Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Итак, пятница

Итак, пятница

   
Re: Итак, пятница

Я не знаю чи українським тубільцям відомо, що на заході зараз кампанія щодо нормальності ожиріння.
   
Re: Итак, пятница

,Итак, пятница
Показати зображення...
;o
Добре що майже закінчилася.
   
Re: Итак, пятница

   
Re: Итак, пятница

Показати зображення...

над дамою посміялися і сміються, а вона вирішила , що звізда ...
   
Re: Итак, пятница

Яка вам справа до того, як виглядають інші люди? Чому вас турбує зовнішність незнайомих вам людей?
   
Re: Итак, пятница

Яка вам справа до того, як виглядають інші люди? Чому вас турбує зовнішність незнайомих вам людей?
я б і одну й другу.
Люблю повненьких дамочок  :super:
   
Re: Итак, пятница

американка шикарно выглядит, алена не айс

а я то думаю чего в фейсбучке эту алену обсуждают в связи с прапором. теперь понятно
   
Re: Итак, пятница

Яка вам справа до того, як виглядають інші люди? Чому вас турбує зовнішність незнайомих вам людей?
тут не то

обсуждение можно ли позировать голой обернувшись флагом своей страны. как то так
   
Re: Итак, пятница

тут не то

обсуждение можно ли позировать голой обернувшись флагом своей страны. как то так
судя по фотам, можна
   
Re: Итак, пятница

американка шикарно выглядит, алена не айс

а я то думаю чего в фейсбучке эту алену обсуждают в связи с прапором. теперь понятно
американка примерно на 20 кг меньше весит
   
Re: Итак, пятница

американка примерно на 20 кг меньше весит
ніфуя.
то наша з голоду пухне при зеленій владі.
   
Re: Итак, пятница

гарне фото Альони
Галас -вийшов її альбом новий.

в неї серія фото, які мають викликати галас.
Вона з цим справилася на відмінно.

п.с. упоротим патріотам, які натягують сову на глобус і множать несенітниці з приводу використання прапора - уйміться, в цих фото немає жодного паплюження.
прапор використовується в гарній фотосесії с сюжетом ню. чи доречно? а чому ні? немає жодної ознаки приниження чи презирства, а навпаки - майже пафосний сенс перформанса.


дивимось уважно.

   
Re: Итак, пятница

Формат для фомы
   
Re: Итак, пятница

а я то думаю чего в фе

...що занадто , то не здраво...:)))
   
Re: Итак, пятница

супер класна реклама для відбілювача шкіри
   
Re: Итак, пятница
PAL

над дамою посміялися і сміються, а вона вирішила , що звізда ...
пробачаюся за кацапське джерело, але дуже вже в тему!

   
Re: Итак, пятница

Я не знаю чи українським тубільцям відомо, що на заході зараз кампанія щодо нормальності ожиріння.
Что ж тут нормального? Больные на голову что ли? Это сразу и давление и автоматом все сердечно-сосудистые патологии, и жировой гепатоз, и проблемы с суставами, и т.д. Даже коронавирус чаще поражает людей с ожирением.
   
Re: Итак, пятница

обсуждение можно ли позировать голой обернувшись флагом своей страны. как то так
Якби вділа купальник в кольорах прапору - це одне. Але обвивати 'пісєчку' націонаьним прапором таки було не варто. Шоумени і вумени інколи зариваються зі своєю рекламою
   
Re: Итак, пятница

Якби вділа купальник в кольорах прапору - це одне. Але обвивати 'пісєчку' націонаьним прапором таки було не варто. Шоумени і вумени інколи зариваються зі своєю рекламою

Погоджуюсь і скажу навіть сильніше. Реально огидно.

І не у повноті справа, а у тому, що за ці прапори покоління людей боролись і проливали кров, віддавали життя.

І абсолютно не для того, щоб якісь нарцистичні хв**ди прикривали цими прапорами свої сороміцькі місця для дешевого піару  :X
   
Re: Итак, пятница

Чорношкіра американка з природнім пружним тілом, так, що не ку-кукс-кланівці штибу Інанни - можуть сприймати спокійно це фото. Ніжку обіп'яло ніби брюки славні такі і ніби навіть джаз десь там має вдалині трохи відчуватися.

А з прапором України - нога виглядає точнісінько як у клоуна.
Можливо, все, як і в житті - з цими країнами.
   
Re: Итак, пятница

https://www.youtube.com/watch?v=kvJElTaR5kM&list=RDkvJElTaR5kM&start_radio=1&t=16&ab_channel=A-YEON
Дуже талановита і гарнюсінька
Кореянка
A-YEON- це нік
Звати її Hyojin Sung
30 років
Не замужем
   
Re: Итак, пятница

Дуже талановита і гарнюсінька
Кореянка
A-YEON- це нік
Звати її Hyojin Sung
30 років
Не замужем
https://youtu.be/mRXeWgC2fFY

Блін один трансів постить інший корейок, так нація може вимерти. Треба вам вимкнути інтернет і світло.
   
Re: Итак, пятница

тут не то

обсуждение можно ли позировать голой обернувшись флагом своей страны. как то так
Алєну, важко назвати патріоткою, тому і обговорють...

Ватна людина, яка не любить Україну, хайпить щоб бути центром уваги.
   
Re: Итак, пятница

гарне фото Альони
Галас -вийшов її альбом новий.

в неї серія фото, які мають викликати галас.
Вона з цим справилася на відмінно.

п.с. упоротим патріотам, які натягують сову на глобус і множать несенітниці з приводу використання прапора - уйміться, в цих фото немає жодного паплюження.
прапор використовується в гарній фотосесії с сюжетом ню. чи доречно? а чому ні? немає жодної ознаки приниження чи презирства, а навпаки - майже пафосний сенс перформанса.


дивимось уважно.


Вата... Тому питання в моральній площині а не естетиці, Француська революція, там жінка ідейна революціонерка, навіть по історії. А тут ... Просто вата.
   
Re: Итак, пятница

Блін один трансів постить інший корейок, так нація може вимерти. Треба вам вимкнути інтернет і світло.

Інший - дівчаток та жіночок
Дуже талановитих
Людям подобається

Вона - талант
А ти - чoго нема настрою в суботній ранок в Канаді?
Попав в 53%?
Не переживай.
Байден вам допоможе
Бігти назад в Україну не прийдеться
На тобі ще одно із її виконань


   
Re: Итак, пятница

тут не то
обсуждение можно ли позировать голой обернувшись флагом своей страны. как то так
Труси і плаття в кольорах прапору США дуже популярні B-)
   
Re: Итак, пятница

Я не знаю чи українським тубільцям відомо, що на заході зараз кампанія щодо нормальності ожиріння.

У вас є своя голова на плечах. Я колись комплексувала, коли носила розмір М. От таким як я може і потрібен бодіпозитив, а фотошопити XXXXL і казати, що це красиво - маячня.
   
Re: Итак, пятница

Я не знаю чи українським тубільцям відомо, що на заході зараз кампанія щодо нормальності ожиріння.

бо жерете,як свині, а потім розказуєте, що це нормально !  :laugh:

у дами навіть не ожиріння, а якась хвороба
   
Re: Итак, пятница

Яка вам справа до того, як виглядають інші люди? Чому вас турбує зовнішність незнайомих вам людей?

А у своєї "неймовірної" подруги не поцікавились, чому?

Дві старушки товстушки, здивуйте своїх чоловіків. для різноманітності, замість серління на фупі, зробіть по мінєту їм.

на велику дупу не знайдеш зручних трусів.

Але ще можна підрости до авіаносця!
принаймні очі у неї жиром не запливли і не стали маленькими щілками. Я такі бачила.

І це лише декілька цитат ...

   
Re: Итак, пятница

А у своєї "неймовірної" подруги не поцікавились, чому?

І це лише декілька цитат ...
Гм..
Я не подруга Інанни, але вона тут права.. зайчег-Асті не така вже й пухнаста..
   
Re: Итак, пятница

Блін один трансів постить інший корейок, так нація може вимерти. Треба вам вимкнути інтернет і світло.
А Ви переживаєте за українську націю здалеку?
   
Re: Итак, пятница

Гм..
Я не подруга Інанни, але вона тут права.. зайчег-Асті не така вже й пухнаста..

Дякую за неупередженість. Тут таких людей небагато.
   
Re: Итак, пятница

Гм..
Я не подруга Інанни, але вона тут права.. зайчег-Асті не така вже й пухнаста..
зайчег Асті ніколи не критикувала зовнішність жінок.
Тільки двох потворних товстодупих шизофренічек, виключно у відповідь на напади щодо моєї зовнішності.
   
Re: Итак, пятница

зайчег Асті ніколи не критикувала зовнішність жінок.
Тільки двох потворних товстодупих шизофренічек, виключно у відповідь на напади щодо моєї зовнішності.

Дай цитату, де я нападала на твою зовнішність. Я завжди була лише компліментарною.

На зовнішності повернута саме ти - і не тільки по відношенню до нас, а і до Віри, Карофффки і т.д.

Too bad your alleged hot looks do nothing for you  :K
   
Re: Итак, пятница

Ваня, я не була помічена у брехні.
З чим зайшли, те і отримали.
Копирсайся в своїх навіжених дописах сама, все одно крім фупу у тебе в житті нічого немає.

   
Re: Итак, пятница

Девочки, не ссорьтесь )
   
Re: Итак, пятница

Девочки, не ссорьтесь )
И тут Профи, весь в белом!  :laugh:
   
Re: Итак, пятница

Ваня, я не була помічена у брехні.
З чим зайшли, те і отримали.
Копирсайся в своїх навіжених дописах сама, все одно крім фупу у тебе в житті нічого немає.

Та ти що? Don't worry - компендіум цитаток "пухнастого неймовірного сонечка" is coming up  :K

В мене, дорогенька, є все, чого у тебе нема - і тому тебе так ковбасить. Діамантова обручка, хороший порядний і люблячий чоловік, родина і не тільки.

А у тебе лише твоя generic дупа  :facepalm1:
   
Re: Итак, пятница

Вань, ну всі і так знають чого тебе ковбасить який місяць, і знають з-за кого.
Гадаю він теж знає, і це трошки тішить його его. Тішило б більше, як твоя дупа булаб хоча б на 4 розміри менша.
Не моя провина, що ти не його смаку.
Чогось при наявності діамантіка і чоловіка ти бігаєш на фуп в істериці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія