Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для разрядки и проверки зрения. Про колір плаття

А когда я это платье видела в телевизоре, оно на глазах менялось туда-сюда. Не знаю, что они там крутили, я ничего не трогала.

Вопчем, проклятые пиндосы дурили нашего брата.....
   
на першій сторінці -голубувате-коричньове
на другій -біло-золотаве.

)))) і ніяк інакше.
   
я кручу в голове против часовой, перевожу взгляд на картинку, а она крутится по часовой  :suicide2:
не торопитесь,зафиксируйте в своем представлении крутящуюся в другую сторону,а потом переводите медленно взгляд
   
Нифига. Я пробывал. Сине- черное все равно.

та ну... я вот взял экран и немного наклонил от себя и стал цвет другим ... все зависит от угла отражения от экрана .. йопт
   
та ну... я вот взял экран и немного наклонил от себя и стал цвет другим ... все зависит от угла отражения от экрана .. йопт
брехня.) кручу екран, відстороняю, висвітляю -ніфіга.
як було синьо-коричньовим так і лишається.
   
Я реально видел изначальную картинку бело-бежевой/золотистой/,

а сейчас она сине(голубая)-черная.  ;o
   
вот видите,а некоторые люди,которые этого не видят,будут говорить что так не бывает,она крутится только в одну сторону и вывсеврете-ничего не напоминает

Вона в будь-якому випадку крутиться тільки в одну сторону. Завдяки підібраному градієнту фону і особливостям сприйняття кожною конкретно людиною концентруючись на різних частинах малюнка можливо можна побачити рух в протилежну сторону. Бо це двохвимірне зображення.
В дійсності такий фокус з балериною у вас не вийде. Тільки з двовимірним малюнком.
   
а есть два человека, видящие на одном и том же экране разное??
   
на першій сторінці -голубувате-коричньове
на другій -біло-золотаве.

)))) і ніяк інакше.

не побачив я біло золотавою сукні на жодній з фоток
   
та ну... я вот взял экран и немного наклонил от себя и стал цвет другим ... все зависит от угла отражения от экрана .. йопт
Ну не знаю. Я вижу  сине- черное.  Я уже и с разным освещением смотрел.... Да ну его, прицепилось....зара за...
   
у меня недавно тоже получалось крутить ее в разные стороны,
но вот конкретно эту картинку не получается,
а у Вас именно эту картинку получается в разные стороны крутить?
ага
Подивіться на тінь, так легко повертати
   
А тепер чогось не працює "перамикач" - золотисто-біле, хоч на голову ставай
   
аха, наклонила так, що площина екрану до мене стала під ктуом 90 градусів -тобто повністю до низу.
і ось тільки так побачила щось нагадуюче біле, але коричньовий став стітлішим, але не золотавим.
і очевидно, що кольори спотворені, тобто засвічені.
п.с. причому, працює НЕГАТИВ -білий екран вікна відповіді при такому кути виглядає синьо-чорним.

все ясно.

   
а есть два человека, видящие на одном и том же экране разное??
я с сыном
астонишед с дочерью
   
не побачив я біло золотавою сукні на жодній з фоток

 :laugh: ой брехня-брехня...

   
не працює "перамикач"

это палочки и пигмент в твоих глазах -  от наклона экрана не зависит)
только от интенсивности освещения: чем оно меньше, тем быстрее восстановится, и ты будешь видеть сине-черное платье. Учьоные пишут, что надо 45 мин
   
Вона в будь-якому випадку крутиться тільки в одну сторону. Завдяки підібраному градієнту фону і особливостям сприйняття кожною конкретно людиною концентруючись на різних частинах малюнка можливо можна побачити рух в протилежну сторону. Бо це двохвимірне зображення.
В дійсності такий фокус з балериною у вас не вийде. Тільки з двовимірним малюнком.
есть рядом дети,попросите показать пальцем в какую сторону крутится балерина и тогда поверите если сами не можете увидеть,в этом ничего страшного нет,просто одно из полушарий вашего головного мозга просто очень давно не включалось на оценку окружающего,то есть односторонний  взгляд. А если вы имеете ввиду настоящую балерину,то на большом расстоянии я думаю можно увидеть,но нет знакомых балерин для эксперементов  :D 

Останнє редагування: 27 лютого 2015 22:59:04 від Slx
   
Re: Для разрядки и проверки зрения.

если человек взглянет на платье при ярком освещении, затем уйдет на полчаса в темную комнату и вернется, то, скорее всего, цвет платья для него изменится. :facepalm:

а если постирать? :gigi:
   
аха, наклонила так, що площина екрану до мене стала під ктуом 90 градусів -тобто повністю до низу.
і ось тільки так побачила щось нагадуюче біле, але коричньовий став стітлішим, але не золотавим.
і очевидно, що кольори спотворені, тобто засвічені.
п.с. причому, працює НЕГАТИВ -білий екран вікна відповіді при такому кути виглядає синьо-чорним.

все ясно.
коротше, ясно, з моїми ретінами на всіх девайсах ловити нічого)
   
есть рядом дети,попросите показать пальцем в какую сторону крутится балерина и тогда поверите если сами не можете увидеть,в этом ничего страшного нет,просто одно из полушарий вашего головного мозга просто очень давно не включалось на оценку окружающего,то есть односторонний  взгляд

З півкулями очевидна маячня. Я однаково добре володію обома руками.
   
Re: Для разрядки и проверки зрения.

аха, наклонила так, що площина екрану до мене стала під ктуом 90 градусів -тобто повністю до низу.
і ось тільки так побачила щось нагадуюче біле, але коричньовий став стітлішим, але не золотавим.
і очевидно, що кольори спотворені, тобто засвічені.
п.с. причому, працює НЕГАТИВ -білий екран вікна відповіді при такому кути виглядає синьо-чорним.

все ясно.

Тобто золотисте - це негатив від синього, біле - негатив від чорного. Отже чомусь дехто бачить цю сукню в негативі. Питання чому
   
Ось схема інверсії кольорів
   
працює НЕГАТИВ


НЕТ


негатив (инверсия) из белого делает черный, а из коричневого-золотистого - синий. ЭТО НЕ ТО

на самом деле:

то, что все видят бежевым/золотистым тощо - это ЧЕРНЫЙ
то, что все видят белым/голубоватым - это СИНИЙ
   
З півкулями очевидна маячня. Я однаково добре володію обома руками.
Ну вот можно прочитать,проанализировать и поспорить http://b-t.com.ua/test_l_r.php или http://vobzore.com/tests/test-0324-2.php

Останнє редагування: 27 лютого 2015 23:05:56 від Slx
   
Ось негатив


Якраз золотисто біле
   
На первой - белое с холодными тенями плюс золотистая охра. Монитор IPS...
   
Тобто золотисте - це негатив від синього, біле - негатив від чорного. Отже чомусь дехто бачить цю сукню в негативі. Питання чому
трохи не так.
золотисте в моєму випадку ( а я бачу приглушенний коричньовий) це висвітлений коричньовий.
а приглушенний синьо-голубий -став білим.
зате біле вікно відповіді стало темно-синім.
а блідо-сірі поля навкруги вікна -стали білими теж.
цікава картинко.
екран дивиться донизу, я бачу відображення майже пласким -під кришкою)))
   
Ті хто бачуть сукню золотисто білою - золотистого кольору матерія чи рюшики?
   
Ось негатив
Показати зображення...
Якраз золотисто біле
пісець, тільки не таке.
там де біле -має бути золотаве.
а де жовте - біле.  :facepalm1:
це хфотошоп?
   
Ті хто бачуть сукню золотисто білою - золотистого кольору матерія чи рюшики?

рюшки. і спина зверху.
   
Ті хто бачуть сукню золотисто білою - золотистого кольору матерія чи рюшики?
рюши коричньові, а потім -золоті.
))))
   
пісець, тільки не таке.
там де біле -має бути золотаве.
а де жовте - біле.  :facepalm1:
це хфотошоп?

Це та сама сукня в негативі
   
Синя чорна,  инфа от производителя ))
   
Це та сама сукня в негативі
тоді не негатив, йожа має рацію.
а що?
   
пісець, тільки не таке.
там де біле -має бути золотаве.
а де жовте - біле.  :facepalm1:
це хфотошоп?

От ви і впіймалися. Те що біле з золотим в негативі ніяк не може бути білим з золотим в позитиві. Значить це у вас шось з зором чи півкулями не те. А ті хто бачуть сукню чорно синьою - у тих все в порядку  :-B
   
З трьох людей, котрі дивляться на монітор, один бачить біло-бежеве, жвоє - синьо-чорне. Факт. при обнакових умовах і куті зору, без попередження про щось незвичне.
   
З трьох людей, котрі дивляться на монітор, один бачить біло-бежеве, жвоє - синьо-чорне. Факт. при обнакових умовах і куті зору, без попередження про щось незвичне.

Я вже математично довів шо сукня чорна з синім :-)o
   
тоді не негатив, йожа має рацію.
а що?

А те що вам тепер на 100% не можна довіряти навіть власному зору  :sad:
   
Я вже математично довів шо сукня чорна з синім :-)o
Та это изначально понятно было. И чего такой ажиотаж?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія