Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За впровадження в шкільну програму вивчення наукової теорії Креаціонізму

вся земля это дело микробов, она благодаря им такая как есть сейчас, и атмосфера, и вода, и суша, и климат, в общем Земля живая планета, а человек это так, мимолетное недоразумение.
   
тыкают мордой этих самых креациационистов в промежуточные звенья, которых найдено дохренища, но для ни все не то, по башке ими бить, чишоли.

насправді вони самі є запереченням існування бога
бо навіщо над розумній істоті таки примітивні прихильники...
   
ясно, пингвин работает под прикрытием. Порочит саму идею, таксказать. Ай да пингвин, ай да сукин сын.
   
+===============================================================+
Тебе у Вікіпедії забанили? Чи клепки не вистачає зрозуміти що там написано?
В данному випадку - це така точка на гіперповерхні потенційної енергії, коли перша
похідна від енергії по будь-якій координаті дорівнює нулю. Це означає що будь-який
стохастичний зсув системи з цієї точки буде мати наслідком подальший рух цієї
системи в цьому напрямку. Прикладом є еволюція біохімії на Землі: лівообертаючі
амінокислоти та правообертаючі цукри. Хоча в у відкладеннях віком понад 2 ярди
років знаходять амінокислоти та цукри, що обертають площину поляризації світла в
інший бік.

ААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААА АААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в мене майже луснула голова від набіру відбірної маячні. я реально думав, що ти пишеш щось научне.
але не луснула.   це злив, як я розумію.
   
ясно, пингвин работает под прикрытием. Порочит саму идею, таксказать. Ай да пингвин, ай да сукин сын.

тада реально наш пацан
   
так все ж, що буде коштувати дорожче -літра меду від хіміків чи запиляна з нуля ядрьона бімба?
   
так все ж, що буде коштувати дорожче -літра меду від хіміків чи запиляна з нуля ядрьона бімба?

просто щоб ти зрозумів якщо буде така необхідністі відповідне фінансування можна створити підприємство яке буде виробляти дешевий штучний якісний мед
просто немає зараз в цьому економічної необхідності. немає необхідних об'ємів збуту 
зникнуть бджоли будуть робити штучний
   
+====================================================+
"Надрозум" - зайва ланка, без неї і так все виходить. "Надрозум" -
це іграшка для слабких духом та непевних розумом.

що таке "і так"?
як може щось розвинутися в щось розумніше за сам процес розвитку?
   
+==========================================================================+
Ну, теорія "Великого вибуху" має купу експериментальних підтверджень - я вже писав.
А ось псевдотеорія крецинізму нічого такого не має. То нащо вчити дітям різну крециністичну
хєрню?

не купу, а два - розширення Всесвіту і реліктове випромінення. все. це все, на що фактично спирається біг бенг.
що таке "точка" у вашій теорії, звідки вона взялася, і як з неї виникло все, якщо в ній самій не було нічого?
   
просто щоб ти зрозумів якщо буде така необхідністі відповідне фінансування можна створити підприємство яке буде виробляти дешевий штучний якісний мед
просто немає зараз в цьому економічної необхідності. немає необхідних об'ємів збуту 
зникнуть бджоли будуть робити штучний
а вот ніфуя!
Вони не мають технології масового виробництва.
Не дарма я порівнював її з розробкою ядерної бомби. якщо я й помилився, то мабуть в меншу сторону. Недарма вони почали відповзати.
Я чудово розумію відстань від лабораторних результатів до масового виробництва, правда у своїй області.
так шо залишимось ми без бджіл і без меду з такими "науківцями" при журналах, ступенях та регаліях.
   
vkhavr тобі зробить мед
не відрізниш від справжнього
якщо профінансуєш

йой, я варила мед з одуванчиків. ніхто не відрізнив!
тільки навіщо воно його варити, як в супермаркеті таке ж саме продається.
до речі, на планеті все менше натурального меду, бо бджоли вимирають.
китайці навчилися так підробляти, шо лабораторії не можуть відрізнити вже натурпродукт від синтетичного.
   
йой, я варила мед з одуванчиків. ніхто не відрізнив!

ніколи б не подумав, що мед варять.
   
йой, я варила мед з одуванчиків. ніхто не відрізнив!
тільки навіщо воно його варити, як в супермаркеті таке ж саме продається.
до речі, на планеті все менше натурального меду, бо бджоли вимирають.
китайці навчилися так підробляти, шо лабораторії не можуть відрізнити вже натурпродукт від синтетичного.
факти! факти!
все там чудово видно. просто залежить від наявного обладнання та реактивів.
Читаємо ДСТУ 4497:2005.
   
+==========================================================================+
Дурнику! У мене є більш цікаві роботи ніж товкти писком невігласів в їх крктиністичне гівно!

мені треба було варення доварити і ще збігати на зустріч фанів. читаю от тепер, ржу. 
дуже багато людей розвелося на землі, та ще й дурнів.
всі умови сприяли розмноженню по експоненті.
це вселяє песимізм в майбутнє людства і продовження його існування на планеті з обмеженими ресурсами, та ще і в період кліматичних змін.

   
факти! факти!
все там чудово видно. просто залежить від наявного обладнання та реактивів.
Читаємо ДСТУ 4497:2005.

факти чого?
   
факти чого?
факти наявності китайського контрафакту, об який обламали зуби провідні європейські та американські лабораторії.
   
ніколи б не подумав, що мед варять.

я забула, з ким я тут спілкуюся.
звісно, шо "мед" несправжній від бджіл, а зварене варення з квітів одуванчиків і додачею цукру. на смак і вигляд це варення практично ніхто, хто скуштував, не відрізнив від справжнього меду.
   
факти наявності китайського контрафакту, об який обламали зуби провідні європейські та американські лабораторії.

підозрюють, шо багато приходить в україну таких підробок, на які штампують, шо нібито натурпродукт з україни, і так намагаються приховати походження. але лабораторії працюють все одно і виявляють синтетичні добавки.
   
я забула, з ким я тут спілкуюся.
звісно, шо "мед" несправжній від бджіл, а зварене варення з квітів одуванчиків і додачею цукру. на смак і вигляд це варення практично ніхто, хто скуштував, не відрізнив від справжнього меду.

тобі нахабно збрехали. шкода, що ніхто не наважився сказати правду. я б сказав.
   
тобі нахабно збрехали. шкода, що ніхто не наважився сказати правду. я б сказав.

Вона тобі правду сказала.
Звісно по хімічному складу відрізняється, але не на смак.
Людський пересічний смак обдурити дуже просто.
Навряд чи ти є експертом по меду, маю підстави сумніватись.
Я варив з суміши липи та акаціі. І якщо підійти до теми старанно,
використовуючи свіжезірвані квіти, на смак відрізнити дуже і дуже важко.
На вигляд тим більше. Навіть з в*язкістю та щільністю можна зробити невідрізненними.
   
а вот ніфуя!
Вони не мають технології масового виробництва.
Не дарма я порівнював її з розробкою ядерної бомби. якщо я й помилився, то мабуть в меншу сторону. Недарма вони почали відповзати.
Я чудово розумію відстань від лабораторних результатів до масового виробництва, правда у своїй області.
так шо залишимось ми без бджіл і без меду з такими "науківцями" при журналах, ступенях та регаліях.

Якщо ти справді був міністром, то не дивно чому Україна за 26 років так і не може вибратись вз дупи, коли такі войовничі ідіоти лізуть на керівні посади в тих галузяв де нічого не розуміють.
І будуть запроваджувати теорії креаціонізму в біологію, а потім дивуватись, чому студенти ніякі.
   


О, то дітям сподобається кіно. Хай дивляться на уроках  :D
   
жах, скільки агресії та хамства від атеїстів.  :weep:

а відповіді на просте питаннячко "як виник разум" ніхто так і не змоделював...  8-)
   
Наукова віра то оксюморон
   
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в мене майже луснула голова від набіру відбірної маячні. я реально думав, що ти пишеш щось научне.
але не луснула.   це злив, як я розумію.
+================================================================================+
Ясно. До науки та наукової термінології ніяким боком не дотичний. Йди, вчись, щоб щось розуміти...
   
що таке "і так"?
як може щось розвинутися в щось розумніше за сам процес розвитку?
+=================================================================+
Самоорганізація в нерівноважних умовах. Процес, що ми постійно спостерігаємо, 
але віруни вперто його не помічають. Бо тупі та зашорені.
   
+================================================================================+
Ясно. До науки та наукової термінології ніяким боком не дотичний. Йди, вчись, щоб щось розуміти...

б'юся об заклад, ти і сам ні хріна не розумієш, що там понаписував.
позакривали своє незнання чудернацькими словами і роблять вигляд, що воно щось пояснює. :facepalm1:

а факт залишається в тому, що ви нічорта не знаєте.
   
+=================================================================+
Самоорганізація в нерівноважних умовах. Процес, що ми постійно спостерігаємо, 
але віруни вперто його не помічають. Бо тупі та зашорені.
Для початку скажи якою нерівноважністю можна пояснити преферування живою природою одних оптичних ізомерів перед іншими, якшо синтез в колбі дає результат фіфті-фіфті.
   
+=================================================================+
Самоорганізація в нерівноважних умовах. Процес, що ми постійно спостерігаємо, 
але віруни вперто його не помічають. Бо тупі та зашорені.

ця самоорганізація відбувається на основі якихось законів або явищ. наприклад, в космосі частинки притягуються завдяки гравітації.
так от звідки взялися ці закони?
звідки у Всесвіті взялася інформація про гравітацію?
   
а відповіді на просте питаннячко "як виник разум" ніхто так і не змоделював...  8-)
твой примитивный разум принципиально ничем не отличается от разума обезьян, слонов, дельфинов и пр.
разница количественная, а не качественная
как,например,  разница между физической силой мыши и тигра
  :gigi:
   
жах, скільки агресії та хамства від атеїстів.  :weep:

а відповіді на просте питаннячко "як виник разум" ніхто так і не змоделював...  8-)

віруни у відсутність бога технічно оминають незручні для них питання.
ну або кажуть, що воно виникло само, просто раз і воно є. з нічого.
це типу як тут



Останнє редагування: 12 серпня 2018 12:16:46 від Блакитний Апельсин
   
Никаких фифти-фифти, облучают ультафиолетом и добавляют какую-фигню, которой было дофига в первичной атмосфере и вуаля,все получается, процент определенных изомеров зашкаливает. Соупадеие? Не думаю.
   
а вот ніфуя!
Вони не мають технології масового виробництва.
Не дарма я порівнював її з розробкою ядерної бомби. якщо я й помилився, то мабуть в меншу сторону. Недарма вони почали відповзати.
Я чудово розумію відстань від лабораторних результатів до масового виробництва, правда у своїй області.
так шо залишимось ми без бджіл і без меду з такими "науківцями" при журналах, ступенях та регаліях.
+==============================================================+
Хто платитиме десятки мільонів євриків за розробку такої технології? Кому
таке нахрєн потрібно???
   
не купу, а два - розширення Всесвіту і реліктове випромінення. все. це все, на що фактично спирається біг бенг.
що таке "точка" у вашій теорії, звідки вона взялася, і як з неї виникло все, якщо в ній самій не було нічого?
+==========================================================================+
Дурненьке! Питання: "А що було ДО великого вибуху?" НЕ МАЄ сенсу. Бо не було часу!
Хоч трохи вивчи спеціальну та загальну теорії відносності, щеб не демонструвати що
ти - невіглас!
   
мені треба було варення доварити і ще збігати на зустріч фанів. читаю от тепер, ржу. 
дуже багато людей розвелося на землі, та ще й дурнів.
всі умови сприяли розмноженню по експоненті.
це вселяє песимізм в майбутнє людства і продовження його існування на планеті з обмеженими ресурсами, та ще і в період кліматичних змін.
+==================================================================================+
Нема підстав для хвилювання. Людство почало ділитися на тих, хто здатен думати та розвиватися, та
на тих, хто думати не здатен та живе догмами, на кшалт вірунів. Природній відбір рульоз!
   
жах, скільки агресії та хамства від атеїстів.  :weep:

а відповіді на просте питаннячко "як виник разум" ніхто так і не змоделював...  8-)
+================================================================++++
Жах! Віруни наче букви знають, а розуміти букви - не навчилися!
   
б'юся об заклад, ти і сам ні хріна не розумієш, що там понаписував.
позакривали своє незнання чудернацькими словами і роблять вигляд, що воно щось пояснює. :facepalm1:

а факт залишається в тому, що ви нічорта не знаєте.
+=====================================================================+
Бийся! Краже верхньою дупою об бетонний стовп! Може твій бозя чи "вищий розум"
додасть трохи клепки...
   
Для початку скажи якою нерівноважністю можна пояснити преферування живою природою одних оптичних ізомерів перед іншими, якшо синтез в колбі дає результат фіфті-фіфті.
+======================================================================+
Дуже просто: ті живі клітини, що були побудовані з лівообертаючих амінокислот, першими
з"їли всю органіку з океану та зробили фотосинтез. Стохастика рульоз! А, оскільки ці
мікроорганізми виробляли лівообертаючі амінокислоти та правообертаючі цукри, то
іншим організмам не було чим харчуватися і всі вони повиздихали. Недарма 2.5 ярди
років назад в осадах зникають правообертаючі амінокислоти та лівообертаючі цукри.
А синтез в колбі може бути і стереоспецифічним. Зараз ця галузь активно розвивається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія