Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мати школяра поскаржилася, що в сина болить голова, коли він наближається до вакцинованої вчительки

Чогось згадався анекдот:

В деревне установили вышку сотовой связи.
Через месяц население подало жалобу. Что, дескать, наблюдаются головные боли, ухудшение самочувствия, бессонница, бла-бла-бла...
Ответ директора был простым:
- Это всё фигня! Вы только подумайте, что будет, когда мы её включим...
   
Спеціально роблять викиди, щоб дискредитувати невакцинованих.
Как ни печально это не вкиди. Мне реально несколько раз рассказывали про микрочипы, причем люди совершенно друг с другом незнакомые. Таки с антиваксами что-то не так.
   
Маман , будучи параноїчкою, нарозказувала дитині вдома : бережися вакцинованої вчительки, а то мало там що!
Ну і результат наВІЮвання : дитина вірить, і поряд з вчителькою дійсно відчуває головний біль. Психосоматика, як вона є.
   
В мене в самого, він спілкування з прихильниками вакцинації болить голова, а що вже говорити про дітей.  :laugh:
   
Цікаво глянути табель за 11-й клас у тієї "мами"
   

Немає там загадки природи, все по педагогічній науції... Треба просто вміти читати те що в книзі написано
Есть загадка
иначе бы посев разумного, доброго, вечного не приводил к таким неоднозначным итогам
Брали бы люди книжку, воспитывали по ней и получали стабильный положительный результат
Щас!
   
:weep:
що тобі смішно.от виросте таке і стане таким як ти. :D
   
На цілу серію Доктора Хауса потягне сюжет.
   
Свіжовакцинована вчителька (с) Via
   
В мене в самого, він спілкування з прихильниками вакцинації болить голова, а що вже говорити про дітей.  :laugh:
И это ты еще по шее не получал от вакцинаторов, прикинь как после пистюлей болеть будет.  :gigi: 
   
Ну це ще нормально. А міг же поскаржитися, що хер встає, коли дивиться на вакциновану вчительку  :gigi:
   
Может у мальчика-подростка на эту учительницу встает? :)
   
І відео якраз в тему на ютубі  :gigi:

https://www.youtube.com/watch?v=rp-Oiu3TI60

а чому в тему
це типу хлопчик і вчителька?
   
Может у мальчика-подростка на эту учительницу встает? :)
й кров відходить від мізків  :shuffle:
   
В мене враження, що подібні маразми спеціально розповсюджуються, щоб виставити всіх противників обов'язкової вакцинації ідіотами
Це не враження. Це класика маніпуляції суспільною свідомістю. Прикладів застосування навіть тут, на хвупі багато й не тільки стосовно вакцинації.
   
В мене враження, що подібні маразми спеціально розповсюджуються, щоб виставити всіх противників обов'язкової вакцинації ідіотами

Противники вакцинації і так є ідіотами і вони генерують такий маразм самі. Варто почитати навіть ФУП, он сусідня гілочка, створена Вією, про "свіжовакциновану чительку, яка заражає учнів вірусом".
Думаєш Вії заплатили чи примусили створити ту гілочку?

Антиваксет - це 100% ідіот.
   
Мати хлопчика розповіла, що у дітей у класі головний біль
У Одесі мати хлопчика поскаржилася на частий головний біль у сина. В цьому вона звинувачує вакциновану вчительку.

Про це вона розповіла в соцмережі.

"Син останнім часом почав скаржитися на головний біль. Спершу я не звернула увагу, але коли це почало повторюватися на 2-й, 3-й день скарг і похід до медсестри, почала розбиратися, у чому проблема. І виявилося, голова болить у сина та інших однокласників, коли вони сидять поблизу вчителя 1-2 парти і після спілкування поруч із вчителем. У знайомих матусь аналогічна ситуація. Я підозрюю, що причина головного болю у учнів - вакциновані вчителі", - розповіла про свою проблему мати школяра.

Вона запитала користувачів, що робити у такій ситуації, оскільки до 11 класу дитині сидіти на останній парті - не вихід.

Показати зображення...
https://тсн/ukrayina/fonit-u-odesi-mati-shkolyara-poskarzhilasya-scho-u-sina-bolit-golova-koli-vin-nablizhayetsya-do-vakcinovanoyi-vchitelki-1875697.html

Таких безвідповідальних матерів треба позбавляти батьківських прав!

Вона що, не розуміє, що треба було забрати дитину зі школи і поїти ранковою сечею (звісно, своєю)?!
   
это все херня.
у меня есть сосед, врач. город маленький, его все знают
заболел пару месяцев назад, сильно
уже два раза звонила подруга со словами лежит в реанимации в областном центре, как овощ уже почти все

я говорю подожди, я вчера с ним здоровалась

вчера звонит, говорит, все умер..... еще недавно прививку сделал, вся поликлиника обсуждает

я говорю подожди его в четверг из отделения домой выписали


вот так и живем


   
А міг же поскаржитися, що хер встає, коли дивиться на вакциновану вчительку
и учительнице предъявили вы обвинение в совращении малолетних?
Не, пусть лучше голова - предмет темный, исследованию не подлежит (с)
   
Знайома хворіла на Ковід, лежала вдома з великою температурою, вакцинована, до речі. То провалювалася, то приходила до тями. Коли вчергове відкрила очі, побачила свого чоловіка  з магнітом, шукав у неї по тілу чіп 5ж, побачив відео в фейсбуках. Він і до того повагою не користувався в неї через "зависокий" рівень інтелекту, а зараз взагалі хоче розлучитися.
Історія не придумана
ПС. Її начальник, який привіз заразу з Києва, цієї ночі помер, пролежавши з тиждень на ШВЛ, 47 років, відмовили легені.

Останнє редагування: 28 вересня 2021 19:55:10 від Gambler
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія