Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знаю яким чином можна зекономити громадянам на центральному опаленні.

Я знаю як.
Запропонуйте якісь свої варіанти.
   
У нас спеціально обучена людина прикручує кран перед лічильником.
   
Перейти на індивідуальне.
Зробити горизонтальну з інд.лічильниками.
Поставити якісь системи реципкуляції ...(я не дуже тут розбираюся)
?
   
Нужно больше зарабатывать
   
субсидери, пільговики і інші халявщики (аля комунальні корупційні схеми) , враховані в цьому рішенні ?
   
Відмінити субсидії - тоді халявщики першими будуть бігти і кричати що б прикрутили,бо жарко і дорого, а не вихолоджувати собі відкритими вікнами.
Тотальне утеплення старих будинків.
Закручивати крани по погоді.
В ідеалі це -
Заїпошити центральне опалення і постаувити котли на дім або підїзд, а краще взагалі індивідуапльно котел на балконі і сам собі господар, але ж з чого тоді ахметову та коболевим красти...
   
не платити і поставити електрообігрівачі
   
не платити і поставити електрообігрівачі
І грітися тільки по нічному тарифу вночі.
   
Відмінити субсидії - тоді халявщики першими будуть бігти і кричати що б прикрутили,бо жарко і дорого, а не вихолоджувати собі відкритими вікнами.
Тотальне утеплення старих будинків.
Закручивати крани по погоді.
В ідеалі це -
Заїпошити центральне опалення і постаувити котли на дім або підїзд, а краще взагалі індивідуапльно котел на балконі і сам собі господар, але ж з чого тоді ахметову та коболевим красти...

А скільки коштує такий котел і хто його буде оплачувати?

І куди подіти ТЕЦ, які виробляють і тепло і електрику?
   
І грітися тільки по нічному тарифу вночі.

вдень теж можна.
у знайомого індивідуальне (газ), казав у прошлу зиму потратив кубів 50.
Сусіди каже гріли. :rotate:
   
Я знаю як.
Запропонуйте якісь свої варіанти.

Я теж знаю.  :beach:
   
є закон за яким можна відключитись наф якшо половина будинку не має центрального
   
Я теж знаю! Взагалі не платити! Нехай відключають нах! Ще доплачу.
   
І грітися тільки по нічному тарифу вночі.
Я так роблю, але частково. В 2 кімнатах. Але то не набагато дешевше, ніж газом.
   
Регулятори і лічильники.
Зараз, кому задушно, тупо відкривають двері на балкон або вікно. Знайома спить з відкритим балконом, бо нереально душно.

   
Як наступний етап - децентралізація опалення до малих (будинкові, підїздні) котелень, комплексне утеплення будівель.
   
Я знаю як.
Запропонуйте якісь свої варіанти.

Втікти з багатоповерхівки до будьякого іншого житла де оте ЦО відсутнє .
   
Втікти з багатоповерхівки до будьякого іншого житла де оте ЦО відсутнє .
Не факт! Новий Розділ показує, що це нічого не вирішує!
   
Програматори погодинні температурні в котельнях.
   
У нас спеціально обучена людина прикручує кран перед лічильником.

На 7 жара, на першому холод. Носій йде зверху. Хоч дежур біля того крана.
   
За кілька міс окупиться

   
Програматори погодинні температурні в котельнях.
Ніхто не заважає монополісту(теплокомуненерго) підняти плату за 1Гкал разів вдесять(труби діряві на 90% і газ везуть з США). Так що вся ця економія настільки-наскільки вигідно теплокомуненерго!. Дурням дали краники крутити!
   
Не факт! Новий Розділ показує, що це нічого не вирішує!

Та я хто його зна шо то за Новмий Розділ , але впевнений , що вже 17-ть років за ЦО нічого не платю бо , дякувати Богу , не маю .   Коли схотів тоді і увімкнув напівавтоматіку е печі і протопив стілько , скілько схотів .  А як вже на газ грошів не вистачить , то залишаєцця можливість повернутись до колосніків та хмизу або шишок з лісу .
Такшо шо тАм у тому Роздолі , Новому чі Старому - не хвакт , то їхні проблєми . )
   
За кілька міс окупиться

https://youtu.be/76ZtqevV_fU

І куди цю радість ставити? На який з 4 стояків? І сильно сумніваюсь, що його зареєструють...
   
Я зайшов в квітні на котельню місцевого теплокомуненерго.Ко тел реве на всю потужність! Кажу-що робите? Палимо ліміти! На слідуючий рік -треба не менше! А дурні в будинках краники крутять!
   
І куди цю радість ставити? На який з 4 стояків? І сильно сумніваюсь, що його зареєструють...

Без лічильника економії не доб'єшся ніяк. Поки людина не може впливати на температуру і вартість самостійно, будуть відкриватися вікна.
   
 "Ельф, cьогодні в 00:26

    не платити і поставити електрообігрівачі

І грітися тільки по нічному тарифу вночі. "-
А в РЕМі скажуть- не можна! Бо мережі в будинку(та квартирі) розраховані на потужність до 1.5 - 2 кВт))) В Україні зроблена ідіотська система.Держава не компенсує постачальникам електрики втрати через пільговий тариф на електроопалення,тому вони під всілякими приводами блокують цю справу. Правда,це не стосується нових будинків, де передбачено потужність мінімум 5 кВт. Якби влада компенсувала різницю споживачам між звичайним та пільговим тарифами на електроопалення, то РЕМи за власний рахунок би переобладнували старі будинки(прокладаючи більш мощні кабеля).Отака диспропорція - за опалення газом є субсидія(яку держава виплачує фактично постачальникам газу),а  по електроопаленню  обленерго нічого не отримують за різницю пільгового та основного тарифу.
   
Без лічильника економії не доб'єшся ніяк. Поки людина не може впливати на температуру і вартість самостійно, будуть відкриватися вікна.

Не проблема поставити, проблема його зареструвати...
П.С. подивився на свою розводку, навіть не поставиш, все переробляти треба.
   
І куди цю радість ставити? На який з 4 стояків?

Залежить від схеми. У найгіршому випадку - на кожну батарею.
ТКЕ нараховує по будинковому лічильнику. Якщо у кожної сім'ї не буде потреби регулювати температуру відкриваням вікна - видатки на тепло у рази скоротяться. Плюс, буде стимул утеплятися.
   
А скільки коштує такий котел і хто його буде оплачувати?
ціна котла - то фігня у порівнянні з ціною бамажок!
офіційне оформлення котла здорожчує перехід на електрику удвічі!. Тобто половина витрат - за бамажку з печаткою та підписами
   
Електричний котел ніякої економії не дасть.  Це тупо дорожче класичного ЦО, по любому тарифу.
Якщо є бажання, можна поставити тепловий насос (кондиціонер). Але низькотемпературний пристрій не з дешевих (в рази дороже, ніж наступне).

Якісний скачок в економії дає комплекс організаційних та теплозбережуючих заходів. Індивідуальний лічильник, утеплення та будинкова котельня.
   
Центральное отопление, как и центральное водоснабжение, это лучшее, что придумало человечество. Любые попытки от этого уйти это возврат в каменный век.
   
Електричний котел ніякої економії не дасть.  Це тупо дорожче класичного ЦО, по любому тарифу.
неправда ваша, пане!
точніше, брехня
я тут спілкуюся зі знайомими, що цього року перейшлі на електроопалення
причому навіть не котел - звичайнічінькі конвектори!
вже мають економію відсотків 30
Й це вони ще не переходили на тариф по електриці для опалення, а тільки звичайний двозонний лічильник!
   
Центральное отопление, как и центральное водоснабжение, это лучшее, что придумало человечество. Любые попытки от этого уйти это возврат в каменный век.

+200

Просто не надо  было пускать в это дело "бизнесменов".
   
Програматори погодинні температурні в котельнях.

без зовнішнього термостата той програматор до дупи, тобто термостат який регулює температуру згідно погодніх умов принесе більше користі ніж програматор
   
І грітися тільки по нічному тарифу вночі.

Як тільки це стане масовим і надлишку електроенергії вночі не буде, різницю денного і нічного тарифів зменшать, можливо до вирівнювання.
   
Попробуйте в Стокгольме, который весь на центральном, сказать шо все это херня и надо какие-то котлы городить  :D
   
ціна котла - то фігня у порівнянні з ціною бамажок!
офіційне оформлення котла здорожчує перехід на електрику удвічі!. Тобто половина витрат - за бамажку з печаткою та підписами

І не дивно. Що є той котел? Ємність з ТЕНом  :)
   
неправда ваша, пане!
точніше, брехня


Кіловат-година (кВт⋅ч, kW*h) - одиниця енергії, що показує кількість енергії спожитої/виробленої пристроєм потужністю 1 кВт за 1 годину.

Калорія (кал) - одиниця енергії, що позначає кількість тепла, необхідного для нагрівання 1 грама води на 1 градус Цельсія при тиску в 1 атмосферу. 1 Гкал = 1000 Мкал = 1 000 000 ккал.

Джоуль (Дж, J) - одиниця енергії, необхідної для переміщення точки прикладання сили в один ньютон на відстань одного метра. 1 МДж (MJ) = 1 000 000 Дж.

В тисячі кубів природного газу приблизно 9,5-10МВт*год.  Вартість пораxуй сам.

Економію, яка, начебто, виникла при включенні конверторів можна пояснити двома речами.
1. Значна частка економії - за рахунок "тепла від сусідів".
2. Шалені витрати і крадіжки в ТКЕ.
   
Ага, я так і повірив, що ціна на опалення для мешканців через це впаде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія