Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
5 серпня 2021 22:06:12
Тобто, я правильно зрозуміла, що масло не має строку придатності - навіть якщо воно куплене було років 10-12 тому - якщо його сьогодні змішати із бензином, то суміш буде придатною для заливання в бензопилу? Бо в минулому році навесні я братові заводила бензопилу - він вже не мав сил шморгать, але я якось не звертала уваги, що він там ще робив - мене тільки попросили її завести - я і завела.

А тепер мені треба це все самій освоювати.
взяти електричну версію. Для дров шнур некритичний.
Мені вже тільки той ствол перепиляти разів 8 і все. Можу і болгаркою, а можу і бензопилу налаштувати. Мені із бензосумішшю ще працювати і працювати, бо на подході ще трімер бензиновий заводити і косити десь соток з 8-10 усякого непотрібу.

попрохати сусіда з пилою. У кожного другого така є. Пару хвилин роботи.

позичити інструмент, зазвичай, складно. Дають в чужі руки неохоче. А самі на своєму допоможуть з задоволенням.
2
5 серпня 2021 21:49:26
Тобто, я правильно зрозуміла, що масло не має строку придатності - навіть якщо воно куплене було років 10-12 тому - якщо його сьогодні змішати із бензином, то суміш буде придатною для заливання в бензопилу? Бо в минулому році навесні я братові заводила бензопилу - він вже не мав сил шморгать, але я якось не звертала уваги, що він там ще робив - мене тільки попросили її завести - я і завела.

А тепер мені треба це все самій освоювати.

взяти електричну версію. Для дров шнур некритичний.
3
5 серпня 2021 21:39:19
нє. такий диск - пряма дорога у травмпункт, а то й ще куди подалі
краще взяти звичайну пилку по дереву і спокійно відпиляти за півгодини із перекурами
Та я кажу, шо тепер треба підібрати до болгарки диск для пиляння дерева. Тим диском вже ніхто нічого робити не буде - той тільки викинути.
Краще вже таку насадку купити
Показати зображення...

https://prom.ua/p1413228824-pila-tsepnaya-elektricheskaya.html

найбільш правильно для глибоких різів
4
5 серпня 2021 17:08:24
В советские времена нам с детства поголовно делали множество прививок, поэтому какого-то массового отторжения к самому факту вакцинации у людей пожилого и среднего возраста быть не должно.
тому ці люди і знають про ускладнення. Чи не в кожного знайдеться в загашнику історія про важко перенесене щеплення.

ще раз.
Якщо Ви декілька разів повторите те саме, всупереч тому, що Вам вже вказували на помилковість тверджень, то вони не перестануть бути помилковими.
По-перше, що таке "антинаучність" у контексті епідеміології? Наука це - висунув теорію, чи гіпотезу і перевіряєш її експериментально.
Поки що експериментально заявлені характеристики - як ото зменшення суттєве ризику захворіти важко та померти вакцини виконують, у країнах, де проведена більш-менш широка вакцинація смертність у відношенні до виявлених випадків і завантаження госпіталів кардинально падає. Взагалі, це напевно перший раз у історії, коли людство перед епідемією почало діяти проактивно і якраз науково: побачили аномалію (спалах нетипічної пневмонії), змоделювали потенціал епідемії, виявили точно причину - новий вид коронавірусу, приняли карантинні міри для зменшення імпакту, почали розробляти вакцини, які точно діяли б проти саме цього вірусу, організували логістику.
Як добре це зробили - це інше питання, але хоч процес є, а не "науково" збирати трупаки по містам та селам і у братські могили скирдувати, притрушуючи вапном і молитися на Боженьку, бити у бубни, ладан смалити і відьом на площах палити.

По-друге НІЯКА вакцина Вам не дасть 100% гарантій і гарантій чого саме? Треба вказувати. Наприклад, не захворіти при такому-то вірусному навантаженні, чи не мати побічних ефектів (тут взагалі ніякий медикамент не дає гарантій відсутності побічних ефектів).

Не хочете щепитися, то не хочете. Гарантій Вам якихось стопудових подавай - отже, чогось боїтеся і не довіряєте. Так і кажіть.

я боюся за родичів похилого віку. Ну так вони і щеплені двічі. За себе не боюся, щільно працював з купою ковідників. Дихав носом. Цієї "вакцини" достатньо. Ніс не пустив. Якби він пропускав, мав якусь приховану вразливість, то серед міріадів мікробів обов'язково знайшовся би хитрюга, який пробив би захист. Але людство ще живе. Захист носом бездоганний. Проти респіраторки в нас є бездоганний вбудований захист. Щеплення на цьому фоні - інфантильна іграшка.
5
5 серпня 2021 16:05:12
Спочатку я бачив побочку на людях похилого віку, і тому вважав...
Массовая вакцинация началась в Украине в последних числах мая.
Вторую дозу начали получать в конце июня.
Сейчас начало августа.

Ты действительно считаешь научным подход, когда выводы делаются на основе низкорепрезентативн ой группы и короткого промежутка времени?

не в нашій країні
6
5 серпня 2021 15:53:41
В исследовании и приведенной в старттопике статье не идет речь о том прививаться или нет.
Там пытаются проанализировать КТО (какая категория) выступает против вакцинации.

дослідження в базі своїй антинаукове. Візьмемо мене за приклад. Спочатку я бачив побочку на людях похилого віку, і тому вважав, що треба робити щеплення молодим. Вони не так ризикують, але вони в основному і розносять заразу. Тому так ми зупинимо пандемію. Але уточнені дані кажуть що щеплення не зупиняє. Натомість суттєво падає тяжкість перебігу хвороби. Окей, нові дані. Відмова від старих поглядів. Тепер щеплення доцільне для людей похилого віку. Вони часто помирають від корони, тому це, незважаючи на ризик побочки, для них вигідне.

Зауваж, ЖОДЕН з поглядів, і старий, і новий, не виступає проти щеплення частини населення. Мова йде про тотальне бездумне щеплення всіх. І цю тотальність стаття бере за основу. Беруть бінарно, або за, або проти, і далі починають городити висновки.

Щодо моїх персональних даних як противника їх вакцинації, то збігів немає. Разі що я вважаю що Гагарін, скоріш за все, в космос не літав. Ну то дрібна фігня.
7
5 серпня 2021 14:52:48
В советские времена нам с детства поголовно делали множество прививок, поэтому какого-то массового отторжения к самому факту вакцинации у людей пожилого и среднего возраста быть не должно.

тому ці люди і знають про ускладнення. Чи не в кожного знайдеться в загашнику історія про важко перенесене щеплення.

ще раз. Антинаучним є масоване щеплення всім вакцини яка не дає гарантію. Це безумство. Які такі вчоні на такому наполягають?
На даний момент виглядає виправданою стратегія щеплення людей похилого віку. Там стовідсотково переваг більше недоліків. Вперед. Тільки без примусу. Давайте якийсь пряник людям, щоб вони робили те щеплення.

А якщо якийсь псевдонауковий баран примушує робити щеплення всім підряд, скажимо, тому хто вже перехворів, то це... ну баран який намагається прикритися наукою. Типа так каже наука. Брехня, наукою там і не пахне. Мого батю науковці кололи за гроші вакцинами від грипу. Дослідження такі. Треба сказати, що наслідки щеплення можуть бути великими або малими. Але не треба парити, що їх взагалі немає. Завжди баланс між побочками та користю.
8
5 серпня 2021 10:39:34
для "високоосвічених" людей. Протиковідне щеплення варто робити здебільшого для людей похилого віку. В них в три рази зменшується вірогідність померти. Поки що все.

Інші заходи довели свою неефективність. Масовані приклади, що воно не працює. І тільки "високоосвічена" людина здатна відкинути фактаж в угоду садистським ідеям-фікс.

Від себе пораджу дихати носом. Це не ідея-фікс. Це реальний захист. Ніс - наш датчик, який відбудовує захист всередині легенів. Це очищувач, підігрівач, обеззаражувач, зволожувач повітря. Це реальні факти, це реальна ефективність проти респіраторного розповсюдження зарази.
9
4 серпня 2021 17:50:23
на їх прикладі бачимо, що ніфіга щеплення не зупиняють розповсюдження хвороби. Але смертність падає.
нічого такого ми не бачимо

в них кілька тисяч заражень в день та динаміка вгору. В нас, для порівняння, менше заражень.

Але вони можуть похвалитися, що майже ніхто не мре. Тут не посперечаєшся.
10
4 серпня 2021 17:44:43
https://9gag.com/gag/a07D2LQ

black latte matters
11
4 серпня 2021 17:32:02
Зараз країна майже повністю вакцинована.

Рік тому зовсім не вакцинована.

на їх прикладі бачимо, що ніфіга щеплення не зупиняють розповсюдження хвороби. Але смертність падає.

тому особам похилого віку бажано зробити щеплення. Від гріха. А іншим необов'язково. Якось так.
12
4 серпня 2021 13:43:16
велика пошана до білорусів, але якщо вони не будуть вкладатися в прикладну науку, то діла не буде. Якість повинна зростати невпинно. В них така ж проблема як і у нас і у рашек. Годуємо олдбоєв, забиваемо на реально корисну науку. Ось і результат.
13
4 серпня 2021 13:40:00
про ножні насоси. Також два поламаних валяються. Вже не пам'ятаю, але ще були приклади їх товарів. Склалося враження чогось дубового, незручного, ненадійного.
14
4 серпня 2021 13:37:20
білорусьге іканамічне чюдо  :weep:
16
3 серпня 2021 23:51:22
а якщо завтра по ТВ розкажуть що саме краще запобігає, зараженню ковідом, 3 удари лопатою по їпалу :laugh:

потім якась комісія (та сама що віщала що в 2019 у Китаї вірус безпечний і він під контролем) визнає то дійство дуже глибоко науковим

а уряди всіх країн світу закуплять 100 тис лопат по 3000 доларів, для лікування власного населення :laugh:

ви повірите? чи будете хоч трохи критично мислити, і хоч якісь питання задавати? :lol:
Одна надежда что ты просто бот и постишь йухню за деньги
Ну а если реально так мыслишь то мне тебя и твоих деток оч жаль. Потому как ты просто туп.

йухня - це нав'язувати речі, які не мають під собою ніякої логіки. Якщо ти переляканий ковідом, то зроби щеплення, зроби собі безпечно. Це логічно. А якщо ти примушуєш інших, то це вже за межами законів. Твоя вакцина не діє пожиттево, не діє стовідсотково, має побочки. Таке примушувати колоти ЗА МЕЖАМИ ЗАКОНІВ.
17
3 серпня 2021 23:42:51
можуть піти заворушення одночасно по кільком країнам. Проти влади.
Маємо за останній час згортання демократії, перехід до ігнорування законів урядами. Зараз буцімто з благою метою. Але коли влада стає абсолютною, неконтрольованою, то логіка подій завжди приводить до йопнутих самодурів, до абсурду.

Конкретно війни не буде. Просто дурдом з владами досягне логічного кінця. Якщо тенденцію не переломити, то люди все більше будуть відучуватися працювати, привчаться отримувати халявні гроші. Це процес що самопідсилюється без протидії. Влада буде вкидати все нові пусті гроші. Все більше халявників. Фінансова піраміда. В кінці великий бздинць.
18
3 серпня 2021 23:25:47
офигеть
это на альфу-центавру?

стіки двигунів знизу, що в іншу галактику зібрався.
19
3 серпня 2021 19:30:21
а пам'ятаєте кейс Семенченко? На нього образилося білоруське кгб. І сидить. Отаке наше сбу.
20
3 серпня 2021 16:38:06
а замість них давайте до луки пошлемо нашого олдбоя, дуже він його хвалив.  B-)

слушна думка. Країна багато чого потребує, але першим кроком вона потребує саме цього. Ми повинні поскидати антиукраїнців хоча б з посад, хоча б позбавити їх титулів. А ще правильніше нахер з країни повикидати. Без глистів різко зростають шанси на одужання.
21
3 серпня 2021 10:20:46
и через сутки нашли повешенным. то есть сутки тело висело и никто его в упор не видел

вышел на пробежку - похитили - убили, ночью повесили
То есть дело раскрыто?  ;o

Полиция весь вчерашний день и сегодняшнюю ночь ищет в этом парке, а убийцы везут повесить именно в этом парке?... нелогично немного...
тобто вчора за цілий день пошуків вони його там не побачили. якби вже питань не повинно бути.

та все зрозуміло. Питання тільки в тому, що будемо робити з такими. Бітум купляти? Наукові звання давати?
22
2 серпня 2021 14:47:10
озвучувалася пропозиція відібрати від кожної країни кілька сотен людей. Випадкових. А з них вони самі обирають тих, хто буде змагатися у конкретному виді. Трохи часу на тренування і вперед на екрани.

це для підняття видовищності, бажання вболівати, стимуляції масової фізкультурки.
23
2 серпня 2021 13:32:49
200 та 400 метрів різні вимоги до організму ставлять. На 200 метрів енергії достатньо майже у всіх, і вирішує більша швидкість спалювання енергії. У спортсмена можна так секунд тридцять спалювати. Для 200 достатньо.
А 400 метрів вже під питанням достатність енергії в м'язах для гліколізу. Не в кожного спортсмена вистачить. Якщо перейде на живлення від атф, то потужність різко впаде.
24
31 липня 2021 11:00:53
в Бердянську заборонено купатися.

Планктона дохера. Раніше риба його жерла. Зараз тільки медузи.
25
29 липня 2021 17:30:54
Зараз ціна на нафту 72 долари, якщо перерахувати на 1000 л, виходить 441 долар. Чому газ дорожчий? Його 1) набагато більше в природі; 2) легше добувати; 3) легше транспортувати; 4) куб газу на 25% десь легший від літра нафти. Зараз банально вигідніше палити нафтою ніж газом, не кажучи вже про те що нафта значно цінніша як сировина.

німеччина та австрія зараз будуть грати на підвищення ціни газу. Торговля через них.
26
29 липня 2021 14:57:24
середня росте із-за чиновників. У них до мінімалки прив'язано. А її штучно тягнуть вгору. Скоро бюджету не буде вистачати суддів та інших утримувати.

так що такий собі привід для радощів.
и не говори
а потом платят сантехникам по 800 грн час, и куда бедному народу податься ? ((
ну разве что в сантехинки  :gigi:

в них такі ціни, бо більшу частину часу сидять без клієнтів. Вони б і раді працювати інтенсивно за менші гроші. А нема.
Тут або все населення привчено звертатися за кожним чихом до спеца, або кожен сам ремонтує, а на поодинокі випадки ціни скотинячі.
27
29 липня 2021 14:48:19
середня росте із-за чиновників. У них до мінімалки прив'язано. А її штучно тягнуть вгору. Скоро бюджету не буде вистачати суддів та інших утримувати.

так що такий собі привід для радощів.
28
29 липня 2021 14:44:23
окрім самої праці, ще треба час та бензин щоб добратися до місця, на закупівлю матеріалу, на пошук клієнта. Ось і виходить дорожче.

Чесно кажучи, простіше самому поміняти. І швидше, і дешевше, і якісніше. Шабашники невигідні.
29
28 липня 2021 15:49:57
автобан - це не просто гарна дорога. Гарна дорога - це за замовчуванням для будь-якого шляху. Це відсутність перешкод. Це або повністю шляхопровід як у японців, наприклад, або часті підйоми над кожною дрібною дорогою. Платня береться не за асфальт, а за рясні залізобетонні конструкції на шляху. Та іншу супутню інфраструктуру.
30
28 липня 2021 14:59:31
на новий рік, скоріш за все, піднімуть.
31
28 липня 2021 13:47:57
платними мають ставати шляхопроводи. Тобто їдеш ти по дорозі. Навколо світлофори, перехрестя, велосипедисти, - швидко їхати не вийде. А над тобою паралельно йде шляхопровід. Там без перешкод летять автівки. І ти такий, ну його нафік, поїду за сто гривень, зекономлю час.

Заїхав на платну, зупинятися не треба, приємний жіночій голос просто повідомляє про факт платності. Летиш. Догнав до точки, з'їхав. Жіночій голос каже який кілометраж, скільки знято з картки.

Ось такий сервіс нам потрібен. Такі інвестиції.
32
28 липня 2021 12:11:58
в них безліч ресурсів, які захід на пару з місцевими олігархами тихенько дерибанять. Поки це робиться, нічого не вдіяти.
33
26 липня 2021 17:45:34
:facepalm1:

Напевно ніколи раніше не було аварій
ти не повіриш не було, за всі роки один раз серед зими дроти було порвало від обледеніння і то менше ніж за добу все полагодили.
світло не вимикали практично ніколи, хіба що пару раз по вулиці коли злісних боржників від електрики відрізали.
Коли у тебе останній раз не було світла?

наприклад, у мене практично кожну ніч немає. Трансформатор на підстанції зі зламаною анцапфою. На підстанції постійно 250 вольт. З урахуванням перекосу фаз, практично всю ніч реле напруги тримає мережу вимкненою, оскільки перевіщує 255 вольт. Погоріла техніка, листи зеленому від мешканців, постійні скандали.

Ось такий реальний сервіс.
34
25 липня 2021 22:45:39
у нас донецьксталь реорганізують в підрозділ метінвесту. Зарплатню зменшують, люди звільняються. Красота.
35
23 липня 2021 23:01:48
Вірус расповсюджується саме через нозальне дихання. Тобто носити маску з відкритим шнобелєм, це все одно що не носити.

???
ой лі?
36
23 липня 2021 23:01:16
Показати зображення...

ніяких наукових підстав для такого малюнку
37
23 липня 2021 22:58:11
на Донбасі посуха. Вчора вночі пару хвилинок дощик після довжезної багатоденної сонячної спеки. На ранок від дощику майже не лишилося слідів. І далі знов прогноз на десять днів Сонце.
38
23 липня 2021 22:57:47
Невже ще хтось кацапам вірить?

сховища. Ми влітку закачуємо туди для Європи, щоб взимку, коли споживання вище за видобуток, це компенсувати.
39
21 липня 2021 17:49:50
голос чудовий. Але чистий тайм чіпляє до мурашок, а в міксі просто приємна пісонька.
40
21 липня 2021 17:40:28
треба уважно дивитися на рейтинг цієї партії після такої заяви. Це багато чого скаже про поляків.

Повна версія