Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продовжуємо ремонтувати Кьольн)) Вибираємо підлогу))

А ми продовжуємо Ремонт у Кьольні))
Вибір Підлоги))



пс. На жаль останніми днями мало сиджу в інтернеті((—— і не встигаю всім відповісти на питання))
Але не хвилюйтесь аж так))—— скоро вже переідемо і відосиків та фоточок буде багато))
   
Цікаво. Дійсно США та Європа по тому що прийнято класти на підлогу розійшлись далеко. В нас або планка суцільного дерева, або планка інженерного дерева де ціна порода це 2-3 мм на поверхні, або карпет (звичайно спальні та другий поверх), або плитка на першому поверсі (там де немає зими). Ці всі різновиди ламінатів якось тут не прижились.
   
Цікаво. Дійсно США та Європа по тому що прийнято класти на підлогу розійшлись далеко. В нас або планка суцільного дерева, або планка інженерного дерева де ціна порода це 2-3 мм на поверхні, або карпет (звичайно спальні та другий поверх), або плитка на першому поверсі (там де немає зими). Ці всі різновиди ламінатів якось тут не прижились.
все то же у нас. У кого есть бабло кладут дерево
   
стелять ковралін з другого поверху
   
Блін(((
Дивно——
Дві теми однакові відкрилися((
Щось в мене голова зовсім забита зараз з тим Ремонтом(((
   
А сучєчкі де поділися?
Максімка, агов))
   
Сподіваюся що сьогодні вже достелю))
Всього пішло в мене вже приблизно годин 16.
Ще трошки зарізок та кухня залишилась.
Завтра сподіваємося переіхати вже.
   
стелять ковралін з другого поверху
а зачем?
никто толком объяснить не смог
Так принято и все
   
Re: Продовжуємо ремонтувати Кьольн)) Вибираємо підлогу))

а зачем?
никто толком объяснить не смог
Так принято и все

Тонкі перекриття. Якщо хтось взутий ходить нагорі по паркету, то внизу воно сильно грюкає.
Ну це така в мене версія.
З другого боку босим приємніше ходити, на встаєш на холодну підлогу босими ногами.
Ну і швидше і дешевше, що є, мабуть основним фактором.
   
Ну і швидше і дешевше, що є, мабуть основним фактором.
оно ж негигиенично и антисанитарно, этот ковролин
народ жалуется, что линолеум не отмыть
так в сравнении с ковролином, то хирургический вариант!
   
оно ж негигиенично и антисанитарно, этот ковролин
народ жалуется, что линолеум не отмыть
так в сравнении с ковролином, то хирургический вариант!

Я ложил все эти виды полов.
Как по мне наилучший——натуральное дерево в небольших формах на клей.
Самый дорогой что я ложил был как раз такой—— мелкие паркетины натуроального дерева ложатся на клей. Около 100 евро / метр стоил тот.
В Шикарной Квартире(с) в Черновцах у меня лежат виниловые полы—— никаких проблемм не было с ними.
Сейчас—— докладываю высококачественный Ламинат нового поколения.
Завтра надеюсь закончу уже))
   
Тонкі перекриття. Якщо хтось взутий ходить нагорі по паркету, то внизу воно сильно грюкає.
Ну це така в мене версія.
З другого боку босим приємніше ходити, на встаєш на холодну підлогу босими ногами.
Ну і швидше і дешевше, що є, мабуть основним фактором.

Американці звикли до карпету у в спальнях. Для них це догма як для украінців стіна має бути в дві цеглини. І справа зовсім не в грошах, будинки від 5 мілліонів долларів мають спальні в карпеті. Так само 5* готелі будуть мати підлогу а карпеті, а 2* щось під дерево. Go figure.

Останнє редагування: 27 червня 2021 23:40:20 від Dobre
   
Самый дорогой что я ложил был как раз такой—— мелкие паркетины натуроального дерева ложатся на клей. Около 100 евро / метр стоил тот.
Наш козаченьки так можуть понтуватись. Зафуярять паркета, половину бабла на ремонт витрачають на таку підлогу.
Після чого закривають 80% паркету рагульськими килимами й доріжками, а коли гості прилазять то вони понтуються, " а от осьо я тут такий паркет дорогий поклав" :gigi:
   
Re: Продовжуємо ремонтувати Кьольн)) Вибираємо підлогу))
nik

Наш козаченьки так можуть понтуватись. Зафуярять паркета, половину бабла на ремонт витрачають на таку підлогу.
Після чого закривають 80% паркету рагульськими килимами й доріжками, а коли гості прилазять то вони понтуються, " а от осьо я тут такий паркет дорогий поклав" :gigi:
:gigi:
   
просто той карпет міняти треба раз в 3-5 років, мало хто хоче заморочуватись, краще підлога і невеликий коврик там де хочеться
   
Який клас ламінату ?
Якшо 33 то саіпісь.
   

Я ложил все эти виды полов.

Самый дорогой что я ложил
Сейчас—— докладываю высококачественный Ламинат нового поколения.
Как-то непоследовательно, а еще филолог, нужно было писать "долаживаю".
   
Який клас ламінату ?
Якшо 33 то саіпісь.

Вище))
35— тий по ходу))
Реально крутий))
   
Re: Продовжуємо ремонтувати Кьольн)) Вибираємо підлогу))

Вище))
35— тий по ходу))
Реально крутий))

 :facepalm1:

В чому крутість куска дошки, положеної на підлогу
Вона гріє повітря?
Вона самовентілюється?
Вона грає музику, коли по ній ходять ?....

В тебе, дійсно, чувак, щось не так в макітрі.....
(нитка хоча би є ?)


   
:facepalm1:

В чому крутість куска дошки, положеної на підлогу
Вона гріє повітря?
Вона самовентілюється?
Вона грає музику, коли по ній ходять ?....

В тебе, дійсно, чувак, щось не так в макітрі.....
(нитка хоча би є ?)

1. Естетично.
2. Довговічно.
3. Вологостійке.
4. Толерантно до подряпин.
5. Екологічно чисто.
Ну і ще декілька параметрів))
" круто"—— в порівнянні з іншими видами підлог.
   
Клийонка рулит...
...мозгами...
   
А мы без мозгов жили и жить будем...
   
кадра придет и перечитает, ей нравится
   
Я покупал квартиру с готовым ремонтом,потому что делать его это не на мои нервы.Так у меня тоже плитка была на полу по всей квартире ,включая спальню и детскую причём тёплый пол никто не делал.Такое себе удовольствие  просыпаться и вставать на холодную плитку зимой.Спросил у мастеров что можно сделать.Сказали снимать плитку и на неё ложить что я захочу.Я как представил себе этот гемор сказал ну его нахер и положил паркет поверх плитки  :laugh: И ничего страшного вроде.Есть конечно небольшой перепад,но мне как-то пофиг и никто его особо не замечает
   
Ой мля... :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія