Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можна поздоровити ФСБ та їх агентів з блискуче проведеною операцією

Операцією по дискредитації України та українців, де бонусом ще було нацькування одних украінців на інших, східни на західних, малинових та пурпурних, всіх проти всіх.

Повірити в те, що можна було спланувати евакуацію без підготовки обладнаного під карантин місця розміщення прибулих, я не можу, бо навіть семірічна дитина здатна зайнятись питанням, а що далі з прибулими робити. прихильники певної політсили на чолі з віслюком оманським звичайно не цвіт націі, але і вони могли би, якщо не додуматись, то як мінімум здогадатись що прибулих потрібно розмістити на карантин, в місці яке відповідає вимогам.
   
та это херня.. просто стандартные ошибки недолугих.. больше беспокоит все же зачем было летать в Оман
   
так, ви зробили це разом
   
та это херня.. просто стандартные ошибки недолугих.. больше беспокоит все же зачем было летать в Оман

Такі помилки дорослі люди можуть робити тільки навмисно. Бо навіть для прихильники певної політсили це забагато - перегнати на інший кінець світу літак, там організувати евакуацію, а потім «мі не падумалі где будем евакуіррваних размещать!»
   
Операцією по дискредитації України та українців, де бонусом ще було нацькування одних украінців на інших, східни на західних, малинових та пурпурних, всіх проти всіх.

Повірити в те, що можна було спланувати евакуацію без підготовки обладнаного під карантин місця розміщення прибулих, я не можу, бо навіть семірічна дитина здатна зайнятись питанням, а що далі з прибулими робити. прихильники певної політсили на чолі з віслюком оманським звичайно не цвіт націі, але і вони могли би, якщо не додуматись, то як мінімум здогадатись що прибулих потрібно розмістити на карантин, в місці яке відповідає вимогам.





То есть это всё клятi ФСБшники подстроили?
   
То есть это всё клятi ФСБшники подстроили?
-------------
ну а шо, нє?
всьо сходится.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1067632.msg23718668#msg23718668
   
То есть это всё клятi ФСБшники подстроили?

Розділяй та властвуй, старий принцип в дії. Вимастити хохлів в гівно, та нацькувати іх одне на одне, щоб чуби одне одному повиривали, що може бути як не майстерно проведена операція?
   
-------------
ну а шо, нє?
всьо сходится.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1067632.msg23718668#msg23718668


Думаю да,сходится. (tu)
Вирус для этого специально и был придуман!
   
Розділяй та властвуй, старий принцип в дії. Вимастити хохлів в гівно, та нацькувати іх одне на одне, щоб чуби одне одному повиривали, що може бути як не майстерно проведена операція?


да уж.... :(
   
Думаю да,сходится. (tu)
Вирус для этого специально и был придуман!
---------------

Андрей, не стройте из себя дурака. (tu)
   
Операцією по дискредитації України та українців, де бонусом ще було нацькування одних украінців на інших, східни на західних, малинових та пурпурних, всіх проти всіх.

Повірити в те, що можна було спланувати евакуацію без підготовки обладнаного під карантин місця розміщення прибулих, я не можу, бо навіть семірічна дитина здатна зайнятись питанням, а що далі з прибулими робити. прихильники певної політсили на чолі з віслюком оманським звичайно не цвіт націі, але і вони могли би, якщо не додуматись, то як мінімум здогадатись що прибулих потрібно розмістити на карантин, в місці яке відповідає вимогам.
чим не влаштовує медичний центр Нацгвардії України?
   
чим не влаштовує медичний центр Нацгвардії України?

Питай у кураторів віслюка та його оточення, чому потрібно було влаштовувати шоу з евакуйованими, якщо сам не розумієш.

Останнє редагування: 21 лютого 2020 01:08:23 від Dobre
   
Питай у кураторів віслюка та його оточення, чому потрібно було влаштовувати шоу з евакуйованими, якщо сам не розумієш.
а ви спробуйте пояснити
   
а ви спробуйте пояснити

Я вже пояснив, це навмисно спланована операція-вистава по дискридетаціі украінців та України. Хтось здатний повірити що якісь люди були здатні організувати евакуацію з країни на іншому кінці світу, але «забули» організувати прийом евакуйованих дома?
   
Я вже пояснив, це навмисно спланована операція-вистава по дискридетаціі украінців та України. Хтось здатний повірити що якісь люди були здатні організувати евакуацію з країни на іншому кінці світу, але «забули» організувати прийом евакуйованих дома?
це не пояснення, це нічим не доведене припущення
   
Да не нужны уже никакие спецоперации.
Само всё катится.
   
це не пояснення, це нічим не доведене припущення

Це єдине логічне пояснення тому що сталось, якщо у владі працюють люди старші 7-ми років та без видимих вад у розумовому розвитку. Бо програти ситуацію, ось ми зробимо евакуацію, і не подумати що далі, міг навіть віслюк 42-х річний. якщо не подумав, то відчув би хвостом. Тому допустити що це було зроблено випадково, ніяк не можна.
   
Це єдине логічне пояснення тому що сталось, якщо у владі працюють люди старші 7-ми років та без видимих вад у розумовому розвитку. Бо програти ситуацію, ось ми зробимо евакуацію, і не подумати що далі, міг навіть віслюк 42-х річний. якщо не подумав, то відчув би хвостом. Тому допустити що це було зроблено випадково, ніяк не можна.
в чому програш?
   
в чому програш?

Та для тебе один виграш. Бо вся ваша командна діяльність на цьому форумі є спрямована тільки на дескридетацію України та украінців, посіяти сумнів у їх свідомості, розвести та зіштовхнути лобами, натравити східних на західних, в результаті деморалізувати населення та розділити краіну на частини.
   
прихильники певної політсили на чолі з віслюком оманським звичайно не цвіт націі

агент фсб  :laugh:
   
Такі помилки дорослі люди можуть робити тільки навмисно. Бо навіть для прихильники певної політсили це забагато - перегнати на інший кінець світу літак, там організувати евакуацію, а потім «мі не падумалі где будем евакуіррваних размещать!»

шо би вони не падумалі... ці "протести" організували би будь де...
тому шо це питання не людей, а організаторів безладів... тут робота для МВС і СБУ явно
   
Та для тебе один виграш. Бо вся ваша командна діяльність на цьому форумі є спрямована тільки на дескридетацію України та украінців, посіяти сумнів у їх свідомості, розвести та зіштовхнути лобами, натравити східних на західних, в результаті деморалізувати населення та розділити краіну на частини.
так в чому програш?
   
шо би вони не падумалі... ці "протести" організували би будь де...
тому шо це питання не людей, а організаторів безладів... тут робота для МВС і СБУ явно
це можливо, але наші люди і без організаторів можуть гарно впоратись. Вважаєте ні?
   
це можливо, але наші люди і без організаторів можуть гарно впоратись. Вважаєте ні?

Звісно, що людей хтось підбурював і організовував.
Не буває такого без організації.
А ось хто. Це дійсно справа МВС і СБУ.
   
А де гілка, про обурення фупівців, коли в разі не хотіли приймати евакуйованих.

Підніміть буде дуже показово.
Я не можу шукати.  :-)o
   
Такі помилки дорослі люди можуть робити тільки навмисно. Бо навіть для прихильники певної політсили це забагато - перегнати на інший кінець світу літак, там організувати евакуацію, а потім «мі не падумалі где будем евакуіррваних размещать!»

+1
   
Звісно, що людей хтось підбурював і організовував.
Не буває такого без організації.
А ось хто. Це дійсно справа МВС і СБУ.

   
Це єдине логічне пояснення тому що сталось, якщо у владі працюють люди старші 7-ми років та без видимих вад у розумовому розвитку. Бо програти ситуацію, ось ми зробимо евакуацію, і не подумати що далі, міг навіть віслюк 42-х річний. якщо не подумав, то відчув би хвостом. Тому допустити що це було зроблено випадково, ніяк не можна.
Гадаю не випадково.
Це закономірність. Каузальність.
При владі дилетанти . Самовпевнені дилетанти.
Зе казав, що не думає стратегічно. А виявилось, що тактично він також не здатен думати. Як і вся його команда.
Нова демонстрація управлінської немічі від "найвеличнішого".
   
Звісно, що людей хтось підбурював і організовував.
Не буває такого без організації.
А ось хто. Це дійсно справа МВС і СБУ.

В першу чергу влада своїми недолугими діями. Або ж бездіяльністю.
   
https://youtu.be/yaFLukfwJxo

 :lol:

Щойно подивився відео.
Я те ж саме сказав, що і Гончаренко.
Влада -- головний збурювач.
А провокатор -- Дубінський.
   
:lol:

Щойно подивився відео.
Я те ж саме сказав, що і Гончаренко.
Влада -- головний збурювач.
А провокатор -- Дубінський.
Саме так... Оці дурні заяви міністреки ми знаємо куди їх повезуть але не скажимо, саме могло спровокувати людей. Це пряме накручування страху і істерії в суспільстві. Зелені дебіли все роблять для того щоб спровокувати бійню в Україні, все по завєтам Хуйла.
   
:lol:

Щойно подивився відео.
Я те ж саме сказав, що і Гончаренко.
Влада -- головний збурювач.
А провокатор -- Дубінський.

Тут збіглися відразу інтереси Авакова як криз.менеджера що єдиний здатен забезпечити поряпорядок, Дyбінського/Коломойського по дискредитації уряду, і Кремля по дискредитації Украіни
   
Такі помилки дорослі люди можуть робити тільки навмисно. Бо навіть для прихильники певної політсили це забагато - перегнати на інший кінець світу літак, там організувати евакуацію, а потім «мі не падумалі где будем евакуіррваних размещать!»

Бритва Оккама. Зачем бубочка поперся у лікарню Бориспіля за добу до прибуття евакуйованих?
   
чим не влаштовує медичний центр Нацгвардії України?
как чем? Бо там присутствует слово Украина
   
Цікаве відео Лєщєнка з цього приводу
   
То есть это всё клятi ФСБшники подстроили?

Використали пройоб зеленоі влади
чомуб ні?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія