Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка - страна непуганых белок

Re: Америка - страна непуганых белок

Тут кажуть, що білка то є щур з гарним піаром :-)
Але жаль що ти не попередила, що будеш в ДС, могли би зустрітися.

от чорт, шкода. Я якось не подумала, планування було трохи "в угарі". Втім, цілком можливо, ще буде нагода.

У музеї мистецтва є "Східне крило" себто сучасне, і "Західне", де зберігаються шедеври "старше за віком". Між ними ось такий підземний тунель


У Музеї західного крила зберігається єдина в Америці картина Леонардо да Вінчі, портрет флорентійскої шляхетної пані Ginevra de' Benci (Жіневра ді Бенчі, мабуть так воно звучить)
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Барак Барака (поки що)
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Меморіал Лінкольна у вигляді античного грецького храму. Вони там таке люблять, до речі.


Вночі:


Всередині його статуя


У подібному стилі зроблено й меморіал Томаса Джефферсона
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Капітолій вночі


А це всередині. Вхід безкоштовний, кожні 20 хвилин запускається група.
Можна зробити резервацію, але якщо спізнишся бодай на хвилину, воно автоматично зкидається у "трешбін". Втім, це не проблема. Є черга "без попередньої реєстрації", заходять всі разом

Вашінгтон під куполом. У вигляді античного бога, знов ж таки. Вони його у яких лише ракурсах там не зображують.......




Скульптури президентів. Є усі.
In no particular order, Форд:


Ейзенхауер:


і ВЕЛИКИЙ Рональд


Останнє редагування: 25 жовтня 2016 00:17:54 від Francaise
   
Re: Америка - страна непуганых белок

 (tu)
Пару раз "завалила" горизонт, но вообще - очень приличный фоторепортаж!
Спасибо, подружка! :drinks:
   
Re: Америка - страна непуганых белок

та з мене ще той "фотограф"
виходьте вже з сумраку, годі шифруватися
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Їдемо автобусом "2х-палубним"у напрямку Арлінгтонського кладовища. Міст через Потомак. Висотки - то вже штат Вірджінія


А ось ця будівля була впродовж десятиліть більмом у віці a.k.a. pain in ass в совкових лідерів ;)


Ще такий ракурс


Останнє редагування: 25 жовтня 2016 00:39:51 від Francaise
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Арлінгтонський цвинтар. Там поховані військові переважно.
За правилами там ховають героїв військових кампаній та бувіа їхніх дружин, президентів та видатних діячів.
НЕ можуть бути там поховані злочинці



Могила сімї Кеннеді. Джон (той який Фіцжеральд), Жаклін та 2 їхнії дітей, що померли зовсім маленькими


А могила Роберта Кеннеді взагалі дуже скромна, и лише 1 маленька біла табличка на землі

Міжнародний аеропорт  ім.Рональда Ренйгана знаходиться поруч, така картина дуже звична усім вашингтонцям
   
Re: Америка - страна непуганых белок

А чого їхні білки такі грязні? У них там шо, коксохім прямо у городі?
То брюнетки, так зараз модно :flirt:
   
Re: Америка - страна непуганых белок

Є в них така традиція. Перші леді здаються своє інавгураційне вбрання у музей Smithonians. Там ціла галерея. Це фотки не мої, з інту. Я якось там не фотографувала, навіть не знаю чому, було напівтемно, ніхто не фотографував. Мабуть дарма



Червона сукня на передньому плані - Мемі Ейзенхауер

Жаклін Кеннеді :


Мішель Обама :
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія