Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
20 лютого 2024 16:54:29
п.с. навіть назва відповідає організації аграріїв "Підкарпатське ошукане село"
ще й без сільради....
Там помилка в назві , замість Підкарпатське має бути Підкацапське  :-)o

+1000000
82
20 лютого 2024 16:54:16
А чому наши торгаши не блокують купівлю продуктів у польши?

та його самі поляки блокують. О таке... дебіли сер  :) , вони ж все блокують, в тому числі те що до нас їде.

 
83
20 лютого 2024 14:58:37
Польські фермери, які блокують рух поблизу пунктів пропуску з Україною, заявили про плани продовжити протест ще на місяць - до квітня.

Про це заявив лідер організації аграріїв "Підкарпатське ошукане село", яка блокує пункт пропуску "Медика-Шегині" Роман Кондрув в коментарі RMF24.

"Ми загострюємо акцію протесту. Сьогодні я збираюся подати (документи – ред.) на продовження протесту на наступний місяць (протесту - ред.), він триватиме до квітня. Ми будемо це робити на ротаційній основі: фермери частково працюватимуть у полі, а частково будуть стояти на кордоні", - сказав Кондрув.

Організатор акції наголосив, що чинний уряд не виконав своїх зобов’язань перед фермерами.

Також він додав, що  якщо протест аграріїв не принесе результату, а українська сторона блокуватиме кордон зі свого боку, то фермери можуть почати не пропускати пасажирські автобуси з України.

"Якщо ми вирішимо не впускати також автобуси, то буде дуже погано. Але, можливо, тоді наша влада нарешті шукатиме змістовні рішення", - заявив Кондрув.
84
20 лютого 2024 14:52:27
https://t.me/voynareal/84231

більшисть тіх хто  їде від кордону  в напрямку кракова, або варшави  мають далі їхати потягом або мають переліт далі. Більшість це жинки та діти, яки не встигнуть на ці рейси.

поляки нажаль роблять каку і мабуть це не буде забуто українцями.
85
20 лютого 2024 14:46:20
ім похрену що та куда йде.  ПО ХРЕ НУ.  це не про зерно . це про бажання кацапов розісрати всю европу. та корисних ідіотів та куплених козлів. та про слабкість  ЕС, як структури.
86
20 лютого 2024 14:43:07
В "Укрзалізниці" зазначили, що потяг із зерном, яке розсипали протестуючи польські фермери мав пунктом призначення Німеччину, та не мав достявлятись у Польщу.

Про це зазначила пресслужба "Укрзалізниці" на своїй сторінці у Telegram.

В "Укрзалізниці" зазначили, що український вантаж прямував до Німеччини транзитом через Польщу.
87
20 лютого 2024 14:41:43
Але загалом це частини кацапської многододовачьки "Розісрати нас з союхниками"

Ми маємо не дзеркалити неадекватів стаючи самим неадекватами,
а робити так щоб їхня неадекватність сяяла максимально яскраво.

миротворець  :lol: , в більшисті випадків ( міжнародних, тупо в в побуті) твої рецепти не працюють.  Таке вважається слабкістью. Та збільшує бажання  НЕАДЕКВАТІВ робити те що вони робили.  зазвичай на неадекватність відповідают симетрично. інколи асиметрично... як що не доходе. 

 ти якісь дивний. то ... чому ми не відповідаємо адекватно, то адекватно відповідати нііііізяяяя.
88
20 лютого 2024 14:27:18
Яка різниця хто винуватий?
Важливо те що робиться щоб це припинити і щоб цього більше не повторювалося.
Є правило ес, його зобов'язані виконивати влада польщі. Але не виконує.  Все.... тупик.   Нема в Україні жодного, хто має можливість зробити щоб поляки тупо виконували свої ж правила. яки зобов'залия виконувати коли вступали в ЕС.   Але ти все дуже добре розумієш, чогось хочешь пообсірати українську владу.  продовжуй.....
Кажеш як "Кацапська армія в 10 разів більша за українську, всьо тупік, здавайтесь та тікайте"
Народ вирішив інакше.

Влада теж має витягти ряху за тарілки з салатом і почати працювати.

А обсирати її далі вже нікуди, наступні шари гімна не липнуть.

Дуже прикольний натяк. Танками на польшу? ніфіга собі ти орел. Бо з дуже великой кацапської армією ми  розбираємося танками та дронами.
89
20 лютого 2024 14:18:20
Ну, так
"Обставини так склалися, я ні прі чом.."
саме так. Ти з той  кагорти... що вважають що за війну видповідальний не Хуйло, а на польскому кордоні не прохуйловські протестувальники?  ну мабуть маєш в рамках фупа на таку думку.  Але вона  може тебе дуже далеко завести.... насправді.
Яка різниця хто винуватий?
Важливо те що робиться щоб це припинити і щоб цього більше не повторювалося.

Є правило ес, його зобов'язані виконивати влада польщі. Але не виконує.  Все.... тупик.   Нема в Україні жодного, хто має можливість зробити щоб поляки тупо виконували свої ж правила. яки зобов'залия виконувати коли вступали в ЕС.   Але ти все дуже добре розумієш, чогось хочешь пообсірати українську владу.  продовжуй.....
90
20 лютого 2024 14:13:12
Дававайте краще про факти
Які перспективи розвитку подій , що заявляє польська влада ?
Бачу новину що ж д розблокували

там ( як я розумію) так.  поляки роблять якусь гидоту на жд.... далі їде поліція та ті тупо відходять. Тому це можливо хоч кожен день робити, або кілька разів на день. 
91
20 лютого 2024 14:10:22
Нема в нас влади.
Народ є, армія є. Влади нема.
влада домовилась з ес ( куди входить ... о це новина... Польща), на дуже гарних умовах.  Маю надію що ти не плануєшь це заперечувати.  влада мала надіїю що в ес є правила та закони, яки виконують всі ес країни.

як згодом з'ясувалося     - це не так.    в залишку що маємо? 1)  влада зробила все що треба, але влада це в Україні, та не має можливість впливати на якихсь там фермерів в гондурасі наприклад.  2) ЕС... такий собі цирк, де вважається що є якісь правила, але кожен хто хоче на ті правила може  "покласти" 3) ми нажаль дуже залежні зараз, тому не маємо можливість використовувати не тільки асиметричні, но також симетричні дії.  4)
Ну, так
"Обставини так склалися, я ні прі чом.."

саме так. Ти з той  кагорти... що вважають що за війну видповідальний не Хуйло, а на польскому кордоні не прохуйловські протестувальники?  ну мабуть маєш в рамках фупа на таку думку.  Але вона  може тебе дуже далеко завести.... насправді.
92
20 лютого 2024 13:53:11
Щоб вирішити те питання, на то є влада України.
Хай вирішує ЗЕ.
Я можу тіки фантазувати я к би я діяв, будь влада у моїх руках. Але то все фантазії.
Нема в нас влади.
Народ є, армія є. Влади нема.

влада домовилась з ес ( куди входить ... о це новина... Польща), на дуже гарних умовах.  Маю надію що ти не плануєшь це заперечувати.  влада мала надіїю що в ес є правила та закони, яки виконують всі ес країни.

як згодом з'ясувалося     - це не так.    в залишку що маємо? 1)  влада зробила все що треба, але влада це в Україні, та не має можливість впливати на якихсь там фермерів в гондурасі наприклад.  2) ЕС... такий собі цирк, де вважається що є якісь правила, але кожен хто хоче на ті правила може  "покласти" 3) ми нажаль дуже залежні зараз, тому не маємо можливість використовувати не тільки асиметричні, но також симетричні дії.  4)
93
19 лютого 2024 16:57:53
це для той кагорти що захищає дії поляків... для роздумів, щоб ви зробили, як би ваша дитина була заблокована в тому потягу, не встигла далі на літак, захворила... ну і так далі.... кожен може картину намалювати:

Дослівно: "18 лютого польські протестувальники заблокували рух пасажирського поїзда №119 Київ – Хелм. У поїзді перебували 260 пасажирів, абсолютна більшість – жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти.

Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух. Дякуємо польським колегам за взаємодію та швидке вирішення питання.

…Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією на кордоні з Польщею та здійснює взаємодію з прикордонниками, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфаструктури і Міністерством закордонних справ.
94
19 лютого 2024 15:19:10
Ні, мабуть не зовсім так.  там свої буї,. самє вони є частиной системи.  Але... саме ссср був одним з засновників цієї системи, а рашка як правоприємник  один з гравців до тепер. Тому мабуть іх ставили. Але буї різні... більшисть спрацьовує від удару. бахнувся літак об землю... буй почав працювати.

До цього рашистам було пофиг. Наші не показивали інфи з цьєї системи. Але на майбутне можливо  спробують якось відкрючати.
95
19 лютого 2024 15:04:13
навіщо... зсу оригинально, з допомогою міжнародной системи фіксації радіобуя  ткнуло кацапов в їх лайно. 
але ж система Cospas-Sarsat - це цивілтьна система?
воєнні льотчики мали б її відключати.
той же fighterbomber пише на цю тему. що система Cospas-Sarsat не діє при воєнних польотах (відключена чи деактивована?)
ну бо логічно. Для чого видавати проитвнику місцезнаходження пілотів.

Радіо буй однозначно має бути, будь який.... по якому їх знаходят свої.  Як що він є.... то це в будь якому випадку радіо випромінювання. згоден?  Мабуть Cospas-Sarsat це не система яка має бути на рашистських літаках, це система яка моніторить  всю поверхню на випромінювання яке звичайно є в таких випадках.
96
19 лютого 2024 14:47:12
5 вроде
2= CУ-34,1=СУ-35.На другий день 1=СУ34.Сьогодня СУ-34 і СУ35.Виходить  6 штук.
Круто.
кацапи визнають лише два 35х
зійдемось по середині-4 теж не погано.

навіщо... зсу оригинально, з допомогою міжнародной системи фіксації радіобуя  ткнуло кацапов в їх лайно.   Але все як завжди  :)
97
19 лютого 2024 12:11:14
Очевидно, що каци зараз кидають все на амбразуру, щоб показати результат до виборів хуйла, в тому числі і ризикують більше літаками

Мабуть ні.  Вони роблять як завжди. Ми іноді маємо можливості, іноді не маємо ( нажаль). Як що це робить пво ( петриот наприклад) це дуже великий ризик.  Після війни мабуть будемо мати можливість зрозуміти як це все робилося. Раніше нам всіх тонкощів не будуть казати.
98
19 лютого 2024 11:48:15
Підкажіть
Це що , сьодні завалили ще 2
Цапольоти ?
Ваньок зазвичай не бреше. Тому мабуть так. Але краще дочекатися офіційної інфи від  ЗСУ.
Вже є офіційна інфа від  ЗСУ.

так... побачив, супер
99
19 лютого 2024 11:47:56
ну... офіційна інфа підійшла, головний в Україні по рашапидеролетам:
Ранок 19 лютого 2024-го.
Східний напрямок.
Ще мінус два окупанта!
Це наша земля, і наше небо!
Усім дякую за бойову роботу!
Далі буде!..
100
19 лютого 2024 11:35:49
Підкажіть
Це що , сьодні завалили ще 2
Цапольоти ?

Ваньок зазвичай не бреше. Тому мабуть так. Але краще дочекатися офіційної інфи від  ЗСУ.
101
19 лютого 2024 11:16:27
со связи пропали СУ-34 и СУ-35  (vanek.nikolaev)  гарний ранок  :)
102
19 лютого 2024 09:46:33
Експредставниця Республіканської партії Ліз Чейні в неділю застерегла від "хуйло крила" Республіканської партії. Це сталося після того, як колишній президент Дональд Трамп відреагував на смерть відвертого критика Кремля Олексія Навального, фактично не згадавши ні його, ні президента Росії Володимира хуйло.
Пізно. Хуйло вже має не крило, а більшість серед респів

Так, але ця заява республіканки дає мені повне право звати тутешніх трампистів- хуйловцями.
103
19 лютого 2024 08:13:19
Експредставниця Республіканської партії Ліз Чейні в неділю застерегла від "хуйло крила" Республіканської партії. Це сталося після того, як колишній президент Дональд Трамп відреагував на смерть відвертого критика Кремля Олексія Навального, фактично не згадавши ні його, ні президента Росії Володимира хуйло.
Пряма мова: "Ми повинні серйозно поставитися до того, до якої міри у вас зараз є хуйло крило в Республіканській партії. Я вважаю, що проблема цього виборчого циклу полягає в тому, щоб хуйло крило Республіканської партії не захопило Західне крило Білого дому".

красиво підкреслила реальну картину, та назвала все своїми іменами  :)104
19 лютого 2024 00:04:23
так начебто ж скасували?

мабуть ще в тому ( 23 ) році. ТС... дай пліз пояснення про що конкретно ти пишеш?
105
18 лютого 2024 23:44:29
Зараз більшисть доріг веде через польшу
Яка більшість?
Куди веде?
Он румуни зара будують через Молдову дорогу від нас до портів.

було б Гут. 
106
18 лютого 2024 23:43:47
Я не розумію дій поляків. Є европейськи правила. Вони частина европи.  Треба виконувати. ТА ЯК ЩО не згодні... треба було в европі це вирішувати. Всі важелі для цього є.

Та ще одне. Не переношу, дико.... коли хтось вирішує свої питання але використовують  тимчасову слабкість ішних.   Вони впевнені що ми зараз не можемо відповісти навіть симетрично, саме тому що залежим.  Можливо в міжнародних відносинах це якось зветься інакше, але в людських  це  зветься підлістю!
107
18 лютого 2024 23:32:51
Саме так, кацапчік. бажає.
Так бажає, згоден, але до чого тут кацапчік? Не зовсім зрозумів. нахрен ще тут какашками кидатись. Нам що мало різних поляків та інших?  Що ми тут розповідаємо про поляків, як що сами один на одного кидаємось як скажені пси.
Я ж і питаю, ти хєрбату пив у Кракові у 2022 у лютому-березні?
Тебе за руку водили до ліжка/їжи/тепла?

Я пив в лютому 23, саме в кракові. Але за свої. Зараз більшисть доріг веде через польшу. Мабуть ім це також вигідно. Як вважаєшь? Але ти не дав відповідь... до чого тут кацап?
108
18 лютого 2024 23:29:13
Ніхто з моїх знайомих надовго в Польщі не залишився. Неможливо з поляками довго працювати. Тому ця ситуйовина для мене особисто сюрпрайзом не є. Скоріш, навпаки, на початку війни поляки приємно здивували й навіть минула хибна думка, що вони виправилися...
ПіС зробив боротьбу з українцями одним із елементів виборчої програми, і одразу всі ниці інстинкти в поляків-виборців ПіС спливли на поверхню. Мабуть, теж корупція Зеленського завинила  :facepalm1:
Сам придумав?

а що не так? як на мене це правда.
109
18 лютого 2024 23:25:29
Ну біженцям і гастерам звалювати з Польщі

Нічого не ново в історії
Та тут багато хто всирався та доводив, що Європа аж сцить окропом і бажає залишити українських біженців у себе, а ось воно як виходить... Кожна країна буде сама за себе.
Саме так, кацапчік. бажає.

Так бажає, згоден, але до чого тут кацапчік? Не зовсім зрозумів. нахрен ще тут какашками кидатись. Нам що мало різних поляків та інших?  Що ми тут розповідаємо про поляків, як що сами один на одного кидаємось як скажені пси.
110
18 лютого 2024 10:42:30
Взагалі то й я проти виборів зараз, але тут волали, що їх не можливо провести. Можливо, навіть досить репрезентативно. Для цьго лише потрібні деякі зміни з Закон про воєний стан, щоб вийти з конституційної кризи. Невеликі зміни в Законі про вибори. Все. Але можна і без нашого бубочки обійтися. Від нього ніякого толку, одні біди та розкрадання з узурпацією. Тобто і без Преза переживемо.

Треба уважно переглядати інфу від схильних до порохоботства оглядачів. Є таки що вважають що вибори як раз вигідні ЗЕ.  Зробив це зараз  та + 5 років попереду на табуретке.

Так в чому ж тоді сумніви Зе? чомуб не махнути шашкою та не провести виброи яки так хоче вольтер. 

Головне... що той самий вольтер, як що Зе  ЗАРАЗ  перевибереться... буде перший хто буде  ВОЛАТИ та ІСТРИТИ...  що вибори проводити не треба було... що вони не конституційні та інше.   та про узурпацію  буде його кожен пост  :)

тому нах ті вибори зараз.

111
17 лютого 2024 11:31:23
А для чого він його звільнив ?
вот для чого ти наприклад "с сотоварищами" видумивал якісь історії що Сирський мясник . На чому це грунтувалось?  таких історій дуже богато, хтось сказав, хтось повторив, хтось з розумним виглядом зробив  ще на щось посилання. Цей генерал кожен раз виконував накази.... але чомусь сами він мясник?
Заміна Залужного дійсно це  дуже не популярне рішення, на це треба рішучисть та хер класти на  табуретку.   Зараз з Авдіївці відводят війска, хоча частина колег з фупу "зуб давали" що саме для того щоб    там держатися до останнього бійця Сирського ставили.

І так. Зе мав на це право, так - він за це рішення несе відповідальність, і так...в  цьому рішенні в однозначно не тримається за табуретку. Тому методічки рашевьскі треба в смітник . як і дуже богато що вони там навигадували. А нам треба бути уважніше до цих вкидів.  Всім.
Я нічого не видумував. Я перепощував статті з Вашингтон Пост. Всі претензії до них.

ти розумієш що зараз ти себе рашаботом обізвав?  бо тут також обговорюється стаття в ВП, згідно з которой саме рашаботи на зарплаті росповсюджують  саме ті вкиди, яки ти так вперто захищаєш.

і як що ти не згоден...  Всі претензії до них
112
17 лютого 2024 11:05:29
Це якось впливає на той факт що нам намагаються втирати що тверження "Зе тримається за владу" є іпсо? Тоб-то комусь дуже треба просувати думку "Зе не тримається за владу" шо не відповідає дісності.
Тримається, не тримається...Скільк и можна товкти воду у ступі замість пояснити - ЯК зараз провести ротацію влади? От просто - ЯК? Вибори? Чи просто передати владу тому, хто найбільше хоче її отримати, але аж ніяк "не тримається"?
А що таке? Він у травні завершує свій термін.Конституція каже що він має пійти, а замість нього буде ВО. В данному випадку Стефанчук. Здається, що монобільшість розпадеться остаточно, то може бути і не Стефанчук,переформатування- є переформатування

Тебе що в рашці за коки тримають? Тема про методички рашівськи, та їх шкоду. А ти як завжди по ним шпариш слово в слово.
113
17 лютого 2024 11:03:14
Це так. Саме тому і звільнив.
Знов відверта брехня бо Зе від цього звільнення тільки втратив ,а За придбав.Але він пішов на непопулярне рішення.Хоча у вас завжди знайдеться висер на кшалт він це зробив бо геть тупий і нічого у житті не розуміє,але цим аргументом можна обісрати будь яке рішення
А для чого він його звільнив ?

вот для чого ти наприклад "с сотоварищами" видумивал якісь історії що Сирський мясник . На чому це грунтувалось?  таких історій дуже богато, хтось сказав, хтось повторив, хтось з розумним виглядом зробив  ще на щось посилання. Цей генерал кожен раз виконував накази.... але чомусь сами він мясник?
Заміна Залужного дійсно це  дуже не популярне рішення, на це треба рішучисть та хер класти на  табуретку.   Зараз з Авдіївці відводят війска, хоча частина колег з фупу "зуб давали" що саме для того щоб    там держатися до останнього бійця Сирського ставили.

І так. Зе мав на це право, так - він за це рішення несе відповідальність, і так...в  цьому рішенні в однозначно не тримається за табуретку. Тому методічки рашевьскі треба в смітник . як і дуже богато що вони там навигадували. А нам треба бути уважніше до цих вкидів.  Всім.
114
17 лютого 2024 10:42:49
данке зеер WP за те... що й так дуже гут ми бачимо та богато разів про це казали.
115
15 лютого 2024 10:19:26
Щось згадалися розмови про "в контакті", різні там "однокласники" та інше лайно, коли їх почали блокувати. Від "не нра- не користуйтеся", до  утисків свободи слова  :lol:
116
15 лютого 2024 10:14:18
гарний сервіс, не нра - не користуйтеся

В нас тут дуже богато "гарного сервіса".  Наприклад 1с бухгалтерія... то різні бітрикси, в яки Українці ( буже богато) вчепилися  та не відпускають. Та усі розмови... про те що це ворожі продукти   не мають ні якого результату.

Це в другий час можлива логика " не нра- не користуйтеся". Зараз за логикою треба всеж прислуховиваться до зауважень компетентних людей, та спокійно сприймати як що щось буде примусово йти нахер.

Як що нам дати можливість жити за принципом " не нра- не користуйтеся" ... богато хто бігом врубить якогось разторгуєва, візьме балалайку, та буде вимагати московську ковбасу... Да мабуть і хер з ними, але тем де є питання безпеки... вибачте...
117
14 лютого 2024 10:27:48
Це як би дуже яскравий приклад що треба  ВСІМ бути адекватними , в тому числі на фупі.  Деякий час тому якись придурок чомусь  вкинув інфу що Буданов подсіджує Залужного. Та понеслось: хто такий Буданов, що він вміє, невдаха, нездара. Полудурки наввипередки змагалися в бажанні насрати, відключивши свої мізки ( як що вони були).

Буданов ( та його команда) реагує саме так як треба. Як  сьогодні наприклад.  Тому ще раз... треба бути адекватними  та цінувати тих, хто реально робить історію!
118
14 лютого 2024 10:10:18
Бля , якось буденно  :shuffle:

десь так  :) , чекаємо на відео, чому не 4 к  :lol: , коли вже буде з повітря відео  B-)
119
13 лютого 2024 22:28:20
Більшість за кловуна, бо замість карли-марли він пообіцяв у богатих все відняти та поділити порівну. Виявилось, що їх знов наї…али. Хто винен? Мабуть Порошенко, бо не дає. Як не дає? Та отак. Той же Ахметов в сотню разів богатійше- проти нього помовкують, бо може погано закінчитися. Сцять. Оці гидоти і тримаються за бубочку. Але є тут такі, що в бубочці розачарувалися. Він як Порошенко- волають. Взагалі то більшість з них за савєцкій саюс, але сказати в голос те ж сцять. Де хто топить за сісілізм та навіть за безумовний дохід. Тупе бидло. Не буде по вашому ніколи. Хоча деякі з таких думають: «а може Притула»  той буде правильний кловАн- хоч порегочему. Ну-ну…

а може дійсно Притула? чому ні? Ти про демократію хоч колись чув? Так в демократії є ті хто має право вибирати, та ті хто моє право бути вибраним. Притула один з них. Захоче брати участь в виборчих перегонах,  буде.  прийме більшисть рішення що він буде головним.  то як би ти не істерив.... буде.

120
13 лютого 2024 10:48:17
Ти головне не злякай до кондрашки порохоботів.....  яки вже при згадуванні Притули входять в істерику. Капец... ще одного конкурента вони навряд чи витримають
В Петра немає конкурентів
Він височіє серед всіх
Як в Африці Кіліманджаро
А сивина як білий сніг ...  :scenic:

з гуманітарних  причин,  я б не рекомендував використовивати риму. Тому що ТС... дуже нервово до рими відносится. Людина в поважному віці, її треба оберегати від надмірного хвилювання та істерик.  :shuffle:

Повна версія