Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, почалася пропаганда електронного голосування... :(

хто може це перевірити? баба дуня зможе?
не зможе

а бюлетені фізичні, зможе

от в цьому і різниця
Шо твоя баба Дуня может проверить???? Бюллетени в урнах? 8-:   Потому и стоны, шо к урнам прутся бабы Дуни, а молодые своими делами заняты. а Дуньки им выбирают Петек и Юлек.
   
Я за. Бо купа людей не може проголосувати.
   
я не сказав би що тут є якісь технічні проблеми зробить це
технічно це все можна зробити організувати
але тут має бути повністю відкрите голосування коли ти бачиш хто як проголосував - тоді легко все верифікується і є довіра - але це відмова від таємного голосування, що само по собі несе ризики, бо робить людей вразливими для тиску і адмінресурсу

без цього яким чином люди можуть переконатись що все підраховано правильно? а не що хтось десь щось позаміняв. Навіть якщо математично і технічно зробити все правильно - треба не просто зробити, а переконати людей що все по-чесному, а для цього треба щоб ці технології були зрозумілими абсолютно всім, а цього немає і не буде ще досить довго

технологии давно все это позволяют делать, мешает этому только дремучесть людей+ заинтересованность политиков оставлять все на своих местах.
я за технологии и за свое право на них.  Кстати, если мы говорим про доверие, куча народна после каждых выборов истерит, никому не верит ( кроме себя).  по логике выборы вообще не проводить? пока  хотелка каждого не будет осуществлена?
   
на папері є фізичні бюлетені
є можливість їх перерахувати на кожній дільниці і відновити результат
тобто є процес покроковий який доступний для розуміння навіть найтупішим
Сумно сміюся.
Влаштувала я велику битву за перерахунок однієї дільниці в 2019-му в ОВК. Хрен там.
Більше я не хожу на вибори.
   
на папері є фізичні бюлетені
є можливість їх перерахувати на кожній дільниці і відновити результат
тобто є процес покроковий який доступний для розуміння навіть найтупішим
Как та тупая Америка только голосует на своих машинах для голосований и до сих пор жива?. Та хай при голосовании тебе и чек распечатают как в привате. Шоб Дунька довольна была. :laugh:
 
   
Шо твоя баба Дуня может проверить???? Бюллетени в урнах? 8-:   Потому и стоны, шо к урнам прутся бабы Дуни, а молодые своими делами заняты. а Дуньки им выбирают Петек и Юлек.

фізичні бюлетені можна перевірити звичайно
здійснюється перерахунок на всіх дільницях і відтворюється результат

а як перевірити електронне голосування? крім як зробити індивідуальні голоси прозорими - ніяк
   
Как та тупая Америка только голосует на своих машинах для голосований и до сих пор жива?. Та хай при голосовании тебе и чек распечатают как в привате. Шоб Дунька довольна была. :laugh:

проблема ж не тільки в тому щоб дуня могла перевірити свій голос
проблема в тому щоб дуня могла перевірити що немає чужих голосів
   
на папері є фізичні бюлетені
є можливість їх перерахувати на кожній дільниці і відновити результат
тобто є процес покроковий який доступний для розуміння навіть найтупішим

найтупіші легко погодяться з порахованими результами без перерахунку
   
фізичні бюлетені можна перевірити звичайно
здійснюється перерахунок на всіх дільницях і відтворюється результат

а як перевірити електронне голосування? крім як зробити індивідуальні голоси прозорими - ніяк
Свой голос тебе и сделают "прозорым". А чужие ты и на бумаге не увидишь. Как не увидишь и вбросы, карусели и прочее. Кстате карусели при электронном уже и не катят - использовал раз свое право - и сиди на жопе ровно.
   
найтупіші легко погодяться з порахованими результами без перерахунку

тогда возьмітє лучших із худших (с)
   
проблема ж не тільки в тому щоб дуня могла перевірити свій голос
проблема в тому щоб дуня могла перевірити що немає чужих голосів
А в урне Дуня проверяет? :gigi:
   
Свой голос тебе и сделают "прозорым". А чужие ты и на бумаге не увидишь. Как не увидишь и вбросы, карусели и прочее. Кстате карусели при электронном уже и не катят - использовал раз свое право - и сиди на жопе ровно.

вкидання можна побачити, бо це фізичний процес
є можливість піймати за руку, дати розголос - і як результат визнати вибори там недійсними
   
вкидання можна побачити, бо це фізичний процес
є можливість піймати за руку, дати розголос - і як результат визнати вибори там недійсними
Когда ты доверяешь Привату свои тысячи гривен, ты ж не тягаешь туда лантух с баблом? обходишься тем, шо тебе пишет на мониторе? если голосование с хорошей верификацией, то в чем, проблема? Это не замена бумажного голосование, а дополнение. Желаешь проголосовать бамагой и сожрать пирожок на дильныци - велкам. я бы предпочел потратить на процесс три минуты из дома.
   
тогда возьмітє лучших із худших (с)

тогда нєт проблєм з розумінням
і нічого всі сучасні інструменти вимірювати рівнем найтупіших і найбідніших

Останнє редагування: 18 жовтня 2021 15:26:09 від Читач
   
Зелені шлюхи хуйла планують тотальні фальсифікації
   
вкидання можна побачити, бо це фізичний процес
є можливість піймати за руку, дати розголос - і як результат визнати вибори там недійсними

любой вид голосования можно сделать точным  и честным, в принципе любом можно фальсифицировать. При этом в связи с тем, что мы живем в 21 веке, ну как то нужно же переходить на нормальные технологии этого века.

вы счеты давно видели? Я давно. При этом когда их заменил калькулятор, потом комп, скорее всего были люди, которые рассказывали: да что же это такое, а если батарейка сядет, а если не дай бог резистор накроется.

вчерашние выборы- это счеты. Новые выборы нужно проводить конечно же по другому. как минимум к этому стремиться.
   
Когда ты доверяешь Привату свои тысячи гривен, ты ж не тягаешь туда лантух с баблом? обходишься тем, шо тебе пишет на мониторе? если голосование с хорошей верификацией, то в чем, проблема? Это не замена бумажного голосование, а дополнение. Желаешь проголосовать бамагой и сожрать пирожок на дильныци - велкам. я бы предпочел потратить на процесс три минуты из дома.

+1
   
Когда ты доверяешь Привату свои тысячи гривен, ты ж не тягаешь туда лантух с баблом? обходишься тем, шо тебе пишет на мониторе? если голосование с хорошей верификацией, то в чем, проблема? Это не замена бумажного голосование, а дополнение. Желаешь проголосовать бамагой и сожрать пирожок на дильныци - велкам. я бы предпочел потратить на процесс три минуты из дома.

ну це зручніше звичайно
але де гарантії, що не буде створено купа фейкових акаунтів?
як бути з голосуванням із всяких ордло-криму?

у цього є переваги, але є багато нюансів, які потенційно більш небезпечні ніж виграш від переваг

з приватом тут інше, тут аналогія з друкарським верстатом
коли у тебе є тисяча гривень, а хтось отримав доступ до верстату і почав друкувати більше гривень - знецінюючи твою тисячу
оце основна небезпека тут
   
Зелені шлюхи хуйла планують тотальні фальсифікації
Сопли подбери. Kнуру ни при каком голосовании уже не светит. Хоть вас, свыней, и по головам считай. B-)
   
  Уся тухлятина саме у підрахунку.

  Я можу впевнитися, що мій голос за Х - та вльогку.
 
  Я можу впевнитися, що голоси за Х пораховані правильно - та НІЯК.
   
тогда нєт проблєм з розумінням
і нічого всі сучасні іструменти вимірювати рівнем найтупіших і найбідніших

не всі
тільки ті де має значення довіра
   
  Уся тухлятина саме у підрахунку.

  Я можу впевнитися, що мій голос за Х - та вльогку.
 
  Я можу впевнитися, що голоси за Х пораховані правильно - та НІЯК.

так, бо нюанс не в тому що твій голос враховано чи ні
а те яку частку складає твій голос в загальній картині
а це гарантувати не можуть
   
ну це зручніше звичайно
але де гарантії, що не буде створено купа фейкових акаунтів?
як бути з голосуванням із всяких ордло-криму?

у цього є переваги, але є багато нюансів, які потенційно більш небезпечні ніж виграш від переваг

з приватом тут інше, тут аналогія з друкарським верстатом
коли у тебе є тисяча гривень, а хтось отримав доступ до верстату і почав друкувати більше гривень - знецінюючи твою тисячу
оце основна небезпека тут
Какой, жопу, "фейковый аккаунт"!!! 8-:  Двухфакторная идентификация, например привязанная к банк АйДи, или "электронному паспорту и голосуй. Нт счета в привате или не оформил электронный паспорт - шуруй на дильныцю. но И там верификация по тому же принципу - проверка по базе, не голосовал ли ты элеткронно.
   
Какой, жопу, "фейковый аккаунт"!!! 8-:  Двухфакторная идентификация, например привязанная к банк АйДи, или "электронному паспорту и голосуй. Нт счета в привате или не оформил электронный паспорт - шуруй на дильныцю. но И там верификация по тому же принципу - проверка по базе, не голосовал ли ты элеткронно.

правильно, перевірка по базі
а до бази завжди є доступ у когось
   
так, бо нюанс не в тому що твій голос враховано чи ні
а те яку частку складає твій голос в загальній картині
а це гарантувати не можуть
А по бамажкам, сцуко, можуть. :facepalm:  Уже забыл и третий тур, и ежегодные вопли на выборах любых уровней про фальсификации?. Так при электронном способе при правильной организации верификации, этоих возможносте гораздо меньше.

Правда есть еще один способ  - как у туземцев в джунглях или Африке - при голосовании ставят несмывемую печать на макитру. Может и нам так попробовать?
   
 От чисто гіпотетично.
 Були б назавтра електронні вибори.
 І 73% проголосувало за Зє, а 27 за По.
 Волали б порохоботи про фальсифікацію?
 Без сумніву.
 А чого ж сьогодні волають про 73% недоумків?
   
А по бамажкам, сцуко, можуть. :facepalm:  Уже забыл и третий тур, и ежегодные вопли на выборах любых уровней про фальсификации?. Так при электронном способе при правильной организации верификации, этоих возможносте гораздо меньше.

Правда есть еще один способ  - как у туземцев в джунглях или Африке - при голосовании ставят несмывемую печать на макитру. Может и нам так попробовать?

третій тур і став можливим бо були фізичні бюлетені
бо був механізм екзіт-полів (якого тепер не буде)

екзіт-поли - це ще один аргумент до речі
був можливий паралельний контрольний механізм, якого не буде при електронному голосуванні

без такого механізму - це ще один удар по довірі
   
А по бамажкам, сцуко, можуть. :facepalm:  Уже забыл и третий тур, и ежегодные вопли на выборах любых уровней про фальсификации?. Так при электронном способе при правильной организации верификации, этоих возможносте гораздо меньше.

Правда есть еще один способ  - как у туземцев в джунглях или Африке - при голосовании ставят несмывемую печать на макитру. Может и нам так попробовать?
  Таки можуть.
  По сім раз перераховують.
   
не всі
тільки ті де має значення довіра

довіра найтупіших нічого не варта
її легко купити
   
  Уся тухлятина саме у підрахунку.

  Я можу впевнитися, що мій голос за Х - та вльогку.
 
  Я можу впевнитися, що голоси за Х пораховані правильно - та НІЯК.
якщо всі можуть перевірити що їхні голоси відображаються  правильно - то значить і пораховані правильно. Ще раз - отой біткоїн працює ж правильно, чому голоси не зробити так само?

ЗІ Я не спєц, чи може хто з тих, що знають пітон, популярно пояснити?

Останнє редагування: 18 жовтня 2021 15:31:55 від Вело
   
якщо всі можуть перевірити що їхні голоси відображаються  правидьно - то значить і пораховані правильно. Ще раз - отой біткоїн працює ж правільно, чому голоси не зробити так само?

це неправда або свідома брехня
якщо всі хто проголосував можуть перевірити що їхні голоси відображаються правильно - то це не гарантія того що немає сторонніх голосів яких нема кому перевірити
   
Так победит же единая росия, как в программе закодировано.
   
Так победит же единая росия, как в программе закодировано.

згинь коцапе з своєю мрассією
   
це неправда або свідома брехня
якщо всі хто проголосував можуть перевірити що їхні голоси відображаються правильно - то це не гарантія того що немає сторонніх голосів яких нема кому перевірити

так при голосуванні паперовими бюлетенями
всі хто голосував НЕможуть перевірити, що їхні голоси відображаються правильно
і не мають гарантії того, що немає сторонніх голосів яких нема кому перевірити

виходить електронне голосування крок вперед
   
так при голосуванні паперовими бюлетенями
всі хто голосував НЕможуть перевірити, що їхні голоси відображаються правильно
і не мають гарантії того, що немає сторонніх голосів яких нема кому перевірити

виходить електронне голосування крок вперед

так, немає можливості знайти свій бюлетень
але є можливість спостерігати за процесом і порівняти результат з екзіт полом
   
це неправда або свідома брехня
якщо всі хто проголосував можуть перевірити що їхні голоси відображаються правильно - то це не гарантія того що немає сторонніх голосів яких нема кому перевірити
Кожен хто не проголосував може пересвідчитись, що він не голосував. Можливо зробити, що  смс-ка прийде, що ти проголосував.
   
Кожен хто не проголосував може пересвідчитись, що він не голосував. Можливо зробити, що  смс-ка прийде, що ти проголосував.

це все базується на припущеннях що кожному аккаунту відповідає реальна людина
тобто 1:1 відношення
якщо створюються акаунти для яких немає реальних людей - хто перевірить їх?
   
по факту екзит-поли - це те що було ефективним інструментом в минулому
електронне голосування робить цей інструмент неефективним, нового інструменту на заміну екзит-полам не пропонують
результатом буде підрив довіри
   
так, немає можливості знайти свій бюлетень
але є можливість спостерігати за процесом і порівняти результат з екзіт полом

а при електронному голосуванні всі можливості є
   
Все повторяют за кацапами. Зеленский это власть кацапов
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія