Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Швеця

Re: Про Швеця

я явно не зелений .

але даний персонаж шкодить Україні
і посилює зневіру в допомозі армії

Ти не правий. Він працює трохи на випередження - а що буде потім.....
Якщо плодами перемоги (а вона точно буде!) скористаються ті, хто ще недавно протягував наративи рускага міра в Україні, то вони зведуть на на нуль перемогу українського народу....
І все почнеться спочатку.....
   
Re: Про Швеця

Смєшка не пропонував замість Мельника?

Отож воно й є  :lol:
Не пропонував, але я думаю таке пропонувалося.  :gigi:

Швець, як я вже бачу - це просто тупа говорила, що переповідає газетні статті й кидається придуманими погрозами
   
Re: Про Швеця

Ти не правий. Він працює трохи на випередження - а що буде потім.....
Якщо плодами перемоги (а вона точно буде!) скористаються ті, хто ще недавно протягував наративи рускага міра в Україні, то вони зведуть на на нуль перемогу українського народу....
І все почнеться спочатку.....
Смєшко є хоробрим українським лицарем ?  :D
   
Re: Про Швеця

Ти не правий. Він працює трохи на випередження - а що буде потім.....
Якщо плодами перемоги (а вона точно буде!) скористаються ті, хто ще недавно протягував наративи рускага міра в Україні, то вони зведуть на на нуль перемогу українського народу....
І все почнеться спочатку.....


то секта шарія то швеця
б***ь нах уй вам це?
   
Re: Про Швеця

Смєшка не пропонував замість Мельника?

Смєшко це поки що єдиний прокол Швеця....
Сам не розумію, чому він за нього тягне.  Це щось подібне, як я  відстоюю перед своїми однокурсниками свого однокашника по інституту, який залишився в Мордорі і зараз повністю отруєний їхньою пропагандою...  Я все надіюся, що він прозріє, бо дійсно був непоганою людиною...
   
Re: Про Швеця

Ти не правий. Він працює трохи на випередження - а що буде потім.....
Якщо плодами перемоги (а вона точно буде!) скористаються ті, хто ще недавно протягував наративи рускага міра в Україні, то вони зведуть на на нуль перемогу українського народу....
І все почнеться спочатку.....
То краще не перемагати, щоб плодами не змогли скористатися всякі гади,  і не звели перемогу на нуль 8-)
   
Re: Про Швеця

То краще не перемагати, щоб плодами не змогли скористатися всякі гади,  і не звели перемогу на нуль 8-)

Ми мусимо вигнати рускій мір з України....  А якщо цей рускій мір міцно засів в голові багатьох із тих, хто зараз має владу, то ми мусимо прогнати і їх.
   
Re: Про Швеця

то секта шарія то швеця
б***ь нах уй вам це?

Ми проти секти крадіїв.
Ти дійсно вважаєш, якщо мовчати про крадіжки, то захід про це не взнає та надалі буде давати допомогу?

Вони не тупі. Там хочуть бачити боротьбу з цим злом.
У стані війни це робити набагато легше.

Но ти пропонуєш стулити пельку.

Останнє редагування: 18 травня 2022 14:21:31 від акын
   
Re: Про Швеця

Смєшко це поки що єдиний прокол Швеця....

Ще прокол - він категорично заперечував напад.
Його відмазка щодо того, що путлєр з'їхав с глузду - це таке собі ніяке.
Якщо ти аналітик - враховуй і на це.
   
Re: Про Швеця

Ми проти секти крадіїв.
Ти дійсно вважаєш, якщо мовчати про крадіжки, то захід про це не взнає та надали буде давати допомогу?

Вони не тупі. Там хочуть бачити боротьбу з цим злом.
У стані війни це робити набагато легше.

Но ти пропонуєш стулити пельку.


ти не розумієш .

треба не верещати а писати заяви про відомі факти

а так це від швеця кацапська пропаганда .

і ще раз військову допомогу ніхто не краде як каже швець
   
Re: Про Швеця

треба не верещати а писати заяви про відомі факти

І показово карати. Показувати у ЗМІ.

Не про крадіжку, але яскравий приклад: Нюся фотав блокпост, охорону нацькував на тро - і що? Нічого.
   
Re: Про Швеця

Ще прокол - він категорично заперечував напад.
Його відмазка щодо того, що путлєр з'їхав с глузду - це таке собі ніяке.
Якщо ти аналітик - враховуй і на це.

Швець чесно признався чому так сталося...
Я також не думав, що кацапи підуть справжньою війною. Я жив при Совєцькому Союзі, я бачив їхні проколи, але вони (в політбюро) були вмєняємі люди, і не почали б війни, що загрожує перерости в ядерну.
Вони лоханулись з Афганістаном, і відгребли за це.....
   
Re: Про Швеця

Ще прокол - він категорично заперечував напад.
Його відмазка щодо того, що путлєр з'їхав с глузду - це таке собі ніяке.
Якщо ти аналітик - враховуй і на це.
Він  колись дивувався, чому б не згодитись на проведення виборів в ордло під міжнародним наглядом. Це прокол?
   
Re: Про Швеця

Він  колись дивувався, чому б не згодитись на проведення виборів в ордло під міжнародним наглядом.

Бо ніякого міжнародного нагляду мокша не дозволила би.

Хоча я тут з ним не згоден. Ніякої легітимізації.
   
Re: Про Швеця

Смєшко це поки що єдиний прокол Швеця....
Сам не розумію, чому він за нього тягне.  Це щось подібне, як я  відстоюю перед своїми однокурсниками свого однокашника по інституту, який залишився в Мордорі і зараз повністю отруєний їхньою пропагандою...  Я все надіюся, що він прозріє, бо дійсно був непоганою людиною...
Враховуючи що одночасно за Смєшка став топити Гондон стає зрозуміло що то за Швець і звідки беруться його інсайди
   
Re: Про Швеця

Не берусь судити про усе, що видає Швец, бо слухав лише пару останніх випусків.

Будь-якого аналітика треба сприймати критично, у тому числі Швеця. Деякі його коментарі справді сумнівні, приклади вище це підтверджують.

Попри те, що Швец не має ексклюзивної інформації, його блог корисний, бо привертає увагу до важливих заяв іноземних діячів, які можна було б прогавити і з цієї причини втратити суттєвий елемент політичної мозаїки. Для тих, хто самостійно таку мозаїку складає.

Остання подача в частині хамських наїздів наших державних очільників і посла Мельника на німецьких, французьких й інших іноземних державних лідерів є цілком справедливою.

Звісно, критикувати франко-німецько-італійських вуйків можна, треба, і є за що.

Але ж не обовязково у хамській манері…

Не варто забувати, що насправді західники нам нічого не винні і могли б взагалі нічого не давати, байдуже спостерігаючи, як кацапи нас мочать, та висловлюючи кволе занепокоєння, як це й було донедавна…

Зрозуміло, що допомога Заходу не є голим альтруїзмом.

Водночас ця величезна допомога - то не тільки прагматичний розрахунок, але й вияв доброї волі і симпатії до українського народу, який бореться проти орди.

Тому називати канцлера ліверною ковбасою, президента демонстративно не приймати, а подробиці особистих переговорів з лідерами  держав викидати у ЗМІ - то поганий дипломатичний стиль.

Особливо коли після цих епік фейлів ми знову і знову клянчимо зброю, гроші і гумдопомогу….

Хороший дипломатичний стиль - БЕЗ ГАЛАСУ зробити так, щоб Штайн привіз до Києва пару-трійку десятків  ярдів грошиків і став на коліно перед могилами наших загиблих бійців, а ліверна ковбаса щоб замість дулі в кишені невідкладно відправила нам пару трійку десятків леопардів2, пару-трійку ешелонів боєприпасів до 777 чи щось таке…
   
Re: Про Швеця

Отче аббате, ви теж підпали під скромноє обаяніє швєця.

Так от.

Він дуже підло набрехав.
Як і у випадку коли він розповідав про нібито крадіжки з гум. допомогою

У випадку з Мельником - Мельник вжив вислова про ліверну ковбасу, який є нормальним, не обсцентним у німецькій мові і про те німці не згадували. Зате саме цей вислів тягали у клюві росзмі..то й чий наратив використовує Швець ?
У передачі про нібито крадіїв гумдопомоги Швець абсолютно і повністю перебрехав слова військового волонтера про труднощі логістики. Вам це не видається дивним ? Мені - так.
   
Re: Про Швеця

Отче аббате, ви теж підпали під скромноє обаяніє швєця.

Так от.

Він дуже підло набрехав.
Як і у випадку коли він розповідав про нібито крадіжки з гум. допомогою

У випадку з Мельником - Мельник вжив вислова про ліверну ковбасу, який є нормальним, не обсцентним у німецькій мові і про те німці не згадували. Зате саме цей вислів тягали у клюві росзмі..то й чий наратив використовує Швець ?
У передачі про нібито крадіїв гумдопомоги Швець абсолютно і повністю перебрехав слова військового волонтера про труднощі логістики. Вам це не видається дивним ? Мені - так.
Найсмішніше від нього було про "русскій корабль".
Він, на "серйозних щщах", як кажуть кацапи, переповідав про те, що діалог вівся ламаною англійською.
   
Re: Про Швеця

Отче аббате, ви теж підпали під скромноє обаяніє швєця.

Так от.

Він дуже підло набрехав.
Як і у випадку коли він розповідав про нібито крадіжки з гум. допомогою

У випадку з Мельником - Мельник вжив вислова про ліверну ковбасу, який є нормальним, не обсцентним у німецькій мові і про те німці не згадували. Зате саме цей вислів тягали у клюві росзмі..то й чий наратив використовує Швець ?
У передачі про нібито крадіїв гумдопомоги Швець абсолютно і повністю перебрехав слова військового волонтера про труднощі логістики. Вам це не видається дивним ? Мені - так.

Та я не є його адвокатом

А чи набрехав про гумдопомогу? Погугліть «крадіжки гумдопомоги» Будете здивовані

Наприклад

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив «Полтавщині», що від правоохоронних органів йому відомо про слідчі дії, які ведуться стосовно крадіжок гуманітарної допомоги на території області.

— Президент України Володимир Зеленський наголосив на недопустимості по суті мародерства у формі крадіжок гуманітарної допомоги, зокрема, й закордонної. Тому правоохоронці зорієнтовані на виявлення таких випадків та їх недопущення. Від правоохоронних органів мені відомо, що в окремих громадах, зокрема й у Полтаві, такі факти є.

Ліверна ковбаса - то справді німецький фразеологізм швидше кумедний, ніж образливий. Однак топовому дипломату про лідера держави перебування так жартувати не варто
   
Re: Про Швеця

Найсмішніше від нього було про "русскій корабль".
Він, на "серйозних щщах", як кажуть кацапи, переповідав про те, що діалог вівся ламаною англійською.
о, точно!  :D
   
Re: Про Швеця

Найсмішніше від нього було про "русскій корабль".
Він, на "серйозних щщах", як кажуть кацапи, переповідав про те, що діалог вівся ламаною англійською.

Да, це було!
Причому це був чіткий маркер що він притяг це від кацапів.
   
Re: Про Швеця

о, точно!  :D
Бо КДБ- це не еліта, як писав Сахаров, а звичайне радянське гімно.
Приклади: Хуйло, Марчук, Радченко та тисячі інших.
   
Re: Про Швеця

Та я не є його адвокатом

А чи набрехав про гумдопомогу? Погугліть «крадіжки гумдопомоги» Будете здивовані

Наприклад

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив «Полтавщині», що від правоохоронних органів йому відомо про слідчі дії, які ведуться стосовно крадіжок гуманітарної допомоги на території області.

— Президент України Володимир Зеленський наголосив на недопустимості по суті мародерства у формі крадіжок гуманітарної допомоги, зокрема, й закордонної. Тому правоохоронці зорієнтовані на виявлення таких випадків та їх недопущення. Від правоохоронних органів мені відомо, що в окремих громадах, зокрема й у Полтаві, такі факти є.

Ліверна ковбаса - то справді німецький фразеологізм швидше кумедний, ніж образливий. Однак топовому дипломату про лідера держави перебування так жартувати не варто
Факти ці я знаю, чого - не питайте.
І знаю що з цим борються.

Пане аббате, почитайте початок гілки, там я писав що саме перебрехав Швець. Причому брехав він підло.
   
Re: Про Швеця

Про ковбасу - зі слів знайомих німців ,що нас підтримують - було якраз так як треба.
   
Re: Про Швеця

Про ковбасу - зі слів знайомих німців ,що нас підтримують - було якраз так як треба.
Поговорив з адєсітами за Адєсу.
Вони зрозуміли, що він в курсє дєла.
   
Re: Про Швеця

Я не заперечую справедливість ваших зауважень, вони мають резони

також бачу низку інших дрібних маніпуляцій, перекручень, неточностей і помилок Швеця

Не закликаю йому вірити

Однак його подачі можуть бути корисними, щоб знайти першоджерела важливих заяв і публікацій, які можна вивчити у повному контексті оригіналу і зробити власні висновки

Саме у цьому сенсі вважаю його блог корисними
   
Re: Про Швеця

Я не заперечую справедливість ваших зауважень, вони мають резони

також бачу низку інших дрібних маніпуляцій, перекручень, неточностей і помилок Швеця

Не закликаю йому вірити

Однак його подачі можуть бути корисними, щоб знайти першоджерела важливих заяв і публікацій, які можна вивчити у повному контексті оригіналу і зробити власні висновки

Саме у цьому сенсі вважаю його блог корисними
Швець- це звичайна чекистська кумовка. І сам чекіст, до речі.
Як Шарій, наприклад.
   
Re: Про Швеця

Я не заперечую справедливість ваших зауважень, вони мають резони

також бачу низку інших дрібних маніпуляцій, перекручень, неточностей і помилок Швеця

Не закликаю йому вірити

Однак його подачі можуть бути корисними, щоб знайти першоджерела важливих заяв і публікацій, які можна вивчити у повному контексті оригіналу і зробити власні висновки

Саме у цьому сенсі вважаю його блог корисними
Згодна з Вами, але ж бачите, як народ масово реагує - буквально всьому вірить, не напружуючись на перебирання, де факти, а де переспіви з певної точки зору, аби тільки знайти підтвердження своїм переконанням
   
Re: Про Швеця

Крадіжки люблять тишу.
Чим численні боти і не боти тут і займаються, постійно пропонуючи стулити пельку,
даючи пораду піти на фронт, якщо ставиш невдобні питання.
А якщо ні те ні інше не допомагає, то доповідь або одразу бан, якщо є можливість,
як вчора в гілці про рятування азовців. Боти понапридумували якісь іпсо та багато іншого.
Приписувати зраду за невдобні питання це шлях внікуди, це проторення шляху.
коли черговою перемогою скористаються чергові негідники, подобається вам
мій висновок чи ні. Час покаже хто де...
   
Re: Про Швеця

Крадіжки люблять тишу.
Чим численні боти і не боти тут і займаються, постійно пропонуючи стулити пельку,
даючи пораду піти на фронт, якщо ставиш невдобні питання.
А якщо ні те ні інше не допомагає, то доповідь або одразу бан, якщо є можливість,
як вчора в гілці про рятування азовців. Боти понапридумували якісь іпсо та багато іншого.
Приписувати зраду за невдобні питання це шлях внікуди, це проторення шляху.
коли черговою перемогою скористаються чергові негідники, подобається вам
мій висновок чи ні. Час покаже хто де...
Ти в кацапстані зара, атріцала?
   
Re: Про Швеця

Згодна з Вами, але ж бачите, як народ масово реагує - буквально всьому вірить, не напружуючись на перебирання, де факти, а де переспіви з певної точки зору, аби тільки знайти підтвердження своїм переконанням

І як народ реагує? Народ ставить питання, а у відповідь замість розтлумачення по суті - ти транслюєш ворожі наративи,
ти зрадойоб, зтули пельку, там знають як краще і в бан.
Як можна в таких умовах вести дискусію?
Дійсно, забити нах на все, одягнути рожеві окуляри и казати що все добре.
Так простіше, розумію.
   
Re: Про Швеця

Ти в кацапстані зара, атріцала?

О, боти підтягують важку артилерію.
Звісно, де ж ще я можу бути, в світі ж місць більш нема.
Прямуй слідом за кораблем, знавець географіі :fuck:
   
Re: Про Швеця

О, боти підтягують важку артилерію.
Звісно, де ж ще я можу бути, в світі ж місць більш нема.
Прямуй слідом за кораблем, знавець географіі :fuck:
А ти, друже, прямуй за Швецем.
Ламаною англійською перекладаю: FO!
   
Re: Про Швеця

А ти, друже, прямуй за Швецем.
Ламаною англійською перекладаю: FO!
Добре, поговорили, набивай пости далі беззмістовним флудом,
в тебе всього за рік це вправно виходить.

Ім'я користувача:
    Ivanseed
Дата реєстрації:
    26 квітня 2021 09:11:51
Повідомлень:
    11 276 (~29 в день)
   
Re: Про Швеця

Добре, поговорили, набивай пости далі беззмістовним флудом,
в тебе всього за рік це вправно виходить.

Ім'я користувача:
    Ivanseed
Дата реєстрації:
    26 квітня 2021 09:11:51
Повідомлень:
    11 276 (~29 в день)
Так де ти зара, котик?
   
Re: Про Швеця

І ще аналітика


   
Re: Про Швеця

Тука вирізав частини інтерв’ю. На Апострофі є повне.
   
Re: Про Швеця

я явно не зелений .

але даний персонаж шкодить Україні
і посилює зневіру в допомозі армії
Генеральна прокурорша України
відкрила 70 кримінальних справ
щодо крадіжок гуманітарки.
Цікаво що вона цим посилює :umnik2:
   
Re: Про Швеця

Генеральна прокурорша України
відкрила 70 кримінальних справ
щодо крадіжок гуманітарки.
Цікаво що вона цим посилює :umnik2:


до чого тут щвець?
   
Re: Про Швеця

до чого тут щвець?

Підняв питання розкрадання допомоги на міждержавний рівень...
От і Генпрокурор мусить реагувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія