Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кандидатура Тімошенко не має перспектив. Секта перекинулася на підтримку стендапера-українофоба

Це логічно, але виглядає смішно

Ми начінаєм КаВеЕн..
   
вы со стрелочкой уже утомили.
Ну все уже поняли вашу мысль.
Клоун.
Клоун.
Клоун.
Еще сто раз повторите в каждой теме.
   
Кто-то только что это наблюдал в Центре? :))))
   
вы со стрелочкой уже утомили.
Ну все уже поняли вашу мысль.
Клоун.
Клоун.
Клоун.
Еще сто раз повторите в каждой теме.

Пост про те, чому штабні Тімошенко почали топити за Зеленсткого.
   
Я сам Pilot. Только что было у нас над Центром (Институтской) НЕЧТО ))) Кто видел?
   
Я сам Pilot. Только что было у нас над Центром (Институтской) НЕЧТО ))) Кто видел?

Нам похрєну на вашу работу. По темі щось є?
   
Пост про те, чому штабні Тімошенко почали топити за Зеленсткого.
Шопоробиш, інтелектуалам подобаються інтелектуали. Проведіть Інтернет на Бесарабський базар і на ФУПі збільшиться кількість прихільників Бариги  :D
   
 :facepalm: запедрилы не могут понять одну важную вещь. не важно кто будет следующий, важно что бы не предыдущий. этот уже показал свою импотенцию, пусть отходит в сторонку
   
Вся штабна тусня перекинута на підтримку кандидатури коміка. Жодної гілки про Тімошенко. Чому?
   
 (tu)

Зірвали маску з "новава ліцца"  :love:
   
:facepalm: запедрилы не могут понять одну важную вещь. не важно кто будет следующий, важно что бы не предыдущий. этот уже показал свою импотенцию, пусть отходит в сторонку

Прикрий піддувало, бо підешь в бан за чорний рот.
   
Шопоробиш, інтелектуалам подобаються інтелектуали. Проведіть Інтернет на Бесарабський базар і на ФУПі збільшиться кількість прихільників Бариги  :D

Можна пару інтелектуальних фраз від Зеленського?
   
Прикрий піддувало, бо підешь в бан за чорний рот.

нах, убогий  :weep:
   
Нам похрєну на вашу работу. По темі щось є?

По теме. Когда Юля победит твой телебуд будет если не совсем то так себе. Самому не противно? чмо?
   
(tu)

Зірвали маску з "новава ліцца"  :love:

Тобто, #новийкурс загнувся, недочикавшись команди "Старт"?
   
Я нахожусь в районе Институтская 25. Реакция наземных служб будет или «как обычно»? )))))

Мне удивительно. ОЧЕНЬ. Если не останется безнаказанным.
   
По теме. Когда Юля победит твой телебуд будет если не совсем то так себе. Самому не противно? чмо?

Сразу в ігнор, час на тебе не буду витрачати.
   
:facepalm: запедрилы не могут понять одну важную вещь. не важно кто будет следующий, важно что бы не предыдущий. этот уже показал свою импотенцию, пусть отходит в сторонку

А для мене важливо, щоб наступний не здав Україну.
Але вам таке не зрозуміти, вам важливо, щоб то був не Порошенко а на все інше вам начхати.
   
Це логічно, але виглядає смішно

Ми начінаєм КаВеЕн..

"Не сектант", а в реальність зануритися бажання немає? Відпишіться, наприклад, тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1024984
   
Я так розумію Розумниця не послухала про их порад та дарма витратила гроші на  туповатого стрептизера та шоу для навіженних?
   
"Не сектант", а в реальність зануритися бажання немає? Відпишіться, наприклад, тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1024984

Тобі надати лінків на 100500 тем, щоб було чим займатися до кінця життя?

По темі щось є?
   
тільки 30 грудня, мені тут сказали що питання про програму зеленського ще #неначасі,
от і завтра запитаю у шановної громади  :shuffle:

   
:facepalm: запедрилы не могут понять одну важную вещь. не важно кто будет следующий, важно что бы не предыдущий. этот уже показал свою импотенцию, пусть отходит в сторонку
70% антирейтинг.  :laugh:
   
Пост про те, чому штабні Тімошенко почали топити за Зеленсткого.
Банально штабом не усвідомлюється, що отгризе він електорат не Порошенка, а саме Тимошенко.
   
тільки 30 грудня, мені тут сказали що питання про програму зеленського ще #неначасі,
от і завтра запитаю у шановної громади  :shuffle:

Думаю не треба витрачати час дарма. Розумна людина не мусить чекати.
   
70% антирейтинг.  :laugh:
Жуля уже була у влади, тому її киш!!!! :pleasantr:
   
Банально штабом не усвідомлюється, що отгризе він електорат не Порошенка, а саме Тимошенко.

Штаьом не усвідомлюється... Такі дурні?
   
Банально штабом не усвідомлюється, що отгризе він електорат не Порошенка, а саме Тимошенко.
Какой феерический долбень. :lol:
   
нах, убогий  :weep:

Так кацапе, твої "думки" трохи важливіші за бруд під нігтями.
   
Какой феерический долбень. :lol:

Прапорщик, ти де виховувався? На якій зоні?
Ти ж по-людськи, звичайно розмовляти не вмієш.
   
Банально штабом не усвідомлюється, що отгризе він електорат не Порошенка, а саме Тимошенко.

А хто казав, що він грає на Тимошенко?

Порохоферма?
   
SOUTH BLOOD Асмодєєц, може ти щось скажеш по темі? Чому вашу секту кинули прати одяг коміка?
   
ТС - сам придумал, сам подрочил :)
   
Тобі надати лінків на 100500 тем, щоб було чим займатися до кінця життя?

По темі щось є?
:facepalm1:

Тобі мало 100500 тeм від таких ж як і ти "не сектантів" де ви хором займаєтеся любов'ю на панамського клептомана? Опуститися на землю і подивитися на дії свого шоколадного бозі вже ніяк?  :(

P.S. Спеціально для "не сектантів": зауваження про відірваність від реалій і колективне самозадоволення на свого бозю і його ворогів - це як раз і є по темі  ;)
   
Прапорщик, ти де виховувався? На якій зоні?
Ти ж по-людськи, звичайно розмовляти не вмієш.
Яке ж ты тупэ. И прапорщик и зона.. Едь уже в вологду, не томи себе душу. :lol:
   
А хто казав, що він грає на Тимошенко?

Порохоферма?
пацаны нажили себе неприятностей, начав вешать на всех подряд ярлык врагов народа, кремлядей и прочее. Здравые люди поняли, шо скорей все наоборот - ферма это и есть Амбрелла. :laugh: 
   
:facepalm1:

Тобі мало 100500 тeм від таких ж як і ти "не сектантів" де ви хором займаєтеся любов'ю на панамського клептомана? Опуститися на землю і подивитися на дії свого шоколадного бозі вже ніяк?  :(

P.S. Спеціально для "не сектантів": зауваження про відірваність від реалій і колективне самозадоволення на свого бозю і його ворогів - це як раз і є по темі  ;)

Не витрачайте час на букви, нікому водичка не треба, якщо відповіді нема.
   
Дремучий патриот от ПР даже не в курсе что такое стендап комик .
   
Дремучий патриот от ПР даже не в курсе что такое стендап комик .
Да дело даже не в партийности. Просто срабатывает механика кучкования подобных. Вот Потроху удалось собрать самых никчемных. И на ФУПе это заметно - листки, бартки и прочие полупокеры шось мэкают, даже не понимая темы.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія