Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 7 тур 17:00 Металіст 1925-Динамо. 19:30 Шахтар-Дніпро1. Ворскла-Десна :warning2:

Ну і знову про Ярославського. Проти нищебродів першої ліги постійні вилучення та пенальті грають свою роль. А як це буде грати проти ДК або ЩД у прем'єр-лізі, А тим більше у еврокубках, якщо туди МХ потрапить?
То вже будет потом. И то не важно. Ярославскому сейчас важно в вышку попасть. Чтобы год не терять. И это правильно. И я его понимаю.
   
Були ще спроби на такій основі відродити київське ЦСКА, але не вдалося
Патамушто козаченьки первым делом шо скажуть ?:
" Ага . Сейчас ! Вот прям разбежалися . ! Дадимо гроши. А их вкрадуть ! Хай  Лучче хай у банках лЕжать у пОдполи." :K


Останнє редагування: 17 вересня 2021 22:14:32 від Камрад
   
Давайте скажемо чесно. КАцапи пролетіли, бо в минулому сезоні у них аж три команди вийшли до ЛЧ, де гранди їм і напихали. От коли від нас вийдуть три команди до ЛЧ, тоди з кацапами і будемо себе порівнювати. Ну і не забуваймо, що закацапів грає газпром, як головний спонсор ЛЧ та всія УЕФА.
Не меліть дурниць. ЛЧ - це єдиний турнір, де кацапи останні роки брали хоч якісь очки для кефа. А полетіли кацапи по-перше через те, що їхні 4-6 команди з багатомільонними бюджетами та дорогими легіонерами повилітали в кваліфаях від таких "грандів" як Локомотів Тбілісі, Маккабі Хайфа, Партизан, Нєфтчі та Ченстохова (це лише за останні два роки), а по-друге що коням, які виходили в ґрупу ЛЄ лише за останні два роки напхали по самі гланди інші "гранди": Лудогорець, Ференцварош, Динамо Загреб, Вольфсбургер.
   
Дєнісов креативить

нова ведуча футбольних новин

   
++++



Почти все середняковые чемпы делают реформы, меняют содержание футбола, перераспределяют ресурсы - поднимают средний уровень чемпа
Вони зрозуміли що в сучасних умовах рівнятися на рівень великих телеринкових + економічно сильнихз+ багатомільйонних аудиторій болільників чемпіонатів першої пятірки безнадійна справа і пішли шляхом голландців і датчан- прочісують молоді таланти всюди де скаути можуть добратися,беруть до себе додати тактичної мудрості ,стандартів европейської школи і на продажу,по ходу навчання підсилюючи загальний рівень свого чемпіонату. А у нас футбол більш -меншого класу це забавка пару грошових мішків.  Різні погляди на футбол як гру і з цього маємо що маємо.
    ось дивлюся лідс-ньюкастл. середняки і без претензій на щось більше( на сьогодні)-швидкості ,бажання грати, гра без центру поля і тому непередбачувана-для своїх болільників валідол,але цікава і з шансами для обох команд. Тому на такі матчі і ідуть болільники.а там вони знають смак не тільки в голах.але і в самій грі та  тонкощах тактики і комбінації та фінтів. тому результат хоч і важливий але насолода приходить від самої гри команд.
   
Как сообщает страница MLS News в Твиттере, неназванный клуб из Восточной конференции МЛС пытался подписать защитника «Динамо» и сборной Украины Александра Сироту.

Источник пишет, что за 21-летнего футболиста была предложена сумма в 2,8 млн долларов, но «Динамо» ответило отказом на это предложение.
   
Дєнісов креативить

нова ведуча футбольних новин

Показати зображення...

это Футболы не спасет.

мегаго серавно на три года как миннимум.
   
Дєнісов креативить

нова ведуча футбольних новин

Показати зображення...
Так это не креатив, это калька с европейских каналов. В Италии давно такие донны ведут футбольные шоу
   
РинатЛианидыч решил сэкономить. Вместо еврокубков - нанять ботоксную муклу

Я думаю у менеджеров СКМ - задача вывести "Футболы" на безубыточность

Будут показывать чемпионаты Гвинеи и Пакистана.

А если не получится - Пенисов с новой ведущей поедут зарабатывать позитивное сальдо по гостиницам и ночным клубам!

Я думаю Пенисов там больше преуспеет - с таким то опытом!
   
РинатЛианидыч решил сэкономить. Вместо еврокубков - нанять ботоксную муклу

Я думаю у менеджеров СКМ - задача вывести "Футболы" на безубыточность

Будут показывать чемпионаты Гвинеи и Пакистана.

А если не получится - Пенисов с новой ведущей поедут зарабатывать позитивное сальдо по гостиницам и ночным клубам!

Я думаю Пенисов там больше преуспеет - с таким то опытом!

Я сильно удивлен, почему Ринат не купил трансляцию ЛЧ, а какое-то игого. Это же хребет подобных каналов. Как такое получилось?
   
В Италии давно такие донны ведут футбольные шоу
Тре ж пристроїти колишню подругу воротаря шд.
В них так уся студія буде в подружках, ну якщо не з'явиться новий фонсека.
   
Я сильно удивлен, почему Ринат не купил трансляцию ЛЧ, а какое-то игого. Это же хребет подобных каналов. Как такое получилось?

Ну так зарплату Дзерби чем то надо платить

Сэкономили на Пенисове!
   
Їм треба було концентруватись на одному каналі і триматись за АПЛ і УПЛ

а Пєнісов вирішив, що вони монополісти і вирішив показувати все. Зробили три канали, накупили купу чемпіонатів. А коли прийшов Мегого і втрутився в тендери, то виявилось, що у футболів бюджет і так роздутий, пожлобились тягатись на аукціоні.

тепер сидять на тьох каналах і першу лігу показують
   
Склад національної збірної України

Воротарі: Андрій Пятов (Шахтар), Денис Бойко (Динамо), Дмитро Різник (Ворскла).

Захисники: Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віктор Корнієнко (всі – Шахтар), Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Олександр Сирота (всі – Динамо), Едуард Соболь (Брюгге, Бельгія).

Півзахисники: Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков, Віталій Буяльський (усі – Динамо), Тарас Степаненко (Шахтар), Сергій Булеца (Зоря), Андрій Ярмоленко (Вест Хем, Англія), Олександр Зінченко (Манчестер Сіті, Англія), Олександр Зубков (Ференцварош, Угорщина), Ігор Харатін (Легія, Польща).

Нападники: Роман Яремчук (Бенфіка, Португалія), Артем Довбик (СК Дніпро-1), Данило Сікан (Шахтар Донецьк).

Резервний список: Георгій Бущан (Динамо), Андрій Лунін (Реал Мадрид, Іспанія), Валерій Бондар, Юхим Конопля (обидва – Шахтар), Богдан Михайліченко (Андерлехт, Бельгія), Владислав Кочергін (Зоря), Владислав Калітвінцев (Десна), Олександр Піхальонок (СК Дніпро-1).

Зауважимо, збір національної команди розпочнеться 4 жовтня у Києві.


https://football24.ua/ukrayina_tag50819/
   
Малиновского вообще не вызвал.
   
Не понимаю , почему не вызывают Петряка?
Он хоть знает о его иснуванни?
   
это Футболы не спасет.

мегаго серавно на три года как миннимум.

конкуренція двигун прогресу.  Футболи втратили єврокубки, Мегого втратило серіали HBO (oll.tv більше не дає до них доступ для Мегого).  Час покаже, що в Україні більш рейтингове, футбол або серіали. Зараз у Мегого взагалі немає рейтингових нових серіалів.  Крім «Моя улюблена страшко» :girl_were:
   
Для порівняння. Нові серіали на Мегого і oll.tv



   
но
Їм треба було концентруватись на одному каналі і триматись за АПЛ і УПЛ

а Пєнісов вирішив, що вони монополісти і вирішив показувати все. Зробили три канали, накупили купу чемпіонатів. А коли прийшов Мегого і втрутився в тендери, то виявилось, що у футболів бюджет і так роздутий, пожлобились тягатись на аукціоні.

тепер сидять на тьох каналах і першу лігу показують
АПЛ принципиально за любое бабло выкупила сетанта , когда мегого выкупили основные чемпионаты , в ногах валялась германская бундес  лига...они немцев проипали , коих выкупила сетанта тоже .
Но мне кажетСя произошел
Мегаобсер по вине менеджмента , которые тупо проипали , развитие конкурента в лице мегого , и даже я был уверен шо футболы будут показывать и еврокубки и большинство евро чемпионатов , просто выкупят субаренду  на показы у мегого и будут совместно показывать, но нет...
Я тут поспрашивал у кое кого..мегого несколько раз предлагало , что бы футболы в их пакете присутствовали , но рыжий развивает свой стримингоаый проект олл.тв ( как то так он называется)... И он категорически отказал..что бы футболы присутствовали в их линейке , плюс кажуть шо вели себя футболы очень заносчиво вели себя на переговорах( были уверенны шо все тендера будут ихние, или в конце концов папик Ринат лионидович порешает другими способами)...но видать те кто стоит за мегого реально очень под впечатлением от встречи с представителями футболов  остались , и со злости решили накер выкупить по возможности все плюс завести на свой ресурс все более менее спортивные каналы которые имеют в Украине и даже Балтии...и  шо остаётся футболкам прикупить Аргентину , Голландию и Турцию.
Не факт , шо мегого не перекупит в скором будущем и УПЛ ...Но думаю после чемпионата мира
Ещё попробуют и сборную выкупить на следующем тендере...
А мегого останется только чуток вложить бабла в аналитические программы , студии и приглашенных экспертов и Леоненко с Вацко первые побегут на Мегого работать .
Помню как только узнали шо Сетанта будет заходить на украинский рынок как футболы ( менеджмент) встал в позу и ставили им палки в колеса и не давали возможность им получить лицензию...
Потом сетанту долго не пускали в волю кабель...
А когда пустили то только сетанту, а сетанту + недопустили ...
В мегого это все попроще ...
Х/з чем это все закончится  но ближайшие три года пока в Украине будет рулить видать Мегого.
Как бы там нибыло конкуренция таки неплохая штука.
   
Для порівняння. Нові серіали на Мегого і oll.tv



А де має бути краще?
   
конкуренція двигун прогресу.  Футболи втратили єврокубки, Мегого втратило серіали HBO (oll.tv більше не дає до них доступ для Мегого).  Час покаже, що в Україні більш рейтингове, футбол або серіали. Зараз у Мегого взагалі немає рейтингових нових серіалів.  Крім «Моя улюблена страшко» :girl_were:
Я сериалы не смотрю...а шото реально интересное ...скачаю в нете и посмотрю если встанет вопрос.
Шото новенькое типа викингов или игры пристолов..на крайняк , футболы на одном ресурсе это хорошо..
Вконце концов можно не париться , а проплатить ещё олл.тв  например просто и переключать с мегого на олл. Тв :)  сколько там максимальный пакет олл.тв стоит?
   
А де має бути краще?
Х/з Алезка нам сейчас расскажет :)
   
Їм треба було концентруватись на одному каналі і триматись за АПЛ і УПЛ

а Пєнісов вирішив, що вони монополісти і вирішив показувати все. Зробили три канали, накупили купу чемпіонатів. А коли прийшов Мегого і втрутився в тендери, то виявилось, що у футболів бюджет і так роздутий, пожлобились тягатись на аукціоні.

тепер сидять на тьох каналах і першу лігу показують
Зато я сейчас
Первую лигу стал переодически смотреть, а раньше ее не показывали.
   
АПЛ принципиально за любое бабло выкупила сетанта , когда мегого выкупили основные чемпионаты , в ногах валялась германская бундес  лига...они немцев проипали , коих выкупила сетанта тоже .
Но мне кажетСя произошел
Мегаобсер по вине менеджмента , которые тупо проипали , развитие конкурента в лице мегого , и даже я был уверен шо футболы будут показывать и еврокубки и большинство евро чемпионатов , просто выкупят субаренду  на показы у мегого и будут совместно показывать, но нет...
Я тут поспрашивал у кое кого..мегого несколько раз предлагало , что бы футболы в их пакете присутствовали , но рыжий развивает свой стримингоаый проект олл.тв ( как то так он называется)... И он категорически отказал..что бы футболы присутствовали в их линейке , плюс кажуть шо вели себя футболы очень заносчиво вели себя на переговорах( были уверенны шо все тендера будут ихние, или в конце концов папик Ринат лионидович порешает другими способами)...но видать те кто стоит за мегого реально очень под впечатлением от встречи с представителями футболов  остались , и со злости решили накер выкупить по возможности все плюс завести на свой ресурс все более менее спортивные каналы которые имеют в Украине и даже Балтии...и  шо остаётся футболкам прикупить Аргентину , Голландию и Турцию.
Не факт , шо мегого не перекупит в скором будущем и УПЛ ...Но думаю после чемпионата мира
Ещё попробуют и сборную выкупить на следующем тендере...
А мегого останется только чуток вложить бабла в аналитические программы , студии и приглашенных экспертов и Леоненко с Вацко первые побегут на Мегого работать .
Помню как только узнали шо Сетанта будет заходить на украинский рынок как футболы ( менеджмент) встал в позу и ставили им палки в колеса и не давали возможность им получить лицензию...
Потом сетанту долго не пускали в волю кабель...
А когда пустили то только сетанту, а сетанту + недопустили ...
В мегого это все попроще ...
Х/з чем это все закончится  но ближайшие три года пока в Украине будет рулить видать Мегого.
Как бы там нибыло конкуренция таки неплохая штука.

Мегого вже кілька разів пропонували дати Футболам права на частину своїх футбольних трансляцій в обмін на доступ до серіалів.  Поки їх посилають в пешу подорож. 

Проблема Мегого, що вони набрали настільки багато футбольного контенту, що не вистачає ресурсу навіть нормально його коментувати.  Не кажучи вже про аналітику.  Рекламодавці теж не особливо до них йдуть.  Тому або Мегого треба вливати ще більше бабла або вони просто потонуть зі своїм контентом
   
Х/з Алезка нам сейчас расскажет :)

Для мене серіали HBO цікавіше ніж "Моя улюблена страшко".
   
Судячи з реакції альозки татарин таки проїбав весь футбол. Блдь серіали ми ще тут не оговарювали [KA]
   
Для мене серіали HBO цікавіше ніж "Моя улюблена страшко".
Повторяю я например не смотрю сериалы НВО и так же и страшко...тоже...
Вконце концов можно скачать олл.тв и поставить себе пакет сериалов...
Было бы время все это пересматривать :)
   
серіали для мегого обрубали іще десь півроку тому

я памятаю до мене доця приходила, що не може серіал відкрити. я подзвонив у техпідтримку а вони сказали, що ідуть переговори із НВО, поки що мовляв дивіться інші, у нас їх багато
   
Повторяю я например не смотрю сериалы НВО и так же и страшко...тоже...
Вконце концов можно скачать олл.тв и поставить себе пакет сериалов...
Было бы время все это пересматривать :)

"Гру престолів", "Міліарди"  або "Чорнобиль" не дивився?

Але головне, що зараз Мегого намагається домовитися з oll.tv, тому що розуміє що стільки футбольного контенту ім не треба
   
Мегого вже кілька разів пропонували дати Футболам права на частину своїх футбольних трансляцій в обмін на доступ до серіалів.  Поки їх посилають в пешу подорож. 

Проблема Мегого, що вони набрали настільки багато футбольного контенту, що не вистачає ресурсу навіть нормально його коментувати.  Не кажучи вже про аналітику.  Рекламодавці теж не особливо до них йдуть.  Тому або Мегого треба вливати ще більше бабла або вони просто потонуть зі своїм контентом
Ну реклама на лиге чемпионов уже и ихняя тоже пошла, так шо идут уже , а сериалы эти две секунды и они скачаны в интернете.
   
То Уокер це HBO, господи.
   
Виталий Миколенко: «3 раза пытался выучить английский. Сложно заставить, хочется себя пожалеть»

Цитувати
Защитник «Динамо» Виталий Миколенко рассказал об изучении английского языка.

– Честно, пытался учить английский язык раза 3.

– В школе или сейчас?

– В школе не получалось. Сейчас. Начинал в лет 19, поучился месяца 2, и оно сложно. Ты сильно устаешь после игр, тренировок, и заставить себя... Да, есть время, но сложно заставить, хочется себя чуть пожалеть, отдохнуть, дурака повалять.

Но я три раза пытался, честно. Не из-за возможного перехода, просто хотелось понимать людей. Я сейчас понимаю, но в развернутом виде не могу ответить тому же де Пене, который на английском со мной разговаривает.

Карлос, как я понял, знает итальянский, испанский и английский. Он русский хорошо понимает, но, как и я, не может в развернутом виде ответить, – сказал Миколенко.
   
"Гру престолів", "Міліарди"  або "Чорнобиль" не дивився?

Але головне, що зараз Мегого намагається домовитися з oll.tv, тому що розуміє що стільки футбольного контенту ім не треба
Гру престолов смотрел, викинги до конца не досмотрел, миллиарды и Чернобыль не смотрел..
Чернобыль начал но шото непошло, миллиарды даже не знаю шо это.
Повторяю как по мне сериалы это не самое важное по сравнению например с футболом , но наверное моя жинка все наоборот подумает :) но она тупо смотрих их в нете , а не на стриминговых каналах.
   
серіали для мегого обрубали іще десь півроку тому

я памятаю до мене доця приходила, що не може серіал відкрити. я подзвонив у техпідтримку а вони сказали, що ідуть переговори із НВО, поки що мовляв дивіться інші, у нас їх багато

Права на серіали HBO в Україні є тільки у oll.tv. І зараз у Мегого з серіалами зовсім сумно. А усі розуміють що це, разом зі спортом,  зараз найбільш рейтинговий ексклюзивний контент  для OTT. Особливо у країнах де немає культури піратства.
   
Судячи з реакції альозки татарин таки проїбав весь футбол. Блдь серіали ми ще тут не оговарювали [KA]
Ага моя любимая страшко...
Бля спецом посмотрел шо то за сериал ...от алезки услышал впервые..а не вру...впервые какая то по ТВ реклама шла и шото говорили про страшко..
)))))
   
Виталий Миколенко: «3 раза пытался выучить английский. Сложно заставить, хочется себя пожалеть»


ну це сбсн різниця в інтелекті

до питання про наших футбольорів, які позбавившись олігархічного футболу успіщно конкурують за місце у складі челсі й барселони
   
Взагалі цікавий перехід від втрат Футболів до надбань всього OLL.tv  B-) Про комерційну привабливість Гри престолів свідчить те, що фінальний сезон не закупив жодний телеканал. Так що може для бізнесу вигідніші Страшко Megogo, ніж субліцензія Амедіатеки.
   
Ага моя любимая страшко...
Бля спецом посмотрел шо то за сериал ...от алезки услышал впервые..а не вру...впервые какая то по ТВ реклама шла и шото говорили про страшко..
)))))

Кноп, а брехати тобі не личить

Я так понимаю сериал копия сериала кацапского в начале 2000 ных
Непомню как назывался..

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106793.msg25679765#msg25679765
   
Кноп, а брехати тобі не личить

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106793.msg25679765#msg25679765
яж и сказал шо да вру...слышал про рекламу по ТВ и мне все это нагадало старый кацапоснриал
.шо не так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія