Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

Тема піднята заради дурного хайпу.

Рекламу я вимкнув, для того є напівофіційна інструкція від Сяомі
Що, де й куди я ходжу й всілякі репорти (ууууу ааа за тобой жіді слідять чіріз пнятьжііі ааа) я геть не вимикав. Мене воно не парить. Моя дурна персона нецікава для китайської розвідки , якщо воно туди й йде. Ну от хай знає що я сьогодні пройшов більш ніж 12000 кроків, обідав у "Піцці на дровах" , був у мами. Все одно.

В мене Росо Х3 і я його вважаю дуже гарним і потужним дівайсом + мені тепер не потрібна фотокамера. Кому не подобається - ну таке.
якраз в X3 камера не дуже гірше моєї в півтора рази буду чекати x 4 для заміни мого девайсу
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Маючи мобільний банкінг, ецп, всякі Дії..
І купляти китайський телефон..
Достойно 73%
Хай пан покаже НЕкЕтайский.. :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хай пан покаже НЕкЕтайский.. :lol:

Ще один  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Моя дурна персона нецікава для китайської розвідки , якщо воно туди й йде. Ну от хай знає що я сьогодні пройшов більш ніж 12000 кроків, обідав у "Піцці на дровах" , був у мами.
є вірогідність що через той телефон якісь китайці шаряться у твоїй домашній мережі як у себе вдома, сидять в усіх девайсах і слухають весь траф :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

так, все закінчилося :laugh: то просто горе було, скільки з тою китайчатиною було проблем.. місце постійно закінчується хз куди, проги вилітають, інтерфейс такий що у мене голова починала боліти, коли доводилося брати його щоб «почистити місце» :facepalm:  хз навіщо люди купують таке… їй то подарували, а от коли сам собі таке купуєш.. за що люди так себе не люблять :S

Я щось не розумію. У вас що 32Гб місця на основному накопичувачі ? Що можна ставити аж так, щоб засрати місце ? В мене 128 Гб і в мене й досі не зайнята й половина простору. Хоча є що чистити і є смітник який треба почистити.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Вже років із 10 вражає ненависть покупців чистих азіатів до надкушено яблука.
Азіати вкрали все - ідею технології технічну документацію епла.
Займаються плагіатом і мають мільярди послідовників які купують це крадене китайське сміття.

Дивно :)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

є вірогідність що через той телефон якісь китайці шаряться у твоїй домашній мережі як у себе вдома, сидять в усіх девайсах і слухають весь траф :D

Ти ще ото розкажи що хтось сидить і слухає якийсь трафік в мене.  :lol: ну хай слухають. Побачать переписку на хвупі , як я дражню алкохвілозопа  :lol: 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Вже років із 10 вражає ненависть покупців чистих азіатів до надкушено яблука.
Азіати вкрали все - ідею технології технічну документацію епла.
Займаються плагіатом і мають мільярди послідовників які купують це крадене китайське сміття.

Дивно :)
Де то "яблуко" кусають ?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я щось не розумію. У вас що 32Гб місця на основному накопичувачі ? Що можна ставити аж так, щоб засрати місце ? В мене 128 Гб і в мене й досі не зайнята й половина простору. Хоча є що чистити і є смітник який треба почистити.
у неї 128. ставити — нічого особливого не ставила, що там треба пенсіонерці? месенжери, щітбук, ото і все по суті. чувак, я все життя сидів на ведрах, яких у мене тільки не було… і все життя мучився так само. кілька років тому вирішив, що з мене досить і взяв огризка. перебісився кілька місяців і зрозумів, що більше ніколи не матиму відра :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

128 уже замало, 256 поки що норм.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ти ще ото розкажи що хтось сидить і слухає якийсь трафік в мене.  :lol: ну хай слухають. Побачать переписку на хвупі , як я дражню алкохвілозопа  :lol: 
ну це аргументи проти яких усе інше безсиле :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Можна ще відключити оновлення екрану 120гц в тому ж поко икс  3 і теж виграти в автономності
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Определение качества товара по стране-производителю один из основополагающих "советских"генов.
Становой так сказать
Кетай-гумно,Австрия-ну...так най буде
Амерыка-О! Мантана!!! :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А якщо включити суперекономію то девайс дійсно може тримати десь біля тижня
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

у неї 128. ставити — нічого особливого не ставила, що там треба пенсіонерці? месенжери, щітбук, ото і все по суті. чувак, я все життя сидів на ведрах, яких у мене тільки не було… і все життя мучився так само. кілька років тому вирішив, що з мене досить і взяв огризка. перебісився кілька місяців і зрозумів, що більше ніколи не матиму відра :D

Ппц. Тільки що перевірив - з 128 зайнято 38: купа додатків й фото. Куди можна просрати 128 навіть не уявляю.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Вже років із 10 вражає ненависть покупців чистих азіатів до надкушено яблука.
Азіати вкрали все - ідею технології технічну документацію епла.
Займаються плагіатом і мають мільярди послідовників які купують це крадене китайське сміття.

Дивно :)

Хоч ти на мене й плюєшся, але ось послухай.
Мені геть все рівно чим користуватися. Треба буде яблуко - куплю собі яблуко, навчуся й почну робити. Поки воно мені не треба , то я й не парюся. Нормальні апарати насправді, в них своя екосистема, вона комусь подобається, комусь ні - ну таке. Про сяомі я скажу - я вчасно перейшов на них з помираючого Соні, з якого зробили невіть-що і я дуже вдоволений , сяомі саме мені дало відчуття того, що в мене є робоча конячка, яку не треба постійно вмовляти щось робити - вона просто працює. Redmi 5 Plus -> Mi 8 Ultra -> Poco X3 . То мій досвід і для когось він прийнятний, для когось - ні. Головне що треба пам'ятати - це що внутрішній сторейдж має мати як мінімум 64 Гб + оперативки - мінімум 3Гб - і все.  А так..ну в мене ще є любов до Квалкомівських проців, але то особисте.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Де то "яблуко" кусають ?

В Едемі. Змій спокушає Єву , Єва яблуко підсовує Адаму і Адам надкушує :)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А якщо включити суперекономію то девайс дійсно може тримати десь біля тижня

І навіщо це? Дивитись на нього  та протирати ?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Слідкують всі і за всіма - що Сяомі, що Еппл, що Хуавей, що якийсь Алкатель (якщо вони ще існують). Але що, у когось є така інформація, яка зацікавить розвідку? :) ви набагато більше інформації викладаєте самі, ніж витягує якась програма в телефоні
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хоч ти на мене й плюєшся, але ось послухай.
Мені геть все рівно чим користуватися. Треба буде яблуко - куплю собі яблуко, навчуся й почну робити. Поки воно мені не треба , то я й не парюся. Нормальні апарати насправді, в них своя екосистема, вона комусь подобається, комусь ні - ну таке. Про сяомі я скажу - я вчасно перейшов на них з помираючого Соні, з якого зробили невіть-що і я дуже вдоволений , сяомі саме мені дало відчуття того, що в мене є робоча конячка, яку не треба постійно вмовляти щось робити - вона просто працює. Redmi 5 Plus -> Mi 8 Ultra -> Poco X3 . То мій досвід і для когось він прийнятний, для когось - ні. Головне що треба пам'ятати - це що внутрішній сторейдж має мати як мінімум 64 Гб + оперативки - мінімум 3Гб - і все.  А так..ну в мене ще є любов до Квалкомівських проців, але то особисте.

У тебе принаймні свідомий технічний вибір.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Слідкують всі і за всіма - що Сяомі, що Еппл, що Хуавей, що якийсь Алкатель (якщо вони ще існують). Але що, у когось є така інформація, яка зацікавить розвідку? :) ви набагато більше інформації викладаєте самі, ніж витягує якась програма в телефоні

Є Алкатель. Ми на фірму службові купили. Працюють чудово. Я вражений був  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

у неї 128. ставити — нічого особливого не ставила, що там треба пенсіонерці? месенжери, щітбук, ото і все по суті. чувак, я все життя сидів на ведрах, яких у мене тільки не було… і все життя мучився так само. кілька років тому вирішив, що з мене досить і взяв огризка. перебісився кілька місяців і зрозумів, що більше ніколи не матиму відра :D

128 ???? Засрати ????
Он те саме пишуть, дивуються.
В мене у тещі 9 редмі з 64 Гб на борті, то там вільних 30 з чимось. вайбер+телеграм+фб+ютюб+інстаграм, купа фоточок - ну воно як би дивно, вже 2 роки в людини і не засиралося ні разу.
ЧИМ ?

Не розумію. ФБ жере не більше 2-4 Гб з кешем, для Твітера десь те саме.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

І навіщо це? Дивитись на нього  та протирати ?
наприклад чекаєш важливого дзвінка а заряд підходить до кінця вмикаєш суперекономію і вуаля плюс 12 годин роботи коли в мене була сони икс зет перша це пару разів допомогло зараз це з'явилося в девайсах від ксіаомі
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

128 уже замало, 256 поки що норм.

Іфон 8 віком 5 років.
Із 64 зайнято 30 програми. З них 20 останній іос.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Слідкують всі і за всіма - що Сяомі, що Еппл, що Хуавей, що якийсь Алкатель (якщо вони ще існують). Але що, у когось є така інформація, яка зацікавить розвідку? :) ви набагато більше інформації викладаєте самі, ніж витягує якась програма в телефоні
угу, тільки епол чомусь аплоадить в десятки разів менше «службової» дати про кожен пук юзера :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Іфон 8 віком 5 років.
Із 64 зайнято 30 програми. З них 20 останній іос.

В мене багато музики, трошки фільми та мульти, книжки важать копійки, багато ігр під різні емулятори. 120 ГБ зайнято.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

128 ???? Засрати ????
Он те саме пишуть, дивуються.
В мене у тещі 9 редмі з 64 Гб на борті, то там вільних 30 з чимось. вайбер+телеграм+фб+ютюб+інстаграм, купа фоточок - ну воно як би дивно, вже 2 роки в людини і не засиралося ні разу.
ЧИМ ?

Не розумію. ФБ жере не більше 2-4 Гб з кешем, для Твітера десь те саме.

Він не свистить.
Я в друїді своєї мами замахав я пам’ять чистити.
Це якийсь кошмар для мене надкушеного яблука яким чином пам’ять забирається…
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну то поясни як android шпигує на користь китайців

Аndroid может шпиговать только на користь google  с помощью различных google сервисов, так как ос разрабатывается этой компанией . Скажу так голый чистый андроид отсылает данные (телеметрию) только google  . В чистый андроид производители смартфонов внедряют свою оболочку и встроенное по , и что и кому отправляет и отсылает кроме google ,  известно только разработчикам встроенного по , которое они разрабатывают по заказу производителей смартфонов .


Смартфоны следят за нами: как отключить сохранение перемещений на iOS и Android

Опасность смартфона не в слежке ,  это не так страшно , а опасность в том, что эту штучку прилепляют к человеку намертво , и он уже не представляет без этой железяки своей жизни , то есть он живёт постоянными мыслями  о нём , просыпается с ним, весь день с ним , и ложится, ложатся спать тоже с ним или с ними   ;)   жена, муж  и два смартфона   :DСмартфон это очень опасная весчичка , смартфон это идол .


   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

В мене багато музики, трошки фільми та мульти, книжки важать копійки, багато ігр під різні емулятори. 120 ГБ зайнято.

Я музику слухаю не з телефону.
Тому чисто все.
Та сама музика на ноутбук в айтюнсі. Там терабайт  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

128 ???? Засрати ????
Он те саме пишуть, дивуються.
В мене у тещі 9 редмі з 64 Гб на борті, то там вільних 30 з чимось. вайбер+телеграм+фб+ютюб+інстаграм, купа фоточок - ну воно як би дивно, вже 2 роки в людини і не засиралося ні разу.
ЧИМ ?

Не розумію. ФБ жере не більше 2-4 Гб з кешем, для Твітера десь те саме.
там якісь службові кеші відра і «фірмової» китайської надбудови на нього, гігабайти якихось мініатюр з усіх фоток що колись були насерфені чи зняті тощо тощо. на еполі такої проблеми взагалі не існує. як і немає рідних вбудованих чистильщиків оперативки та інших «покращувачів роботи тіліпона», без яких він тупо не працює :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У тебе принаймні свідомий технічний вибір.

Ну так воно й є. Малий в мене оно захотів яблука - купили йому айфона , він сам половину грошей назбирав , ми дали другу. Потім так вийшло що купили йому айпеда б\в - воно йому подобається..ну а чого ні ? Я подивився - чисто утилітарно - воно мені таке саме як і андроїд. Прикольне, чого ж. Мені оно на читалку добре китайця-планшета Alldocube iPlay 40 й іншого не хочу - воно мене влаштовує. А все інше..ну такоє. :lol: 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

І звідки ви взяли, що відключивши функцію ви точно її відключаєте а не просто знімаєте галочку:)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Аndroid может шпиговать только на користь google  с помощью различных google сервисов, так как ос разрабатывается этой компанией . Скажу так голый чистый андроид отсылает данные (телеметрию) только google  . В чистый андроид производители смартфонов внедряют свою оболочку и встроенное по , и что и кому отправляет и отсылает кроме google ,  известно только разработчикам встроенного по , которое они разрабатывают по заказу производителей смартфонов .


Смартфоны следят за нами: как отключить сохранение перемещений на iOS и Android
Опасность смартфона не в слежке ,  это не так страшно , а опасность в том, что эту штучку прилепляют к человеку намертво , и он уже не представляет без этой железяки своей жизни , то есть он живёт постоянными мыслями  о нём , просыпается с ним, весь день с ним , и ложится, ложатся спать тоже с ним или с ними   ;)   жена, муж  и два смартфона   :DСмартфон это очень опасная весчичка , смартфон это идол .

100%.
Лише 25% людей здатні повноцінно жити без смартфона.
Наукові дослідження.

Пс я можу з кнопочкою нокією існувати чудово.
Усе решту є на ноутбук
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я музику слухаю не з телефону.
Тому чисто все.
Та сама музика на ноутбук в айтюнсі. Там терабайт  :D

В мене Youtube Music , але й у телефоні  трохи є.
Ігри - асфальт, покемонго та ангрібердз. ото й усе.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

щоб я не робив з телефоном, а воно завжди десь так і залишається. вже 5 років :D



а такого лайна як «очищувач пам‘яті для ios» просто не існує в природі. в той час як на ксєомє воно йде з коробки :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ну так воно й є. Малий в мене оно захотів яблука - купили йому айфона , він сам половину грошей назбирав , ми дали другу. Потім так вийшло що купили йому айпеда б\в - воно йому подобається..ну а чого ні ? Я подивився - чисто утилітарно - воно мені таке саме як і андроїд. Прикольне, чого ж. Мені оно на читалку добре китайця-планшета Alldocube iPlay 40 й іншого не хочу - воно мене влаштовує. А все інше..ну такоє. :lol: 

Мене друїд зводить з розуму. Раз планшетом кидався бо не бачив логіки в діях того самсунга.
Але то індивідуально.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Аndroid может шпиговать только на користь google  с помощью различных google сервисов, так как ос разрабатывается этой компанией . Скажу так голый чистый андроид отсылает данные (телеметрию) только google  . В чистый андроид производители смартфонов внедряют свою оболочку и встроенное по , и что и кому отправляет и отсылает кроме google ,  известно только разработчикам встроенного по , которое они разрабатывают по заказу производителей смартфонов .


Смартфоны следят за нами: как отключить сохранение перемещений на iOS и Android
Опасность смартфона не в слежке ,  это не так страшно , а опасность в том, что эту штучку прилепляют к человеку намертво , и он уже не представляет без этой железяки своей жизни , то есть он живёт постоянными мыслями  о нём , просыпается с ним, весь день с ним , и ложится, ложатся спать тоже с ним или с ними   ;)   жена, муж  и два смартфона   :DСмартфон это очень опасная весчичка , смартфон это идол .

   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

щоб я не робив з телефоном, а воно завжди десь так і залишається. вже 5 років :D

Показати зображення...
а такого лайна як «очищувач пам‘яті для ios» просто не існує в природі. в той час як на ксєомє воно йде з коробки :D

О пішла важка артилерія  :D

В мене десь так само.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Це як Форд мустангг 1967 року.
Дизайн і технічне наповнення - бездоганні.
І це минуле 5 річної давності. :D
Маю чорний. Він нагадує 4 який вважається найкращим у дизайні.



Останнє редагування: 4 грудня 2021 21:36:01 від Бандер1вець
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

О пішла важка артилерія  :D

В мене десь так само.
а це скільки у мене прог. на кожному екрані майже нема окремих значків — замість них теки, а в деяких по 2-3 екрани з прогами :D




і це ще не всі, десь третина сидить у бібліотеці програм і значків на столах не має :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія