Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

ну що ця дурна піська може мені запропонувати?
і

https://www.youtube.com/watch?v=oP6dtYyo1eg
не пожалійте 12 хв
тут все дуже точно на цю тему

кацапское гавно .. еще чуток и он бы ее отмудохал за то, что она дедов забыла, что воевали
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

підкаблучник :S
або провину має
ні, не винить те не підкаблучник
Балує мене просто
   
Моя тітка мріяла про таке - " щоб чоловік мене забезпечував, а я буду займатись своєю зовнішністю."
Вгадайте результат.  :)

Ще одного разу вона видала таке - мені запам'яталось на все життя. "А, такі хлопці мені не подобаються. Це раніше мені подобалися хлопці в шкіряних куртках, а зараз подобаються в длинних пальто"  :laugh:   При чому це на повному серйозі.
   
Бабы дуры, а наши бабы, то +  еще и меркантильные дуры
   
жліб))
Чоловік мені усе купує) (P)
то вже жінці))))
а на етапі зістрічей нічо більше морозива))))
   
Странный вопрос. Зарабатывать каждый должен за свою работу неазависимо от вторичных половых признаков. Пойдёт мужчина в медсёстры и я совершенно не против что бы он зарабатывал как я.
   
Древний баян в тему:

Эта девушка искала богатого мужа с помощью форумов для знакомств. Она написала следующее:

«Я не собираюсь врать, зачем я здесь. В этом году мне исполняется 25 лет. Я - очень привлекательная. С хорошим вкусом и чувством стиля. Хочу выйти замуж за парня, который зарабатывает 500+ тыс. долларов в год. Вы можете предположить, что я корыстолюбивая. Но нет. Это не так. Чтоб Вы понимали: в Нью-Йорке тот, кто зарабатывает в год миллион долларов, считается представителем среднего класса. И я не хочу быть нищенкой.

Мои условия не такие уж неисполнимые. Есть кто-то на этом сайте, чей годовой доход - 500 тыс. долларов? Или Вы все уже женаты? Еще вопросик: «Что мне нужно сделать, чтобы выйти замуж за такого богача, как Вы?»

Все, с кем я раньше встречалась, не зарабатывали более 250 тыс. в год. Так что, кажется, это для меня потолок. Вы можете ответить на несколько интересующих меня вопросов? Например:

1) Где Вы - богатые холостяки - обычно тусуетесь? (Пожалуйста, напишите Ваши любимые бары, рестораны, спортивные залы, желательно с адресами).

2) На какого возраста мужчин мне лучше всего нацелиться?

3) Почему большинство жен богачей - такие дурнушки?

4) Откуда Вам известно, кто годится Вам в жены, а кто - только в девушки? Роль девушки меня не так интересует, как роль будущей жены.

Жду не дождусь Вашего ответа.

Ваша Красотка».


Генеральный директор одного из крупнейших банков США ответил ей таким образом:

«Уважаемая Красотка!

Я с большим интересом прочитал Ваше сообщение на форуме. Предполагаю, что у многих девушек возникают такие же. Позвольте мне проанализировать Вашу ситуацию с точки зрения инвестирования.

Мой годичный доход - более 500 тыс. долларов. Это именно то, что Вы ищете. Поэтому, уверен, что не трачу время попусту. Как бизнесмен могу сказать, что жениться на Вас - неудачное решение. Все очень просто. Давайте Вам растолкую, почему.

То, что Вы пытаетесь сделать, - бартер «красоты» на «деньги», т. е., субъект A предлагает красоту, а субъект Б платит за нее. Казалось, никаких подвохов.

Несмотря на это, большая проблема состоит в том, что Ваша красота увянет, а мои деньги без понятных на то причин не пропадут. В будущем, мой доход скорее всего будет преумножаться, в отличие от Вашей красоты.

Говоря экономическими терминами, мы - два актива. Моя стоимость будет повышаться, а Ваша - падать. И не просто так, а в геометрической прогрессии.

Представьте, что отношения с Вами - это акт торговли. Как и любой торг на Уолл Стрит, они имеют свою позицию.

Если рыночная цена Вас, как актива, упала, мы продадим его. Владеть и далее таким активом - просто бессмысленно. То же самое про брак, к которому Вы так стремитесь. Как жестоко ни звучит, но самое оптимальное решение вопроса активов, которые быстро и стремительно обесцениваются, - это их продажа или сдача в аренду.

Любой мужчина, зарабатывающий более 500 тыс. долларов в год, априори не может быть дураком. Конечно, такие, как я, будут только встречаться с Вами, но никогда не женятся на Вас. Мой Вам совет - завязывайте с этими поисками. Лучше ищите способы разбогатеть и самостоятельно зарабатывать столько денег в год. Тогда и шансы найти богатого глупца возрастут.

Надеюсь, что мои ответы Вам пригодятся».
Хм..
Знову погляд з боку:  що не бачитє жалюгідність ситуації. ?
Один кажуть що вони готові отдаться за 400 тис месяць / що в перерахунку за 40 часову неділю складає десь 100 баксів година по ітогу…
Тобто займається любимою професій…  тобто вважає сєбє равной в правах… це в них так називається…

З іншого боку чоловік бачить всюди тільки  гроши… бо вума  що він її зможе зміни на іншу чогось він до цього невпетрив..
 Бо любовю по ітогу як виєсняється і не пахнить….

   
Але зная девушек вони завжди бажають шоб їхня любов мала такий достаток…  у 400 тис на місяць..  :)
   
Більшість з вас—як правильно помітила Асті—переводять все на себе і на своі відносини ,і на те як би ви зробили такий вибір.
А відосік цей для Молоді—— вони вже не такі як ви і ніколи такими не будуть.
В них вже інші поняття і пріорітети.
Навіть в ролику( незважаючи на те що ви рахуєте іх ТП)— багато з дівчат( по суті для вас "малолєток)—— заробляють самі і досить непогано ( з іх слів)
І мають своі уявлення до цього життя.
пс. Там одна в відосику від 10 штук заробляє—— тут 90% ФУПа так не заробляє як ця "ТП".
Так що інколи і заздрість відчувається до Москви і московських бабок))
ппс. Мені дуже давно вже муляє очі інший факт—— як росіяни змогли перейти на розрахунки в рублях—— і навіть в менталітеті зараз—— вони задумуються щоб перевести рублі в бакси.А я в свою чергу починаю думати і рахувати ці іхні рублі—— хоча нафіг мені не здалися вони.
Але факт є фактом—— в них в менталітеті все рахується в першу чергу в рублях.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

А їм достатньо щоб просто багато заробляв чи щей багато тратив на неї?

Можно ж багато зарабляти але грошики порознь, а можно мало заробляти і вся спускати на бабу.
   
А взагалі скільки це все в баксах?
Щоб нам було зрозуміло?
Який там діапазон у відосику?
І наскільки він відрізняється від такого ж відосику який би зняли десь у Києві?
Я думаю в Києві запити були б мінімум в два рази менші?
   
А взагалі скільки це все в баксах?

Це хіба важливо, скільки? :-o
Ви не врубаєтесь, що проблема зовсім не у сумах, а у самому питанні?

Це регрес у суспільстві. Сучасні суспільства не можуть собі дозволити мати половину продуктивного населення з менталітетом паразитів, лиш тому що у них певна біологічна стать.
   
ні, не винить те не підкаблучник
Балує мене просто
нєнє, мабуть зраджує,
   
Бабы дуры, а наши бабы, то +  еще и меркантильные дуры
ты ж неделю тому назад писал, шо "бляди".)
   
ты ж неделю тому назад писал, шо "бляди".)

блядей тож куча
   
а серед мужиків таке опитування слабо провести?
от скільки має заробляти баба щоб нею зацікавились :laugh:
   
   
   
Але факт є фактом—— в них в менталітеті все рахується в першу чергу в рублях.

але теж скуповують доляри, як і ми
   
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

а серед мужиків таке опитування слабо провести?
от скільки має заробляти баба щоб нею зацікавились :laugh:
та аби цицьки були мінімум 3 розміру)
   
та аби цицьки були мінімум 3 розміру)

ну,десь так -- пишуться всі розміри,а потім розцінка -скільки вона хоче за годину
   
ти знов про себе пишеш
А я пишу про спостереження навкруги
Он у мене сусід дружину покинув, до молодої пішов, і не «генерал» зовсім))
Це з останніх спостережень

враховуючи специфіку своєї роботи я спілкуюсь з багатьма "генералами"
з власниками фірм, що дуже успішні
і в цьому колі дуже рідко змінюють дружин на молодих та дурних пісьок

є люди у другому шлюбі, але це відбулось до успіху, коли люди, ще були бідними чи найманими працівниками
і знаєте.

У цих людей, дружини теж достатньо успішні люди у  своїх галузях, розумні і активні фактично не має забитих та зачуханих домогосподарок.
Є успішні журналісти, лікарі, педагоги і науковці. Є і бізнес партнери своїх чоловіків, чи власники своїх бізнесів.

За успішним чоловіком, завжди стоїть розумна та успішна жінка.

   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Бабы дуры, а наши бабы, то +  еще и меркантильные дуры

Ваши баби? То це ти саме для ТОГО шукав собі "бабу", шоб сказать їй, шо вона "мєркантільная дура"? Сільно!  (tu)
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

то вже жінці))))
а на етапі зістрічей нічо більше морозива))))

І це ПРАВИЛЬНО. Погоджуюся з цим. Я зі своїм чоловіком прозустрічалася два тижні, щоб його не розорити  :gigi:  і переїхала до нього жити. Все, що мені треба було про нього знати, я знала ще до першої зустрічі. На все інше мені було начхати.
   
Бабы дуры, а наши бабы, то +  еще и меркантильные дуры
Маршал Маннергейм говорил, что жениться надо на деньгах. Собственно, так и поступил. Тоже дурачок меркантильный? :gigi:
   
Он у мене сусід дружину покинув, до молодої пішов, і не «генерал» зовсім))
А зачем молодухе понадобился пидтоптанный "не генерал"? ;o
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

враховуючи специфіку своєї роботи я спілкуюсь з багатьма "генералами"
з власниками фірм, що дуже успішні
і в цьому колі дуже рідко змінюють дружин на молодих та дурних пісьок

є люди у другому шлюбі, але це відбулось до успіху, коли люди, ще були бідними чи найманими працівниками
і знаєте.

У цих людей, дружини теж достатньо успішні люди у  своїх галузях, розумні і активні фактично не має забитих та зачуханих домогосподарок.
Є успішні журналісти, лікарі, педагоги і науковці. Є і бізнес партнери своїх чоловіків, чи власники своїх бізнесів.

За успішним чоловіком, завжди стоїть розумна та успішна жінка.

Чому саме "за", а не поруч?

Як би там не було, успішні подружжя діють саме так - як бізнес-угода, товариство двох людей.
   
https://m.youtube.com/watch?v=t_jHrUE5IOk

No me importa un carajo!

А так я зарабатываю чуть меньше, чем дохуя...:)
   
А зачем молодухе понадобился пидтоптанный "не генерал"? ;o

Мож, потому что он знает, что с ней делать? И есть чем, от 10 дюймов и выше? :)
   
Чому саме "за", а не поруч?

Як би там не було, успішні подружжя діють саме так - як бізнес-угода, товариство двох людей.

тому, що розумна жінка завжди трішки позаду, трішки за чоловіком
а не поруч чи попереду
ну на людях точно, навіть, якщо в реальному житі вона лідер

пережитки партіархату
   
тому, що розумна жінка завжди трішки позаду, трішки за чоловіком
а не поруч чи попереду
ну на людях точно, навіть, якщо в реальному житі вона лідер

пережитки партіархату

Смешные украинские мужички до сих пор убеждают себя в собственной значимости? Это которые вместо оружия хватаются за матню? Ню-ню...:)

В Украине матриархат был всегда, со времён амазонок. :)

Прикинь, завтра все бабы в Украине не вышли на работу... все, п***а стране...:)
   
Смешные украинские мужички до сих пор убеждают себя в собственной значимости? Это которые вместо оружия хватаются за матню? Ню-ню...:)

В Украине матриархат был всегда, со времён амазонок. :)

Прикинь, завтра все бабы в Украине не вышли на работу... все, п***а стране...:)

прикинь, що завтра чоловіки не вийшли на роботу?

смішні москалики, які розповідають про Україну та матріархат
   
прикинь, що завтра чоловіки не вийшли на роботу?


И нихуя не случилось...:) Магазины, больницы, школы работают, транспорт ходит...:)

Толку от вас...:) смешные напыщенные карапузики...:)
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

https://m.youtube.com/watch?v=t_jHrUE5IOk

No me importa un carajo!

А так я зарабатываю чуть меньше, чем дохуя...:)

А яке відношення має до теми гілки неофіційний "гімн" свінгерів від Малюми?
   
А яке відношення має до теми гілки неофіційний "гімн" свінгерів від Малюми?

А такой, шо если ты чето стОишь, то такими вопросами просто не задаются...:)
   
Толку от вас... смешные напыщенные карапузики...
Та ладно! Шварцнеггер не карапузик   :laugh:
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Прикинь, завтра все бабы в Украине не вышли на работу... все, п***а стране...

 А як не вийдуть чоловіки, то ніхто і не помітить.  :lol:
   
Та ладно! Шварцнеггер не карапузик   :laugh:

Видел один раз. На холодильник похож.

А он шо, тоже украинец? :)
   
ні, не винить те не підкаблучник
Балує мене просто

Та да... балувана Галя...;) видели, знаем..;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія