Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Константинополь

Константинополь

Шикарне місто погуляти, відпочити, провести час....  Живе місто, гарне місто, кидайте сюди фотки ващих поїздок до південної столиці

   
Re: Константинополь

Тоже хочу туди змотатися
   
Re: Константинополь

Тоже хочу туди змотатися

Там багато гарних затишних вуличок.... Там котів багато, вони ходять собі спокійно, відчувають себе господарями міста.... Там шикарний затишний парк понад рогом.......
   
Re: Константинополь

А як правильно Стамбул чи Істамбул?
   
Re: Константинополь

Был много раз. Город из тех, что запоминается. И климат отличный. Но жить там не стал бы. Все таки это пороховая бочка
   
Re: Константинополь

Хагія Софія - це взагалі наша криця... Звідти пішло наше християнство. Турки молодці, все зберегли у первозданному вигляді

   
Re: Константинополь

Йобнуті мусліми зберегли фрески у первозданному вигляді краще за багатьох християн

   
Re: Константинополь

по грецьки, дотречі, таки Константінополі
я в аеропорту Афін не зразу допетрав шо ж це ща пункт який на табло пише як Конст'полі
   
Re: Константинополь

Золотий ріг

   
Re: Константинополь

Может поедем когда-нибудь. Из Херсона самолет летает. 130 доралов.
   
Re: Константинополь

Народ, невже ви не гуляли по стамбульських парках? Я коли там був, відчував себе як вдома... Кидайте фотки
   
Re: Константинополь

Там багато гарних затишних вуличок.... Там котів багато, вони ходять собі спокійно, відчувають себе господарями міста.... Там шикарний затишний парк понад рогом.......
   
Re: Константинополь

Может поедем когда-нибудь. Из Херсона самолет летает. 130 доралов.

Це круче москви в 100 разів.... Відвідай обовязково
   
Re: Константинополь

А ці стіни понад водою, які захищали Константинополь сотні років.... Вони там все ще стоять... Їх можна потрогати руками
   
Re: Константинополь

Це круче москви в 100 разів.... Відвідай обовязково

Мы весной в Израиль поедем. Я не думаю, что Тель-Авив с Иерусалимом хуже Истанбула.
   
Re: Константинополь

Не подобається. Місцями більш-менш, але в цілому - ні.
   
Re: Константинополь

Мы весной в Израиль поедем. Я не думаю, что Тель-Авив с Иерусалимом хуже Истанбула.

Гірше звичайно.... Істанбул - це весна в якій зконцентрувалось море культур та історичних памяток.... Ізраіль - то просто пустеля з євреями....
   
Re: Константинополь

Не подобається. Місцями більш-менш, але в цілому - ні.

Ну так це не британія звичайно... Але там свій шарм.... Там море різного шарму, який треба знайти та відчути....
   
Re: Константинополь

Гірше звичайно.... Істанбул - це весна в якій зконцентрувалось море культур та історичних памяток.... Ізраіль - то просто пустеля з євреями....

Евреи это наши люди. Европейцы по сути. Ашкеназы. У них все понятно. Весь план трипа ясен в деталях. У махмудов же все через жопу. Азия.
   
Re: Константинополь

Народ, невже ви не їздете туди гуляти? Це ж як Одеса на стероїдах... Там тепло гарно та весело
   
Re: Константинополь

Евреи это наши люди. Европейцы по сути. Ашкеназы. У них все понятно. Весь план трипа ясен в деталях. У махмудов же все через жопу. Азия.

Істанбул - це європа... Реально коли там гуляв відчував себе як вдома....
   
Re: Константинополь

Очень красивый город. В прошлом году был и в планах еще вернуться
   
Re: Константинополь

В Істанбулі таке повітря як у нас.... Приємне, лагідне... В Телявіві, Єрусалимі ти цього не відчуєш....
   
Re: Константинополь

А ви знаєте шо теперішній турецький прапор з'явився саме після захоплення константинополю... Це султан побачив відзеркалення місяцю в морі крові... Це теперішній турецький прапор.
   
Re: Константинополь

Істанбул - це європа... Реально коли там гуляв відчував себе як вдома....

Про Європу ти загнув. :)
Брудно, загазовано, перенаселено.
Софію спаплюжено, як храм, хоча таки зберегли, як історичну пам‘ятку. Хоча всередині не покидає відчуття, що залишили, щоб показати вищість ісламу, понавісивши оті чорні плтворні щити.

Але jedem das seine. В Туреччині є багато приємніших місць, ніж Стамбул.
   
Re: Константинополь

Народ, невже ні у кого не виникає бажання час від часу у Царьграді на риночку попити мед горілочку?
   
Re: Константинополь

Народ, невже ні у кого не виникає бажання час від часу у Царьграді на риночку попити мед горілочку?

Ти пам‘ятаєш чим закінчилося? На гак ребром не хочеться?
   
Re: Константинополь

Про Європу ти загнув. :)
Брудно, загазовано, перенаселено.
Софію спаплюжено, як храм, хоча таки зберегли, як історичну пам‘ятку. Хоча всередині не покидає відчуття, що залишили, щоб показати вищість ісламу, понавісивши оті чорні плтворні щити.

Але jedem das seine. В Туреччині є багато приємніших місць, ніж Стамбул.

Стамбул має свій дух, свою культуру, якої ніде більше нема.... Брудно загазовано - то в тобі говорить британська пихатість якою ти себе набив дуже швидко
   
Re: Константинополь

Ти пам‘ятаєш чим закінчилося? На гак ребром не хочеться?

Ну так зараз все цивільно... Стамбул - це гарне європейське місто з азіатським присмаком
   
Re: Константинополь

що за слюні і соплі про унікальну культуру Стамбула?
нічого унікального, в Європі є багато цікаіших місць.
   
Re: Константинополь

Все таки это пороховая бочка


   
Re: Константинополь

Скоро стамбул сильно преобразится внешне и нифраструктурно
и выход из полной зависимости от конвенции Монтрё даст громадные плюся

я б даже экономически уехал в новый Стамбул лет через 10 на пенсию ))))



Останнє редагування: 4 лютого 2018 12:33:45 від na100ika
   
Re: Константинополь

що за слюні і соплі про унікальну культуру Стамбула?
нічого унікального, в Європі є багато цікаіших місць.

В Стамбулі все якесь більш тепліше чим в Європі, якесь більш своє
   
Re: Константинополь

Вот такой был. Когда строили Петербург, то имитировали Константинополь до разрушения его в 1453-м году.

   
Re: Константинополь

не ну... Турки конечно очень... Очень продвинутые. Но попробуйте купить онлайн жд билет в Софию. Из Стамбула. Не получится. Только в Анкару. Сайт чего-то пишет, что-то сказать хочет. Но на турецком языке. В английской типа версии сайта. Короче, я ниасилил. Это вам не дойчебан, не всякий справится. Зато в верхнем правом углу портрет Ататюрка. Смотрит на тебя как на говно с с немым укором )))
А в Израиле я даже знаю какой номер автобуса и когда и почем привезет меня... Да практически в любую точку Израиля. Всё просто и понятно. И даже на сайте железных дорог есть русский язык. Если вам мало английского. Вот это я понимаю - как дома.
   
Re: Константинополь

Может поедем когда-нибудь. Из Херсона самолет летает. 130 доралов.

а если турецкий герр  гауптман что-то заподозрит? Ну его нафик, сиди в Херсоне
   
Re: Константинополь

Відносно часто там буваю. Місто вже стало майже рідним. У березні хочу зганяти ось на цю місцину пофоткатися (фото з нету):



Більше інфи тут, якщо комусь цікаво: http://www.suitcaseandi.com/istanbul-secret-rooftop-best-view-istanbul/
   
Re: Константинополь

І ще: якщо вам набридне місто, зганяйте поромом на острови (Бююкада найбільший з них). Там затишно і мальовничо. Офігєнний вийде пікнік.
   
Re: Константинополь

Цистерна (фото з нету):



Минулої осені там ще йшов ремонт, тому вода була спущена, а частина приміщення закрита. А так класно, коли прогулюєшся і бачиш великих рибин внизу :)


   
Re: Константинополь

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія