Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На открытие McDonald's в Ивано-Франковске пришли толпы людей. (Фото)

Близька родичка працює на підприємстві, що співпрацює з Маком
Частину продукції поставляють, створювалось підприємство спочатку саме під Макдональдс
По-перше там стандарти такі, що співпраця з ними це як знак найвищої якості
По-друге зараз вся рецептура переробляється під "чисту етикетку" для них, тобто перевіряють навіть всі сторонні компоненти на наявність домішок. Очевидно вся інша продукція теж, так що продукцію Маку скоро можна буде вважати натуральною :)
Насправді в їх продукції і раніше не надто багато хімії було, бо вона заморожується в шокових камерах, і готується відразу, це дозволяло не швиряти туди консервантів і іншої гадості :)
Але чомусь існує упередження щодо них

ЗІ сама я практично не їм їх продукцію, дуже зрідка,  а от за кордоном, особливо  в стрьомних країнах їм :)
   
І то головняк(

Пан в темі, давно це зауважую  :-B
   
То реальний головняк в Украіні.

По супермаркетам така ситуація:
Комплексний контроль  дорогий в початкових витратах. Тому наголос на людському контролі.
Аутсорсингова СБ і охорона теж не гарантія. Навіть з угодою на часткову компенсацію

В Украіні є непоодинокі приклади мереж де 2.5%ТО втрати по ст. операційні списання (крадіжки)  при нормі 0.5%. Норма це коли нікого з персоналу не штрафують і СБ і охоронна компанія нічого не компенсує.

При 18% націнці 2.5%ТО це 14% валових доходів компаніі.

Для порівняння 4% від ТО це витрати на фонд оплати праці. Зп + внески

Тобто в Украіні не рідкість коли можуть спистити суми рівня зп без податків тобто 3% від ТО

Бомлять касири вивозом працівники рампи на прйманні охорона по периметру .
Є магази де примудряються до 5% розікрасти.

То стресова ситуаційовина для власників і топ менеджменту((

Тут норма теж 0.5%
Хофер Білла поміщається
Пенні ні.
Тут скрипти моніторять рух касирів. Комірників і складу немає. Товар приізжає з РЦ і ставится автоматом на прихід.  Тили закриті. Персоналу пару чолоік і ніхто дворами не шаройопиьься

А крадіжки самого покупця не є критичні. Якраз 0.5% норм.
В Украіні нажаль 80% викрадає песонал.
І то головняк(

я ж кажу гавно а не люди)) а ви нєнє ми цеєвропа. янголи що тримають небо над світом )))
українці крали крадуть і крастимуть скрізь де можуть, на будь якій посаді , на будь якій роботі, і не роботі а де зможуть там і вкрадуть. це українська норма. разом з брехливістю і зрадливістю крадливість  - базис української ментальності  [ua]
   
Видно що багато людей досі живе старими стереотипами та міфами часів Задорнова. Але життя не стоїть на місці і все змінюється. Ще трошки, і меню в Макдоналдс не буде відрізнятись від меню в дієтичній столовій. Принаймі мені так здалось, коли я останій раз там зупинився на сніданок. Я не любитель МакДональдс, в мене є інші улюблені мережі, яким я надаю перевагу.

Але непотрібно задержати носа як вихідеці зі старої європейської аристократії, яким вже 7 покоління іжу готує тільки прислуга, або вегани, які їдять харчі тільки ті що виростили самі під скрепну музику індійських йогів. МакДональдс їжа не на кожен день, але по якості, смаку та ціні справедливо займає провідне місце в світі в категоріі швидке харчування.
   
це що перший "Мак" у Франику? ;o
Не очікував такого....
Навіть в сраному Борисполі через який проїхати не можна вже "Мак" давно є, а тут....
   
Майже як у Франківську -
 

   
Видно що багато людей досі живе старими стереотипами та міфами часів Задорнова. Але життя не стоїть на місці і все змінюється. Ще трошки, і меню в Макдоналдс не буде відрізнятись від меню в дієтичній столовій. Принаймі мені так здалось, коли я останій раз там зупинився на сніданок. Я не любитель МакДональдс, в мене є інші улюблені мережі, яким я надаю перевагу.

Але непотрібно задержати носа як вихідеці зі старої європейської аристократії, яким вже 7 покоління іжу готує тільки прислуга, або вегани, які їдять харчі тільки ті що виростили самі під скрепну музику індійських йогів. МакДональдс їжа не на кожен день, але по якості, смаку та ціні справедливо займає провідне місце в світі в категоріі швидке харчування.
:lol:

я бывала в МакДаке и не раз, поэтому не надо мне рассказывать что еда в фаст-фуде это практически стол номер 5  :weep:
   
Близька родичка працює на підприємстві, що співпрацює з Маком
Частину продукції поставляють, створювалось підприємство спочатку саме під Макдональдс
По-перше там стандарти такі, що співпраця з ними це як знак найвищої якості
По-друге зараз вся рецептура переробляється під "чисту етикетку" для них, тобто перевіряють навіть всі сторонні компоненти на наявність домішок. Очевидно вся інша продукція теж, так що продукцію Маку скоро можна буде вважати натуральною :)
Насправді в їх продукції і раніше не надто багато хімії було, бо вона заморожується в шокових камерах, і готується відразу, це дозволяло не швиряти туди консервантів і іншої гадості :)
Але чомусь існує упередження щодо них

ЗІ сама я практично не їм їх продукцію, дуже зрідка,  а от за кордоном, особливо  в стрьомних країнах їм :)
верно, в МакДаке еда безопасная в плане отравления. полностью с вами согласна
   
Близька родичка працює на підприємстві, що співпрацює з Маком
Частину продукції поставляють, створювалось підприємство спочатку саме під Макдональдс
По-перше там стандарти такі, що співпраця з ними це як знак найвищої якості
По-друге зараз вся рецептура переробляється під "чисту етикетку" для них, тобто перевіряють навіть всі сторонні компоненти на наявність домішок. Очевидно вся інша продукція теж, так що продукцію Маку скоро можна буде вважати натуральною :)
Насправді в їх продукції і раніше не надто багато хімії було, бо вона заморожується в шокових камерах, і готується відразу, це дозволяло не швиряти туди консервантів і іншої гадості :)
Але чомусь існує упередження щодо них

ЗІ сама я практично не їм їх продукцію, дуже зрідка,  а от за кордоном, особливо  в стрьомних країнах їм :)
при чём тут химия вообще к макдаку. Там лошадиные дозы сахара и соли. Сахар в булке, сахар в соусе, сахар с солью в мясе, соль в картошке, сахар в коле, которую пьют от обилия соли и которая жажду не утоляет.
   
Там лошадиные дозы сахара и соли. Сахар в булке, сахар в соусе, сахар с солью в мясе, соль в картошке, сахар в коле, которую пьют от обилия соли и которая жажду не утоляет.

Перед тим як розпускати плітки чи повторювати мантри стереотипів від задорнова, вивчи предмет. Ось фактичні дани про дієтичний склад меню в МакДональдс:


   
Перед тим як розпускати плітки чи повторювати мантри стереотипів від задорнова, вивчи предмет. Ось фактичні дани про дієтичний склад меню в МакДональдс:
Показати зображення...

Повне меню: http://nutrition.mcdonalds.com/nutrition1/nutritionfacts.pdf
   
Повне меню: http://nutrition.mcdonalds.com/nutrition1/nutritionfacts.pdf
мы уже поняли что вы торгуете чизбургерами в МакДаке  :lol:
   
Ви так смачно описуєте, що є непоборне бажання замовити дабл роял чизбургер меню в МакДональдз )
   
Ви так смачно описуєте, що є непоборне бажання замовити дабл роял чизбургер меню в МакДональдз )
лучче замовляй біг тейсті меню.
   
лучче замовляй біг тейсті меню.
не люблю біг тейсті, то чоловічий бургер
   
не люблю біг тейсті, то чоловічий бургер
а шо ж жіночого в дабл роял чизбургер?  ;o
як по мені, сир і м'ясо якось не кошерно.
   
Особиста думка. Мака істи можна три рази на рік. Шкоди не буде однозначно. Ну, хочуть люди хімічного гівна інколи. Все, що більше - шкидливо.
   
Особиста думка. Мака істи можна три рази на рік. Шкоди не буде однозначно. Ну, хочуть люди хімічного гівна інколи. Все, що більше - шкидливо.

Якщо робиш такі звинувачення, то наведи факти «хімічного гівна» бо МакДональдс не використовує штучні добавки в своїх бюргерах. Я розумію що в Україні язик що помело, що хочу то і ляпаю, але це до тієї пори поки за брехню та розповсюдження невірної інформації не почнуть бити батогами.
   
Якщо робиш такі звинувачення, то наведи факти «хімічного гівна» бо МакДональдс не використовує штучні добавки в своїх бюргерах. Я розумію що в Україні язик що помело, що хочу то і ляпаю, але це до тієї пори поки за брехню та розповсюдження невірної інформації не почнуть бити батогами.
додаткі до маків, роблять на тих самих підприемсьтвах, що крем для обуві. Вони хімічні. Там все маніпуляція. В осені цукор до картоплі додають, на весні цукор змивають. Це заводи з хімічною обробкою напівфабрікатів.
   
 Холоп попер за Біг Маком. :facepalm:
   
бо МакДональдс не використовує штучні добавки в своїх бюргерах
це брехня.
   
Холоп попер за Біг Маком. :facepalm:
от би зараз і зжер, та далеко воно кублиться.
   
додаткі до маків, роблять на тих самих підприемсьтвах, що крем для обуві. Вони хімічні. Там все маніпуляція. В осені цукор до картоплі додають, на весні цукор змивають. Це заводи з хімічною обробкою напівфабрікатів.
Пан Беггі, не меліть дурниць.
   
Мак пишаеться, що його іжа завжди, повсякчас, в усіх краінах має один і той смак. То без хіміі? Нюню.....
   
Мак пишаеться, що його іжа завжди, повсякчас, в усіх краінах має один і той смак. То без хіміі? Нюню.....
а шо смажене яйце має інший смак?
   
Пан Беггі, не меліть дурниць.
пане Фома, я не проти Маку, кажу ж, три рази на рік не зашкодить.
   
а шо смажене яйце має інший смак?
того не знаю, чесно.
   
пане Фома, я не проти Маку, кажу ж, три рази на рік не зашкодить.
Не зашкодить і 30 раз на рік. Хеш браун не гірше ніж дерун, про мафін мовчу.  Бургер - як бургер. Те що хліб не пліснявіє - так і інший хліб з магазу вже тижнями лежить.

По м'ясу претензії будуть?
   
Ажиотаж спадет и через неделю МакДак будет стоять пустой как и Чикен Хаты и прочие бургерные которые есть в ИФ

тут даже вангой быть не надо :)
   
додаткі до маків, роблять на тих самих підприемсьтвах, що крем для обуві. Вони хімічні. Там все маніпуляція. В осені цукор до картоплі додають, на весні цукор змивають. Це заводи з хімічною обробкою напівфабрікатів.

Знайди ті добавки та розбагатієш. Буде багато бажаючих купити в тебе звіт з доказами.
   
Мак пишаеться, що його іжа завжди, повсякчас, в усіх краінах має один і той смак. То без хіміі? Нюню.....
Оце якраз брехня, в Америці картопля і бігмак на смак лайно в порівнянні з українськими.
   
Мак пишаеться, що його іжа завжди, повсякчас, в усіх краінах має один і той смак. То без хіміі? Нюню.....

МакДональдс такий великий, що може поставити своїх постачальників в умови нульової толерантності до відхилень по показникам, і ті зі шкіри будуть лізти щоб тільки залишитись постачальником. Власне так само як Apple має драконівські вимоги до постачальників.
   
МакДональдс такий великий, що може поставити своїх постачальників в умови нульової толерантності до відхилень по показникам, і ті зі шкіри будуть лізти щоб тільки залишитись постачальником. Власне так само як Apple має драконівські вимоги до постачальників.
саме так. Одна і та сама хімія.

Жер я в штатах бігмак, він такій самий, в вас щось псіхологічне до маку, пан Аналітик.
   
Під лондоном, от не пам'ятаю, давно, оксфорд чи прінстон, та, теж є мак. Той самий смак.
   
Оце якраз брехня, в Америці картопля і бігмак на смак лайно в порівнянні з українськими.
Бо у нас все органічне, а там -
   
Я не проти маку. Інколи щось зжерти, як страшенно зголоднів, то можна.  Не можно то робити головною стравою на кожен день.
   
Знайди ті добавки та розбагатієш. Буде багато бажаючих купити в тебе звіт з доказами.
вище відео пан надав. Мені було б лінь шукати.
   
Видно що багато людей досі живе старими стереотипами та міфами часів Задорнова. Але життя не стоїть на місці і все змінюється. Ще трошки, і меню в Макдоналдс не буде відрізнятись від меню в дієтичній столовій. Принаймі мені так здалось, коли я останій раз там зупинився на сніданок. Я не любитель МакДональдс, в мене є інші улюблені мережі, яким я надаю перевагу.

Але непотрібно задержати носа як вихідеці зі старої європейської аристократії, яким вже 7 покоління іжу готує тільки прислуга, або вегани, які їдять харчі тільки ті що виростили самі під скрепну музику індійських йогів. МакДональдс їжа не на кожен день, але по якості, смаку та ціні справедливо займає провідне місце в світі в категоріі швидке харчування.
хай голодранці, чорні і лузери жруть в Макдональдсі . Я не збираюсь його їсти ні в США, ні тим більше у Львові.. де тільки в центрі міста різноманіття ресторанів і меню більше за весь USA
   
Бо у нас все органічне, а там - https://www.youtube.com/watch?v=RgIfypeptJw&ab_channel=FoodInsider
рекомендую подивитись фільм «Super size me». Це буде останній раз коли ти по МакДональдсних помийках лазив би...
   
рекомендую подивитись фільм «Super size me». Це буде останній раз коли ти по МакДональдсних помийках лазив би...
Це був далекий 2004-й рік, тепер же повністю інший підхід, навіть упаковки і ті не шкідливі

Останнє редагування: 21 квітня 2021 00:39:22 від boduk333
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія