Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мир Дикого Запада/Westworld

Re: Мир Дикого Запада/Westworld

как у вас хватает терпения дожидаться очередных серий? я интересные сериалы качаю только сезонами, что б смотреть так, как хочется.

А ведь я десяток сериалов сразу так смотрю по одной серии в неделю.  :laugh:
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

А ведь я десяток сериалов сразу так смотрю по одной серии в неделю.  :laugh:
та ну нах. это надо иметь терпение, как подпольщика в гестапо. :)  я уж лучше буду терпеть до конца сезона, что все сразу скачать.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Я думаю серед тих хто приїзджає та навіть керує цим парком людей небагато. Хопкінс наплодив андроїдів і грається в "роботов-вершителей и роботов-исполнителей".  І вся "изюминка" серіалу в "здогадайся хто андроїд"  ;)
А я думаю, що сенс фільму ще глибший.
Коли компаньйон Хопкінса Bernard Lowe, користуючись принципом "Бритви Оккама", припустив ідею саботажу (втручання когось в програму), Хопкінс відповів йому, що проблема в тому, що ці створіння дуже скомпліковані і вимовляючи потрібні слова, вони (Хопкінс і Бернард) творять життя з хаосу. А не можна наслідувати Бога, не пізнавши диявола. За таке Вільям О́ккам спалив би їх на вогні.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Подивився дві серіі. Мальоха фільмец висажує на тему про існування в матриці. 
Дуже класно знятий.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Актори класні. Тільки поки шо гри не видно. Невже вирішили поступово розкривати.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Знайшов з українським дублюванням.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

На хрена тебе Украинское дублирование???

Посмотрел вчера две серии. На троечку. Медленно, очень медленно развивается сюжет, хотя уже понятно что дальше будет
Такое впечатление что из зо всех сил тянут на 13 эпизодов...
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Подивився дві серіі. Мальоха фільмец висажує на тему про існування в матриці. 
Дуже класно знятий.

а ми і є продукт, як все навколо нас, іншої цівілізаціі, не знаю який в тому сенс, алє якщо за сто з чимось років після появи єлектрики ми вже намагаємося грати в бога, то це лише питання часу коли в нас вийде
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

А я думаю, що сенс фільму ще глибший.
Коли компаньйон Хопкінса Bernard Lowe, користуючись принципом "Бритви Оккама", припустив ідею саботажу (втручання когось в програму), Хопкінс відповів йому, що проблема в тому, що ці створіння дуже скомпліковані і вимовляючи потрібні слова, вони (Хопкінс і Бернард) творять життя з хаосу. А не можна наслідувати Бога, не пізнавши диявола. За таке Вільям О́ккам спалив би їх на вогні.

Ну ты понял как вирус распространяется?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

а ми і є продукт, як все навколо нас, іншої цівілізаціі, не знаю який в тому сенс, алє якщо за сто з чимось років після появи єлектрики ми вже намагаємося грати в бога, то це лише питання часу коли в нас вийде

Не исключено что и так, но, согласно теореме Гёделя, мы никогда об этом не узнаем :)
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

На хрена тебе Украинское дублирование???

Посмотрел вчера две серии. На троечку. Медленно, очень медленно развивается сюжет, хотя уже понятно что дальше будет
Такое впечатление что из зо всех сил тянут на 13 эпизодов...

Я оригіналу не знайшов
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Ну ты понял как вирус распространяется?
Так. Через "потрібні" слова.
Maeve, наприклад, всім розповідає про голос, який вона чула.
Dolores голос наказав піти і викопати, я думаю що справжній, револьвер.
"Потрібні" слова керують створіннями, спонукають їх до тих чи інших дій - творять життя з хаосу.

Чи вам це щось не нагадує?
Чи ви ніколи не чули свій внутрішній голос, який постійно вам підказує, що робити?

На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1). Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього (Ів. 1:3).

Людина почала бавитись в Бога.

А далі вже вірус почав передаватися від створіння до створіння, від батька до Dolores, потім від Dolores  до Maeve словами: "У бурных чувств неистовый конец".

Останнє редагування: 16 жовтня 2016 09:42:20 від білий хорват
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Так я теж подумав зразу що долорес відкопала справжній револвер. Це мабуть всі подумали.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

а ми і є продукт, як все навколо нас, іншої цівілізаціі, не знаю який в тому сенс, алє якщо за сто з чимось років після появи єлектрики ми вже намагаємося грати в бога, то це лише питання часу коли в нас вийде

Як думаєш - коли?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Так я теж подумав зразу що долорес відкопала справжній револвер. Це мабуть всі подумали.
Во второй серии когда гость спрашивал у девушки-андроида про пистолет, она сказала: "Что им можно убить того, кого разрешено", т.е. только андроидов. Наврятли гостям выдают оружие которым можно убить других гостей. Поэтому Долорес могла найти только такой, возможно, потерявшийся пистолет.

Останнє редагування: 16 жовтня 2016 10:21:37 від Miner
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Когда будут следующие серии?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Во второй серии когда гость спрашивал у девушки-андроида про пистолет, она сказала: "Что им можно убить того, кого разрешено", т.е. только андроидов. Наврятли гостям выдают оружие которым можно убить других гостей. Поэтому Долорес могла найти только такой, возможно, потерявшийся пистолет.

То був спеціально закопаний револьвер, яким можна убити гостей..... так само як фотографія
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

То був спеціально закопаний револьвер, яким можна убити гостей..... так само як фотографія
Х3, фотография тоже могла тоже кем то из гостей потеряться, ведь нашел он ее случайно, без голоса в голове.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Я оригіналу не знайшов

сказати де торенти качати?  :laugh:
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Х3, фотография тоже могла тоже кем то из гостей потеряться, ведь нашел он ее случайно, без голоса в голове.
Фотографію може і випадково знайшов.
Але, який сенс було будити Dolores посеред ночі і казати їй викопувати "не справжній револьвер"? Якщо "не справжній револьвер" у неї завжди був під рукою.

Останнє редагування: 16 жовтня 2016 11:51:17 від білий хорват
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Фотографію може і випадково знайшов.
Але, який сенс було будити Dolores посеред ночі і казати їй викопувати "не справжній револьвер"? Якщо "не справжній револьвер" у неї завжди був під рукою.
Існування "несправжніх револьверів" зводить нанівець "реалізм" гри. припустимо що "несправжнім револьвером" заволодів "гість" (хто йому то заборонить?). І почне з нього шмаляти, фігня вийде. Скоріше за все безпеку гостей реалізовано на рівні боєприпасів, які розпізнають ціль. "гостю" ніщо не загрожує, а от андроїда, пляшку чи стінку фургону проб'є тільки так  :-)o 
 
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Знайшов з українським дублюванням.

багатоголосий закадровий?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Існування "несправжніх револьверів" зводить нанівець "реалізм" гри. припустимо що "несправжнім револьвером" заволодів "гість" (хто йому то заборонить?). І почне з нього шмаляти, фігня вийде. Скоріше за все безпеку гостей реалізовано на рівні боєприпасів, які розпізнають ціль. "гостю" ніщо не загрожує, а от андроїда, пляшку чи стінку фургону проб'є тільки так  :-)o 
 
Можливо так.
Значить в тому викопаному револьверові могли бути якісь спеціальні боєприпаси, в яких ця функція розпізнавання, гість-андроїд, виключена.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Можливо так.
Значить в тому викопаному револьверові могли бути якісь спеціальні боєприпаси, в яких ця функція розпізнавання, гість-андроїд, виключена.
Достатньо щоб там були звичайні "свинцеві" кулі  ;)
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Вообщем, скоро настанет ппц гостям  B-)
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Як думаєш - коли?

як тільки АІ стане мислити сам по собі, і це до речі може стати скоро, зараз читаю книгу Ешлі Венса про Елона Маска, так от він дуже і дуже перемається що це може бути найбільша катастрофа в історіі людства
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

як тільки АІ стане мислити сам по собі, і це до речі може стати скоро, зараз читаю книгу Ешлі Венса про Елона Маска, так от він дуже і дуже перемається що це може бути найбільша катастрофа в історіі людства

Може воно вже, тойво? А ми - грандіозна симуляція?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Може воно вже, тойво? А ми - грандіозна симуляція?
По моему и в сериале так будет, люди поймут что они тоже грандиозная симуляция
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld
h2o

Може воно вже, тойво? А ми - грандіозна симуляція?
само-собой
я, похоже, заплатил за полное погружение - с вы все симуляция для моего развлечения  B-)
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

само-собой
я, похоже, заплатил за полное погружение - с вы все симуляция для моего развлечения  B-)

 :D сколько хоть платил,помниш?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld
h2o

:D сколько хоть платил,помниш?
нет, говорю ж, полное  погружение :rotate:

Останнє редагування: 16 жовтня 2016 17:25:23 від h2o
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

качаю с кинозала. там только две серии с переводом. больше нет?
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Достатньо щоб там були звичайні "свинцеві" кулі  ;)
Ну добре, з револьверами ми ніби розібрались. А як на рахунок ножів?

От була така сцена, де пробили ножом руку пошуківачу золота. А де гарантія, що то не була реальна людина?

Потім, мужчина в чорному, який неодноразово вбивав ножом. Де гарантія, що він не вбивав реальних людей?

   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Парк дає нам відповідь на питання, яке всіх нас мучає і яке всі самі собі задають.
Що це за питання?

Ким я так насправді є?

Цей парк - це новий світ і ти в тому світі можеш бути ким тільки, курва, захочеш.


   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

качаю с кинозала. там только две серии с переводом. больше нет?
Сьогодні вночі прем'єра третьої серії.
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Анджела Сарафян (англ. Angela Sarafyan, род. 30 июня 1983) — американская актриса. Она родилась в Ереване, Армянская ССР, но в четырёхлетнем возрасте с родителями эмигрировала в США, где впоследствии занималась балетом, прежде чем стать актрисой[2].

В 2000 году Сарафян дебютировала на телевидении в эпизоде сериала «Справедливая Эми»[2]. С тех пор она появилась с гостевыми ролями в «Баффи — истребительница вампиров», «Щит», «24 часа», «Менталист», «Мыслить как преступник», «Закон и порядок: Специальный корпус» и «Американская история ужасов». Также у неё была второстепенная роль в сериале Fox «Хорошие парни» 2010 году[3]. На большом экране у неё были роли второго плана в фильмах «Каблуи» (2007), «Информаторы» (2008), «Любовные раны» (2009), «Старая добрая оргия» (2011), «Сумерки. Сага: Рассвет — Часть 2» (2012), «Роковая страсть» (2013) и «Паранойя» (2013)[2]. В качестве ведущей актрисы, она снялась в фильмах «Красивая жизнь» (2008) и «Невероятные приключения американца в Армении» (2012)[4].

В 2014 году Сарафян получила одну из основных ролей в сериале HBO «Мир Дикого запада» Clementine.

   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

нет, говорю ж, полное  погружение :rotate:

Ото тебе тепер фіг вигрузять!
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Angela Sarafyan


   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Clementine

"Кажуть, що мужчина, який здатний "завести" твоє почуття гумору, також здатний ...   довести тебе до оргазму". (с) Clementine



Останнє редагування: 16 жовтня 2016 22:24:16 від білий хорват
   
Re: Мир Дикого Запада/Westworld

Ну добре, з револьверами ми ніби розібрались. А як на рахунок ножів?

От була така сцена, де пробили ножом руку пошуківачу золота. А де гарантія, що то не була реальна людина?

Потім, мужчина в чорному, який неодноразово вбивав ножом. Де гарантія, що він не вбивав реальних людей?

Показати зображення...
Не знаю  :( , якщо "андроїдам парку" не можна використовувати проти "гостей-людей та гостей-андроїдів" нічого крім вогнепальної зброї, то це гігантська діра в "реалізмі" гри.  Для повної безпеки усе в парку повиннобути зроблено з "наномашин" щоб навіть краваткою не можна було вдавити "гостя" (розлізеться на горлі)  :-)o 

З "мужчиною в чорному" можна бути впевненими тільки в тому що ті хто в нього стріляв точно "андроїди парку"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія