Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Кішка після вакцинації

ФЗВ: Кішка після вакцинації Нове

Кішка 9 місяців. Зробили вакцинацію і я так розумію після неі впав імунітет, підчепила десь лишая.
 
Вже перепробували все і мазі і уколи робили, нічо не допомогає біднятку. Вже 2 місяці прошло. Возили в 3 клініки. Стало тільки гірше.

Ми у розпачі...

Може хто стикався?

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 23:43:44 від pravda
   
Аналізи в клініці робили, якого походження лишай, шо за інфекція?
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

"Чемиспрей" пробовали?
   
Чеми от лишая не поможет. Купите фукорцин я так лишаи лечила у кошек
   
Якісь робили і поставили діагноз стрижучий лишай, кололи вакодерм

От сьогодні знов веземо в іншу клініку сказали шо може кліщ але де серед зими той кліщ взявся
   
Стало тільки гірше..
Ми у розпачі...
а у нее точно лишай?
   
кололи вакодерм
ну вы все правильно кололи, должен был пройти лишай, если это он
   
"Чемиспрей" пробовали?

Ні. Дякую спробуємо, бо вже руки опускаються
Купили кварцову лампу кварцужмо приміщення
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Чеми от лишая не поможет. Купите фукорцин я так лишаи лечила у кошек

Я Чемиспреем у ньюфа лишай на раз-два вывела.
   
а у нее точно лишай?

Да точно потому что перешел на человека но человека легко вылечили а кошка никак
   
Да точно потому что перешел на человека но человека легко вылечили а кошка никак
я за фукорцин, он отлично лечит. правда долго розовая шерсть будет. А вы уже сами решайте, в эффективность чеми я не верю, может на начальных стадиях он и поможет хз
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Ні. Дякую спробуємо, бо вже руки опускаються
Купили кварцову лампу кварцужмо приміщення

Вы для начала купите не Чемиспрей он штука не дешёвая, вдруг не поможет, а купит в аптеке копеешный спиртовой раствор синьки. Это тоже самое в принципе. Только аккуратно а то будете и вы сини и кошка и вся квартира. Дождитесь пока высохнет на ранке.
   
я за фукорцин, он отлично лечит. правда долго розовая шерсть будет. А вы уже сами решайте, в эффективность чеми я не верю, может на начальных стадиях он и поможет хз

Спасибо будем пробовать
   
Фуксин + кислота борна + фенол + ацетон + резорцин + етанол  (ФУКОРЦИН)
http://preparaty.org/info/1825

Необходимо.чтобы не попадал в глаза...антигрибков ое средство
   
Вы для начала купите не Чемиспрей он штука не дешёвая, вдруг не поможет, а купит в аптеке копеешный спиртовой раствор синьки. Это тоже самое в принципе. Только аккуратно а то будете и вы сини и кошка и вся квартира. Дождитесь пока высохнет на ранке.

Спасибо, будем пробовать все а то сил нет смотреть как кошка мучится(
   
Фуксин + кислота борна + фенол + ацетон + резорцин + етанол  (ФУКОРЦИН)
http://preparaty.org/info/1825

Необходимо.чтобы не попадал в глаза...антигрибков ое средство

Я не понял это все входит в фукорцин?

Или это надо самому комбинировать?
   
А  як лікарі диагностують лішай? Зазвичай чешуйки під уф-лампою синім світяться.
   
а у нее точно лишай?
Може бути гормональне, кішка "пройшла люстрацію"? Якщо ні, то скоро почне гонитись...
   
Я не понял это все входит в фукорцин?

Или это надо самому комбинировать?
Всё входит в фукорцин. В обычной аптеке. Если вдруг увидите ребёнка в розовых пятнах,то это от него,хотя чаще от фуксина в ацетоне.
   
А  як лікарі диагностують лішай? Зазвичай чешуйки під уф-лампою синім світяться.

Да під лампою світиться(
   
В мене колись у собака з'явилася на спині невеличка лиса пляма, мокнуча, синє-сизого кольору. Дууже повільно поширювалася, чим і що лише не лікували.
Доки сусідка не порадила траву кошачі яйця(нар.), інакше- філейник. Зробила отвар, протирала пляму, зникла синюшність, перестало мокнути. Я відважилась протерти соком (отруйний), все зникло за лічені дні.
   
Да під лампою світиться(
На одному тому ж місці, чи зявляются нові очаги?
   
Спасибо, будем пробовать все а то сил нет смотреть как кошка мучится(

попробуйте часныком натирать. Против лома нет приема.
   
На одному тому ж місці, чи зявляются нові очаги?

Зявляються нові. Уже десь з десяток(((
   
В мене колись у собака з'явилася на спині невеличка лиса пляма, мокнуча, синє-сизого кольору. Дууже повільно поширювалася, чим і що лише не лікували.
Доки сусідка не порадила траву кошачі яйця(нар.), інакше- філейник. Зробила отвар, протирала пляму, зникла синюшність, перестало мокнути. Я відважилась протерти соком (отруйний), все зникло за лічені дні.

Дякую. А де цю траву ви брали?
   
Зявляються нові. Уже десь з десяток(((
Плохой признак  , мы  лечили уколами у уличного котенка  , все прошло. Ищите форумы  кошатников .
   
Зявляються нові. Уже десь з десяток(((
Я знаю, що у людей вилікувати лішай під волосяним покровом практично неможливо без повного гоління.
Зможете поголити котика- голіть.
У нас знайомі лікували-лікували маленького приблуду, поки не приїхав свекор, котика в ліс, дівчинку з товстючою косою налисо.
... це була ціла трагедія.
   
Дякую. А де цю траву ви брали?
Ну я влітку в лісі нарвала. Ви можете спитати сушону в аптеці. Робити слід крутий відвар.
   
Ну я влітку в лісі нарвала. Ви можете спитати сушону в аптеці. Робити слід крутий відвар.

Дякую будемо пробувати все по черзі і сподіваюся якийсь метод допоможе
   
Дякую будемо пробувати все по черзі і сподіваюся якийсь метод допоможе
Щось та допоможе обовязково. Інакше не бува.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

я колись свого кота вилікував  від фонаря сампридуманим способом. спочатку лишай і навколо добре промивав ватою з перекиссю - воно спочатку як закипає а потім змивається і біліє. а далі добре промакував йодом і навколо з запасом. і так два рази в день. за тиждень лишая не стало за місяць шерсть видимо підросла. але що то був за лишай і чи лишай взагалі не знаю бо до лікаря не ходили. вилазить шерсть і там такі сірі луски.
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Підібрали якось зовсім мале кошеня на дорозі. Майже лисе та дохле, довго хворіло. Якись уколи спеціал ні, терли йодом та хлоргексином повністью все тіло кожного дня. Довго це все. Жінка вже в роспачі була та втомилась. Предбали кварцеву лампу та кварцювали всю хату кожен день. Це обов'язково. Наш кіт теж захворів. З часом все виправилось, всі живі здорові, шерсть класна аж блистить. Потрібен час

Останнє редагування: 25 лютого 2018 12:19:25 від Kovbasa
   
Друзі дякую за поради ви надихаєте далі боротися за котика
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

я колись свого кота вилікував  від фонаря сампридуманим способом. спочатку лишай і навколо добре промивав ватою з перекиссю - воно спочатку як закипає а потім змивається і біліє. а далі добре промакував йодом і навколо з запасом. і так два рази в день. за тиждень лишая не стало за місяць шерсть видимо підросла. але що то був за лишай і чи лишай взагалі не знаю бо до лікаря не ходили. вилазить шерсть і там такі сірі луски.
Перекись не применял , всегда йодом , причем не обычным , а в аптеки заказывали по моему 10% , то есть крепче обычного , как по мне 100% средство . не раз опробованно , в том числе и на себе , дай бог всем здоровья .
   
Друзі дякую за поради ви надихаєте далі боротися за котика
да, конечно не отчаиваетесь. это все лечится. Хорошее питание, витамины + лечение. Вылечится ваша котейка

и держите нас в курсе пжл как там у кошки дела в дальнейшем
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

А, головне. Інтрунгар. 0,1 мг на кг ваги. Це пілюлі від лішаю для людини. Як почали котам додавати в їжу стало допомогати. Уточюйте дозування для кота у гуглі. Кварцева лампа обов'ьязокво, тільки кота не кварцювати, а приміщення
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

Друзі дякую за поради ви надихаєте далі боротися за котика
Борітесь обов'язково! Добавте ще для підвищення імунітету може вітамінм якісь, бо зараз у всіх весняний авітаміноз. А через слабкий імунітет важко боротись з іншими болячками.
   
Все зрозумів друзі! З новими силами у бій)

Це у нас перший кіт, полюбили ми його дуже)
Життя поділилося на життя до кота і після)
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

пасту з стержня не гелієву, а звичайну шарікову, не перерахувати скільки вилікувала собак і кішок і себе теж, мазати добротно слоєм, достатньо 2 рази, потім вже видно як нова шерстка росте через тиждень десь, ще колись в"єтнамська зірочка допомагала, коли на кінчиках вушок грибок оселявся
   
Re: Дуже Прошу поради любителів тварин! ФЗВ!!

А чего это кошка мучается, лишай не чешется
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія