чемно
2) носити маску
3) виконувати мовне законодавство.

Вона тричі порушила свої обов"язки.
Звільняти не обов"язково - з посади заступниці начальника перевести на посаду прибиральниці для підвищення кваліфікації)
   
Чувак сам еле на мове говорит  :laugh:

 (tu)
усскій уского тролить мовою  :laugh:
   
ст.307 ЦКУ обмежує/забороняє право на зйомки фізичної особи (є перелік).
Але стаття ніяким чином не обмежує право на зйомки службової особи при виконанні своїх обов"язків.
Дивно, що Serge_D, про якого кажуть, що він у минулому мент, не знає таких прописних істин.
   
Крепнет народное сопротивление бендеровщине!
 (tu)
   
чим тобі, іроде, не догодили мирні і гостинні бендеровцы, мешканці славного міста Бендери,
де знайшов притулок великий гетьман М., і де, продовжуючи його славні традиції,
трудився майбутній президент України П.?
Га?
   
Крепнет народное сопротивление бендеровщине!
 (tu)
Дійсно. Однодумці і народниє сопротівлєнци тепер мають змогу об'єднуватись і гуртуватись у центрах зайнятості. Де їм скоріш за все запропонують пройти мовні курси. Потужний спротив проти "бєндєровщіни"))). Дєбіли бл* (С)
   
Як по мені, все йде чудово з цим законом. Всіх з чєлюстю русскоязичнай звільняють без зайвих розмов. Не розумію, як такий прекрасний процес може комусь не подобатись)
За рік вспокояться і не буде проблем.
   
ст.307 ЦКУ обмежує/забороняє право на зйомки фізичної особи (є перелік).
Але стаття ніяким чином не обмежує право на зйомки службової особи при виконанні своїх обов"язків.
Дивно, що Serge_D, про якого кажуть, що він у минулому мент, не знає таких прописних істин.

Вона не є службовою особою..
Публичное акционерное общество «Укрпочта»
Це комерційна компанія,.. похер шо частина належить державі.
Це не держ служба і не державна установа..
Йдіть накуй з відео зйомкою.
   
:facepalm1:
Спочатку вивчайте мат. частину - а потім виступайте. Так, її МОЖНА знімати: вона на роботі в держ. компанії.


Я вас питаю, вам було би приєммно якби хтось.. невідомо хто втикнув вам камеру в лице й знімав?
   
Роз"яснюємо:

Кримінальний кодекс України (далі — КК) оперує поняттям «службова особа» (згідно зі ст. 18 КК, службовими особами визнаються особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальними повноваженнями здійснюють функції представників влади або місцевого самоврядування, а також постійно або тимчасово займають в органах держвлади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, якими особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління зі спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом).






   
Роз"яснюємо:

Кримінальний кодекс України (далі — КК) оперує поняттям «службова особа» (згідно зі ст. 18 КК, службовими особами визнаються особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальними повноваженнями здійснюють функції представників влади або місцевого самоврядування, а також постійно або тимчасово займають в органах держвлади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, якими особа наділяється повноважним органом державної влади, органом місцевого самоврядування, центральним органом державного управління зі спеціальним статусом, повноважним органом чи повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом).

Вірно..
Отже ніякою службовою особою вона не являється.
   
ст.307 ЦКУ обмежує/забороняє право на зйомки фізичної особи (є перелік).
Але стаття ніяким чином не обмежує право на зйомки службової особи при виконанні своїх обов"язків.
Дивно, що Serge_D, про якого кажуть, що він у минулому мент, не знає таких прописних істин.
Йому тут так вигідно...
   
Вона не є службовою особою..
Публичное акционерное общество «Укрпочта»
Це комерційна компанія,.. похер шо частина належить державі.
Це не держ служба і не державна установа..
Йдіть накуй з відео зйомкою.

 :lol:
   
Я вас питаю, вам було би приєммно якби хтось.. невідомо хто втикнув вам камеру в лице й знімав?

Да пофігу мені такі сантименти: приємно-неприємно....Мене не повинен обходити душевний стан цієї хабалки ?? вони отримала те, на що наривалася. І це прекрасно !
   
Дійсно. Однодумці і народниє сопротівлєнци тепер мають змогу об'єднуватись і гуртуватись у центрах зайнятості. Де їм скоріш за все запропонують пройти мовні курси. Потужний спротив проти "бєндєровщіни"))). Дєбіли бл* (С)

Это неплохое начало.
Главное - объединятся и действовать  :rotate:
   
І це було потрібно?   Дослужилась до замісника начальника і так по тупому  злила кар'єру.
А тепер з простої касирки  тепер на касі  супермаркету починати?  :suicide2:

   
Главное - объединятся и действовать
Вата здатна об"єднатись тільки в ватну фуфайку  :K

   
Як по мені, все йде чудово з цим законом. Всіх з чєлюстю русскоязичнай звільняють без зайвих розмов. Не розумію, як такий прекрасний процес може комусь не подобатись)
За рік вспокояться і не буде проблем.
Даже меньше

Вой "ой нас притесняют" по дубляжу фильмов был пару месяцев
   
З  двох перших разів не дійшло.
Ще раз, роз"яснення Мінюста:



Для розуміння, що вважається адміністративно-господарськими й організаційно-розпорядчими обов'язками, слід звернутися до постанови Пленуму ВСУ «Про судову практику у справах про хабарництво» від 26.04.2002 р. № 5.

Працівники підприємств, установ, організацій, що виконують професійні (адвокат, лікар, учитель тощо), виробничі (наприклад, водій) або технічні (друкарка, охоронник тощо) функції, можуть визнаватися службовими особами лише за умови, що водночас із цими функціями вони виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов'язки.




пс.
Отже, заступник начальника відділення є службовою особою.

ппс
і це визначення стосується всіх, незалежно від форми власності.
   
Это неплохое начало.
Главное - объединятся и действовать  :rotate:
2 травня а Одесі такі як ти вже об'єдналися
   
Да пофігу мені такі сантименти: приємно-неприємно....Мене не повинен обходити душевний стан цієї хабалки ?? вони отримала те, на що наривалася. І це прекрасно !

А чого ви людину хабалкою обзиваєте?? як би вас обізвали було б приємно?
   
Да пофігу мені такі сантименти: приємно-неприємно....Мене не повинен обходити душевний стан цієї хабалки ?? вони отримала те, на що наривалася. І це прекрасно !


А мене обходить душевний стан громадянина України. До якої доїбався неврівноважений клієнт.
   
це прихильник Петра, як і ти
он натуральный ватанище.
   
Маленька зп + ще й клієнт третій день щось від пані хоче
Як тут не нервувати ...
   
(tu)
усскій уского тролить мовою  :laugh:
:laugh: калавур !!!
Даже меньше

Вой "ой нас притесняют" по дубляжу фильмов был пару месяцев
Я давав два тиждні
от навіть по фупу видно тенденцію.
В першій мовній гілці (після вступу в силу положень закону)відбомбили на 60+ сторінок,наступна вже ледве 30 набрала  ,а ця вже все .
 :laugh:

   
А мене обходить душевний стан громадянина України. До якої доїбався неврівноважений клієнт.

Ви про що ? У Вас відєнія ? :) Хабалка - тому що перегавкується з клієнтом. Він  - КЛІЄНТ !!! і вона повинна розмовляти з ним ціха та з повагою.
І тієто: МАСКУ на своє рило натягнути !!!

   
Вірно..
Отже ніякою службовою особою вона не являється.

Ні, вона якраз службова особа.

У пункті 1 та 2 Примітки до статті 364 Кримінального кодексу України міститься поняття службової особи. Так, службовими особами є особи, які постійно чи тимчасово здійснюють функції представників влади, а також обіймають постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або  виконують такі обов'язки за спеціальним повноваженням.
   
После скандала в Кривом Роге уволили работницу Укрпочты, которая отказывалась обслуживать клиента на украинском языке и кричала на него.

Как сообщили в пресс-службе Укрпочты, ситуация задела сразу несколько важных аспектов – нарушение норм законов о языке, обязательного ношения маски, а также нарушение правил обслуживания клиентов. Женщина повышала голос и использовала бранные слова, а это недопустимо.

які слова? там нібито все чисто було з лексикою. Другий раз слухати не буду. Вони власне обидва розмовляли літературною мовою. Хіба пані недоречно не перейшла на українську мову. Брак юридичної культури. Швидко треба було перейти на українську і все. Треба викладати юриспруденцію в школах, останні два роки для старших класів. Давно про це мрію, щоб впровадили. Набагато легше людям жити би стало.

Останнє редагування: 23 лютого 2021 01:38:54 від Meridian
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія