Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

И оно со мной спорит


 То хто такий горовіц?
   
То хто такий горовіц?

Я по Четвегам не подаю. Как ознакомитесь - доложите.
   
Гуляй вася, и помни кацап что Корсакову очень повезло, так везёт не всем. Святое письмо гебнявый мне будет цитировать.
Що пані меле! Корсаков щасливо уникнув Нюрнберзького трибуналу? Чи що пані там таке вигадала?
А Святе Письмо, щоб напоумити і врятувати людину, не гріх цитувати. Тим більше що наклепами ти примножуєш свої гріхи. Покайся, пані!
   
Що пані меле! Корсаков щасливо уникнув Нюрнберзького трибуналу? Чи що пані там таке вигадала?
А Святе Письмо, щоб напоумити і врятувати людину, не гріх цитувати. Тим більше що наклепами ти примножуєш свої гріхи. Покайся, пані!

Вася, вы отлично знаете что я имею в виду.
   
Я по Четвегам не подаю. Как ознакомитесь - доложите.

Ха , прочитав! Якими чувак вже більше двох років розслідує якусь фігню , тратить бабло платників податків. Що там два з лишнім роки розслідувати?
   
Ха , прочитав! Якими чувак вже більше двох років розслідує якусь фігню , тратить бабло платників податків. Що там два з лишнім роки розслідувати?

Бгг... спросите козла Мюллера и его команду. Я тоже не понимаю почему два года всё тянется.
   
Вася, вы отлично знаете что я имею в виду.
Якщо то ідіотські фантазії щодо Корсакова, то пані в дуже невигідному світлі себе виявляє.
Та власне про що я! Тут значно серйозніша справа. Пані тут якось писала про «грязную работу спєцслушп» Америки. Ліньки шукати. Та, здогадуюсь, тут серед дописувачів знайшлись такі, що сповістили про це ФБР. Отже, імовірно, за пані стежать.
Радив би прикусити невгамовного язичка.
   
Якщо то ідіотські фантазії щодо Корсакова, то пані в дуже невигідному світлі себе виявляє.
Та власне про що я! Тут значно серйозніша справа. Пані тут якось писала про «грязную работу спєцслушп» Америки. Ліньки шукати. Та, здогадуюсь, тут серед дописувачів знайшлись такі, що сповістили про це ФБР. Отже, імовірно, за пані стежать.
Радив би прикусити невгамовного язичка.

Корсаков - гебня худшего образца. Это факт. Остальное идиотское запугивание от гебнявого Васи. 
   
може бути притягнена до відповідальності за антиамериканську діяльність

Мне до смерти хочется узнать, что такое "відповідальность за антиамериканську діяльність". Что под этим подразумевается, какая ответственность, какое наказание?
Вот, например, я знаю, что такое "антисоветская деятельность" - статья 70 УК СССР и соответствующие статьи союзных республик: признаки преступления, оговоренное наказание и т.д. Наследница блаженной памяти 58-й статьи...
А как в Америке? Если я выйду с лозунгом "Трамп русский шпион", это антиамериканская деятельность? Или, скажем, "ФБР, Мюллер, весь Конгресс - марионетки китайской разведки" и публично призову к свержению правительства?  Что мне грозит?

Разъясните, пожалуйста, заранее спасибо за ответ.
   
Корсаков - гебня худшего образца. Это факт. Остальное идиотское запугивание от гебнявого Васи. 
Та не гарячкуй, пані, розповіси все щиросердо ФБР, якщо допитуватимуть. Велике діло! :tongue:
   
Та не гарячкуй, пані, розповіси все щиросердо ФБР, якщо допитуватимуть. Велике діло! :tongue:

Вася, вы реально очень глупы. Вас там в Ольгино что, под копирку делают? Не знаете основ. :)
   
Мне до смерти хочется узнать, что такое "відповідальность за антиамериканську діяльність". Что под этим подразумевается, какая ответственность, какое наказание?
Вот, например, я знаю, что такое "антисоветская деятельность" - статья 70 УК СССР и соответствующие статьи союзных республик: признаки преступления, оговоренное наказание и т.д. Наследница блаженной памяти 58-й статьи...
А как в Америке? Если я выйду с лозунгом "Трамп русский шпион", это антиамериканская деятельность? Или, скажем, "ФБР, Мюллер, весь Конгресс - марионетки китайской разведки" и публично призову к свержению правительства?  Что мне грозит?

Разъясните, пожалуйста, заранее спасибо за ответ.
Відсилаю пана до Вікіпедії. Там прочитає пан для себе цікаві речі про сенатора Джозефа Маккарті.

Останнє редагування: 7 березня 2019 09:27:15 від Гервасій
   
Відсилаю пана до Вікіпедії. Там прочитаєте для себе цікаві речі про сенатора Джозефа Маккарті.

Интереснейшая эпоха, когда обвинение было по сути равносильно судебному решению, почти как сейчас. Но сейчас таки не тогда. Больше свободы слова и больше возможностей за себя постоять.

Кстати Вася, вас вчера видели с каким-то русским :)
   
Вася, вы реально очень глупы. Вас там в Ольгино что, под копирку делают? Не знаете основ. :)
Та не гарячкуй! До зустрічі з оперативниками ФБР готова? :tongue:
   
Больше свободы слова и больше возможностей за себя постоять.
Та нічого, може в тюрмі й не будеш. Не треба хвилюватися! :tongue:
   
Та не гарячкуй! До зустрічі з оперативниками ФБР готова? :tongue:

Таки полный дурак.  :)
   
Таки полный дурак.  :)
Цілком допускаю таке. Але не за мною, а тобою стежить ФБР. Хоча, може. Та навіщо я їм здався? :tongue:
   
Та нічого, може в тюрмі й не будеш. Не треба хвилюватися! :tongue:

Вас тут Варвар попросил статью УК назвать. Не отвлекайтесь :)
   
Відсилаю пана до Вікіпедії. Там прочитає пан для себе цікаві речі про сенатора Джозефа Маккарті.


Спасибо, почитал. Ничего не нашел о "відповідальностi за антиамериканську діяльність" в каком-либо кодифицированном виде. МакКарти уже 60 лет  в могиле, его инициатива давно трижды предана анафеме, никакого отражения в законодательстве она не нашла, разве только напоминает "тройки"...
В общем, все понятно, продолжайте в том же духе. Со своей стороны рекомендую изучать Первую поправку, которая среди прочего защищает право каждого сжигать американский флаг...
   
Цілком допускаю таке. Але не за мною, а тобою стежить ФБР. Хоча, навіщо я їм здався? :tongue:

Вы русский, это повод. Думаю за вами пока AI следит. И то не активно.
   
Вас тут Варвар попросил статью УК назвать. Не отвлекайтесь :)
Ніякому Варварові я нічого не винен. Нехай сам шукає. :tongue:
   
Ніякому Варварові я нічого не винен. Нехай сам шукає. :tongue:

Это слив
   
Со своей стороны рекомендую изучать Первую поправку, которая среди прочего защищает право каждого сжигать американский флаг...
А про співробітництво з ворогом там у ній пишеться?
   
Это слив
Нехай пані мною не переймається, а подумає як їй відповідати на питання ФБР. Отоді може й посилатиметься пані на свободу слова, Конституцію тощо. А від того, чи «злився» я, нічогісінько не залежить. :tongue:
   
Нехай пані мною не переймається, а подумає як їй відповідати на питання ФБР. Отоді може й посилатиметься пані на свободу слова, Конституцію тощо. А від того, чи «злився» я, нічогісінько не залежить. :tongue:

Опять глупые угрозы засранца :)  И да, вы полностью слились.
   
Опять глупые угрозы засранца :)  И да, вы полностью слились.
Залишаю пані наодинці з невеселими роздумами. На все добре. :tongue:
   
Залишаю пані наодинці з невеселими роздумами. На все добре. :tongue:

Русский засранец делает вид что он в курсе как работает ФБР :) Ну и вам доброго времени суток, Вася.
   
 Воно буде дуже розчаровано...., але відносини з чучхе воно вважає гарними..., а ще воно сподіваєтся...  :
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/7/7208563/  :good:
   
А про співробітництво з ворогом там у ній пишеться?


"співробітництво з ворогом" - espionage или treason, не обязательно связано с "антиамериканською діяльністью", а последняя не означает "співробітництво з ворогом".  Кроме всего прочего, слова и призывы это совсем не действия. Как Вам известно, BLM регулярно использует лозунги типа "Kill police", но это не означает действия...
Мой вопрос о лозунгах в Вашем понимании сотался без ответа, но я не в обиде. Как сказал ранее - продолжайте, более вмешиваться не буду.
   
Екс-адвокат Трампа надав нові документи Конгресу на закритому слуханні

07 Березень 2019, 10:43

Колишній адвокат президента США Майкл Коен передав нові документи під час «дуже продуктивної» восьмигодинної зустрічі в комітеті з розвідки Палати представників, повідомив голова комітету, представник демократів Адам Шифф.

Слухання, на яких 6 березня виступив Коен, були закритими.

Шифф не уточнив, чого саме стосуються надані Коеном документи і відмовився надати подробиці його свідчень.

Екс-адвокат Дональда Трампа вже тричі свідчив за зачиненими дверима в Конгресі й один раз виступав на відкритому засіданні.

Зокрема, під час свідчень 27 лютого Коен назвав Трампа «шахраєм» і заявив, що той знав про переговори з будівництва об’єкту нерухомості в Москві, які велися під час передвиборчої кампанії в США.

За даними агенцій, Коен надав Палаті представників документи і копії електронних листів, які доводять, як він стверджує, що його заява в Конгресі США в 2017 року про статус проекту Trump Tower в Москві, була змінена наближеними до Трампа особами.

Зокрема, колишній адвокат вказує, що один з юристів Трампа, Джей Секулоу відредагував письмову заяву Коена безпосередньо перед тим, як її надали обом палатам Конгресу. Секулоу заявив, що твердження Коена «повністю сфабриковані».

Коен вже визнав, що давав неправдиві свідчення в 2017 році Конгресу про переговори зі спорудження готелю Трампа в Москві. Зокрема, Коен заявив, що Трамп призупинив переговори до початку своєї президентської кампанії, хоча насправді залученість Трампа в проект тривала і під час кампанії.

У грудні Коена засудили до 3 років в’язниці за надання неправдивих свідчень, ухилення від сплати податків і порушення фінансових правил виборчих кампаній. Він повинен був почати відбування свого терміну 6 березня, проте отримав відстрочку до 6 травня з тим, щоб він міг бути в розпорядженні комітетів у Конгресі, якщо буде потрібна його подальша співпраця.

Тим часом, Конгрес розширює розслідування діяльності Дональда Трампа і його кампанії. Цього тижня судовий комітет Палати представників оголосив, що розсилає листи 81 юридичній і фізичній особі із запитом надати інформацію та документи, що мають відношення до «російського розслідування» і можливих фінансових порушень, допущених Дональдом Трампом і його виборчим штабом. Трамп назвав ці дії «полюванням на відьом» і «обманом».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-eks-advokat-trumpa-svidchennia/29808354.html
   
"співробітництво з ворогом" - espionage или treason, не обязательно связано с "антиамериканською діяльністью", а последняя не означает "співробітництво з ворогом".  Кроме всего прочего, слова и призывы это совсем не действия. Как Вам известно, BLM регулярно использует лозунги типа "Kill police", но это не означает действия...
Мой вопрос о лозунгах в Вашем понимании сотался без ответа, но я не в обиде. Как сказал ранее - продолжайте, более вмешиваться не буду.
Шановний пане, я не стверджував, що ця пані неодмінно сидітиме в американській в’язниці.
Проте, ФБР дурно хліб не їсть. І безумовно, коли хтось тут звинувачує американські спецслужби в веденні брудної роботи, то це не пройде повз їхню увагу.
Якщо ця пані зважить не мою пересторогу і не верзтиме більше дурниць, то напевно їй удасться уникнути неприємної співбесіди з фебеерівцями і потреби посилатися на свободу слова в відповідності до американської конституції. Впевнений, якщо таке і станеться, то на більше від них, ніж офіційну пересторогу, можна не очікувати.
Здається, з мого боку то досить доброзичлива дія стосовно неї.
А у відповідь, замість вдячності, лише читаю лайку та хворобливі інсинуації на свою адресу.
Що, мучить нечиста совість?
   
Mueller’s hands dirty in old FBI frame-up
Howie Carr, Boston Herald

NUNES: I hate to use the word corrupt, but they've become at least so dirty that who is watching the watchmen? Who is investigating these people? There is no one.
RealPolitics

Former U.S. Attorney for the District of Columbia Joe diGenova: Comey "The Dirtiest Cop In America," Destroyed FBI's Reputation

Lying to FBI Is Illegal; How About the FBI Lying to Us?
Townhall

A senior FBI official lied to the Justice Department inspector general about accepting free tickets from a broadcast journalist for professional sports events, but the official will not be prosecuted.
The Washigton Times

Можно приводить еще десятки подобных и высказываний, и статей с такими названиями...

Нешто всех их потянули на "неприємної співбесіди з фебеерівцями "?

Разрешаю Вам и даже прошу - донесите на меня в ФБР за антиамериканские высказывания и распространения ложных слухов о славных защитниках Америки.

P.S. Зачем Вы начинаете все с начала? Я ведь уже сказл, что не буду Вам мешать.
   
Нешто всех их потянули на "неприємної співбесіди з фебеерівцями "?
Мені про це невідомо, але не виключено.
Разрешаю Вам и даже прошу - донесите на меня в ФБР за антиамериканские высказывания и распространения ложных слухов о славных защитниках Америки.
Навіщо ця афектація? Не маю наміру з паном сперечатися, а тим паче сваритися.
Не треба продовжувати, не відповідатиму.
На все добре.




Останнє редагування: 7 березня 2019 13:28:27 від Гервасій
   
делает вид что он в курсе как работает ФБР
Та напевно знаю, що блискуче! Пані хоче заперечити?
Про це можна робити висновок, спостерігаючи, як пані нервує. :tongue:

Останнє редагування: 7 березня 2019 13:40:46 від Гервасій
   
Та напевно знаю, що блискуче! Пані хоче заперечити?
Про це можна робити висновок, спостерігаючи, як пані нервує. :tongue:

Дятел прости господи. Упрямо долбит что я нервничаю. Нашёл придурок свою тему :) Вроде как другой дурак редька долбит дятлом про наркотики :)
   
Ну а пока отметим очевидное. Демы просто грязные и вонючие анитисемиты. Вот их лидерша.

   
Интересно, еврею Берни Сандерсу уютно среди этих антисемитских ублюдков? И вообще во что выродились демы, в филиал Xалифата?
   
Дятел прости господи. Упрямо долбит что я нервничаю. Нашёл придурок свою тему :) Вроде как другой дурак редька долбит дятлом про наркотики :)
Звісно, нервуєш, пані. Інакше б мене ігнорувала.
Та не переймайся, якщо не говоритимеш більше нічого поганого про американські спецслужби, то я вже їм сказав, щоб тебе не допитували. Хай йому грець! Ще доведеться тобі переляк виливати! :tongue:
   
Звісно, нервуєш, пані. Інакше б мене ігнорувала.
Та не переймайся, якщо не говоритимеш більше нічого поганого про американські спецслужби, то я вже їм сказав, щоб тебе не допитували. Хай йому грець! Ще доведеться тобі переляк виливати! :tongue:

Ну дятел же, чистой воды дятел. Тупой кацапский дятел. Да, ФБР работало против Трампа грязно, очень грязно. Кто-то должен сесть. Успокоились кацапский дятел Вася? :)
   
Интересно, еврею Берни Сандерсу уютно среди этих антисемитских ублюдков? И вообще во что выродились демы, в филиал Xалифата?

бене как раз уютно. для него идеология важнее голоса крови и разума...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія