Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

19 квітня планується зустріч радників норманської четвірки

19 квітня планується зустріч радників норманської четвірки, на якій очевидно має бути узгоджений план по кластерам.

Якщо нічого не вдастся узгодити, а кожна сторона залишиться при своїй думці, тоді ресурси на вирішення цього конфлікту дипломатичним шляхом вичерпаються.
   
Хотів би помилятись, але на мою думку ерефія не відводитиме свої війська від українського кордону. Спочатку вона використає створену нею напругу як важіль впливу на Захід для того щоб їй дозволили добудувати та ввести у експлуатацію північний потік - 2, а після того як газогін запрацює вона здійснить агресію бо вже не існуватиме суттєвих стримуючих факторів.
   

 план по кластерам.


хуястерам
   
До плану не дійде. Тоїсть це ви кажете по логіці вашій. До плану не дійде. Оці кластери не дійде до них.
   
Ніякого плану не буде.
   
хуястерам

+
   
Хотів би помилятись, але на мою думку ерефія не відводитиме свої війська від українського кордону. Спочатку вона використає створену нею напругу як важіль впливу на Захід для того щоб їй дозволили добудувати та ввести у експлуатацію північний потік - 2, а після того як газогін запрацює вона здійснить агресію бо вже не існуватиме суттєвих стримуючих факторів.

Війська мають чимось бути зайняті. Їх треба кормити і так далі.

Тому вона їх не може тримати вічно. І цей проміжок який вона може тримати не такий великий. до 3 тижнів, далі війська починають самі себе нищити.
   
Ніякого плану не буде.

Коксу нюхнут и разъедутся
   
Війська мають чимось бути зайняті. Їх треба кормити і так далі. Тому вона їх не може тримати вічно.

Какая разница, где находятся едящие войска?
Их численность постоянная. Мобилизации не было
   
Коксу нюхнут и разъедутся

Щоб швидше
   
Все хуйловские ТГК пишут что ЗЕ согласился на кластеры
   
Вот сегодня мы и узнаем о чем Макрон и Меркель договорились с Зе
   
должно помочь
   
а о котрій початок засідання ткг?
   
а о котрій початок засідання ткг?
Не ТКГ а видеоконференция советников Н4
Секретарь ватной охрипшей крысы ( под кличкой Козырь) будет решать нашу судьбу

Останнє редагування: 19 квітня 2021 13:19:23 від vadym
   
Какая разница, где находятся едящие войска?
Их численность постоянная. Мобилизации не было
:facepalm1: Велика, якщо війська сидять і нічого не роблять вони починають вбивати і гвалтувати місцевих, плюс просто стріляти між собою по приколу.

Це стандартна проблема коли така концентрація військ в одному місці. Чого Україна робила постійно ротацію, а часто на її користь грала нестача персоналу, і всім було чим зайнятись. :facepalm1:

Так, виключи мультики з Раша ТВ, в житті по іншому.

Останнє редагування: 19 квітня 2021 13:28:54 від TimmiApostolMS
   
Все хуйловские ТГК пишут что ЗЕ согласился на кластеры
Чисто на пушку беруть... Тому, що РФ не знає про що домовились вдають бажане за дійсне.
   
Не ТКГ а видеоконференция советников Н4
Секретарь ватной охрипшей крысы ( под кличкой Козыоь) будет решать нашу судьбу
дякую.
так все таки, о котрій початок відеоконференції Н4?
   
Чисто на пушку беруть... Тому, що РФ не знає про що домовились вдають бажане за дійсне.
а макарон що, не доповів хіба, про що домовилися? я впевнений, що доповів і хаіло знає про результати.
   
дякую.
так все таки, о котрій початок відеоконференції Н4?
В нете нет информации
И о результатах мы навряд ли узнаем
хуловцы разом с прихильники певної політсили все это держат в тайне
   
У Хуйла четкая позиция:есть миниские соглашения и их нужно выполнять.Да и сивочолый Пьеро тоже всегда заявлял об их безальтернативности .Так что кацапы будут гнуть свою линию.Я понимаю им бы кислород чуть прикрутили,так нет,наоборот на коленях ползают чтобы дали СП-2 достроить.С такими союзниками далеко не уедешь,а других нет.Так и живем
   
а макарон що, не доповів хіба, про що домовилися? я впевнений, що доповів і хаіло знає про результати.
Оці всі казки про те що у РФ все куплено і схвачено, це РФ і запускає, тіпа сакралізація і наданні божественних сил хуйло.

Там інші мотиви, основна проблема що кожен бачить ситуацію по свому і не можу уявити її з іншого боку.
   
Ну значить віслюк на все погодився.

Інакше ніякої "зустрічі радників" не було б.
   
Ну значить віслюк на все погодився.

Інакше ніякої "зустрічі радників" не було б.
Естественно
   
хуястерам

ага, по ним...
   
У Хуйла четкая позиция:есть миниские соглашения и их нужно выполнять.Да и сивочолый Пьеро тоже всегда заявлял об их безальтернативности .Так что кацапы будут гнуть свою линию.Я понимаю им бы кислород чуть прикрутили,так нет,наоборот на коленях ползают чтобы дали СП-2 достроить.С такими союзниками далеко не уедешь,а других нет.Так и живем
Два года назад мы тут с тобой уже спорили по этому поводу
Это когда ватный придурок волею судьбы стал президентом Украины
и начал всем рассказывать что у него есть план как в минском формате прийти к миру
так ты тогда другие песни пел
   
Чергове перемир'я буде?
   
Оккупированная неконтролируемая вражеская территория, о чем может быть речь, какие выборы и какая конституция. Это бред. Чтоб завели туда свои войска и напали на нас и трещали пор всему миру, что мы напали сами на себя?
   
У Хуйла четкая позиция:есть миниские соглашения и их нужно выполнять.
Сєрйозно?
Хуйловці точно готові виконувати свою частину, гадаєш?
   
Оці всі казки про те що у РФ все куплено і схвачено, це РФ і запускає, тіпа сакралізація і наданні божественних сил хуйло.

Там інші мотиви, основна проблема що кожен бачить ситуацію по свому і не можу уявити її з іншого боку.
"божественних сил" рф надають людські вади, які притаманні і президентам в т.ч. таким як макарон, сакрозі і т.п.
   
Чергове перемир'я буде?

та якби ж перемир'я

ті кластери - легалізація ОРДЛО у складі України. Тобто повна і безумовна капітуляція.
   
та якби ж перемир'я

ті кластери - легалізація ОРДЛО у складі України. Тобто повна і безумовна капітуляція.
дімці і людаси саме цього і хотіли коли бігли голосувати за Зеленського але шоб винен був Парашенка. Майже вийшло...
   
Два года назад мы тут с тобой уже спорили по этому поводу
Это когда ватный придурок волею судьбы стал президентом Украины
и начал всем рассказывать что у него есть план как в минском формате прийти к миру
так ты тогда другие песни пел

Так я и сейчас тебе могу сказать что их выполнение это полная херня во всех смыслах.Начиная с поправок.Их выполнение взорвет Украину изнутри и Зеля это понимает не хуже нас с тобой.Как и Петя понимал.Непонятно только нахера это было подписывать и выдавать за перемогу.Хотя тот же Гиркин считает их зрадой,потому что в тот момент Украина несла огромные потери и им нужно было дожимать и развивать свое преимущество,а не садиться за стол переговоров и подписывать то,что выполнять никто не собирался изначально.
   
"божественних сил" рф надають людські вади, які притаманні і президентам в т.ч. таким як макарон, сакрозі і т.п.

Вони закидують мульку про не продажність усіх і що всіх купили. Що не є правдою.
   
та якби ж перемир'я

ті кластери - легалізація ОРДЛО у складі України. Тобто повна і безумовна капітуляція.
Мінськ - це не капітуляція.
Це незрівнянно гірше.
Це - руйнування, знищення України.
   
Так я и сейчас тебе могу сказать что их выполнение это полная херня во всех смыслах.Начиная с поправок.Их выполнение взорвет Украину изнутри и Зеля это понимает не хуже нас с тобой.Как и Петя понимал.Непонятно только нахера это было подписывать и выдавать за перемогу.Хотя тот же Гиркин считает их зрадой,потому что в тот момент Украина несла огромные потери и им нужно было дожимать и развивать свое преимущество,а не садиться за стол переговоров и подписывать то,что выполнять никто не собирался изначально.
Гиркін чуш несе, якби мала РФ сили дожати, вона б це зробила.
   
Гиркін чуш несе, якби мала РФ сили дожати, вона б це зробила.
Що заважало їм ввести через кордон скільки завгодно вонюш бєз опознаватєльних знаков?
Сил вона мала достатньо, причина зупинки десь в іншому.
   
Так я и сейчас тебе могу сказать что их выполнение это полная херня во всех смыслах.Начиная с поправок.Их выполнение взорвет Украину изнутри и Зеля это понимает не хуже нас с тобой.Как и Петя понимал.Непонятно только нахера это было подписывать и выдавать за перемогу.Хотя тот же Гиркин считает их зрадой,потому что в тот момент Украина несла огромные потери и им нужно было дожимать и развивать свое преимущество,а не садиться за стол переговоров и подписывать то,что выполнять никто не собирался изначально.
dimec,  3 травня 2019 18:37:23
vadym,  3 травня 2019 18:33:30
dimec,  3 травня 2019 18:31:46
Тут конечно единственный правильный посыл что для того чтобы закончить войну нужно определиться чего мы хотим.А то с одной стороны хотим вернуть Донбасс,а с другой стороны видим это в страшном сне.
А тебе не кажется странным то что именно сейчас эта шавка Коломойши предлагает это определение
Я понимаю что это очень стремные заявления,как от Бени,так и от Дубинского,который на него работает,но я привык судить по делам,а не по пистежу третьих лиц.Вот сегодняшняя новость.
Команда Зеленського
2 ч. ·
2 травня радники новообраного Президента України Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка зустрілися з послами 28 країн Європейського Союзу у Комітеті з питань політики та безпеки в Брюсселі. Вони ознайомили представників ЄС з пріоритетами та першими кроками Володимира Зеленського після вступу на посаду Президента. А також обговорили спільні зусилля для протидії російській агресії.
«Нас запевнили у повній підтримці. Є розуміння, що підсилення санкцій проти Росії є необхідним», — повідомив Олександр Данилюк.
Сторони обговорили активізацію роботи у «нормандському форматі» та протидію провокаціям Росії, зокрема, щодо видачі паспортів мешканцям тимчасово окупованих територій.
«Ключовим пріоритетом для нас буде відновлення, активізація роботи «нормандського формату», — сказав він.
Також Олександр Данилюк розповів, що команда новообраного президента фокусуватиметься на вирішенні гуманітарних проблем (відбудова мосту в Станиці Луганській тощо).
Крім цього, Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка зустрілися з дипломатичними радниками голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера. Вже заплановані зустрічі з політичним радниками Голови Європейської Ради Дональда Туска.



Шо ты мне суешь
у тебя с головой все в порядке

Норманский формат они будут активизировать
Как вам сказать долбоебам что бы вы поняли наконец то
выборы президента это был как раз шанс спрыгнуть с нормандского формата
потому как Германия и Франция фактически играют на стороне Хуйла
Вы для кого мост в Станице собираетесь строить
для хуйловских танков?
Что бы сепарня без проблем ездила ко мне в гости
Вы долбоебы еще после этого войска в Станице отведите как того требует Хуйло

Останнє редагування: 19 квітня 2021 13:43:11 від vadym
   
Мінськ - це не капітуляція.
Це незрівнянно гірше.
Це - руйнування, знищення України.

Мінськ - це отой скляний прутень, який дали в руки зеленому дурню. І розіб'є, і руки собі поріже.
   
Що заважало їм ввести через кордон скільки завгодно вонюш бєз опознаватєльних знаков?
Сил вона мала достатньо, причина зупинки десь в іншому.
Вони і вводили через кордон вань без знаків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія