Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Тобто ти хочеш сказати що екологи продажні? І всі їх прогнози про СО2 апокаліпсис це за гроші?  :K

ти як вчора народився, є наприклад норамльні партії а є ті що наймають тітушок хоча все називається політика

теслу блокують бо німецькі виробники ссють чесну конкуренцію, особливо бємєвє, яку трахнули в америці

на рахунок потепління тобі не потрібно нікого слухати, читати ж можеш, от сам і зроби собі ресерч, зараз в інтернетах є любі наукові дослідження
   
А рівень життя наскільки нижчий ніж в США? А вони хочуть наздогнати.

в китає майже в два рази більше терават годин від вітро та сонце генерації ніж в штатах, при тому що китай значно бідніший




   
ти як вчора народився, є наприклад норамльні партії а є ті що наймають тітушок хоча все називається політика

теслу блокують бо німецькі виробники ссють чесну конкуренцію, особливо бємєвє, яку трахнули в америці

на рахунок потепління тобі не потрібно нікого слухати, читати ж можеш, от сам і зроби собі ресерч, зараз в інтернетах є любі наукові дослідження

Я знаю. Читав Петю Шаблезуба.  :K
   
в китає майже в два рази більше терават годин від вітро та сонце генерації ніж в штатах, при тому що китай значно бідніший

Гии, китайська компартiя може наказити горобцiв ловити чи солар будувати, що накажуть то й китайськi пейзани будуть робити.

Да, пiсля заходу сонця коли вiтер не в робочих параметрах, чим свiтити, каганцями?
   
така цаца за 25 штук yсього

так купи, чого не купляеш?

гии, електровозик за 25к  :) , не мала баба клопоту.
   
так купи, чого не купляеш?

гии, електровозик за 25к  :) , не мала баба клопоту.


більш-менш пристойна комплектація потягне 35к. І за ці гроші буде купа глюків і недоробок (недодумків). Хоча на вигляд і всередині воно крутіше за теслу
   
Гии, китайська компартiя може наказити горобцiв ловити чи солар будувати, що накажуть то й китайськi пейзани будуть робити.

Да, пiсля заходу сонця коли вiтер не в робочих параметрах, чим свiтити, каганцями?

ага і тому байден інвестував сотні мільярдів в відновлювальну енергію щоб наздогнати китай, йому компартія теж наказала :laugh:

в китаї всі найбільші літієві компанії світу, перерости накінець то свій шаблон телефоних розмірів  :facepalm:
   
більш-менш пристойна комплектація потягне 35к. І за ці гроші буде купа глюків і недоробок (недодумків). Хоча на вигляд і всередині воно крутіше за теслу

звідки знаєш що буде??
   
так купи, чого не купляеш?

гии, електровозик за 25к  :) , не мала баба клопоту.

гии це вам все меньше простору дрочити на двз, років 7 назад дрочили що це неможливо, років 5 назад не буде їхати +500км, роки 3 назад що висока ціна, що ж тепер залишилося?  :laugh:
   
гии це вам все меньше простору дрочити на двз, років 7 назад дрочили що це неможливо, років 5 назад не буде їхати +500км, роки 3 назад що висока ціна, що ж тепер залишилося?  :laugh:

Це ти дрочиш, а ми їздимо.
   
Щотуд
Срач далі потужно буяє)
...
VW відповідає корейцям і BYD (заїпали китайозні ділери спамом) через Skoda

25 кіло євро
500л багаж
400к запас

BYD вже стартує
Германочехи чухаються
Старт (у відповідь) лише через рік )

https://www.heise.de/news/Skoda-Epiq-Kleines-E-SUV-soll-2025-kommen-9655643.html?hg=1&hgi=1&hgf=false


   
Автівка
Без "підлоги"
48ва вольтова "архітектура" поруч з 12ти вольтами
Кермо на дротах на всі колеса
Нюанси створення зворотного зв'язку від дороги та позиціювання коліс в різних режимах (паркінг швидкість)


+/- може бути  цікаво той розбір від пана вачовскі

Додаємо нового імпульсу в срач



Останнє редагування: 26 березня 2024 08:18:12 від Lemberg.AT
   
Щотуд
Майбутнє електричок невпинно темніє, і все більше провалюється   :-)o
   
Майбутнє електричок невпинно темніє
Китайози BYD в Альпах атакує
Спамить жорстко курва   
   
звідки знаєш що буде??


На всіх китайцях так
   
Китайози BYD в Альпах атакує
Спамить жорстко курва 

Про це вже багато разів говорили і це очікувалось. Чому це має бути несподіванкою?

Китайці виграють. Ви так завзято роками били Теслу ногами, говорили про темноє будущее, і сомневались-сомневались, що фактично власноручно похоронили західний автопром
   
На всіх китайцях так

Китайці вчаться і досить швидко. На відміну від тебе що за 15 років таки не зумів розпізнати звідки вітер дує.
   
Китайці вчаться і досить швидко. На відміну від тебе що за 15 років таки не зумів розпізнати звідки вітер дує.

Українською вітер дме. Это в твоей родной Сызрани ветер дует. :)
   
Скріншот з WSJ. Кількість нових моделей електромобілей в рік - китайці проти інших.
   
Я вже не кажу про технічні характеристики, які в Тойоти абсолютно не конкурентноздатні, те саме в Але не так погано в VW.
   
Побачив BYD вантажівку..... вперше в америці
   
Я вже не кажу про технічні характеристики, які в Тойоти абсолютно не конкурентноздатні, те саме в Але не так погано в VW.
порівнювати кількість BEV-моделей у тойоти і тесли, за умови що тесла випускає ТІЛЬКИ BEV і робити з того якісь висновки?
Ну то Боїнг краще, бо ні в тесли ні в тойоти літаків нема в модельному ряді. Ненуашо?
   
Автопілот є?

Мабуть є, я спеки не читав :)
   
Автопілот є?

Повний секс:

Customize the ride with an LCD interface featuring three driving modes that can be accessed with the touch of a finger: Control, Standard, and Sport. Premium features like LED lights, a USB charging port, and Bluetooth come standard to make the experience unlike any other ZTR

Режим їзди «Спорт» аааааххххх!!
   
порівнювати кількість BEV-моделей у тойоти і тесли, за умови що тесла випускає ТІЛЬКИ BEV і робити з того якісь висновки?
Ну то Боїнг краще, бо ні в тесли ні в тойоти літаків нема в модельному ряді. Ненуашо?

Електромобілі від Тойоти це в значній мірі той самий BYD який Тойота використовує як партнер в розробці та випуску електромобілей.

https://global.toyota/en/newsroom/corporate/32126024.html
https://en.byd.com/news/toyota-and-byd-announce-rd-company/
   
В нас китайоз не було, не було, а в останні пару місяців якась навала, в основному одна якась гидотна на вигляд китайська автівка під невідомим брендом DR, - виглядає реально жахливо, щось типу як Опель Мокка.

Ну й почали зʼявлятися різні моделі BYD. От це реально вражає, в них реально крутий дизайн + якість салону неймовірна, за половину грошей.

Думаю, що європейським виробникам буде скоро дуже сумно.
   
В нас китайоз не було, не було, а в останні пару місяців якась навала, в основному одна якась гидотна на вигляд китайська автівка під невідомим брендом DR, - виглядає реально жахливо, щось типу як Опель Мокка.

Ну й почали зʼявлятися різні моделі BYD. От це реально вражає, в них реально крутий дизайн + якість салону неймовірна, за половину грошей.

Думаю, що європейським виробникам буде скоро дуже сумно.
ти Zeekr 001 бачив? Тесла навпроти нього - уйобіщне відро. А в них ще й мінівен є.
Проте є і своя ложка дьогтю гівна - купа дрібних недодумок і непродумок по салону і органам керування
   
Тесла навпроти нього - уйобіщне відро. А в них ще й мінівен є.

Веселится и ликует весь народ (с)

Де ти харчуватись будеш коли західний автопром ляже а до цього все йде? Чи ти про це ще не думав?

   
Веселится и ликует весь народ (с)

Де ти харчуватись будеш коли західний автопром ляже а до цього все йде? Чи ти про це ще не думав?

https://youtu.be/tHiPRqx6Xbw?si=tv35pmgW1oK6QIrE

ти тут всім діркам затичка, я до тебе взагалі не звертався
   
Це ти дрочиш, а ми їздимо.

якби тільки їздили то не несли б таку ахінею
   
На всіх китайцях так

це стереотип 90 та нульових, так само думали про перші японські тачки в 80х, звичайно це не мерседеси але і не ті чері які ще 15 років продавался в Україні
   
порівнювати кількість BEV-моделей у тойоти і тесли, за умови що тесла випускає ТІЛЬКИ BEV і робити з того якісь висновки?
Ну то Боїнг краще, бо ні в тесли ні в тойоти літаків нема в модельному ряді. Ненуашо?

але ж нам обіцяли задушити теслу конкурентами ще років 7 назад, а вийшло що найбільший автовиробник світу тойота за цей час народила  мишу   :laugh:
   
це стереотип 90 та нульових, так само думали про перші японські тачки в 80х, звичайно це не мерседеси але і не ті чері які ще 15 років продавался в Україні

ти подивися огляди, тоді зрозумієш про що я
   
ти подивися огляди, тоді зрозумієш про що я

подивився


2023 BYD Atto 3 Extended Range review.

OVERALL RATING - 8.2

https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2023-byd-atto-3-extended-range-review#all-ratings


2024 Mercedes-Benz EQE 350 SUV review

OVERALL RATING - 8.2

https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2024-mercedes-benz-eqe-350-suv-review
   
звичайно це не мерседеси але і не ті чері які ще 15 років продавался в Україні

Мерседес чи не єдиний що зараз не бігає в істериці та вимагає від уряду ввести високі тарифи проти китайського автопрому.

Позицію Мерседеса можна зрозуміти - основний ринок збуту в нього Китай і він не хоче отримати дзеркальні тарифи від китайців, і китайці зараз ощіпують виробників у бюджетному сегменті як Фіат, Пежо, Рено, VW, тощо і не складають конкуренцію Мерседесу в Європі.
   
подивився


2023 BYD Atto 3 Extended Range review.

OVERALL RATING - 8.2

https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2023-byd-atto-3-extended-range-review#all-ratings


2024 Mercedes-Benz EQE 350 SUV review

OVERALL RATING - 8.2

https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2024-mercedes-benz-eqe-350-suv-review


ти відео подивись від людей які їх юзали. рейтинги то таке. я вже той відос якось постив



   
ти відео подивись від людей які їх юзали. рейтинги то таке. я вже той відос якось постив

https://youtu.be/Q-xpuMFgh2w?si=6frzV1ckynbKYzEt

по перше такі відео можна зняти з любої машини, навіть в ролс ройсах бувають ляпи, тому краще довіряти більш повноцінним ревью, по друге мова за BYD
   
по перше такі відео можна зняти з любої машини, навіть в ролс ройсах бувають ляпи, тому краще довіряти більш повноцінним ревью, по друге мова за BYD

вони всі плюс-мінус мають схожі недоліки. і все одно, як другу машину я би краще взяв той zeekr, ніж tesla
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія