Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Я собі про всяк випадок купив пластикові як у велосипедистів чи занять спортом і вставив пластикові лінзи що витримують удар молотком - єдине що і вони можуть впасти
Звичайним триндець буде зразу
Так,  власне в теорії можна,  але всяке може бути бути,  ніби дурня,  але людина вже недієздатна.

І прикол в тому, що в велосипедні вставки,  наприклад, такі сильні діоптрії вже не вставляються.
   
Так,  власне в теорії можна,  але всяке може бути бути,  ніби дурня,  але людина вже недієздатна
Дієздатна - мало де треба кудись поцілити з автомата
   
Дієздатна - мало де треба кудись поцілити з автомата
Та до чого тут поцілити?)
Мова не про прицілювання,  а просто про рух чи знайти поруч якусь річ)))
   
Та до чого тут поцілити?)
Мова не про прицілювання,  а просто про рух чи знайти поруч якусь річ)))
Ну в мене мінус 5 - тож поруч точно щось знайду)
   
Дієздатна - мало де треба кудись поцілити з автомата

Мені розповідав один пацієнт ,ветеран АТО ще до 22 року що по суті всі у кого погано з зором в їхньому підрозділі поробили операції лазером на сітківці ока. Бо в окулярах там з поганим зором робити нема чого.
   
Мені розповідав один пацієнт ,ветеран АТО ще до 22 року що по суті всі у кого погано з зором в їхньому підрозділі поробили операції лазером на сітківці ока. Бо в окулярах там з поганим зором робити нема чого.

там есть ограничение — начиная с какого-то минуса делать коррекцию лазером нельзя
   
там есть ограничение — начиная с какого-то минуса делать коррекцию лазером нельзя
Та ясно що є обмеження. Тоді з сильними розладами по зору взагалі не брали. Ті що тоді були з сильними порушеннями були непридатні. Військового стану ж не було. Зараз всі придатні крім по суті сліпих
   
Я собі про всяк випадок купив пластикові як у велосипедистів чи занять спортом і вставив пластикові лінзи що витримують удар молотком - єдине що і вони можуть впасти
Звичайним триндець буде зразу

так, таке можна зробить
але є пару нюансів

по-перше, пластик дряпається. Не дай боже брудною ганчірочкою протерти або без чохла до кишені покласти, лінзам хана, значно погіршуються властивості від подряпин
по-друге, у людей 45+ (тут бува у різний вік) починається деградація м'язів очного яблука. У результаті купа проблем:
- треба регулярно відвідувати окуліста та виготовляти нові окуляри, бо старі стають непридатними, занадто сильними
- найгірше, це коли стає треба одні окуляри дивитися вдалечінь, а други - зблизька. Бо без них ані так ані так нічого не бачиш. Й перевести погляд у окулярах, не міняючи стає великою проблемою. Вихід придумали, лінзи зі змінними діоптріями по вертикалі (тобто центр та над ним мінус, нижче центра - плюс), але коштують такі лінзи скажених грошей
   
Мені розповідав один пацієнт ,ветеран АТО ще до 22 року що по суті всі у кого погано з зором в їхньому підрозділі поробили операції лазером на сітківці ока. Бо в окулярах там з поганим зором робити нема чого.

До чого тут лазер на сітківці до окулярів? Щоб позбавитися окулярів, виправляють рефракцію, частіше за все - лазером випаровують частину рогівки (сітківка тут ні до чого). Звісно, що пацієнту з високою короткозорістю таким методом не можна виправити рефракцію повністю, бо тоді від рогівки нічого не залишиться. А на сітківці роблять лазеркоагуляцію (опікові спайки між сітківкою та склерою), яка нібито сітківку укріплює і знижує ризик її розриву і відшарування (як наслідок - повної сліпоти), який ризик тим вищий, чим вищий ступінь короткозорості. Ця операція не поліпшує зір і не позбавляє окулярів і взагалі не знімає ніяких обмежень, які зазвичай встановлюють пацієнтам з високою короткозорістю.
   
Ну в мене мінус 5 - тож поруч точно щось знайду)
Ну,  це трохи легше,  то навіть в мирний час - годєн)
В воєнний час обмежено придатний - це від -8 до -12
   
Ну,  це трохи легше,  то навіть в мирний час - годєн)
В воєнний час обмежено придатний - це від -8 до -12

Здається було завжди від -6
   
Я собі про всяк випадок купив пластикові як у велосипедистів чи занять спортом і вставив пластикові лінзи що витримують удар молотком - єдине що і вони можуть впасти
Звичайним триндець буде зразу

У тебе окуляри? Може ти ще й читати вмієш?  ;o
   
Мені розповідав один пацієнт ,ветеран АТО ще до 22 року що по суті всі у кого погано з зором в їхньому підрозділі поробили операції лазером на сітківці ока. Бо в окулярах там з поганим зором робити нема чого.
На слабших мінусах це канає. На таких великих - вже нє. Або погранична  ситуація.
В будь-якому випадку, певні ризики є, і воєнкоене може заставляти робити таку операцію.

Я, наприклад, і до війни не думав робити,  нафіг нада. Ну і мені вже, здається,  й не можна
   
Здається було завжди від -6
Ніт
Подивіться таблицю в 402 наказі
Від -6 до -8, там визначається індивідуально. А це в воєнний час - автоматично в сторону придатності.

Про то і мова,  судячи з усього, ті придурки депутати,  які оце вигадали,  взагалі  не цікавились, хто ж це зараз може бути обмежено придатним.
Мабуть думали, що там якісь незначні болячки.

Як інакше пояснити перл автора поправки про те, що частину можна відправляти в бойові підрозділи?
   
До чого тут лазер на сітківці до окулярів? Щоб позбавитися окулярів, виправляють рефракцію, частіше за все - лазером випаровують частину рогівки (сітківка тут ні до чого). Звісно, що пацієнту з високою короткозорістю таким методом не можна виправити рефракцію повністю, бо тоді від рогівки нічого не залишиться. А на сітківці роблять лазеркоагуляцію (опікові спайки між сітківкою та склерою), яка нібито сітківку укріплює і знижує ризик її розриву і відшарування (як наслідок - повної сліпоти), який ризик тим вищий, чим вищий ступінь короткозорості. Ця операція не поліпшує зір і не позбавляє окулярів і взагалі не знімає ніяких обмежень, які зазвичай встановлюють пацієнтам з високою короткозорістю.

Я не знаю ні його діагнозу ні яку саме точно операцію йому робили. Лазерна корекція зору є різна,різні методи і прийоми. Залежно від діагнозу. Є і протипокази і купа інших нюансів. Не про те мова зовсім.
   
На слабших мінусах це канає. На таких великих - вже нє. Або погранична  ситуація.
В будь-якому випадку, певні ризики є, і воєнкоене може заставляти робити таку операцію.

Я, наприклад, і до війни не думав робити,  нафіг нада. Ну і мені вже, здається,  й не можна

Це було до великої війни ще при АТО. Ніхто нікого не заставляв. Хлопці кому це було потрібно самі робили. За свої кошти.
   
там есть ограничение — начиная с какого-то минуса делать коррекцию лазером нельзя
Ну і треба після операції уникати значних фізичних навантажень)
   
Ну,  це трохи легше,  то навіть в мирний час - годєн)
В воєнний час обмежено придатний - це від -8 до -12
При мінус 12 - це ж фактично сліпий?)
   
У тебе окуляри? Може ти ще й читати вмієш?  ;o
Інвалід - що в тебе відвалилось? Вже назад причепив?)
   
там есть ограничение — начиная с какого-то минуса делать коррекцию лазером нельзя
Мені казали, що після 40 не рекомендовано робити лазерну корекцію
   
https://t.me/voynareal/87031
Тобто з обмежено придатних зроблять або придатних або непридатних
Думаю таки більше перше ніж друге)
   
Це було до великої війни ще при АТО. Ніхто нікого не заставляв. Хлопці кому це було потрібно самі робили. За свої кошти.
Це зрозуміло
   
При мінус 12 - це ж фактично сліпий?)
Ну нє,  але вже ніц не бачиш без окулярів
   
https://t.me/voynareal/87031
Ну в що допомогло це роз'яснення?
Цікавить,  з якими болячками визнають придтаним)
І які будуть обмеження,  і т д
   
Ну нє,  але вже ніц не бачиш без окулярів

ну, бронік та автомат знайти зможеш? В стінки окопа не впираєшся? Значить придатний!
   
Цікавить,  з якими болячками визнають придтаним)
І які будуть обмеження,  і т д
на зараз можна зрівняти доки мсек і 402 наказ... велика різниця
п.с. через 3 місяці буде новий від кабміна, тоді вже точно знатимемо
   
При мінус 12 - це ж фактично сліпий?)

Такий мінус рідкість. В основному коли мова йде за гостроту зору то ВЛК в першу чергу цікавить яка гострота з корекцією. Тобто скільки ти бачиш рядків таблиці при максимальній корекції твого зору лінзами.Якщо не помиляюсь то щоб бути списаним по старих нормах ти з корекцією не повинен бачити більши ніж чи то два чи три рядки таблиці. При тому без корекції зір перевіряють не таблицею(якщо в тебе він дуже поганий і ти не бачиш першого рядка навіть) а окуліст показує тобі бекілька пальців на руці і покроково до тебе підходить. Якщо ти бачиш наприклад пальці на руці з 2-х метрів то зір без корекції в тебе 0.02. Але якщо ти з корекцією в лінзах бачиш при тому 7 рядків то він в тебе з корекцією 0.7 і ти придатний.Крім того там є ще купа нюансів,це і бінокулярність зору яка і яка різниця гостроти зору в різних очах і дофіга іншого. Я можу в чомусь помилятися бо вчив це дуже давно,поверхнево і не мій профіль зовсім. Та й змінитися могло багато чого. Але в загальному так воно працює.
   
В мене склвдний астмгматизм, причому одне око таке одне таке. Бачу 2 рядка на одне око, а на друге якщо щуритись то трішки третій. Читаю нормуль, але на компі треба більший шрифт робити.
Якщо в далечінь,  то одним оком бачу предмети ближче, але розмитіше, а іншим зда'ться, що предмети далі, але чіткіше. В результаті шо там шо там фіг шо розрізниш.
А ще косоокість. Бінокулярного зору відповідно нема.
Лікарі кажуть цікаві в мене очі і по них можна дисертацію писати  8-)
По астигматизму треба більше 6, а в мене 5.Тому придатниц
По косоокості визначається індивідуально, але написалм обмежено придатний.
   
Окуляри не ногу, бо очі до них звикають і ефекту нуль. Виявив давно, коли замовляв лінзи в оптика нова.
Операцію робити лячно, якби навІть гроші були.
   
В мене склвдний астмгматизм, причому одне око таке одне таке. Бачу 2 рядка на одне око, а на друге якщо щуритись то трішки третій. Читаю нормуль, але на компі треба більший шрифт робити.
Якщо в далечінь,  то одним оком бачу предмети ближче, але розмитіше, а іншим зда'ться, що предмети далі, але чіткіше. В результаті шо там шо там фіг шо розрізниш.
А ще косоокість. Бінокулярного зору відповідно нема.
Лікарі кажуть цікаві в мене очі і по них можна дисертацію писати  8-)
По астигматизму треба більше 6, а в мене 5.Тому придатниц
По косоокості визначається індивідуально, але написалм обмежено придатний.

:(
только 5 тысч евро подтвердят выше описанное
времена тяжелые ныне
   
Ну в що допомогло це роз'яснення?
Цікавить,  з якими болячками визнають придтаним)
І які будуть обмеження,  і т д

Змінять 402 наказ, тоді побачимо...
   
:(
только 5 тысч евро подтвердят выше описанное
времена тяжелые ныне

що за демпінг, я не пойняв?
зараз від десятки зелені
   
:(
только 5 тысч евро подтвердят выше описанное
времена тяжелые ныне
Та ладно. 100 000 грн достатньо, якщо людина справді хвора.
   
Та ладно. 100 000 грн достатньо, якщо людина справді хвора.
вже навіть треба, якщо реально хворий  :lol:
   
Такий мінус рідкість. В основному коли мова йде за гостроту зору то ВЛК в першу чергу цікавить яка гострота з корекцією. Тобто скільки ти бачиш рядків таблиці при максимальній корекції твого зору лінзами.Якщо не помиляюсь то щоб бути списаним по старих нормах ти з корекцією не повинен бачити більши ніж чи то два чи три рядки таблиці. При тому без корекції зір перевіряють не таблицею(якщо в тебе він дуже поганий і ти не бачиш першого рядка навіть) а окуліст показує тобі бекілька пальців на руці і покроково до тебе підходить. Якщо ти бачиш наприклад пальці на руці з 2-х метрів то зір без корекції в тебе 0.02. Але якщо ти з корекцією в лінзах бачиш при тому 7 рядків то він в тебе з корекцією 0.7 і ти придатний.Крім того там є ще купа нюансів,це і бінокулярність зору яка і яка різниця гостроти зору в різних очах і дофіга іншого. Я можу в чомусь помилятися бо вчив це дуже давно,поверхнево і не мій профіль зовсім. Та й змінитися могло багато чого. Але в загальному так воно працює.
По простому якщо в лінзах окулярах бачиш норм то придатний)
   
вже навіть треба, якщо реально хворий  :lol:

Хм...
Таке завжди було.
   
Ниче старички, исходя из возрастной пирамиды населения Украины, у нас имеется в наличии около миллиона мальчиков от 18 до 27 лет. Сейчас главное — не дать им переплыть Тису в этом купальном сезоне!  :-)o
Ну, ты и ЧМО.
   

Цю тему переглядають:

wim amster, White Bunny і 20 гостей
 
Повна версія