Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

broadband.kyivstar.net

Re: broadband.kyivstar. net

Я працюю ботом від волі і напівставки ботом від водафона в залежності де знаходжусь на даний час :)
)
   
Re: broadband.kyivstar. net

)
десь так
   
Re: broadband.kyivstar. net

380гр за інтернет +tv +170гр за пакет супернетпро
   
Re: broadband.kyivstar. net

что ты хочешь, у меня такой тариф, год наза подключил
Все разом WOW + ТБ

125грн за домашний ТВ+унлим100мб домашний инет + телефон + телефон с 6гб инета.
п-ц в чотири рази дешевше ;o
   
Re: broadband.kyivstar. net

а ведь не зря я веточку открывал :lol:

так, "не зря". До того я тебе вважав напів-дурним, а зараз повним йолопом

В Дрогобичі лише два великих інтернет провайдера. І Київстар обслуговує далеко поза 50% інтернет користувачів в місті (якщо не 80%).

До відома ідіотів людей з обмеженим світоглядом: для вас це може бути несподіванкою але не всі люди живуть у Києві або обласних центрах. Мільйони українців живуть в райцентрах, і в малих містах і селах.
Друге (взагалі неймовірне для розуму довбнів): виявляється є міста де немає оператора Воля. І люди з цих міст поголовно мусять вступати в ряди ботів  :facepalm1:
   
Re: broadband.kyivstar. net

То ти з Тернополя?

Я из Киева, но подключился в черную среду в прошлом году, та ссылка на Тернополь прошлого года она была для всех регионов.
   
Re: broadband.kyivstar. net

что ты хочешь, у меня такой тариф, год наза подключил
Все разом WOW + ТБ

125грн за домашний ТВ+унлим100мб домашний инет + телефон + телефон с 6гб инета.

у меня примерно тоже, только без тв.
домашний интернет и тф 12 гиг, 120 мин на другие сети и 120 смс включено.
контракт.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Вони купують картки по кіосках в Харкові, а потім шпарять в неті із свого кацапстану.


 :facepalm1:

IP показує в якій мережі зареєстрована картка а не яка картка. В кацапстані є Київстар?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Ти б хоч на сайт компанії зайшов.
Один інтернет 250грн/місяць.  :lol:
я плачу 155 за безлимит  :pleasantr:
   
Re: broadband.kyivstar. net

так, "не зря". До того я тебе вважав напів-дурним, а зараз повним йолопом

В Дрогобичі лише два великих інтернет провайдера. І Київстар обслуговує далеко поза 50% інтернет користувачів в місті (якщо не 80%).

До відома ідіотів людей з обмеженим світоглядом: для вас це може бути несподіванкою але не всі люди живуть у Києві або обласних центрах. Мільйони українців живуть в райцентрах, і в малих містах і селах.
Друге (взагалі неймовірне для розуму довбнів): виявляється є міста де немає оператора Воля. І люди з цих міст поголовно мусять вступати в ряди ботів  :facepalm1:

саме для таких дебілів як ти там наступним постом йде дисклеймер, який чітко пояснює що і чому
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107942.msg25861316#msg25861316
проте ти ж не читач, ти дебіл.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Га?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Га?
   
Re: broadband.kyivstar. net

я плачу 155 за безлимит  :pleasantr:

А скільки РЕАЛЬНО використовується? Мова за мобільний інтернет?

Останнє редагування: 18 листопада 2021 22:08:58 від paolo
   
Re: broadband.kyivstar. net

оглянитесь вокруг. персонажи, которых вы считаете ботами, помимо обычных ВПН, на чем сидят?
Видно ТС таблєточку забув прийняти...  :gigi:  І зразу боти з київстару попрели косякамі.  :facepalm:  Цікаво в підсвинків буває шизофренія  :S
   
Re: broadband.kyivstar. net

Хм. Ше-м ботів тут бракувало... ))
   
Re: broadband.kyivstar. net

Видно ТС таблєточку забув прийняти...  :gigi:  І зразу боти з київстару попрели косякамі.  :facepalm:  Цікаво в підсвинків буває шизофренія  :S

Попрели, попрели :facepalm1:
   
Re: broadband.kyivstar. net

Я из Киева, но подключился в черную среду в прошлом году
А навіщо була та чорна середа, коли в минулому році можна було підключитись на контракт на тих же умовах (навіть кращих, бо тарифікація місяць а не 4 тижні) в будь який день?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Попрели, попрели :facepalm1:
Наче й осінь скінчилася... Загострення повинно попустити... Але ні. Може вас там опромінюють чимось? Шапочка з фольги захистить від київстарівської ботви!!!  :beach:
   
Re: broadband.kyivstar. net

Не, ну я начинаю уже любить и фуп, и некоторых, слегка оголтелых моих оппонентов.

Сразу скажу, что  ---.broadband.kyivstar.net означает подключение по веревке. А киевстар веревки в рашку не прокладывает. А иногда я еще пишу с ---.mobile.kyivstar.net - что означает, что я пишу через симку, и значит где-то болтаюсь по делу. А еще я иногда пишу с адресов разных украинских провайдеров - как правило при деловых поездках по Украине выхватывается wifi в посещаемых офисах.

И да, товарищи психи, запомните, что в ординаторскую санитаров НЕ ПУСКАЮТ! :) Спрашивать их надо именно в сестринской. :)

Не, я начинаю положительно любить некоторых фуповсих персонажей. :)
   
Re: broadband.kyivstar. net

А навіщо була та чорна середа, коли в минулому році можна було підключитись на контракт на тих же умовах (навіть кращих, бо тарифікація місяць а не 4 тижні) в будь який день?
А це для того, щоб від СБУ сховатися. Ті боти, які з України пишуть, думають що мобільний нет захистить.
   
Re: broadband.kyivstar. net

]А це для того, щоб від СБУ сховатися. Ті боти, які з України пишуть, думають що мобільний нет захистить.

Я не уловил, уже пора оправдываться, становиться на колени и заламывать руки? Или можно еще немного поржать? :)

PS Киевстар не меняет сам по себе тарифы. Поэтому можно много лет на старом и дешевом тарифе.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Я не уловил, уже пора оправдываться, становиться на колени и заламывать руки? Или можно еще немного поржать? :)

PS Киевстар не меняет сам по себе тарифы. Поэтому можно много лет на старом и дешевом тарифе.
Міняє.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Міняє.

Ты ЧЬО шпиьон чо ли? Откуда уважаемый собеседник знает о тарифах в киевстаре, если в киевстаре сидят исключительно одни шпиьоны?

PS Предлагает перейти на "новый", Но не меняет. Как минимум, контрактным абонентам.

PSS Контрактные абоненты - это вообще элита шпиьонских войск, не знали? :)
   
Re: broadband.kyivstar. net

Но не меняет. Как минимум, контрактным абонентам.
Міняє.
В мене контракт з 2000р.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Міняє.
В мене контракт з 2000р.

У меня - с 1999. Да, когда-то давно менял. Сейчас не меняет. Я плачу за все свои 150 гривен много лет, куда входит и ТВ и даже 2.5 часа нетарифицируемого времени звонков в рф.

PS Но все, теперь точно спалился... Меня оправдывает только то, что там же бесплатные полтора часа в Польшу и Италию... :)
   
Re: broadband.kyivstar. net

Я плачу за все свои 150 гривен много лет,
З 1999?
   
Re: broadband.kyivstar. net

З 1999?

Нет, в 1999 году был только телефон.
   
Re: broadband.kyivstar. net

Нет, в 1999 году был только телефон.
А зара тільки інтернет?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Б-г-г , "цікаве" визначення , а мо й витлумачення , того слова "контракт" - лише з дияволом буває .

А от навіщо застосоване до укладення домовленості із надавачами послуги мобільного зв'язку - мабуть краще і гіпотези не обмірковувати . ))
   
Re: broadband.kyivstar. net

А зара тільки інтернет?

"Зара" все, включая кривой апплет смар-тв с их базовым ТВ.
   
Re: broadband.kyivstar. net

"Зара" все, включая кривой апплет смар-тв с их базовым ТВ.
І скільки хвилин в тебе на телефоні?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Ну ти хоч на сайт зайди.
А самому слабо?
Вот самый дешевый штатный на сегодня, его можно и с нуля купить и перейти на него, любому, без ограничений: https://kyivstar.ua/tariffs/vash-start 135 грн + домашний интернет в подарок (как и для любого контракта).
При желании, можно найти и дешевле (акционные подключения/тарифы).
   
Re: broadband.kyivstar. net

А самому слабо?
Вот самый дешевый штатный на сегодня, его можно и с нуля купить и перейти на него, любому, без ограничений: https://kyivstar.ua/tariffs/vash-start 135 грн + домашний интернет в подарок (как и для любого контракта).
При желании, можно найти и дешевле (акционные подключения/тарифы).
5 гігов і 100 хвилин на місяць?
Якось хєровастєнько.
   
Re: broadband.kyivstar. net

І скільки хвилин в тебе на телефоні?

Ну вы прям решили досье на меня собрать? Вы точно шпиьон! :)
Я же написал выше - 2.5 часа. В минуты сможете перевести?

   
Re: broadband.kyivstar. net

Я же написал выше - 2.5 часа.
Тобі вистачає?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Тобі вистачає?

На что? На ФУП? С головой. :)
   
Re: broadband.kyivstar. net

На что? На ФУП? С головой. :)
Та нормальне кіно качнуть, це 10-20 гігів.
Чи тобі інтернет потрібен тільки для ХВУПу?
А 150 хв вистачає щоб дзвонити?
по 5 хв. на день?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Та нормальне кіно качнуть, це 10-20 гігів.
Через мобільний інтернет? Навіщо?
   
Re: broadband.kyivstar. net

Та нормальне кіно качнуть, це 10-20 гігів.
Чи тобі інтернет потрібен тільки для ХВУПу?
А 150 хв вистачає щоб дзвонити?
по 5 хв. на день?

Вы так и не поняли, что означает слово "broadband"? :)

Хватает.
   
Re: broadband.kyivstar. net

5 гігов і 100 хвилин на місяць?
Да.
Якось хєровастєнько.
Мне с запасом хватает. Интернета и не помню, когда больше 1 гига уходило с мобилы, почти везде Wi-Fi есть, для тяжелого.
И часа на других операторов и за рубеж тоже хватает.
Впрочем, у меня в тарифе за 150, этого всего больше, но мне бы и по таким нормам хватало.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія