Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгром МАФів у метро Політех

Re: Разгром МАФів у метро Політех

а в тому що сталось на КПІ хто несе відповідальність ?
не краще демонтувати і дати можливість людям забрати свою власність згодом?
потрібно знищувати ?

бля про що мені з долбойобами говорити.  Сука живуть в самі злиденні країні європи, два майдана, диктатор, купа крові.
А дибіли дебілами.

Коли ж ви навчитесь поважати оточуючих і чужу власність ?

там на кпі нічого немає. на все це немає документів. тому це сміття яке прибирають 
якщо визнавати що це якась власність, щось демонтувати офіційно і т.д. то потім треба буде нести відповідальність і за товар який там є. і за те що щось погнули поламали
ще і в суд подадуть на того хто демонтує. типу у мене було в кіоску 100 пляшок коштовного бурбона а зараз його немає. поверніть бурбон або гроші

ні так не вийде. вони тупо насмітили і не прибрали 
 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех
SimSim

Академгородок следующий...
Та ви шо??
Там "площадя", аж до новобілицької станції майже.   8-)
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

так тому і ненавиджу, що замість цивилізованих методів практикується хуй зна що. Ну важко було демонтувати ? потрібно знищувати вночі ?
Вам вже пояснювали, що спроби цивілізованого демонтажу закінчувались поножовщиною. З вини бариг-підприємців. Нам лише АТО в центрі столиці не вистачало.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Плять я херею! Давайте я завтра прийду к вам под окно и "открою бизнес". Киоск поставлю впритык к подъезду, чтоб пройти было нереально, и буду шаурму хуярить из местных собак. Сразу видно — рассуждения того, кому Киев похуй. Открывайте бизнесы в своих задрищенсках, хули вы сюда со своей сранью лезете? Или покупайте помещения под кофейни и хер там знает что на первых этажах в очень многих домах — и бизнесуйте хоть усритесь. Но не, надо вот это насрать всем на голову, поставить скворечник посреди тротуара, лишь бы ему было одному хорошо. Не ребятки, нахуй с такими желаниями!

знакомо.. все суки на завод!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Luxetenebris, а як ви б боролися з незаконним будівництвом вздовж берегів річок прокурорських хатинок? Враховуючи те, що на такій відстані взагалі нічогг не повинно бути
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

там на кпі нічого немає. на все це немає документів. тому це сміття яке прибирають 
якщо визнавати що це якась власність, щось демонтувати офіційно і т.д. то потім треба буде нести відповідальність і за товар який там є.
ще і в суд подадуть на того хто демонтує. типу у мене було в кіоску 100 пляшок коштовного бурбона а зараз його немає. поверніть бурбон або гроші

ні так не вийде. вони тупо насмітили і не прибрали 
 

тобто вихід офіційні законні владі наняти людей з бульдозером і вночі все знищити і потрощити ?  :weep:
більше законних методів не було ?

П.С. Ти думаєш там якихось документів не було? і не було власника товару ? власника кіоску чи орендаря ?

ще раз кажу було б бажання демонтувати то демонтували б , але тут було бажання тупо знищити чужу власність
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Вам вже пояснювали, що спроби цивілізованого демонтажу закінчувались поножовщиною. З вини бариг-підприємців. Нам лише АТО в центрі столиці не вистачало.

тепер влада завжди так буде діяти кримінальнимим методами вночі знищуючи чужу власність ? коли на її думну закінчаться спроби цивилізованого вирішення проблем ?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

все мождливо , було б бажання демонтувати а не зруйнувати ...

нє ну це круто
демонтувальники ще мають думати як це розібрати, листи сюди, профіль обережно порізати шурупчики зібрати в баночки
мені здавалось про це власник має думати 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

знакомо.. все суки на завод!

не плять! все в Киев жарить шаурму, бодяжить кофэ и срать вокруг себя!
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Luxetenebris, а як ви б боролися з незаконним будівництвом вздовж берегів річок прокурорських хатинок? Враховуючи те, що на такій відстані взагалі нічогг не повинно бути

ну тепер мені зрозуміло як потрібно боротись і вирішувати питання якщо на мою думку закінчились законні методи. Влада Києва продемонструвала як потрібно діяти.
 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тобто вихід офіційні законні владі наняти людей з бульдозером і вночі все знищити і потрощити ?  :weep:
більше законних методів не було ?

П.С. Ти думаєш там якихось документів не було? і не було власника товару ? власника кіоску чи орендаря ?

ще раз кажу було б бажання демонтувати то демонтували б , але тут було бажання тупо знищити чужу власність

вихід найняти бульдозер і прибрати сміття.
нехай скажуть спасибі що не викинули щоб всі могли зібрати цінні речі 


там не було ніяких документів на кіоск. власник взагалі сидить десь в прокуратурі і посилає на 3 букви, орендар по місцю посилає ще подалі.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

нє ну це круто
демонтувальники ще мають думати як це розібрати, листи сюди, профіль обережно порізати шурупчики зібрати в баночки
мені здавалось про це власник має думати

а давай влада ніхуя думати взагалі не буде, а просто в любих питаннях кликати молодчиків з бульдозерами щоб зруйнували , чи тітушок щоб відпиздили когось . Чи найме бандюків для вирішення питань. Ото буде круто ...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

вихід найняти бульдозер і прибрати сміття.
нехай скажуть спасибі що не викинули щоб всі могли зібрати цінні речі 


там не було ніяких документів на кіоск. власник взагалі сидить десь в прокуратурі і посилає на 3 букви, орендар по місцю посилає ще подалі.

ти це провіряв?

та не важливо, було не було. Норомальна влада і люди демонтують, а не знищують
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Пропоную в містах заборони зупинки авто - трощіти власність порушників ПДР трактором
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тошно мені щось останній час від фупу, мабудь прийшов чам мені йти звідси, бо критична маса довбойобів заполонила фуп
Вірне рішення.
На одного стане менше.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Пропоную в містах заборони зупинки авто - трощіти власність порушників ПДР трактором

Поддержу.
Предлагаю начать тоже с Киева.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ну тепер мені зрозуміло як потрібно боротись і вирішувати питання якщо на мою думку закінчились законні методи. Влада Києва продемонструвала як потрібно діяти.
Об'єкту в цьому місці не повинно бути за законом. Власник не прибирає. Що конкретно потрібно робити?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

когда хуйло давит бульдозерами сыры мы ржом, когда давит гусей мы ржем, когда мы давим ларьки мы спиваем гимна
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

когда хуйло давит бульдозерами сыры мы ржом, когда давит гусей мы ржем, когда мы давим ларьки мы спиваем гимна

+100500
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

хм
я думала, що розваляли лише ларьки, що поналіплювали біля підземного переходу та на виході з метро

а ці - вони стояли значно далі, тротуар там широкий, магазинчики були всі однаково оформлені, такий собі досить охайний торговий ряд по дорозі між метро та швидкісним трамваєм
ось на іншому боці політехнічного провулка, якраз навпроти оцих поваляних - там п***а, для проходу людей менше метра

Мабуть навпроти заплатили гроші щоб знесли саме ці)))) Або навпроти конкурент кришував який мав руку і місь раді, корупція і кумовство)))
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

ти це провіряв?

та не важливо, було не було. Норомальна влада і люди демонтують, а не знищують

нормальні люди якщо їм повідомляють що треба прибрати кіоск протягом місяця. беруть і прибирають кіоск протягом місяця
і не чекають на бульдозер 
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

мабуть серед сперечаючихся є також кіоскні бариги або повязані з ними, тому ьакі суперчки
все ж просто

якщо є документи на кіоск, все оформлено щодо підключення комунікацій і вивезення сміття, то це бандитизм і беспредел, має бути відкрита кримінальна справа і знайдені вині в погромах
якщо документів нема, то це бариги-"підприємці" як завжди незаконно ведуть свій бізнес
попередити по закону, якщ самі не забираються, тоді зносити саме бульдозером, не давати забрати ніякого ремананту, щоб був баризі урок щодо нехтування законом

якби влада була сильна, то це треба робити вдень, якщо господар кидається на тих хто зносить або наймає бандюків, то пакувати прислужників бариг і на цьому все

навіть якщо є підстави, то робити це вночі і залучаючи друзів кличка - це погано

але наш дикий народ треба виховувати батогом,  мову закону  бариги - підприємці не завжди розуміють

Останнє редагування: 4 грудня 2016 19:22:12 від Solomonic
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

нормальні люди якщо їм повідомляють що треба прибрати кіоск протягом місяця. беруть і прибирають кіоск протягом місяця
і не чекають на бульдозер 

поавильно, якщо не прибирають, то їх кіоск вивозять, виставляють рахунок а не творять "беспредел" і все трощать бульдозером в еуропейські столиці еуропейської держави .
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

когда хуйло давит бульдозерами сыры мы ржом, когда давит гусей мы ржем, когда мы давим ларьки мы спиваем гимна
Все выглядит именно так !
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

поавильно, якщо не прибирають, то їх кіоск вивозять, виставляють рахунок а не творять "беспредел" і все трощать бульдозером в еуропейські столиці еуропейської держави .

смішно коли барига не виконує закони. а при цьому сам кричить що проти нього беззаконня
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

мабуть серед сперечаючихся є також кіоскні бариги або повязані з ними, тому ьакі суперчки
все ж просто

якщо є документи на кіоск, все оформлено щодо підключення комунікацій і вивезення сміття, то це бандитизм і беспредел, має бути відкрита кримінальна справа і знайдені вині в погромах
якщо документів нема, то це бариги-"підприємці" як завжди незаконно ведуть свій бізнес
попередети по закону, самі не забираються, тоді зносити

якби влада була сильна, то це треба робити вдень, якщо господар кидається на тих хто зносить ібо наймає бандюків, то пакувати прислужників бариг і на цьому все

навіть якщо є підстави, то робити це вночі і залучаючи друзів кличка - це погано

але наш дикий народ треба виховувати батогом, розмну мову бариги - підприємці не завжди розуміють

згоден зі всім, тільки батіг має бути ЗАКОН, а не бандюки з бульдозером в ночі
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Мабуть навпроти заплатили гроші щоб знесли саме ці)))) Або навпроти конкурент кришував який мав руку і місь раді, корупція і кумовство)))
Мабуть. Також мабуть ти космонавт.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Для чого кіоск вивозити? З якою метою?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

боксер ,в кризис, продолжает людей работы лишать
Какой работы? о чем ты? торговать китайским хламом это работа?
Стране нужны рабочие руки
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

смішно коли барига не виконує закони. а при цьому сам кричить що проти нього беззаконня

барига може собі позволити не виконати закон і за це він понесе покарання. А ВЛАДА НЕ МОЖЕ ДІЯТИ НЕЗАКОННИМИ КРИМІНАЛЬНИМИ МЕТОДАМИ,
бо тоді це не ВЛАДА а самі знаєте ще.

Ну не має права влада діяти бандитськимим методами
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

поавильно, якщо не прибирають, то їх кіоск вивозять, виставляють рахунок а не творять "беспредел" і все трощать бульдозером в еуропейські столиці еуропейської держави .

бляха як вивести єдину конструкцію яка складається з 10 кіосків не порізавши?  кому виставляти рахунок, якщо офіційно воно нікому не належить? де гарантія що якщо комусь виставити рахунок він за це заплатить + заплатить за зберігання? як і де зберігати майно з цих кіосків? хто буде відповідати за це майно і перед ким?
тут треба цілу службу створювати за наші податки щоб займалась логістикою цього сміття
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

мені нема про що більше з вами говорити
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

барига може собі позволити не виконати закон і за це він понесе покарання. А ВЛАДА НЕ МОЖЕ ДІЯТИ НЕЗАКОННИМИ КРИМІНАЛЬНИМИ МЕТОДАМИ,
бо тоді це не ВЛАДА а самі знаєте ще.

Ну не має права влада діяти бандитськимим методами

так немає, це порушення
але смішно дивитися волання кіоскних бариг щодо порушення їх прав, коли вони самі порушують купу заонів і підзаконих актів, знають це прекрасно і продовжують це робити заради наживи, мені їх абсолютно не шкода, але звичайно вночі це немає робитися і тим паче і залученням тітушок
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

барига може собі позволити не виконати закон і за це він понесе покарання. А ВЛАДА НЕ МОЖЕ ДІЯТИ НЕЗАКОННИМИ КРИМІНАЛЬНИМИ МЕТОДАМИ,
бо тоді це не ВЛАДА а самі знаєте ще.

Ну не має права влада діяти бандитськимим методами

а що порушує влада? якщо ти в лісі після пікніку залишив гору сміття треба питати у тебе дозволу чи можна все це прибрати?
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

мені нема про що більше з вами говорити
Нарешті...
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

Знайдіть різницю.

Київ.



Москва.



   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

тошно мені щось останній час від фупу, мабудь прийшов чам мені йти звідси, бо критична маса довбойобів заполонила фуп
+1
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А я вважаю, що це потрібно робити, коли немає сторонніх людей навколо. Щось мені не дуже хочеться, щоби мені на голову впав шматик залізяки, коли я намагаюсь потрапити до метро.
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

барига може собі позволити не виконати закон і за це він понесе покарання.

Ах ти ж мерзота..
   
Re: Разгром МАФів у метро Політех

А от в Полтаві навпаки, міськрада дає дозволи на встановлення нових МАФів, нових відкритих площадок ресторанів та кафе, бо це нові робочі місця, додаткові доходи міського бюджету.  (tu)
===============================
Это правильно,что  в Полтаве разрешают. А лицемеры и сисилисты оправдывают такой беспредел как разваливать МАФы с товаром?!!!! Это что такое происходит? Это вааще бандитизм! Если кто-то что-то куда-то не платит,то ликвидируйте цивилизовано,а не уничтожайте чужое добро! Но на практике там платят. Только супермаркетовская мафия уничтожает мелких конкурентов.

Это вааще позорище!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія