Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И Ленин таааакой маладой и юний прихильники певної політсили впереди!.... :facepalm:

 За прихильники певної політсили не тільки тут топлять кучі кацапскіх раптово відкрившихся консерв Дивізіі інформаційних Військ ім.ордена Сутулого і Сурового, не тільки відверта вата,але й ще один прошарок манюпаса. Ліваки-сісілісти. У нас ще не навчилися багатьох розпізнавати. Он криком кричать: пересаджати олігархів! Або навіть зовсім комуняче:"Якщо відібрати у олігархів-пише майже кожний прихильники певної політсили-то всі заживуть!"   А шо таке ОЛІГАРХ? Чим він відрізняється від просто багатого та успішного? Олігарх- це коли дуже багатий бізнесмен  для отримання преференцій влазить,купує,або використовує владу в своїх інтересах, отримує без реального конкурсу державні замовлення,бюджетні кошти, купує політиків та депутатів,щоб приняли для них відповідні Закони та постанови- тобто паразитує на владі,отримуя сумнівні прибутки. Але є і інший бік цього явища. Якщо у нас у Державі хтось стає успішним-його розчавлять,або навіть посадять, якщо ти не будеш платити хабарів чиновникам,чи відкати прокуратурі ( тому прокурори у нас усі мільонери долларові,навіть мілкі,зам районного), якщо бізнесмен не проштовхне чи не купить свого депутата,щоб його прикрив. Ось чому західні інвестори виють та тікають, бо вони цього не роблять і мають те що нічого тут не мають. Тобто ти ще не олігарх,а тебе вже примушують купувати владу,бо влада цього хоче і інакше працювати не дасть.

 
 Відносно Пеці, то він практично не був олігархом,створюя "Рошен" (точніше не він.а його папа), звісно він співпрацював з будь якою владою-бо інакше б нічого б не зміг, мабуть платили щось,но все ж "Рошен" був створений практично з нуля. Ну папа на цукернях піднявся у 90-ті. Скупили декілька закритих та повиздихавших хвабричок печіва та цукерок, почали заробляти, та побудували сучасну супер-фабрику світового рівня та височених технологій. Тут у "народу" нічого не забрали фактично. Але,коли він став Презом,то таки були факти використовування службового становища, використання Держави за для отримання прибутків-і це його мінус. Це вже віддає олігархією.

 Доречі ЗЕля, отримує фінансування з Москви, причьому величезне,причьому на ОФШОР! Має офігенну вілу в Італії біля кацапських олігархів, а прихильники певної політсили вважають,що він як отой Ленін усе відбере та поділить? прихильники певної політсили,ви чо? З глузду з'їхали,чи вам повилазило?!!! А про його  політичне завдання- капітуляцію-я вже мовчу. Він навіть це не приховує, до радісті вати. Кацапи усі його відкрито вітають та мають надію на його прихід до влади. Він не приховує свою антиукраїнськість,та ненависть до української мови та культури. Доречі,якщо він прийде до влади, це безумовно викриче громадянську війну,а це Пуцькіну і треба. Але згорять,як каже Корчинський, першими дома саме вати, прихильники певної політсили та будут гинути саме їх діти. Леніна вони знайшли!!!! Ідіоти!  Типовий український холоп-сісіліст пробекає щось про сісіліста Кошулінського,який певною мірою чесний,але погляди у нього як у Фіделя чи у Чавеса- тоталітарний соціалізм. Він би наробив ділов! Але він хочь ідеаліст! Чесний,але дуже небеспечний. А розумія,що Кошулінський не пройде, вони кидаються в обійма  до покитька КлоВуна. (Знов таки, багато кацапських штатних ботів маскуються саме під таких). Це ж типова технологія,яку вони давно використовували,он у США та Європі. Зараз у нас на повну потужність.

   
 трохи ще:

 А Пеця має і певні заслуги та досягнення: 1. Це відновлення армії 2. Це вперше за віки- повернення та навіть створення субїєктності України 3. Це таки підняття економіки та ще в умовах війни. 4. Це величезний крок до національної свідомості 5. Це інтеграція у Європу,безвіз. 6. Це торговельні союзи з Європою 7. Це вихід практично на самозабеспечення енергією, газом,нафтою, розрив зв'язків у цьому з паРашкою 8. Це відрив від кацапської церкви,що навіть атеістам зрозуміло значення цього для нашої Незалежності. 9 Це відбудова країни та покращання рівня життя,коли ми вперше обігнали паРашку та ще в умовах війни.

 Що до корупції,то Пеця прийшов на суцільне страхіття,коли навіть казначейство без відката не перераховувало бюджетні кошті на місця. Усю цю кодлу неможливо було розігнати, при тому що йшла війна, скрізь зрадники, а ще Пеця мав певні забов'язання перед тими,хто допоміг йому прийти до влади. Да,саме так... Він не поспішав-це його провина, не розслідував, бо пообіцяв навіть синякам,які згодилися в обмін на відмову від переслідувань. Он Єфремов не згодився-де Єфремов? Сидить і буде сидіти. Все було дуже не просто,дуже важко,а тут ще навіть  у мериканців усілякі манафорди, та ще ось як бачимо і оточення ОБАМИ,навіть Байден жер з українського корита! Як усе це подолати? Ніхто Пецю не виправдовує,але кого йому зараз протиставили- повних капітулянтів та ще зовсім не доброчесних.

 Але переконати сісіліста-це марна справа. В кращі минулі часи сісілістів вішали-і це приводило до  суцільного счасття на довги роки. B-)


Останнє редагування: 29 березня 2019 09:58:04 від Wolter
   
бггг у філософа так припекло, що й один з найбільших та найперших контрабандистів та обнальників пеца парашенко вже чесний як сльоза, просто свята людина    :lol:  :weep:
   
Відносно Пеці

А Пеця

Що до корупції,то Пеця


Пистец твоему Пеце, ув. Алкофилософ.  :cray:

Херово он в институте учил историю КПСС, МИЛФ, диамат и истмат.  :fuck:

   
бггг у філософа так припекло, що й один з найбільших та найперших контрабандистів та обнальників пеца парашенко вже чесний як сльоза, просто свята людина    :lol:  :weep:
===================================
 Мене турбує лише Україна. А що турбує тебе? Ось ти кричиш проти Пеці,а кого пропонуєш? Ти договорювай,а не кизди тут по темнікам. Кажи-кого пропонуєш,або закрий пельку ботівську. Меня теж Пеця  не подобається,але я питаю себе-а кого? Але тобі не сказали "про кого",тобі сказали тільки срати.

(Доречі- в чому Пеця контрабандист? І з якого бісу він "обнальник"? Ото аби пукнути... навіть не розуміє що пише-сісіліст,одне слово!)
   
Пистец твоему Пеце, ув. Алкофилософ.  :cray:

Херово он в институте учил историю КПСС, МИЛФ, диамат и истмат.  :fuck:
=============================
 Я б тебе видалив,бо ти кацап,пишеш з Росії,та й ще й коммуняка. Тому тебе й мобілізували-як я й казав. Залишу для ілюстрації. Ось таке лайно тут і пише. (Кстати,морда кацапско-коммунячья, я то ДИАМАТ и ИСТМАТ учил и знаю все это гавно досконально.а вот ты,спорю на бабки- ни хера его не знаешь!  :fuck:  )

Останнє редагування: 29 березня 2019 10:15:19 від Wolter
   
Україна понад усе?

а якщо влада буде полпотівського типу то так само понад усе?
   
Україна понад усе?

а якщо влада буде полпотівського типу то так само понад усе?
-----------------------------------------------
 А ти знаєш що таке влада ПОЛПОТІВСЬКОГО ТИПУ?!!! Ти хочь знаєш,хто був Пол-Пот,чи Йенг Сарі? B-)  Ні хрена ти не знаєш,бо саме це ти і хочеш! Бо такої дурні б не писав.
   
пан Wolter  як завжди hозумний за годину до розстрілу

   
Ліваки-сісілісти. У нас ще не навчилися багатьох розпізнавати.

Та що там розпізнавати....зра добобот=люмпнн=соціаліст. Це ж паразити  (td)
   
Вольтере, як та в Запоріжжі, вазелинових бачив?
   
=============================
 Я б тебе видалив,бо ти кацап,пишеш з Росії,та й ще й коммуняка. Тому тебе й мобілізували-як я й казав. Залишу для ілюстрації. Ось таке лайно тут і пише. (Кстати,морда кацапско-коммунячья, я то ДИАМАТ и ИСТМАТ учил и знаю все это гавно досконально.а вот ты,спорю на бабки- ни хера его не знаешь!  :fuck:  )

 :pooh_lol:

Ты уже проспорил, дорогой друх. Есси бы ты был человеком чести, то после такого аргумента проставился бы.  :rotate:

   
трохи ще:

 А Пеця має і певні заслуги та досягнення: 1. Це відновлення армії 2. Це вперше за віки- повернення та навіть створення субїєктності України 3. Це таки підняття економіки та ще в умовах війни. 4. Це величезний крок до національної свідомості 5. Це інтеграція у Європу,безвіз. 6. Це торговельні союзи з Європою 7. Це вихід практично на самозабеспечення енергією, газом,нафтою, розрив зв'язків у цьому з паРашкою 8. Це відрив від кацапської церкви,що навіть атеістам зрозуміло значення цього для нашої Незалежності. 9 Це відбудова країни та покращання рівня життя,коли ми вперше обігнали паРашку та ще в умовах війни.

 Що до корупції,то Пеця прийшов на суцільне страхіття,коли навіть казначейство без відката не перераховувало бюджетні кошті на місця. Усю цю кодлу неможливо було розігнати, при тому що йшла війна, скрізь зрадники, а ще Пеця мав певні забов'язання перед тими,хто допоміг йому прийти до влади. Да,саме так... Він не поспішав-це його провина, не розслідував, бо пообіцяв навіть синякам,які згодилися в обмін на відмову від переслідувань. Он Єфремов не згодився-де Єфремов? Сидить і буде сидіти. Все було дуже не просто,дуже важко,а тут ще навіть  у мериканців усілякі манафорди, та ще ось як бачимо і оточення ОБАМИ,навіть Байден жер з українського корита! Як усе це подолати? Ніхто Пецю не виправдовує,але кого йому зараз протиставили- повних капітулянтів та ще зовсім не доброчесних.

 Але переконати сісіліста-це марна справа. В кращі минулі часи сісілістів вішали-і це приводило до  суцільного счасття на довги роки. B-)
Скільки раз можна казати що у нас голод кадрів, просто голод кадрів. Оте що є гівно , хоч якесь, а замінити нема ким. Це показало і ОТГ, бардак ОТГ це тому що кадрів немає, а вони думають що наберуть по особистій відданості ((((
   
:pooh_lol:

Ты уже проспорил, дорогой друх. Есси бы ты был человеком чести, то после такого аргумента проставился бы.  :rotate:
Показати зображення...
--------------------------------------------------
 Де табель украл,убогий? :D  Впрочем-верю. Верю,что получил оценки. А вот в то,что реально изучал и знаешь-не верю. Хотя это шота типа нашего Машхлама. Когда енто анжанеры нормально изучали эти псевдонауки? Брошюрку почитали и усё А я досконально изучил даже "Капитал" Карлы -Марлы" и "Антидюринг" этого дурака и эксплуататора трудового народу капиталиста Энгельса. :D  Хошь отдельную веДку откроем,где я тебя раздавлю нараз? Или кишка тонка, пролетарий долбаный. :D  X(

Останнє редагування: 29 березня 2019 10:48:29 від Wolter
   
Вольтере, як та в Запоріжжі, вазелинових бачив?
================================
Дофіга цього лайна. В Запоріжжі вати багато. Половина -це точно і всі за прихильники певної політсили.
   
пан Wolter  як завжди hозумний за годину до розстрілу
він несистемний просто. але чуйка у нього непагана і є ілюстрацією того, як будуть вити від жаху "виборці" після перемоги по-приколу.
   
Прокурор Кулик настаивает, что окружение Порошенко связано с аферами Курченко


29 марта 2019 | 10:45  0  857

Экс-глава АП Борис Ложкин, экс-глава НБУ Валерия Гонтарева, экс-министр экологии Николай Злочевский и другие топ-чиновники, которым в четверг, 28 марта, Генпрокуратура объявила подозрения, являются фигурантами дела беглого олигарха Сергея Курченко. Об этом заявил прокурор Генеральной прокуратуры Константин Кулик.
Соответствующее заявление Кулика зачитали в эфире передачи «Право на владу» на канале «1+1».
В связи с противоречивой информацией, которую распространяют мои коллеги из ГПУ, считаю важным сделать следующие заявление: я являюсь прокурором по делу Курченко. Это дело расследовалось 5 лет и объем доказательств преступной деятельности группировки составляет более 3 тысяч томов. Год назад суд дал разрешение на спецрасследование по Курченко, и последнее время группа прокуроров занималась документальным оформлением материалов дела и написанием подозрений причастным лицам в окончательном виде, –говорится в заявлении Кулика.
По его данным, подозрение лично Курченко состоит из 1360 страниц и включает в себя эпизоды по сговору различных лиц при совершении различных преступлений.
Для того, чтобы направить дело Курченко в суд, необходимо принять процессуальные решения и в отношении его подельников. Как минимум, в четырех разных эпизодах подельниками Сергея Курченко оказались: Ложкин, Шверк, Филатов, Гонтарева, Стеценко, Злочевский и другие лица. Из них до сегодняшнего дня неохваченными официальными подозрениями оставались граждане Ложкин, Филатов, Шверк, Гонтарева, Стеценко и Злочевский. Утверждаю, что без предъявления им официальных подозрений невозможно было закончить уголовное дело в отношении Сергея Курченко. 96 подозрений из 98, фигурирующих в этом масштабном расследовании, подписывал лично я. Эти документы как вручались лично, так и направлялись подозреваемым на почту, – говорится в заявлении.
По его словам, этих фигурантов не вызывали в ГПУ, так как они якобы входят в так называемую «касту неприкасаемых».
Прокурор подчеркнул, что эпизоды в отношении упомянутых лиц фактически расследованы, и «следствие по ним может быть в нормальном режиме закончено в течение двух месяцев».
Ранее генпрокурор Юрий Луценко сообщил, что ГПУ завершила расследование дела Курченко. Беглому олигарху вменяют хищение 18,1 млрд гривен.
В ходе расследования дела Курченко были установлены десятки лиц, которые принимали в работе его преступной группировки. На сегодняшний день подозрение предъявили 98 лицам, в том числе 12 высшим должностным лицам министерств и ведомств, а также Национального банка Украины, 6 руководителям областных государственных администраций, 14 сотрудникам руководящего состава государственных компаний.+

Вместе с тем спикер ГПУ Андрей Лысенко распространил официальное заявление ГПУ о том, что прокурор Кулик неправомерно объявил подозрения Ложкину, Гонтаревой и Филатову.

Голосуй  за барыгу спаси награбленное
   
  Naff-Naffchuk откель видео с коммунякою prince of silence ? :D  X(
   
van- а сынок Байдена и Керри тоже из "окружения Порошенко" ? Они он тоже поели с украинского корыта и тоже бабло Курченко. :D  И Беня поел...наверняка и прихильники певної політсили перепало. Беня спасал собственность Курченка, правда поимел он с него нехило. И это тоже следствие раскрыло. Так ша не надо ля-ля... :D
   
  Naff-Naffchuk откель видео с коммунякою prince of silence ? :D  X(

Де? На якій секунді ?  ;o  :S

Отаг нада пропаганду ваять...
Але ж ви ледащі і німа у вас натхнення...  :weep:



 [KA]
   
  Naff-Naffchuk откель видео с коммунякою prince of silence ? :D  X(

Гы... Я даже комсомольцем не стал при Брежневе. И в армии при Андропове тоже  :rotate:
А ты, небось, в первых рядах был.  :-B

   
"Якщо відібрати у олігархів-пише майже кожний прихильники певної політсили-то всі заживуть!"

Далі можна навіть не читати, бо це - теза прихильників Тимошенко, Ляшка тощо.
Ні сам Зеленський, ні його прихильники проти олігархів боротися не збираються. Ну, трохи інформпростір підкорегувати... Але без розкуркулення.

ЗІ. До речі, використання явних образ (прихильники певної політсили) - це від безсилля довести щось шляхом розуму, намагання хоч на емоційному рівні принизити опонента - зброя недоумків й негідників
   
Далі можна навіть не читати, бо це - теза прихильників Тимошенко, Ляшка тощо.
Ні сам Зеленський, ні його прихильники проти олігархів боротися не збираються. Ну, трохи інформпростір підкорегувати... Але без розкуркулення.

ЗІ. До речі, використання явних образ (прихильники певної політсили) - це від безсилля довести щось шляхом розуму, намагання хоч на емоційному рівні принизити опонента - зброя недоумків й негідників
==============================
 Я то як раз шляхом розуму доводжу, з прикладами. А де твої докази шляхом розуму? Звісно,що прихильники певної політсили не буде нікого розкуркулювати,але ж багато думають,що це так. А капітулянт та ненависник України Зеля- і є гнідо та прихильники певної політсили. Він мені не опонент. Це ти опонент,для якого його хамство типова риса,притаманна смердючим зрадникам та кацапам. :fuck:

Останнє редагування: 29 березня 2019 11:40:48 від Wolter
   
Гы... Я даже комсомольцем не стал при Брежневе. И в армии при Андропове тоже  :rotate:
А ты, небось, в первых рядах был.  :-B

Показати зображення...
===============================
И я не был комсомольцем,даже в ВУЗ исхитрился поступить не будучи комсою, и в твоей сратой армии совковой не служил вааще. Откосил, так как ненавидел все совковое и видал его в гробу. Таки увидел совок в гробу, а то,что осталось-лишь черви коммунячьи копошащиеся! :fuck:
   
==============================
 Я то як раз шляхом розуму доводжу, з прикладами. А де твої докази шляхом розуму? Звісно,що прихильники певної політсили не буде нікого розкуркулювати,але ж багато думають,що це так. А капітулянт та ненависник України Зеля- і є гнідо та прихильники певної політсили. Він мені не опонент. Це ти опонент,для якого його хамство типова риса,притаманна смердючим зрадникам та кацапам. :fuck:

Так вам і треба, Кнуряки паршиві. Ви чого по факту виводу 150 млрд з Привату хоча б кримінальну справу не відкрили?  :tease:
   
Так вам і треба, Кнуряки паршиві. Ви чого по факту виводу 150 млрд з Привату хоча б кримінальну справу не відкрили?  :tease:
===============================
Кому це "вам"? - Павлик Марозафф. Я до влади ніколи не мав відношення у житті,завжди був козаченьком по поглядам, а Пецю тут довбив у хвіст та гриву усі п'ять років, порошки он збрехати не дадуть.То тебе тут,консерва,не було. Але твого капітулянта та прохіндея ЗЕлю я ненавиджу ще більше,бо буде горе Україні. Доречі, Беня вивів свої гроші,бо банк все одно гонтарєви та Пеця намилилися загрести. Будь там гроші Коломойського,він був би не Державний,а давно Рошенівський.
   
Якщо відібрати у олігархів ... -то всі заживуть   
И это правда.

А шо таке ОЛІГАРХ?
...
для отримання преференцій влазить,купує,або використовує владу в своїх інтересах, отримує без реального конкурсу державні замовлення,бюджетні кошти, купує політиків та депутатів,щоб приняли для них відповідні Закони та постанови- тобто паразитує на владі,отримуя сумнівні прибутки.
В целом определение верное. От себя добавлю, что олигархом можно быть и не будучи бизнесменом. Олигарх это не про деньги, а про связи.

західні інвестори виють та тікають, бо вони цього не роблять і мають те що нічого тут не мають. Тобто ти ще не олігарх,а тебе вже примушують купувати владу,бо влада цього хоче і інакше працювати не дасть.
Только вот власть принадлежит олигархам и они пытаются заставить западные компании платить себе дань. Не все на это согласны. В результате меньше конкуренция - страдают покупатели.

Москви...Італії...США та Європі...
Для капитала нет границ и национальных интересов.

Ліваки-сісілісти
Вот что может предложить капитализм? 24-х часовой рабочий день, никаких отпусков, выходных и все это за тарелку борща? Велосипедики в -20, т.к. на авто нет денег? Кому нужно общество, работающее на благо 2%?
Может я чего-то не знаю, расскажи мне.
   
Відносно Пеці, то він практично не був олігархом,створюя "Рошен" (точніше не він.а його папа), звісно він співпрацював з будь якою владою-бо інакше б нічого б не зміг, мабуть платили щось,но все ж "Рошен" був створений практично з нуля.

Кхе-кхе. Працюючі кондфабрики які випускали найкращу продукцію це був нуль? Ти Вольтер зовсім дахом поїхав.
   
==============================
 Я то як раз шляхом розуму доводжу, з прикладами. А де твої докази шляхом розуму? Звісно,що прихильники певної політсили не буде нікого розкуркулювати,але ж багато думають,що це так. А капітулянт та ненависник України Зеля- і є гнідо та прихильники певної політсили. Він мені не опонент. Це ти опонент,для якого його хамство типова риса,притаманна смердючим зрадникам та кацапам. :fuck:
В основі доведення шляхом розуму лежать факти.
Вони вперто кажуть, що ЗЕ не виступає проти олігархів.
А молоді, що його підтримує, ті олігархи взагалі до сраки - вони хочуть змінити правила гри на чесні, а не когось розкуркулити.

Хамство - це твоя позиція, бо аргументи відсутні. В останньому повідомленні ти лише це підтвердив.

Ще одна ознака відсутності аргументів: спроба перевести розмову в інше русло - "капітулянт та ненависники України" - черговий вкид бездокпзової чернухи.
   
З поверненням дорогий мій Волтере. Ох і довго ж ти перебував у мороку.
   
Гы... Я даже комсомольцем не стал при Брежневе. И в армии при Андропове тоже  :rotate:
А ты, небось, в первых рядах был.  :-B

Показати зображення...

хаха.. вольтер ни дня в армии не служил - мама не пустила..  :weep:
   
По-моему, он ничего социалистического не обещал.
   
Кхе-кхе. Працюючі кондфабрики які випускали найкращу продукцію це був нуль? Ти Вольтер зовсім дахом поїхав.
І ленінська кузня, цукерки виробляла ... . А земелька під нею, що біля залізничного, що на острові, то копійки коштує ... Хе-хе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія