Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

кодери ВИРОБЛЯЮТЬ код і продають його разом зі всіма правами. Нащо ти натягуєш сову на глобус?

Нє
Це ти натягуєш сову
Тут саме послуги під заказ
Ще раз  аналогія з сантехніком: він надає тобі послуги по прокладці труб. А не виробля труби хитрої форми, спеціально під твою хату

   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

ну от я й кажу - давайте всім поставимо один податок!
5% з виручки (отриманих грошей), по-справедливості!

Правда, пан Ахмєтов буде категорично проти - в нього зараз десь 2% максимум
Але ж ми по-справедливості, чи не так?

тре як в Ахметова 2% не більше (звідки ця маячня про 2% не зрозуміло але то таке)
інакше всі поїдуть за кордон щоб там платити 28%
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Ійтішніки обґрунтовують свої преференції за професійною ознакою 
а так вони загалом за рівноправ'я, демократію і лібералізм
тільки аби податків не платити, як всі

ми обгрунтовуємо свої преференції тим, що якщо їх не буде, то податків буде менеше, притоку валюти буде менше, еміграція буде більшою, корупції буде більше.
тобто перференції для ІТ вигідні всім.

що краще, залишити податки 5% (хай 10%) і через 5 років отримати приток валюти від ІТ 10 ярдів в рік, чи встановити податки 40% і через 5 років отримати приток валюти 2 ярдів в рік?
думаю відповідь очевидна.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

ми обгрунтовуємо свої преференції тим, що якщо їх не буде, то податків буде менеше, притоку валюти буде менше, еміграція буде більшою, корупції буде більше.
тобто перференції для ІТ вигідні всім.

що краще, залишити податки 5% (хай 10%) і через 5 років отримати приток валюти від ІТ 10 ярдів в рік, чи встановити податки 40% і через 5 років отримати приток валюти 2 ярдів в рік?
думаю відповідь очевидна.

Не буде вам 10% по схємі з чпєнами. І не буде масового звалу.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Не буде вам 10% по схємі з чпєнами. І не буде масового звалу.

думаю наступні років 5 для ІТ буде 5% (максимум 10%).
інакше просто буде гірше всім.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

думаю наступні років 5 для ІТ буде 5% (максимум 10%).
інакше просто буде гірше всім.

Птах, не перебільшуй власну цінність для краіни. Вирішувати будеш не ти.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

а місце в хмарі Амазон з Гуглем спонсорують, задарма роздають?
а софт - він з нема безкоштовно, як манна, сипеться? Ти в курсі цін на софт? Ціна на ОС - то копійки, які не впливають особливо
а послуги сторонніх компаній (зберігання коду, моніторілки, тестування, й купа іншого мотлоху) взагалі-взагалі нічого не варті?

На ось тобі, просвіщайся. Простий колектор логів: https://www.splunk.com/en_us/software/pricing.html#
$173 за гіг логів у день на місяць. А в нас, наприклад, 500 гіг у день генерується в середньому
$86500 тільки за колектор логів!!!! На місяць!

іпанутися з сум, правда?

Це я ще ціни на хмару в Амазоні не показав, в тебе б дах поїхав від нулів
І? Тільки не треба розказувати що ІТшніки купують це все за свої
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

Не буде вам 10% по схємі з чпєнами. І не буде масового звалу.

про ракетну галузь теж так думали. Там шалені гроші крутилися, бо Зеніт й досі актуальний
й що маємо тепер?
галузь практично здохла
а один-єдиний Південьмаш міг годувати усю область, якщо б поставили все правильно
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

про ракетну галузь теж так думали. Там шалені гроші крутилися, бо Зеніт й досі актуальний
й що маємо тепер?
галузь практично здохла
а один-єдиний Південьмаш міг годувати усю область, якщо б поставили все правильно

Не пам"ятаю щоби було стільки вереску про ракетну галузь. Вони, до речі, теж 41% платять. Раніше ще більше було.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Птах, не перебільшуй власну цінність для краіни. Вирішувати будеш не ти.

о, я не звернув увагу що це ти, Бггг.
ок, тобі Бггг мабуть нічого доводити сенсу нема. у тебе IQ як у Кобцева - ти би може і хотів, та не зрозумієш.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

о, я не звернув увагу що це ти, Бггг.
ок, тобі Бггг мабуть нічого доводити сенсу нема. у тебе IQ як у Кобцева - ти би може і хотів, та не зрозумієш.

Птах, та не бздо. В  мене за плечами 18-ти річний досвід підприємницькоі діяльності.  Так що цікаво  твоі потуги послухати, ну чисто для поржати.
Ото докажи мені що не найманий працівник на галєрі, а незалежний суб"єкт підприємницькоі діяльності.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Почитайте договір фопа з канторою. Жодних прав на код нема.
у кодерів нема, я про це й написав
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Нє
Це ти натягуєш сову
Тут саме послуги під заказ
Ще раз  аналогія з сантехніком: він надає тобі послуги по прокладці труб. А не виробля труби хитрої форми, спеціально під твою хату
а токар надає послуги по обробці металу :lol: Ну капець
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Птах, та не бздо. В  мене за плечами 18-ти річний досвід підприємницькоі діяльності.  Так що цікаво  твоі потуги послухати, ну чисто для поржати.
Ото докажи мені що не найманий працівник на галєрі, а незалежний суб"єкт підприємницькоі діяльності.

а мені не цікаво слухати твої, як ти сказав, бздо, Бгг. попроси їх прокоментувати когось іншого.
і доводити щось якомусь фотумного дурнику - який сенс? бзди далі, без мене.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

Не пам"ятаю щоби було стільки вереску про ракетну галузь. Вони, до речі, теж 41% платять. Раніше ще більше було.

тому в нас й нема ракетної галузі
бо забирати гроші всі хочуть, а розвивати галузь - ніхто
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

а мені не цікаво слухати твої, як ти сказав, бздо, Бгг. попроси їх прокоментувати когось іншого.
і доводити щось якомусь фотумного дурнику - який сенс? бзди далі, без мене.

Птах,  ти просто тлумок в тємі економіки і здатен в тій сфері лише гарувати клоунессою.
Я ж вас не лізу вчити код тапати.
10%  йому! Бггг.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

тому в нас й нема ракетної галузі
бо забирати гроші всі хочуть, а розвивати галузь - ніхто

Ще раз, ти мене неуважно читав.повинні бути преференціі, але лише дл юр.осіб. і жодним чином не для чпєнів-ухилянтів.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Птах,  ти просто тлумок в тємі економіки і здатен в тій сфері лише гарувати клоунессою.
Я ж вас не лізу вчити код тапати.
10%  йому! Бггг.

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелектом вище орангутанга то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновникам, і пенсіонерам, і ІТшникам.
тобі цього не зрозумітти, але спробуй хоча б запамятати.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелектом вище орангутанга то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновникам, і пенсіонерам, і ІТшникам.
тобі цього не зрозумітти, але спробуй хоча б запамятати.
Птах, ніхто нікуди не звалить, не бздо. Власникам галєр розпишуть умови, по яким вони полиняють у прибутках на 10-20%. Десь на 25-30% полиняють кодери. І всьо.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелектом вище орангутанга то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновникам, і пенсіонерам, і ІТшникам.
тобі цього не зрозумітти, але спробуй хоча б запамятати.
насправді йдеться про фальсифіковані відносини найманого працівника з наймачем працівника. Не про ФОПи, а про псевдо-ФОПи
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Птах, ніхто нікуди не звалить, не бздо. Власникам галєр розпишуть умови, по яким вони полиняють у прибутках на 10-20%. Десь на 25-30% полиняють кодери. І всьо.

пане Бздо, в 2014 багато позвалювали навіть при податках 5%. і зараз готові звалити при потребі. як тільки схематоз стане вигіднішим ніж законна сплата податків - буде схематоз. як тільки за кордоном буде юрисдикція де податки менші - перереєструють все в тій юрисдикції. будуть коворкінги, робота на дому, що завгодно. але 40% платити ніхто не буде. і 25-30% теж не буде.

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

пане Бздо, в 2014 багато позвалювали навіть при податках 5%. і зараз готові звалити при потребі. як тільки схематоз стане вигіднішим ніж законна сплата податків - буде схематоз. як тільки за кордоном буде юрисдикція де податки менші - перереєструють все в тій юрисдикції. будуть коворкінги, робота на дому, що завгодно. але 40% платити ніхто не буде. і 25-30% теж не буде.

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.

Ну давай греби на два кілобакса.  Жінку прихопити не забудь.
Бггг
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Забув додати - не буде роботи на дому, хіба для маленьких контрок.  Те саме з коворкінгом - після маскішоу із цілоденним нюханням ковроліну все швидко стане на місце. Кодери вони нєжні,  спілкуватись із пиловими кліщами не звикли.
Яж кажу, ти клоунесса, блд
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Я оце скіписи на Биковель купував..... У ФОП-а....

PS
Я ото не розумію, чого у субсидіанта-контрабасника так люта бомбить від гіроскутерщиків?  :shuffle:
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Я оце скіписи на Биковель купував..... У ФОП-а....

PS
Я ото не розумію, чого у субсидіанта-контрабасника так люта бомбить від гіроскутерщиків?  :shuffle:

То ти про кого?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

То ти про кого?
А це не ти часом хизувався, що зіскочив на субсидію і щось на-чорно таскаєш з Польщі? Якщо не ти - то це тоді не про тебе.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

ну і гуд.
10% то небагато і галузь залишиться тут з перспективою розвитку  (tu)
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

А це не ти часом хизувався, що зіскочив на субсидію і щось на-чорно таскаєш з Польщі? Якщо не ти - то це тоді не про тебе.

Ааа, та то я патомствєнного лвів"янина єгната парувками тролив :)  субсидію мені ніззя ще, бо в березні тільки рік буде після закриття ;)
Ну а  фантаста Карубі-Птаха потролити то ж не гріх, нє? 
Чи може хочеш по суті айтішноі теми поспілкуватись?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.

ні.
причина - вартість послуги.
замовники в дупі мали наші податки.
їх цікавить виключно вартість контракту.
а от занизькі податки цікавлять найнятих кодерів. бо це їхній заробіток.

тому не свисти на :)
і ніхто масово за кордон не їде.
бо там віддасть 50% а не 5 як в Україні тому не треба маніпулювати поняттями.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

Забув додати - не буде роботи на дому, хіба для маленьких контрок.  Те саме з коворкінгом - після маскішоу із цілоденним нюханням ковроліну все швидко стане на місце. Кодери вони нєжні,  спілкуватись із пиловими кліщами не звикли.
Яж кажу, ти клоунесса, блд

а-а-а, нуну. Давайте, більше маскі-шоу, хороших й різних!
хочете вбити галузь - це ваш вибір
Впевнені, "ніхто нікуди не зліняє"?
трошки статистики (застарілої, правда):
https://newsone.ua/vazhno/velikoe-pereselenie-naroda-kuda-i-pochemu-uezzhajut-ukraintsy-iz-ukrainy.html
По данным Госкомстата за январь - сентябрь 2017 года, в Украине проживают 17,9 млн человек экономически активного населения в возрасте от 15 до 70 лет. Из них экономически активное население трудоспособного возраста - 17,2 млн человек, а занятое население трудоспособного возраста - 15,5 млн человек. Однако статистика ООН по Украине за 2017 год показывает, что украинцев в возрасте от 20 до 59 лет, то есть все того же населения трудоспособного возраста, - 25,2 млн человек. Если свести украинские и международные данные, то в Украине работают 15,5 млн человек трудоспособного возраста, а при этом могли бы работать 25,2 млн.

10 лімонів працездатних десь поділися  :shuffle:
Ну нехай там безробіття якесь. Але все одно цифра значимо не зміниться
Зовсім ніхто нікуде не може подітися, да?

Й трошки ж нагадаю інфу. Чехи збільшили удвоє квоту на імпорт робітників
Німці з цього року лібералізують законодавство, щоб більше іноземних робітників отримати
Про поляків навіть не згадую
така тенденція по всій Європі

Так що давайте, вперед, тикайте носом у ковролін, да побільше
Щоб замість 10 млн працездатного населення десь поділося 15 млн.
тіки як захребетників кормити збираєтеся, га?
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

В Европу не втечуть
Бо там айтишник заробля не набагото бильше пересичного и доход через витрати впадуть набаго бильше ниж 5%

А в Америку ну в Америку не всиХ берут хехе

Та й 10% то асе одно шара
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
PAL

тому не свисти на :)
і ніхто масово за кордон не їде.

кожні пару місяців одін-два програмери в невеличкій конторі емігрують
Це я тобі кажу те, що бачу своїми очима.
Й це за нинішніх умов, з низькими податками й порівняно високим рівнем життя

   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

кожні пару місяців одін-два програмери в невеличкій конторі емігрують
Це я тобі кажу те, що бачу своїми очима.
Й це за нинішніх умов, з низькими податками й порівняно високим рівнем життя

ніхто масово не їхав і не їде.
ти кажеш те саме що і я.

ну знайомий від Софта вже 3 рік у США. Так його сам Софт і відправив. Він там у них керівник гамериканського представництва.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

а-а-а, нуну. Давайте, більше маскі-шоу, хороших й різних!
хочете вбити галузь - це ваш вибір
Впевнені, "ніхто нікуди не зліняє"?
трошки статистики (застарілої, правда):
https://newsone.ua/vazhno/velikoe-pereselenie-naroda-kuda-i-pochemu-uezzhajut-ukraintsy-iz-ukrainy.html
По данным Госкомстата за январь - сентябрь 2017 года, в Украине проживают 17,9 млн человек экономически активного населения в возрасте от 15 до 70 лет. Из них экономически активное население трудоспособного возраста - 17,2 млн человек, а занятое население трудоспособного возраста - 15,5 млн человек. Однако статистика ООН по Украине за 2017 год показывает, что украинцев в возрасте от 20 до 59 лет, то есть все того же населения трудоспособного возраста, - 25,2 млн человек. Если свести украинские и международные данные, то в Украине работают 15,5 млн человек трудоспособного возраста, а при этом могли бы работать 25,2 млн.
10 лімонів працездатних десь поділися  :shuffle:
Ну нехай там безробіття якесь. Але все одно цифра значимо не зміниться
Зовсім ніхто нікуде не може подітися, да?

Й трошки ж нагадаю інфу. Чехи збільшили удвоє квоту на імпорт робітників
Німці з цього року лібералізують законодавство, щоб більше іноземних робітників отримати
Про поляків навіть не згадую
така тенденція по всій Європі

Так що давайте, вперед, тикайте носом у ковролін, да побільше
Щоб замість 10 млн працездатного населення десь поділося 15 млн.
тіки як захребетників кормити збираєтеся, га?

Он вище вже пояснили, чому масового свалу не буде. Краніка  трохи прикрутять, та й всьо. А маскішоу - то для хитросраких, що податки платити не будуть.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

ні.
причина - вартість послуги.
замовники в дупі мали наші податки.
їх цікавить виключно вартість контракту.
а от занизькі податки цікавлять найнятих кодерів. бо це їхній заробіток.

тому не свисти на :)
і ніхто масово за кордон не їде.
бо там віддасть 50% а не 5 як в Україні тому не треба маніпулювати поняттями.

сам не свисти.
низькі податки і дозволяють робити вартість контракту нижчою. і не їдуть за кордон масово в тому числі через низькі податки.

а наприклад в такій фірмі, як там де я працюю, не те що податки важливі, а коливання курсу євро-доллар вже може вдарити по бізнесу.
наш шведський співвласник дуже матюкався, коли доллар виріс в ціні по відношенню до євро. казав операційні витрати на 15% виросли. 

щодо виїзду то в мене є приклад з життя.
мій колега збирався перебратися в Швецію бо давно в начальства вже є ідея відкрити там невеличкий відділ розробників. шукали серед Шведів, але можна було переїхати і декому з київського офісу. начальство погодилося, навіть з невеликим підвищенням зарплати і обіцянкою ще підвищити ще коли вивчить шведську. але колега подумав, порахував - вийшло ну його нафіг, після сплати податків просідання по чистій зарплаті 20-25%. а при такій самій зарплаті він би переїхав, навіть враховуючи що ціни і оренда нерухомості там не дуже приємні.

тому ще раз - 5% є дуже вагомою причиною розвитку ІТ в Україні.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
Ali

Простий колектор логів: https://www.splunk.com/en_us/software/pricing.html#
$173 за гіг логів у день на місяць. А в нас, наприклад, 500 гіг у день генерується в середньому
$86500 тільки за колектор логів!!!! На місяць!

іпанутися з сум, правда?


якщо проект генерить стыльки логів - то він має заробляти мільони

або менше створюйте того спаму

або ваша розробка неконкурентноздатна

або переходьте на ТОВ

варіантів маса
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
Ali

послухай, пане Бздо. повторю для тебе останній раз - якщо у владі сидять люди з інтелектом вище орангутанга то ніхто не буде вводити для ІТ податок вище 10%. по тоді буде гірше всім - і чиновникам, і пенсіонерам, і ІТшникам.

про вище 10% на разі не йдеться
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
dev

про вище 10% на разі не йдеться

prom каже що всі мають бути однаковими - 41% і на менше він не згоден

   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!
dev

а щодо звалу, то так, звалять не всі.

але нових - уже не буде. звалюватимутьще на етапі навчання у вузах або і зразу будуть вчитися у польських

ну і ті що не звалять - будуть шукати варіанти - від карток пайонір до рахунків в польських/естонських банках.

ну не піде людина пррацювати головою 12 годин на добу (а з навчанням, яке ніколи не припиняється - менше не виходить) за 15 тис грн.

він ті 15 тис за тиждень на апворку піднімає, а охорона праці і ініші соціальні ніштяки від трудового кодексу майже столітньої давності його давно не цікавлять.
   
Re: Всіх смузі-хльобів поздоровляю!

пане Бздо, в 2014 багато позвалювали навіть при податках 5%. і зараз готові звалити при потребі. як тільки схематоз стане вигіднішим ніж законна сплата податків - буде схематоз. як тільки за кордоном буде юрисдикція де податки менші - перереєструють все в тій юрисдикції. будуть коворкінги, робота на дому, що завгодно. але 40% платити ніхто не буде. і 25-30% теж не буде.

Основною причиною чому зараз звалюють відносно мало а галузь росте досить швидко - низькі податки. якщо це зламати у програші будуть всі.

Вот с этим постом полностью соглашусь , моряки у нас сплошь и рядом оформляются под Либерийские флаги(хотя собственники судов наши сограждане) , получают деньги на карты и не парятся , ни с ФОП ни с налогами, платит компания налоги там , а Украина ждет свой 41 % , уже 28 лет и вряд ли дождется .  Так будет и с IT в глобальном мире, получит сотрудник банковскую карту страны юрисдикции и зарплату на нее , компания выполнит требования законодательства страны юрисдикции и на этом все , только Украина останется без 5% с оборота компаним (что немало ) + вместо ЕСВ - жирный  0 в бюджет . Так что повышайте налоги особенно тем людям которые везут в страну деньги .)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія