Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про Біологочну стать. (tu)

Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Вот интересно, есть же куча кулинарных извращений. Почему людям много важнее то, что в них входит снизу, чем то, что в них входит сверху? Я не сторонник однополых отношений. Внутри себя сильно противник. Мне даже просто в транспорте приятнее сидеть возле девушки. Но если людям двум так комфортно и хорошо, то их дело. Пол не важен.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

не очень он будет поучительным, нет тут девушек, за принца шейхистановского мечтающих выйти

это не про принца шейхистанского, а как из геолога-совчихи сделаться почтенным йаздским ассистентом сельского ветеринара (обработать зубы и копыта скотинке или прокесарить собаку могу до сих пор с закрытыми глазами)

да, надо бы выкроить время и написать, это были веселые два года
я искала на жопу прикключений, и я их таки нашла  B-)

   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

это не про принца шейхистанского, а как из геолога-совчихи сделаться почтенным йаздским ассистентом сельского ветеринара (обработать зубы и копыта скотинке или прокесарить собаку могу до сих пор с закрытыми глазами)

да, надо бы выкроить время и написать, это были веселые два года
я искала на жопу прикключений, и я их таки нашла  B-)
не сдерживайте себя. напишите. И собака у меня не молодая, вот я знаю к кому обратиться, мало ли что. Тут много,  не обижайтесь, вагинального пишут, но то уж такие люди. может ветка какая воспоминаний?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Статі тільки дві. А усілякі шизіки та збоченці нехай себе називають як завгодно,але це НЕ БУДЕ ЗАКОНОМ.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Який нах закон про біологічну стать  :facepalm1: Ви їбонулись. Ніхто не прийме той закон. Просто кидає криваві шматки м'яса своєму елехторату перед виборами  :laugh:

Зачепило?
Та не переживай, ми всі знаєм...
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

На жаль, бувають випадки коли не поймеш куди там чпокати і чим там чпокати.

   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Зачепило?
Та не переживай, ми всі знаєм...

 8-)
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Uki_ -ти зовсім там поїхав з глузду. :facepalm:
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Статі тільки дві. А усілякі шизіки та збоченці нехай себе називають як завгодно,але це НЕ БУДЕ ЗАКОНОМ.

А ось тут - шизік, чи збоченець?

   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Uki_ -ти зовсім там поїхав з глузду. :facepalm:

В смислі? Тим шо не послав дибіла?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

А ось тут - шизік, чи збоченець?

Показати зображення...
не. не наши методы. Точнее, не с нашими методами. может кому такое и нужно, но в Бучу такого не везите.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

> Закон про Біологочну стать.

В біології є 4 статі: з піською і цицьками, з піською і без цицьок, з кутасиком і з цицьками, з кутасиком і без цицьок.
Про які з них мова?
піська є у всіх, тіки по формі і призначенню відрізняється.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

не. не наши методы. Точнее, не с нашими методами. может кому такое и нужно, но в Бучу такого не везите.

В тому-то й проблема. В природі такі (і не лише) є, тисячоліттями. А українське суспільство, яке кожної неділі ходить до сповіді, а на форумах цитує з "Дій Апостолів", не хоче таких посеред себе бачити. Як і з синдромом Дауна, чи глухонімих, чи з полімієлітом, чи з голубим кольором райдужної оболонки, чи з домінантною лівою рукою...
Стоп-стоп... Двох останніх - ніби хоче. Цікаво - чому?  :-o

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:13:25 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

В тому-то й проблема. В природі такі (і не лише) є, тисячоліттями. А українське суспільство, яке кожної неділі ходить до сповіді, а на форумах цитує з "Дій Апостолів", не хоче таких посеред себе бачити. Як і з синдромом Дауна, чи глухонімих, чи з полімієлітом, чи з голубим кольором рогівки, чи з домінантною лівою рукою...
Стоп-стоп... Двох останніх - ніби хоче. Цікаво - чому?  :-o
Усе просто. З ними все гаразд
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Усе просто. З ними все гаразд

Не зрозумів. Генетична мутація, що призвела до виродження кольору райдужної оболонки - "гаразд", а генетична мутація, що призвела до росту геніталії назовні (а не всередину) - "не гаразд"?
А коли хто не має пари різців перед іклами - це "гаразд", чи "ні"? А от в усіх китайців вушна сірка буває тільки твердою - це "гаразд"?

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:13:00 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Не зрозумів. Генетична мутація, що призвела до виродження кольору рогівки - "гаразд", а генетична мутація, що призвела до росту геніталії назовні (а не всередину) - "не гаразд"?
А коли хто не має пари різців перед іклами - це "гаразд", чи "ні"? А от в усіх китайців вушна сірка буває тільки твердою - це "гаразд"?
[/u]
1.так.
2. пруф.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

[/u]
1.так.
2. пруф.

https://en.wikipedia.org/wiki/Earwax

A specific gene has been identified that determines whether people have wet or dry earwax.[10] The difference in cerumen type has been tracked to a single base change (a single nucleotide polymorphism) in a gene known as "ATP-binding cassette C11 gene".[11] Dry-type individuals are homozygous for adenine whereas wet-type requires at least one guanine. Wet-type earwax is associated with armpit odor, which is increased by sweat production. Researchers have conjectured that the reduction in sweat or body odor was beneficial to the ancestors of East Asians and Native Americans who are thought to have lived in cold climates.[12]

Заодно й прокоментуй факт, що наш, білих людей, піт, смердить паскудно - на відміну від поту далекосхідних народів (корейців, японців), піт яких не має запаху. Це - нормально?

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 07:54:48 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

https://en.wikipedia.org/wiki/Earwax

A specific gene has been identified that determines whether people have wet or dry earwax.[10] The difference in cerumen type has been tracked to a single base change (a single nucleotide polymorphism) in a gene known as "ATP-binding cassette C11 gene".[11] Dry-type individuals are homozygous for adenine whereas wet-type requires at least one guanine. Wet-type earwax is associated with armpit odor, which is increased by sweat production. Researchers have conjectured that the reduction in sweat or body odor was beneficial to the ancestors of East Asians and Native Americans who are thought to have lived in cold climates.[12]
нормуль.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

нормуль.

Фуюль.  (P) В природі немає поняття "нормального" чи "ненормального". ДНК КОЖНОГО з нас - результат мутацій, що тривають постійно і в кожного, і тому є унікальна для КОЖНОГО, і єдине, що є нормальним - то факт УНІКАЛЬНОСТІ.
А ні про характер мутацій, ні про їх степінь, ні про їх вплив, ми судити не можемо - бо тоді всіх білих людей, предками яких був один-єдиний негр-альбінос, треба визнати ВИРОДКАМИ, ще й такими, що смердять потом - порівняно з тими ж з китайцями чи японцями, в яких піт не має запаху.
Розвинуті суспільства - тому й розвинуті (і далі розвиваються), що зрозуміли: робити суджень (і не лише про "нормальність" чи "ненормальність") - не можна ні в якому разі, бо інакше - неминуче Освєнцим чи Бухенвальд; природу треба сприймати ТАКОЮ, ЯК ВОНА Є, а людей - за їх вчинками, а не кольором райдужної оболонки чи формою піськи.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:14:09 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

чи з голубим кольором рогівки,

А що, рогівка може бути голуба? Завжди думав що вона прозора. Такі люди світ голубим бачать?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

А що, рогівка може бути голуба? Завжди думав що вона прозора. Такі люди світ голубим бачать?

Виправив.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:12:29 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

предками яких був один-єдиний негр-альбінос,


Що за дурниця? А предком китайців був жовтий негр? Який "вицвів" на сонці?  :D

Ви хоч розумієте що таке альбінос? В нього дефект одного з ферментів, який амінокислоту тирозин переводить в барвник  меланін. Фермент НЕРОБОЧИЙ, барвника немає, звідки в білих людей чорне волосся?

До речі, яка це по Вашому ознака? Домінантна, рецесивна? Чому не утворилася раса білих ворон?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Що за дурниця? А предком китайців був жовтий негр? Який "вицвів" на сонці?  :D
Ви хоч розумієте що таке альбінос?

Це дуже суттєво і стосується теми!

Наполегливо раджу виразити своє незадоволення термінами, написавши в "Спортлото"!

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:23:21 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Виправив.

І даремно виправив. Рогівка і райдужна оболонка - одне і те ж. І вона має колір: голубий, сірий, карий... А кришталик (те що в центрі) - так, прозорий.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 08:26:34 від upstream
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

І даремно виправив. Рогівка і райдужна оболонка - одне і те ж. А кришталик (те що в центрі) - так, прозорий.

Здається, - ні. Рогівка - cornea - зовнішня оболонка ока, прозора, а райдужна оболонка - iris - м'язова тканина, забарвлена мелатоніном etc, - всередині ока, і діє, як діафрагма.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Це дуже суттєво і стосується теми!

Наполегливо раджу виразити своє незадоволення термінами, написавши в "Спортлото"!

Ну якщо Ви щось безапеляційно стверджуєте як прописну істину, то принаймні мали б у тому розумітися.
Не ображайтеся  :)   :-B
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Мені просто цікаво, про альбіноса Ви десь вичитали чи це Ваше припущення?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Мені просто цікаво, про альбіноса Ви десь вичитали чи це Ваше припущення?

https://www.sciencemag.org/news/2015/04/how-europeans-evolved-white-skin

https://www.nationalgeographic.com/magazine/2018/04/race-genetics-science-africa/

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 09:06:27 від GizmoGremlin
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

https://www.sciencemag.org/news/2015/04/how-europeans-evolved-white-skin

Ну і де там про єдиного негра? Прочитав про три давніх популяції, що 8000 років тому мігрували в Європу.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Ну і де там про єдиного негра? Прочитав про три давніх популяції, що 8000 років тому мігрували в Європу.

Читайте краще гілку, а для антропологічних дискусій і окулістичних деталей відкрийте нову.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

круто

   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

свідкам секти Гендеру вішатися

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 09:42:10 від Гонсалес
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

Фуюль.  (P) В природі немає поняття "нормального" чи "ненормального". ДНК КОЖНОГО з нас - результат мутацій, що тривають постійно і в кожного, і тому є унікальна для КОЖНОГО, і єдине, що є нормальним - то факт УНІКАЛЬНОСТІ.
А ні про характер мутацій, ні про їх степінь, ні про їх вплив, ми судити не можемо - бо тоді всіх білих людей, предками яких був один-єдиний негр-альбінос, треба визнати ВИРОДКАМИ, ще й такими, що смердять потом - порівняно з тими ж з китайцями чи японцями, в яких піт не має запаху.
Розвинуті суспільства - тому й розвинуті (і далі розвиваються), що зрозуміли: робити суджень (і не лише про "нормальність" чи "ненормальність") - не можна ні в якому разі, бо інакше - неминуче Освєнцим чи Бухенвальд; природу треба сприймати ТАКОЮ, ЯК ВОНА Є, а людей - за їх вчинками, а не кольором райдужної оболонки чи формою піськи.
=======================================
  Повна дурня! Мутації ,по більшості, шкідливі. Це вже вихід поза норму. Якщо ж певна мутація виявиться потрібною для виживання виду,та затвердиться,тоді вона вважається такою,що  становить нову норму. Але колір хвіста,чи форма вух, чи колір шкіри,чи сірка в вухах-це НЕ МУТАЦІЯ СТАТІ! Мутацій статі НОРМАЛЬНИХ не буває. Якщо б люди почали розмножуватися почкуванням,то це був би вже зовсім інший вид. Так що не тре змішувати гівно з морозивом!

(Доречі,китайці (японці,корейці)- інший вид людства. Це ми гомо сапієнс,вони ж гомо еректус-це доведений генетикою факт. Вони не гірші за нас,просто інший вид,хоча ці види можуть давати потомство.)
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)
Tim

лгбт заипали же всех своими «андрогин», «бигендер», «интерсексуал», «гендерквир» и «транссексуал» и прочей непонятной ни кому куйней. маятник скоро качнется назад. Трамп-красава.

Интересно почему некоторых заeбyет вкрай а другим похер?

 Тут ответ  в разделе связь с гомофобией хехе

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Латентная_гомосексу альность
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)
Tim

Интересно почему некоторых заeбyет вкрай а другим похер?

 Тут ответ  в разделе связь с гомофобией хехе

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Латентная_гомосексу альность
тут ссыль должна работать https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Латентная_гомосексуальность
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)
Tim

Так самі ж шизіки вже не можуть порахувати скільки у них типів. Але вимагають щоби їх всіх правильно називали. Качають свої "права" і затикають рота іншим.

А чого вони не мають качати права вони не люди?
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

А чого вони не мають качати права вони не люди?
===============================
 Я багато разів стикався з хворими на шизофренію. Мій батько був  головним лікарем запорізької дурки. Я після школи з першого класу їздив до нього на роботу,бо мене не було з ким залишити.Їв,робив уроки... набачився,навіть наспілкувався. Можу легко якось по дітячому угледити шизофреника. Може від батька я їх не боявся,та дуже співчував. Вони нещасні люди,які потребують допомоги. Вони дезорієнтовані у навколишньому світі на час загострення, і є загрозою в першу чергу для себе. Практично більшість шизофреників,якщо їм не допомогли, можуть загинути,чи частіше накласти на себе руки. Тому правильно їх лікувати,навіть примусово (не всі розуміють свій стан), вводити до ремісії та через 2-3 тиждні виписувати і все буде гаразд,більш-меньш... Шизофренія це не життєва позиція.а хвороба!
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

А хто вам взагалі таке сказав що всі ці порушення типу гермафродитизму є наслідком мутацій? Тільки те що стать визначається комбінацією хромосом? Це може бути порушення внутріутробного розвитку наприклад. Чи гормональний розлад. Статеві гормони, які є стероїдами, можуть вироблятися як в статевих залозах, так і в корі наднирників наприклад. В жінок завжди є трохи чоловічих а в чоловіків трохи жіночих гормонів.
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)
Tim

===============================
 Я багато разів стикався з хворими на шизофренію. Мій батько був  головним лікарем запорізької дурки. Я після школи з першого класу їздив до нього на роботу,бо мене не було з ким залишити.Їв,робив уроки... набачився,навіть наспілкувався. Можу легко якось по дітячому угледити шизофреника. Може від батька я їх не боявся,та дуже співчував. Вони нещасні люди,які потребують допомоги. Вони дезорієнтовані у навколишньому світі на час загострення, і є загрозою в першу чергу для себе. Практично більшість шизофреників,якщо їм не допомогли, можуть загинути,чи частіше накласти на себе руки. Тому правильно їх лікувати,навіть примусово (не всі розуміють свій стан), вводити до ремісії та через 2-3 тиждні виписувати і все буде гаразд,більш-меньш... Шизофренія це не життєва позиція.а хвороба!

Шизофрения к педикам трансам лесбиянкам и остальным не имеет никакого отношения. А насильственно лечили уже например Алана Тьюринга
   
Re: Закон про Біологочну стать. (tu)

(Доречі,китайці (японці,корейці)- інший вид людства. Це ми гомо сапієнс,вони ж гомо еректус-це доведений генетикою факт. Вони не гірші за нас,просто інший вид,хоча ці види можуть давати потомство.)

Ні.

Один з критеріїв виду - представники різних видів при схрещенні не можуть давати ПЛОДЮЧЕ потомство. Інакше кажучи, не можуть мати внуків  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія